Wszystko na temat plukanek do wlosow-watek zbiorczy - Strona 26 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Pokaż wyniki sondy: Czy "farbowanie"za pomoca plukanek,henny itp nie niszczą włosów??
NIE NISZCZĄ 180 47,49%
NISZCZĄ 50 13,19%
Przy krotkim stosowaniu NIE,na dluzsza mete niszczą! 149 39,31%
Głosujący: 379. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-10-15, 10:28   #751
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex
Dot.: flor illium

bylam ostatnio w sklepie fryzjerskim w krakowie na florianskiej i pani powiedzila,ze firma wycofuje powoli z rynku plukanke flor illum - mieli tylko jeszcze pare jej buteleczek
Kalex jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 11:43   #752
zosia348
Przyczajenie

czym przyciemnić żółte włosy?

Byłam u fryzjera i na czubku głowy mam teraz żółte włosy!!!!!!!!
Co mam zrobić, aby trochę przyciemnić je, do średniego lub ciemnego blondu? Aby nie wyszły pomarańczowe!
POMOCY!!!!!!!!!
zosia348 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-26, 12:18   #753
zosia348
Przyczajenie

Dot.: czym przyciemnić żółte włosy?

piszcie PROSZE!!!!1
Stary 2006-11-26, 15:34   #754
Iwonkaj1987
Przyczajenie

uzyj płukanki flor illum, srebrnej najlepiej, tylko nie przesadź z iloscią. popłucz kilka razy, bedzie dobrze
Iwonkaj1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 12:53   #755
drum_girl
Raczkowanie

Dot.: czy są płukanki do "brązów"?

odświeżam wątek i jak z tą płukanką matowo-szarą minęło sporo czasu więc może już macie jakieś nowe doświadczenia ja kupiłam sobie ta płukankę tydzien temu zrobiłam nią włoski i nie widziałam żadnego efektu pewnie za mało jej wlałóam do wody.Powiedzcie dziewczyny jakie ma kolor woda juz z tą płukanka jest mocno szara ??
Stary 2006-11-27, 15:13   #756
biedronkaaa
Przyczajenie

czesc na twoim miejscu nie używałabym płukanek. One mają ładny odcień np. srebrny ale nierównomiernie sie nakładają na głowe w niektórych miejscach są srebrne w innych siwe a jeszcze w innych pozostają żółte. Najlepiej bedzie jesli kupisz sobie szampon koloryzujący srebrzysty blond i z połówki wmasujesz sobie go na 15 min na głowe i efekt bedzie rewelacyjny
biedronkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-27, 19:40   #757
Mariti
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez biedronkaaa Pokaż wiadomość
czesc na twoim miejscu nie używałabym płukanek. One mają ładny odcień np. srebrny ale nierównomiernie sie nakładają na głowe w niektórych miejscach są srebrne w innych siwe a jeszcze w innych pozostają żółte. Najlepiej bedzie jesli kupisz sobie szampon koloryzujący srebrzysty blond i z połówki wmasujesz sobie go na 15 min na głowe i efekt bedzie rewelacyjny
Po pierwsze chcesz przyciemnic, płukanka przy regularnym zastosowaniu rozjasni włosy ( nie w tym sensie włascieym , ale w tym, że zneutralizuje zółć) Nie zgadzam się z powyższa opinią, są różne możliwości zastosowania płukanek np wlac odpowiednia ilosc do wody w zlewie i w tym wymoczyć włosy , lib dodac kilka kropel do szamponu- wtedy siłą rzeczy bedzie rozkładac się na włosach równomiernie. Są szampony zawierające składniki tego typu jak płukanki np wella regenal ( w drogerii ale bardzo wyszusza) Loreal Silver czy farouk Silwer ( fryzjer lub allegro) . Jesli chodzi o szampony k o l o r y z u j ą c e w sensie takim w jakim opisano to wyżej jest ich na rynku nieiwele ( dobry jest na Alcantara- dostępny głównie na allegro, ma barwniki utrzymujące się do dwóch myć) ale , ża żółtych włosach nic nie wskurają ( jasniejszy barwnik nie pokryje ciemniejszego).
Jesli więc chcesz nieco przyciemnic włosy najprostszym wyjsciem będzie szampon kolryzujący ( nie szamponetka !) lub farba w odcieniu ciemnego blondu ( ale uwaga te zazwyczaj wychodza jak jasny braz , więc skup sie na srednim blondzie jesli chcesz użyuc farby drogeryjnej) zasada jest taka, że aby pokryc zółc musi byc to jeden ton ciemniejszy odcień niz właśnie tez żólty. Mozesz udac sietez do fryzjera.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 09:36   #758
zosia348
Przyczajenie

DZIĘKUJĘ wszystkim za pomoc.
Kupiłam farbę bardzo jasny brąz i teraz mam super kolor- ciemny blond. Po żółtym kolorze zniknął ślad.
Stary 2006-12-02, 03:49   #759
bejbik
Przyczajenie

GG do bejbik
Dot.: płukanka z ziół na zmianę koloru włosków

ja mysle ze tak.. dziwne rzeczy to tylko przy hennie i jej podobnym moga wyjsc jakies plamki i takie inne xD
ja sie wlasnie biore za parzenie herbatki szalwiowej i od dzis zaczynam nia polewac moje wlosy xD tez mam po farbowaniu ale o dziwne kolory sie nie boje bo to moze zmienic tak jak juz wczensiejdziewczny mowily kolor w granicach 1 tonu najdalej 2 wiec spokojnie mozna dzialac xD
bejbik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-02, 15:26   #760
rozmarynek
Zadomowienie

W tamtym roku płukałam przez jakis czas w wywarze z szałwi. JAkis spektekularnych efektow nie zauwazylam. No... moze trooche....... Mam włosy ciemny ciemny braz, znacie jakies zielska, zeby byly CZARNE? Albo jeszcze ciemniejsze?
rozmarynek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-02, 20:56   #761
Hakate
Raczkowanie

Ja też poszukuję naturalnego sposobu na bardzo ciemne włosy - prawie czarne. Korzystam teraz z basmy, ale nie uzyskuję włosów tak ciemnych jak bym chciała.
Hakate jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 10:23   #762
rozmarynek
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Hakate Pokaż wiadomość
Ja też poszukuję naturalnego sposobu na bardzo ciemne włosy - prawie czarne. Korzystam teraz z basmy, ale nie uzyskuję włosów tak ciemnych jak bym chciała.
hm... powiedz mi cos wiecej na ten temat, jak mozesz? thx
Stary 2006-12-03, 11:51   #763
Hakate
Raczkowanie

Nie wiem co chciałabyś wiedzieć. Basma jest bardzo podobna do henny. I podobno za jej pomocą można uzyskąć najciemniejsze odcienie włosów. Może powinnaś spróbować. Nie wiem czy masz naturalny kolor włosów czy farbowane chemicznie. Moje są zniszczone przez farby chemiczne i mogą inaczej reagować na basmę niż naturalne.
Stary 2006-12-03, 14:33   #764
rozmarynek
Zadomowienie

Cytat:
Nie wiem co chciałabyś wiedzieć. Basma jest bardzo podobna do henny. I podobno za jej pomocą można uzyskąć najciemniejsze odcienie włosów. Może powinnaś spróbować. Nie wiem czy masz naturalny kolor włosów czy farbowane chemicznie. Moje są zniszczone przez farby chemiczne i mogą inaczej reagować na basmę niż naturalne.
A gdzie moge ja kupic? I czy nie niszcz włosów? KOlor mam naturalny. Na czym polega farbowanie basmą, tzn. jak przebiega, czy efekty sa widoczne po pierwszym zastosowaniu? Wielkie dzieeki
Stary 2006-12-03, 22:19   #765
Hakate
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez rozmarynek Pokaż wiadomość
A gdzie moge ja kupic? I czy nie niszcz włosów? KOlor mam naturalny. Na czym polega farbowanie basmą, tzn. jak przebiega, czy efekty sa widoczne po pierwszym zastosowaniu? Wielkie dzieeki
Basma działa tak jak henna czyli generalnie można ją wręcz potraktować jak odżywkę do włosów. Znajdziesz tu wątki na ten temat. Na pewno włosów nie zniszczy a jedynie doda im blasku I jak najbardziej działa od razu a kolor utrzymuje się około miesiąca ale to na pewno już kwestia indywidualna. Gorzej z tym że podobno nie można po niej stosować farb chemicznych tak samo jak po hennie choć czytałam tutaj że kilka osób tak robiło i żadne rewelacje bądź zielone włosy się nie pojawiły Gdzie ją kupić? Ja kupuje w hurtowni kosmetycznej za grosze ale można spotkać też w różnych sklepach kosmetycznych bądź nawet kioskach (w sklepach sieciowych nie widziałam).
Aha jak przebiega proces farbowania... Basma to taki ziołowy proszek który zalewa się gorącą wodą i powstałą papke zakłąda na włosy. Jest to dość problematyczne bo można się nieżle upaćkać i wszystko wkoło ale czego się nie robi dla zdrowych włosów trzyma się to na włosach pod folią i najlepiej w ciepełku czyli reczniki. Można np pół godz ale również i 4 godziny co wływa tylko na intensywność koloru Najlepiej jak uda Ci sie kupić to wypróbuj na kosmyku włosów i będziesz wiedziała jaki efekt możesz uzysać.
Stary 2006-12-04, 22:01   #766
rozmarynek
Zadomowienie

