Makijaż wg wizażystki DEBORAH oraz...mój:) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-02-19, 17:41   #31
kaczorka
Wtajemniczenie

Dot.: Makijaż wg wizażystki DEBORAH oraz...mój:)

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Muszę wam powiedzieć, że w tym sklepie co był pokaz, będzie on raz jeszcze 8 marca, na Dzień Kobiet i sprzedawczyni zaproponowała mi, że zapisze mnie również. Zgodziłam się, bo postanowiłam teraz powiedzieć coś takiego: proszę o pokazanie makijażu, który powali na ziemię mojego męża Ciekawe czy będzie ta sama wizażystka ? Efekty oczywiście Wam pokarzę
już nie mogę się doczekać
kaczorka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 21:48   #32
karioka2
Przyczajenie

GG do karioka2

Wedlug mnie ten pierwszy jest lepszy, wydajesz sie w nim mlodsza i swiezsza. Braz jest trudnym kolorem w makijazu, przy nim cera szarzeje a cienie pod oczami sa bardziej wyrazne, wedlug mnie jestes ciepla jesienia .

Co do wizazystek na pokazach i stoiskach firm kosmetycznych, to jest to róznie, mnie osobiscie denerwuja pseudo wizazystki ktore maluja do slubu panny mlodej, wiele razy takie spaprane makijaze musialam poprawiac- szkoda mi tylko tych panien mlodych!!!
karioka2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 22:03   #33
weronika nadara
Rozeznanie

GG do weronika nadara

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
te wizażystki za mało chyba wchodzą na Wizaż
Wyobraźcie sobie, ona w ogóle nie modelowała twarzy, w ogóle nie stosowała kredki na górna powiekę, a już szczytem dla mnie są posklejane rzęsy, niezdarnie pomalowane Grubym pędzlem zakręciła kółko na polikach (dosłownie).

a czy kredka jest obowiązkowa? nie sądzę. modelowanie i posklejane rzęsy to juz inna bajka. makijaz wykonany przez ta wizazystke jest wybitnie odwalony. a co do tych pokazów to moim zdaniem tez sie moijaja one z celem. wiem z własnego doswiadczenia ze jak mam zrobic wiecej make-upow to juz po kilku zaczyna brakowac inwencji i cierpliwosci, nogi zaczynaja włazic w dupę i juz ma sie wtedy inne priorytety:P np wygodny fotelik i drink z parasolką

Edytowane przez weronika nadara
Czas edycji: 2013-06-21 o 10:03
weronika nadara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 22:18   #34
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez weronika nadara Pokaż wiadomość
a czy kredka jest obowiązkowa? nie sądzę. modelowanie i posklejane rzęsy to juz inna bajka. makijaz wykonany przez ta wizazystke jest wybitnie odwalony. a co do tych pokazów to moim zdaniem tez sie moijaja one z celem. wiem z własnego doswiadczenia ze jak mam zrobic wiecej make-upow to juz po kilku zaczyna brakowac inwencji i cierpliwosci, nogi zaczynaja włazic w dupę i juz ma sie wtedy inne priorytety:P np wygodny fotelik i drink z parasolką
Kredka owszem nie jest konieczna jak się, wg mnie oczywiście , ładnie zagra kolorem na powiece, a tak i na powiece nici i oko niczym nie wydobyte

Co do zmęczenia to z pewnością tak jesty, tylko może należałoby się zastanowić po co tyle osób zapisywać ? od 10 rano do 17 co pół godziny -BEZ ŻADNEJ PRZERWY Wiem, bo zapytałam . Rzeczywiście Pani mi powiedziała, że maluje już drugi dzień i nie czuje nóg

A co do rzęs to zauważyłam, bo mam takie "zboczenie" że przeogromna część nawet modelek w gazetach mają posklejane rzęsy. Nie wiem czy to jakiś trend czy co ? Mi to się strasznie nie podoba, tak niechlujnie wygląda.

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 22:21   #35
Mariola13
Zakorzenienie

wedlug mnie jestes ciepla jesienia .

O Mateczko !!!

To byłam już chyba wszystkim i zimą i latem, a teraz jesień i to ciepła
To ja chyba jestem Kameleonem

szukają nowego domu
Stary 2007-02-20, 09:29   #36
madziunia80
Zakorzenienie

GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80

Twój makijaż jest zdecydowanie lepszy, niż ten zrobiony przez "wizażystkę" Deborah. Szczerze mówiąc byłam bardzo zdziwiona, że to makijaż wykonany przez wizażystkę, kolory nietrafione, przygaszają Cię, a co do tego typu kolorystycznego, różnie uczą, ostatnimi czasy koloryści upierają się, że nie ma typów mieszanych, a co zrobić, jak ktoś jest ani lato, ani zima? Moim zdaniem jesteś właśnie typem mieszanym, zdecydowanie chłodnym.

Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość
czesc, pomijając kwestię makijażu, kolorów etc., chciałam nawiązać do samych niby-wizażystek, które często na takich pokazach występują. otóż jestem świadkiem tego, iż dziewczyny, które się tam tytułują mianem WIZAŻYSTEK w znakomitej częsci są zwykłymi dziewczynami wziętymi w biur hostess. skąd to wiem: otóż kilka moich koleżanek ze studiów bywała na takich pokazach firm, min. l'oreal; heleny rubinstein; estee lauder, i in. pytałam się jednej z nich czy 'przechodzą' jakieś krótkie przeszkolenie, odpowiedziała mi, że "no coś ty! po prostu dajesz się ponieść fantazji..."...
z pewnością część osób, które tam 'malują' to prawdziwi wizażyści, ale prawda jest taka, że hostessy są o wiele 'tańsze' niż profesjonaliści...
Po prostu szczęka opada, ale niestety też o tym słyszałam. Zresztą to doskonale widać, kiedy wychodzi się z takich pokazów z tapetą, jak nie przymierzając Kleczkowska ze Złotopolskich
Stary 2007-02-20, 12:37   #37
weronika nadara
Rozeznanie

GG do weronika nadara

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Po prostu szczęka opada, ale niestety też o tym słyszałam. Zresztą to doskonale widać, kiedy wychodzi się z takich pokazów z tapetą, jak nie przymierzając Kleczkowska ze Złotopolskich

powaznie?
to tak jakby zatrudnili salową na chirurga. no to porównanie jest MOCNO przesadzone, ale naprawde jestem mocno zadziwiona tym co mowicie, nigdy sie z czyms takim nie spotkałam. przykre to, wyrabia nienajlepsza opinie o wszystkich wizazystkach.

Edytowane przez weronika nadara
Czas edycji: 2013-06-21 o 10:00
weronika nadara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 19:48   #38
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Twój makijaż jest zdecydowanie lepszy, niż ten zrobiony przez "wizażystkę" Deborah. Szczerze mówiąc byłam bardzo zdziwiona, że to makijaż wykonany przez wizażystkę, kolory nietrafione, przygaszają Cię, a co do tego typu kolorystycznego, różnie uczą, ostatnimi czasy koloryści upierają się, że nie ma typów mieszanych, a co zrobić, jak ktoś jest ani lato, ani zima? Moim zdaniem jesteś właśnie typem mieszanym, zdecydowanie chłodnym.

To samo pomyślałam, gdy zobaczyłam makijaż tej wizażystki u niej samej

szukają nowego domu
Stary 2007-02-21, 09:53   #39
madziunia80
Zakorzenienie

GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80

Cytat:
Napisane przez weronika nadara Pokaż wiadomość
powaznie?
to tak jakby zatrudnili salową na chirurga. no to porównanie jest MOCNO przesadzone, ale naprawde jestem mocno zadziwiona tym co mowicie, nigdy sie z czyms takim nie spotkałam. przykre to, wyrabia nienajlepsza opinie o wszystkich wizazystkach.
Niestety, ale to prawda. I współczuję serdecznie wszystkim profesjonalnym wizażystkom, które przez takie akcje muszą się napocić 5 razy bardziej, żeby udowodnić, że wiedzą, co robią. Sama nie jestem wizażystką, chociaż bardzo mnie wizaż pociąga i ciągle zastanawiam się , czy do swojego ekonomicznego wykształcenia nie dołożyć wizażu.
Stary 2007-03-06, 11:07   #40
chiante
Zadomowienie

Moim zdaniem zdjecia roznia sie od siebie znacznie ze wzgledu na oswietlenie i to moze dac mylny obraz. Na pierwszym jest swiatlo sztuczne, wywolane przez aparat, a na drugim dzienne. Twoj makijaz jest taki sobie... Natomiast ten wykonany przez wizazystke jest bardziej naturalny i nieprzesadzony. Ladny.
chiante jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 17:03   #41
oLaSeK=D
Zadomowienie

Twoj lepszy
oLaSeK=D jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 21:06   #42
magnum_357
Zadomowienie

Twój makijaz jest 100 razy lepszy od tego Deborah. Nie chce być złośliwa, jednak radziłabym ci zrobić coś z tym wąsikiem nad górną wargą, bo psuje cały efekt makijazu.
magnum_357 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 23:55   #43
jennuś
Zakorzenienie

ja powiem tyle że nie podoba mi sie ten makijaż, tej wizazystki, wogole to szinka gryzie sie z oczami
Stary 2007-03-11, 09:58   #44
łobuz-Tyna
Zadomowienie

GG do łobuz-Tyna

podpisuje sie pod wiekszoscia wypowiedzi-że Twój jest o niebo lepszy niż ten którym Cie skrzywdziła pani"wizażystka"..
Stary 2007-04-07, 13:07   #45
red_scorpio
Rozeznanie

Wybieram się na makijaż do wizażystki Deborah 12 kwietnia i napiszę jak to wszystko wyglądało i czy nie miałam oporów przed wyjściem po nim na ulicę
Będę miała na świeżo porównanie bo we wtorek malowała mnie wizażystka L'oreal. I choć byłam pełna obaw po przeczytaniu wcześniej tego wątku (choć firma inna), to makijaż bardzo mi się podobał. Podobał do tego stopnia, że teraz sama się tak maluję. Gdy pierwszy raz wykorzystałam porady Pani wizażystki koleżanki w pracy podziwiały moje własne dzieło i stwierdziły, że wyglądam bardzo ładnie. Zobaczymy czym zaskoczy mnie Deborah...
Jeszcze jedno, bardzo cenię sobie ich kosmetyki, szczególnie podkład i tusze do rzęs. Będą mieli ciężko przekonać mnie teraz do siebie po makijażu L'orala ale zobaczymy. Odezwę się po 12 kwietnia
red_scorpio jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 15:09   #46
Del
Wtajemniczenie

GG do Del

Twój makijaż jest o wiele lepszy jedynie kolorystyka ust jest zbyt ciepła natomiast jeśli chodzi o makijaż wykonany przez wizażystkę nie podoba mi się .

Del jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości