bardzo bardzo jasny blond per這wy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-05-30, 19:32   #31
olkie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 186
GG do olkie
Dot.: bardzo bardzo jasny blond per這wy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

no wyszedl i bez rozjasniania a ten kolorek jest po regularnym stosowaniu wyzej opisanego szamponu
Stary 2007-06-01, 23:34   #32
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

a zamieszczam foty dla niedowiarkowoto wlosy mojej mamy .farba byla robiona jaies 2 mies temu.odrost ok 2,5 cm w kolorze ciemnego blondu.foty sa robione z lampa i bez zeby moc zobaczyc jak to wyglada dokladnej dzis robilam jej kolejna farbe tym samym kolorkiem.......
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg bfore1.JPG (67,2 KB, 880 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg before2.JPG (100,4 KB, 597 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg before3.JPG (116,4 KB, 622 za豉dowa)
Stary 2007-06-01, 23:41   #33
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

Cytat:
Napisane przez olkie Poka wiadomo嗆
a zamieszczam foty dla niedowiarkowoto wlosy mojej mamy .farba byla robiona jaies 2 mies temu.odrost ok 2,5 cm w kolorze ciemnego blondu.foty sa robione z lampa i bez zeby moc zobaczyc jak to wyglada dokladnej dzis robilam jej kolejna farbe tym samym kolorkiem.......

......a oto efekt po farbowaniu farba trzymana 45 min od skonczenia nakladaniaodrost pokryl sie fantastycznie moim zdaniem i praktycznie nie ma roznicy miedzy wczesniej farbowanymi a terazi ladnie chwycila farba nawet ten ciemny blond bez ponownego rojasniania reszty wlosow juz wczesniej farbowanychpodkreslam ze nie bawilam sie w pierw nakladanie na odrost,czekanie i pozniej na reszte wlosow tylko od razu calosc tylko zwracalam uwage by najwiecj farby bylo wlasnie przy skorze porostu farba ideal az szkoda ze nie mam krotszych wloskow sama bym sobie tak farbowalaniestety moje wlosy do pasa musza byc traktowane spreyem rozjasniajacym
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg after1.JPG (100,3 KB, 664 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg after2.JPG (65,9 KB, 714 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg after3.JPG (68,4 KB, 713 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg after4.JPG (61,8 KB, 501 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg after5.JPG (87,5 KB, 802 za豉dowa)
Stary 2008-02-29, 14:32   #34
simonka005
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 213

czy ktos stosowal bardzo jasny blond popielaty ale wersje angielska ??? w anglii sa inne oznaczenia i ta farba u nich nazywa sie nie bardzo jasny a jasny po prostu blond popielaty , kupilam nie te co trzeba , czy ktos stosowal te angielska very light ash blonde excellence creme , jak wychodzi na wlosach blond ale nie popielatych? czy wogole wychodzi , chcialabym stonowac kolor
simonka005 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-01, 12:33   #35
Jasnow這sa
BAN sta造

Wiadomo軼i: 74

Olkie, przedstawi豉 swoj kole瘸nk na foto z bia造mi i 鄴速ymi w這sami. To okropie雟two- te 鄴速e i siwe w這sy! Wcale to nie przypomina pi瘯nych blond w這s闚. Dziewczyny, jak wy nie znacie si jeszcze !!!
Jasnow這sa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-01, 13:32   #36
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

bo a czego bys bejbe chciala po farbowaniu??????? naturalnych jasnych blond wlosow ? i tak jest to najlepsza farba jaka uzywalam nawet po fryzjerze renomowanym salonie takiego efektu nie bylo poza tym jakbys dokladniej czytala to bys wiedziala ze te zolte wlosy byly po rozjasniaczu joanny a nie po tej farbiewiec madralo zapodaj jakas farbe i do niej fotki co wg Ciebie lepszy efekt daja czekamy........
Stary 2008-03-01, 15:30   #37
Jasnow這sa
BAN sta造

Olkie, ja nikogo nie obra瘸m na tym forum, a Ty niestety tak uczyni豉 w stosunku do mnie. Napisa豉m tylko swoje zdanie, 瞠 鄴速y kolor jak i siwy s brzydkie. I nie mia豉m na my郵i Twojej mamy. Wiadomo, 瞠 siwe w這sy ka盥y b璠zie posiada. Nie rozumiem dziewczyn, kt鏎e farbuj si na 鄴速y blond i siwy. Wiadomo, 瞠 nie zawsze to farbowanie mo瞠 uda si. Oczywi軼ie, 瞠 znam o wiele lepsz farb, kt鏎a nie powoduje sztucznych w這s闚. Ale nie doradzam tym osobom, kt鏎e pisz takie posty, jak Ty.
Stary 2008-03-01, 17:49   #38
simonka005
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 213

Cytat:
Napisane przez olkie Poka wiadomo嗆
bo a czego bys bejbe chciala po farbowaniu??????? naturalnych jasnych blond wlosow ? i tak jest to najlepsza farba jaka uzywalam nawet po fryzjerze renomowanym salonie takiego efektu nie bylo poza tym jakbys dokladniej czytala to bys wiedziala ze te zolte wlosy byly po rozjasniaczu joanny a nie po tej farbiewiec madralo zapodaj jakas farbe i do niej fotki co wg Ciebie lepszy efekt daja czekamy........

olkie a czy ten kolor perlowy pokryje siwe wlosy ????? bo pofarbowalam sie tym popielatym i wyszedl mocno popielaty bardzo szaro siwy i chce to przykryc jakims chlodnym ladnym blondem
simonka005 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-01, 18:42   #39
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

mojej mamie pokrywa rowno ale jak niedawno farbowalas to odczekaj i powyplukuj kolor jakims przeciwlupiezowym
Stary 2008-03-01, 18:47   #40
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

Cytat:
Napisane przez Jasnow這sa Poka wiadomo嗆
Olkie, ja nikogo nie obra瘸m na tym forum, a Ty niestety tak uczyni豉 w stosunku do mnie. Napisa豉m tylko swoje zdanie, 瞠 鄴速y kolor jak i siwy s brzydkie. I nie mia豉m na my郵i Twojej mamy. Wiadomo, 瞠 siwe w這sy ka盥y b璠zie posiada. Nie rozumiem dziewczyn, kt鏎e farbuj si na 鄴速y blond i siwy. Wiadomo, 瞠 nie zawsze to farbowanie mo瞠 uda si. Oczywi軼ie, 瞠 znam o wiele lepsz farb, kt鏎a nie powoduje sztucznych w這s闚. Ale nie doradzam tym osobom, kt鏎e pisz takie posty, jak Ty.
ja obrazam??? nie zauwazylam???? grzecznie poprosilam o podanie nazwy innej lepszej farby i przeczytanie calego watku( naprade to tylko 2 strony) i bys wiedziala dlaczego wosy sa zolte poza Tym nie tylko mi doradzasz a ielu wizazankom ;> jesli uwazasz ze ja obrazilam Ciebie to przeczytaj sobie swoj post i przemysl czy zdanie gdzie piszesz wszystkim wizazankom ze sie nie znaja jest aby napewno dla nas nie obrazliwy. dziekuje za uwage
Stary 2008-03-01, 22:02   #41
morelle
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 846

Cytat:
Napisane przez gabi86 Poka wiadomo嗆
Dziewczynki a na zniszczone w這sy mozna t farb ? Bo po ostatniej palette xxl ma這 mi nie odpad造... I sie boje.. Chyba i tak wybiore pojscie do fryzjera... Odrosty mam ciemny blond i nie wiem co mi je z豉pie...
Po這篡豉m t farb, w takim w豉郾ie odcieniu na w這sy po豉mne mi przez fryzjerk i naprawd nic z貫go si nie sta這. Nawet zachowa造 mi瘯ko嗆. I nie 豉ma造 si dalej.

"Prawdziwe szcz窷cie niewiele kosztuje; je郵i jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

M鎩 aktualny kramik: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1147016
morelle jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-03, 18:44   #42
Jasnow這sa
BAN sta造

Witaj Olkie Polec Ci naprawd fajn farbk, kt鏎a u mnie nadaw豉 efekt jasnego i wygl康aj帷ego naturalnie blondu. Ja u篡wa豉m profesjonalnej Voila. Po niej w這sy a b造szcza造 i wygl康a造 bardzo naturalnie. U篡wa豉m bardzo jasnych z這cistych w這s闚 mieszaj帷 oxydant 9 i 12% (tej 12% to niewiele), jasnych z這tych blond闚 z 6% wod, ale aby nie wysz造 brzydkie 鄴速e miesza豉m do z這tego popielaty b康 per這wy. Bardzo jasne blondy popielate miesza豉m z odrobin per這wego. Wtedy uzyskiw豉m bardzo naturalne kolory. Farb nak豉da豉m bardzo oszcz璠nie na w這sy, wtedy wychodzi bardziej naturalnie. Aby kolor nie by sztuczny potrzebna jest dobra farba, kt鏎a tej sztuczno軼i nie daje, wa積y jest spos鏏 aplikacji i oczywi軼ie jeszcze bardzo delikatny baleja r闚nie w tonacji naturalnej. S造sza豉m, 瞠 bardzo dobre efekty mo積a uzyska farb Goldwell i pewnie na ni nied逝go skusz si A je郵i chodzi o m鎩 wcze郾iejszy post, to nie lubi, jak u篡wa si do mnie s這wa m康ralko. Mam nadziej, 瞠 mog豉m troch pom鏂. Pozdrawiam serdecznie.
Stary 2008-03-03, 18:50   #43
Jasnow這sa
BAN sta造

Mam nadziej, 瞠 wida m鎩 poprzedni post
Stary 2008-03-04, 19:33   #44
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

spoko <peace> widac go
Stary 2008-05-25, 13:12   #45
blue_cat
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 570

Chyba lec po t farbk...przymierzam sie ju od jakiego czasu do farbowania w這s闚-we wrze郾iu rozja郾ia豉m je sprayem z joanny ,w styczniu u篡豉m castinga 鈍ietlisty blond-ten kolorek mi je przyciemni.Chcia豉bym otrzyma w miar naturalny efekt, ale wiem,瞠 to raczej niemo磧iwe.Chcia豉bym rozja郾i w這sy o dwa,trzy tony.My郵icie,瞠 to sie uda?Tu s zdj璚ia moich w這sk闚:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...3&d=1211706923
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1211706923
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1211706923
Acha,od razu powiedzcie mi-(nigdy nie farbowa豉m w這s闚)-Nie mog ich my przez dwa dni,nie mog dawa na nie lakieru,pianki itd.,ale czy na szampon mog na這篡 od篡wk?Mam teraz tak mani,mo瞠 to i dobrze,bo farbowanie nie zniszczy mi ich tak bardzo....
blue_cat jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-26, 20:34   #46
avacorgan
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 135

Dziewczyny dorad嬈ie ,prosz. M鎩 naturalny kolor to 鈔edni/ciemny br您. Na w這sach mia豉m par miesi璚y temu robione pasemka, potem na ca這嗆 jasny popielaty blond z Joanny (farbowane u fryzjera). Kolor oczywi軼ie nie wyszed blond, tylko jasny br您. Teraz chcia豉bym zosta blondynk, Czy na farbowanych jasnobr您owych w這sach chwyci mi jasny blond? czy musz je wcze郾iej rozja郾ia. Tj nie zale篡 mi na a tak jasnym, wystarczy ciemny popielaty blond, ale 瞠by w這sy nie by造 br您owe.
Boj si, 瞠 jak u篡j rozja郾iacza to wyjdzie 鄴速ko na g這wie
avacorgan jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-27, 09:38   #47
arzd帷
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 358
GG do arzd帷

Czesc
Ja tez mam pytanie czym rozni sie farba loreal exellence nr 10.24 b.b.j.per這wy blond od loreala preference Z.2 stockholm b.b.jasny per這wy blond.
Mam te druga chce ja uzyc na w這sy rozjasnione i boje sie co wyjdzie.Obie farby nazywaja sie tak samo to w czym roznica??
Pozdrawiam
arzd帷 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-27, 15:07   #48
blue_cat
Rozeznanie

Zafarbowa豉m si tym kolorkiem,oto co mi wyszlo:
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC00382.JPG (119,3 KB, 895 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00377.JPG (144,5 KB, 816 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00374.JPG (138,2 KB, 1249 za豉dowa)
Stary 2008-05-27, 15:25   #49
morelle
Wtajemniczenie

Bardzo 豉dnie, naturalnie. Oczywi軼ie, moim zdaniem.

"Prawdziwe szcz窷cie niewiele kosztuje; je郵i jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Stary 2008-05-27, 19:01   #50
arzd帷
Raczkowanie

GG do arzd帷

Cytat:
Napisane przez blue_cat Poka wiadomo嗆
Bardzo 豉dny kolor w豉snie taki chcialabym uzyskac tylko czy po preference Z2 stockholm b.b.jasny blond opalizujacy wyjdzie podobny(w dodatku na rozjasnionych a這sach)hmmm...
Stary 2008-05-27, 19:18   #51
blue_cat
Rozeznanie

A ja mam pytanie odno郾ie p逝kanek-czy one niszcz w這sy?Bo chc zakupi i sprawdzi,jak ten kolor b璠zie wygl康a,gdy nabierze srebrnego odcienia.Moje naturalne w這sy taki mia造,wi璚 mo瞠 b璠zie to bardziej pasowa do mojej karnacji?Co o tym my郵icie?
Stary 2008-05-27, 21:43   #52
morelle
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez arzd帷 Poka wiadomo嗆
Bardzo 豉dny kolor w豉snie taki chcialabym uzyskac tylko czy po preference Z2 stockholm b.b.jasny blond opalizujacy wyjdzie podobny(w dodatku na rozjasnionych a這sach)hmmm...
Arzd帷, na tak jasnych, rozja郾ionych w這sach on mo瞠 wyj嗆 po prostu bia造. Kiedy tak mia豉m.

F.-R. Chateaubriand

Stary 2008-05-27, 21:45   #53
morelle
Wtajemniczenie

Cytat:
A ja mam pytanie odno郾ie p逝kanek-czy one niszcz w這sy?Bo chc zakupi i sprawdzi,jak ten kolor b璠zie wygl康a,gdy nabierze srebrnego odcienia.Moje naturalne w這sy taki mia造,wi璚 mo瞠 b璠zie to bardziej pasowa do mojej karnacji?Co o tym my郵icie?
Moja by豉 fryzjerka uwa瘸豉, 瞠 one wysuszaj w這sy ale czy ja wiem? Stosowa豉m je regularnie i nie dzia這 si nic z貫go, rzecz jasna od篡wiam w這sy. A mo瞠 spr鏏uj srebrnego szamponu, np. Alfaparf?

F.-R. Chateaubriand

Stary 2008-05-27, 23:01   #54
arzd帷
Raczkowanie

GG do arzd帷

Cytat:
Napisane przez morelle Poka wiadomo嗆
Arzd帷, na tak jasnych, rozja郾ionych w這sach on mo瞠 wyj嗆 po prostu bia造. Kiedy tak mia豉m.
A gdybym krocej trzyma豉 w przyszlosci rozjasniacz(tak z 40 minut) i rozjasnia豉 odrosty do z這tego blondu a na to te farbke to moze wtedy wysz這by bardziej naturalnie?
Pozdrawiam
Stary 2008-08-03, 22:14   #55
johnw57
BAN sta造

Wiadomo軼i: 414

Teraz ja opisz moje do鈍iadczenia z 10.21 bardzo bardzo jasny blond per這wy Loreal Excellence. M鎩 naturalny kolor w這s闚 to 鈔edni blond srebrzysty z bia豉wymi pasemkami (mam je od dziecka). Koloryzowa豉m w這sy 9.1 bardzo jasny blond popielaty z Loreal Excellence, ale ju znudzi mi si ten kolor. Zreszt ja w popielach nie wygl康am dobrze. Twarz zlewa mi z w這sami. Na ten bardzo jasny blond popielaty (nie mia豉m jeszcze odrost闚) po這篡豉m mieszank 10.21 i 9.1. Kolorek wyszed pi瘯nie, jak na opakowaniu tego per這wego. Wieczorem by販iemniejszy od opakowania farby, ale tak jest zawsze. Niestety kolor ten wyp逝ka si na zbyt ciep造 i zbyt intensywny. Miejscami by nawet pod rudy! Pierwszy raz to mi si zdarzy這, aby kolor wyp逝ka si na rudo! Tym bardziej tak bardzo jasny blond ! Szkod naprawi豉m farb Loreal Excellence Supreme 03 super jasny blond popielaty (kolor wyszed jak na opakowaniu). Nie by這 mi dobrze w tym odcieniu (nie jest mi dobrze w popieli). Kiedy pojawi造 si odrosty po這篡豉m na to farb profesjonaln Goldwella i w efekcie mam naturaln dziecinn platyn.
johnw57 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-29, 19:01   #56
szakira
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 21

mam ochote na ta farbke ale boje sie za jasno mi chwyci,tylko w sumie loreal zawsze wychodzi w miare ciemniej skusze sie w nastepnym miesiacu bo narazie robilam per這wym be瞠m i jest ok ale chcialabym cos jasniejszegotylko boje sie zeby z馧te nie wyszly to jest masakra
szakira jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-30, 14:56   #57
iizabelaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 939

Cytat:

Bardzo 豉dny kolorek, te bym taki chcia豉. Ale Loreala ze s這wem "per這wy" w nazwie si boj. Kiedy dawno temu mia豉m przez to fioletowe w這sy U篡豉m farby na w這sy wcze郾iej rozja郾iane.
Stary 2009-01-06, 15:19   #58
szakira
Przyczajenie

izabella boisz sie ze fioletowe ci wyjda a ja ze z馧te
Stary 2009-01-09, 21:41   #59
Tinka*
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 136

Ja takze uzywalam kiedys tej farby.TEN POST MNIE ZAINSPIROWAL DO UZYCIA TEJ FARBY Pofarbowalam sobie odrost z balejazem. Efekt - kolor wlosow byl swieeetny kazdy sie mnie pytal co zrobilam i jak go uzyskac. Niestety sama nie umialam go powtorzyc w domu, a fryzjerka zupelnie inny kolor mi zrobila.

A balejaz ktorego pokrylam ta farba byl ciemny blond + braz. Dosc ciemne byly (w porownianiu do tego co teraz mam). A odrost byl lekko rudawy, moze nawet nie lekko Ale zniwelowalam to pasemkami blond. Kolor taki sloneczny. Naprawde swietny, tez zalezy bo nie zawsze wyjdzie i w tym jest problem...

Pozdrawiam Was

Edytowane przez Tinka*
Czas edycji: 2009-01-09 o 21:45 Pow鏚: dodanie zdania
Tinka* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-19, 16:58   #60
szakira
Przyczajenie

robilam wkoncu ta farba wlosy wyszly tak naturalnie ze az dziwnie sie czuje liczylam n acos jasniejszego a one takie blond poprostu 穎lte nie wyszly robilam na ciemny blond musze jeszce kupic ten szampon o ktorym pisze olkie i zoabzce jak to zrobi wlosy
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:46.