Cytat:
Basma działa tak jak henna czyli generalnie można ją wręcz potraktować jak odżywkę do włosów. Znajdziesz tu wątki na ten temat. Na pewno włosów nie zniszczy a jedynie doda im blasku I jak najbardziej działa od razu a kolor utrzymuje się około miesiąca ale to na pewno już kwestia indywidualna. Gorzej z tym że podobno nie można po niej stosować farb chemicznych tak samo jak po hennie choć czytałam tutaj że kilka osób tak robiło i żadne rewelacje bądź zielone włosy się nie pojawiły Gdzie ją kupić? Ja kupuje w hurtowni kosmetycznej za grosze ale można spotkać też w różnych sklepach kosmetycznych bądź nawet kioskach (w sklepach sieciowych nie widziałam).
Aha jak przebiega proces farbowania... Basma to taki ziołowy proszek który zalewa się gorącą wodą i powstałą papke zakłąda na włosy. Jest to dość problematyczne bo można się nieżle upaćkać i wszystko wkoło ale czego się nie robi dla zdrowych włosów trzyma się to na włosach pod folią i najlepiej w ciepełku czyli reczniki. Można np pół godz ale również i 4 godziny co wływa tylko na intensywność koloru Najlepiej jak uda Ci sie kupić to wypróbuj na kosmyku włosów i będziesz wiedziała jaki efekt możesz uzysać.
hm, dzieki
Stary 2006-12-04, 23:14   #767
Shade_23
Zadomowienie

Dot.: która płukanka lepsza????

Hej!! Azyla ja mam "Srebrzyk". Sama nie wiem co o niej myśleć. Mam jasne pasemka (taki... kremowo-żółtawy blond) i ta płukanka jest zbyt słaba chyba. Nie robią się platynowe. Dawałam raz mniej raz więcej do wody, ale to także nie dawało efektu. Kupiłam wczoraj fioletowa Delię i... masakra. Moje jasne pasemka zniknęły... Wiem teraz że na 2 litry powinnam wlać tylko 1 nakrętkę a ja dałam az 3!! myłam już 2 razy włoski... Trochę schodzi... Jak się pozbędę tego fioletu to spróbuję jeszcze raz ale baaardzo rozcieńczoną. Powinna dawać mimo wszystko lepsze efekty niż "Srebrzyk", bo widzę, że jak na pasemku pod spodem ów fiolet się wymył to wyjrzała piękna platynka... Cóż... Trzeba dojść do właściwych efektów metodą prób i błędów. Każda z nas jest inna i ma inne potrzeby!!
Pozdrawiam "płukankowe" dziewczątka!!
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 23:16   #768
Shade_23
Zadomowienie

Dot.: która płukanka lepsza????

Hehe... Dopiero teraz zauważyłam że ten wątek to już "dziadek" z 2005... Ale co tam.. Może komuś się przyda..
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 17:45   #769
hannia
Raczkowanie

płukanki ?:)

Hej dziewczyny,
Chodzi mi o płukanki...nie wiem czy fachowo to też się tak nazywa? Czym się je robi żeby rozjaśnić włoski gdzie to dostane? efekt jest dość wyraźny i jak długo się utrzymuje tylko między 1 a drugim myciem? Jeśli wiecie coś na ten temat to piszcie będe wdzieczna Mam średni blond ale miałam pasemka tylko bardzo zniszczyły mi wlosy wiec zastanawiam się jak te włoski troche zmienić żeby na sylwestra nie wygladały tak monotonnie...Przyszło mi takie coś do głowy jak macie jakieś doświadczenia w stosowaniu płukanek to czekam na porady z góry dzięki!
hannia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 19:58   #770
iziaczek
Zadomowienie

Dot.: płukanki ?:)

Wyszukiwarka to naprawde nie jest pracochłonne ani tym bardziej czasochłonne(zajmuje mniej czasu niz załozenie kolejnego wątku)...

Płukanka nie rozjasni odrostów,tylko te włosy juz rozjasnione-zniweluje zółty/złoty kolor.
A jezeli miałaś na mysli inne płukanki(byc moze z rumianku tudziez z innych roslinek) to nie sądze zeby rozjasniły włosy w widocznym stopniu.
iziaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 17:45   #771
wybujana
Wtajemniczenie

Srebrna płukanka

witam ;]
mam pytanie odnosnie srebrnej płukanki.
czy mozna ją dostać w sklepach typu Rossman?
jesli nie, to gdzie?
i jeszcze jedno.
czy ona niszczy włosy? mam juz trochę suche i bardziej sianowatych nie chce miec.

http://www.youtube.com/watch?v=R9xUQwdVKhQ
wybujana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 18:37   #772
basienka00
Raczkowanie

Dot.: Srebrna płukanka

Witam
Wiem tyle, że ta płukanka napewno jest w Rossmanie...prawie każdym z tego co wiem ale pewnie w innych drogeriach też się znajdzie... co do suchych włosów... podobno po długim czasie używania może ona lekko je wysuszać...ale nie wiem ile w tym prawdy, bo ja u siebie czegoś takiego jeszcze nie zauważyłam no to chyba wszystko...pozdrawiam
basienka00 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 19:06   #773
wybujana
Wtajemniczenie

dzieki basiu

http://www.youtube.com/watch?v=R9xUQwdVKhQ
wybujana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 20:13   #774
karolcia53
Raczkowanie

Ja mam płukankę Florillum kolor srebrny, kupiłam ją w sklepie fryzjerskim SED FRyz za kwotę ok. 9zł wystarcza mi na bardzo długo jest wydajna, wystarczy kilka kropelek i efekt jest widoczny, jesli chcesz uzyskac mocnijeszy połysk to więcj rozcięczasz z wodą i efekt jest widoczny jesli będziesz stosowała odzywki to nie zniszczysz włosów!!! ja stosuję tą płukankę juz od pól roku i włosy nei uległy zniszczeniu, polecam
karolcia53 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-23, 07:20   #775
gizix
Raczkowanie

GG do gizix
Angry Płukanki Do Włosów!!

Obecnie mam zrobiony baleyage... Chciałam zmienić go na platynowy blond, spróbowałam płukanką. I jestem zawiedziona, bo zamiast obiecywanego srebrnego wyszedł FIOLET! Co mam zrobić żeby ten kolor szybko się zmył? Użyłam płukanki z DELI - Srebnej i dałam według opisanych proporcji 1,5 nakrętki na 2l wody! Ratujcie, zaraz święta, a ja tu fioletową głowę mam
gizix jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-23, 11:53   #776
Przezlosliwa
Zakorzenienie

GG do Przezlosliwa
Dot.: Płukanki Do Włosów!!

Myj i jeszcze raz myj. To schodzi! Umyj parę razy głowę (najlepiej szamponem przeciwłupieżowym lub do włosów przetłuszczających się - bo najlepiej oczyszczają). Następnym razem do całego garnka wlej jedną nakrętkę. Ja to robię przed myciem. Najpierw moczę włosy, potem wylewam na nie tą płukankę, zmywam, a potem normalnie szampon i odżywka. Powodzenia! Mi kiedyś wyszedł fiolet z różem ...

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 09:38   #777
sylssa
Raczkowanie

GG do sylssa
Dot.: fioletowa płukanka zabarwia mi paznokcie!!!

Podbijam temat
Też chcialabym się czegoś dowiedziec o płukankach. Do rozjaśnionych blond lepsza fioletowa czy srebrna? I czy one niszczą włosy?

...on Cię wybrał dawno temu... wymyślił Cię sobie...

...i spotkasz go - powie Ci, że to Ty...

sylssa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 17:13   #778
gizix
Raczkowanie

GG do gizix

dzięki za poradę, umyłam 6 razy i dopiero teraz wyszedł kolor który obiecuje producent
gizix jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 20:23   #779
Mariti
Wtajemniczenie

Płukanka Delii jest bardzo mocna, stosując sie do rad producenta w tym przypadku zawsze uzyska się fioletowe włosy, tej płukanki nalezy dawac dużo , dużo mniej ( mnie starcza pół nakrętki)

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 20:47   #780
tootsie
Zakorzenienie

ja polecam srebrną płukankę Flor Illum czy jakos tak nigdy nie miałam problemyu żeby wyszedł mi fioletowy kolor pasemek zamiast platynowego nawet jak za dużo mi sie nalało

tootsie jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
fioletowa, plukanka, płukanka, rudy brąz blond, szampon, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości