bardzo bardzo jasny blond per這wy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-01-20, 10:31   #61
奸icznotka;)
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 930
GG do 奸icznotka;)
Dot.: bardzo bardzo jasny blond per這wy z loreala-EXCELLENCE CREME nr 10.24

Wklej zdj璚ia, proooosz
奸icznotka;) jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-30, 19:14   #62
cytrynkaxD
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 426

A czy z tych jasnych blond闚, my郵a豉m o 9.3 (excellence), kt鏎ej z was zniszczy豉 w這sy...
bo mam bardzo cienkie i do嗆 wypadaj帷e, ale skoro s te od篡wki to mo瞠 nie niszczy a tak.
Bo do tej pory u篡wa豉m castinga jedynie, ale nawet najja郾iejsze nie daj po膨danego efektu kolorystycznego na ciemnym blondzie, cho przy nasadzie wysz造 do嗆 jasne
cytrynkaxD jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-30, 19:19   #63
xyzgirl86
BAN sta造

Wiadomo軼i: 419

podpinam sie do pytania, jak ktos ma to mnie interesuje odice 02 exelence superrozja郾iajacy z這cisty blond, ma ktos fotki jak wychodzi? slysza豉m 瞠 bardzo naturalnie???
xyzgirl86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-02, 20:04   #64
goldange
BAN sta造

Wiadomo軼i: 135

Cytat:
Napisane przez cytrynkaxD Poka wiadomo嗆
A czy z tych jasnych blond闚, my郵a豉m o 9.3 (excellence), kt鏎ej z was zniszczy豉 w這sy...
bo mam bardzo cienkie i do嗆 wypadaj帷e, ale skoro s te od篡wki to mo瞠 nie niszczy a tak.
Bo do tej pory u篡wa豉m castinga jedynie, ale nawet najja郾iejsze nie daj po膨danego efektu kolorystycznego na ciemnym blondzie, cho przy nasadzie wysz造 do嗆 jasne
9.3 to bardzo jasny z這cisty blond-je郵i lubisz z這ciste odcienie i jeste wiosn to dla was pi瘯ny kolorkek.
Ja mam bardzo badzo g瘰te i grube jasne blond w這sy o srebrzystym po造sku i mnie wog鏊e 9.3 nie zniszczy豉 w這s闚. 9.3 nie jest 鄴速ym ani rudym blondem a pi瘯nym z這cistym odcieniem. Mnie wychodzi這 jak na opakowaniu 9.3.

Teraz je瞠li chodzi o kolorek z Loreala 02 te z這cisty-to wychodzi mi nie jak na opakowaniu a tak samo jak na pr鏏niku z tymi sztucznymi w這skami. To taka platynka s這neczna i bardzo l郾i帷a 02 jest ja郾iejszym odcieniem od 9.3. Oba pi瘯ne, obecnie wol zimne i naturalnie wygl康aj帷e blondy
02 jest s這neczn platynk w dzie lub w s這鎍u za w pomieszczeniu i sztucznym 鈍ietle przyciemnia si (jak ka盥y odcie) do be穎wego z這ta. 02 te nie niszczy w這s闚. Jest tylko zasada-farbowa w這sy tylko 1raz a nie b璠 zniszczone.
A jeszcze naturalniej od 02 wychodzi 01 to superjasny naturalny blond-przepi瘯ny, wog鏊e nie鄴速y a przepi瘯ny be i faktycznie superjasny (wychodzi przynajmniej u mnie jak na pr鏏niku). Wiele os鏏 w tym czasie m闚i這 mi, 瞠 mam pi瘯ny odcie i ka盥y uwa瘸, 瞠 to naturalny blond a niefarbowany.

Edytowane przez goldange
Czas edycji: 2009-02-02 o 20:10 Pow鏚: dopisek
goldange jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-03, 11:56   #65
cytrynkaxD
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez goldange Poka wiadomo嗆
9.3 to bardzo jasny z這cisty blond-je郵i lubisz z這ciste odcienie i jeste wiosn to dla was pi瘯ny kolorkek.
Ja mam bardzo badzo g瘰te i grube jasne blond w這sy o srebrzystym po造sku i mnie wog鏊e 9.3 nie zniszczy豉 w這s闚. 9.3 nie jest 鄴速ym ani rudym blondem a pi瘯nym z這cistym odcieniem. Mnie wychodzi這 jak na opakowaniu 9.3.

Teraz je瞠li chodzi o kolorek z Loreala 02 te z這cisty-to wychodzi mi nie jak na opakowaniu a tak samo jak na pr鏏niku z tymi sztucznymi w這skami. To taka platynka s這neczna i bardzo l郾i帷a 02 jest ja郾iejszym odcieniem od 9.3. Oba pi瘯ne, obecnie wol zimne i naturalnie wygl康aj帷e blondy
02 jest s這neczn platynk w dzie lub w s這鎍u za w pomieszczeniu i sztucznym 鈍ietle przyciemnia si (jak ka盥y odcie) do be穎wego z這ta. 02 te nie niszczy w這s闚. Jest tylko zasada-farbowa w這sy tylko 1raz a nie b璠 zniszczone.
A jeszcze naturalniej od 02 wychodzi 01 to superjasny naturalny blond-przepi瘯ny, wog鏊e nie鄴速y a przepi瘯ny be i faktycznie superjasny (wychodzi przynajmniej u mnie jak na pr鏏niku). Wiele os鏏 w tym czasie m闚i這 mi, 瞠 mam pi瘯ny odcie i ka盥y uwa瘸, 瞠 to naturalny blond a niefarbowany.
Ja chyba jednak jestem lato(mam jasn cer, kt鏎a bardzo 豉two si rumieni), ale jako wydaje mi si, 瞠 w這sy ze z這tym po造skiem pasuj mi i dodaj mi w豉郾ie takiego "ciep豉". Zobaczymy, mo瞠 b璠zie mi ten odcie(9.3) pasowa
Stary 2009-02-03, 21:00   #66
xyzgirl86
BAN sta造

Wiadomo軼i: 419

jak zrobisz ten kolorek to wklej fot a ja mam pytanie ile procent ma woda w tych farbach??
xyzgirl86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-04, 01:04   #67
goldange
BAN sta造

Wiadomo軼i: 135
Cytat:
Napisane przez cytrynkaxD Poka wiadomo嗆
Ja chyba jednak jestem lato(mam jasn cer, kt鏎a bardzo 豉two si rumieni), ale jako wydaje mi si, 瞠 w這sy ze z這tym po造skiem pasuj mi i dodaj mi w豉郾ie takiego "ciep豉". Zobaczymy, mo瞠 b璠zie mi ten odcie(9.3) pasowa
Czyta豉m kiedy wiele, 瞠 to w豉郾ie wiosny bardzo cz瘰to rumieni si. Ja jestem wiosn i cz瘰to rumienie si. Ale tu pewnie chodzi nie tylko o rumie鎍e. W這sy powinny mie ciep造 odcie (chodzi o blask). Ja mam srebrzysty, ale na s這鎍u staje si on cieplejszy-s這neczno-srebrzysty. To du穎 zale篡 jaki masz naturalny odcie w這s闚 na s這鎍u-czy jest to ciep造 odcie czy zimny.
Odcie oczu-czy jest ciep造 czy zimny (ja mam orzechowo-zielono-niebieskie-ca這嗆 ciep豉).
Jak opalasz si (ja zawsze na czerwie, ale ostatecznie opalam si na kolor bardzo jasnego z這ta).
Jaki masz odcie sk鏎y w dzie, jak nie jeste opalona (ja mam odcie sk鏎y ko軼i s這niowej o lekkim s這necznym poblasku).
Pieprzyki- w jakim s odcieniu (ciep貫, czy zimne).
Okre郵anie p鏎 roku, nie jest schematyczne (np. wiele os鏏 uwa瘸, 瞠 czarne w這sy to zima a zim jest te naturalna platynowa bladolica). To by豉 taka ma豉 dygresja.

Cytat:
Napisane przez xyzgirl86 Poka wiadomo嗆
jak zrobisz ten kolorek to wklej fot a ja mam pytanie ile procent ma woda w tych farbach??
9.3 (i inne kolorki Loreala z Excellence, jak i z Preference od poziomu 7.1-to 鈔ednie popielate blondy do oznaczenia 10.21, czy 10-czyli te bardzo bardzo jasne blondy) maj wod 6% za wszystkie superjasne odcienie z Loreala Excellence, jak i Recitala (01, 02, 03) maj 9% wod.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2009-02-04 o 16:19 Pow鏚: post pod postem, korzystaj z epcji edytowania i multicytowania
goldange jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-04, 16:20   #68
cytrynkaxD
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez goldange Poka wiadomo嗆
Czyta豉m kiedy wiele, 瞠 to w豉郾ie wiosny bardzo cz瘰to rumieni si. Ja jestem wiosn i cz瘰to rumienie si. Ale tu pewnie chodzi nie tylko o rumie鎍e. W這sy powinny mie ciep造 odcie (chodzi o blask). Ja mam srebrzysty, ale na s這鎍u staje si on cieplejszy-s這neczno-srebrzysty. To du穎 zale篡 jaki masz naturalny odcie w這s闚 na s這鎍u-czy jest to ciep造 odcie czy zimny.
Odcie oczu-czy jest ciep造 czy zimny (ja mam orzechowo-zielono-niebieskie-ca這嗆 ciep豉).
Jak opalasz si (ja zawsze na czerwie, ale ostatecznie opalam si na kolor bardzo jasnego z這ta).
Jaki masz odcie sk鏎y w dzie, jak nie jeste opalona (ja mam odcie sk鏎y ko軼i s這niowej o lekkim s這necznym poblasku).
Pieprzyki- w jakim s odcieniu (ciep貫, czy zimne).
Okre郵anie p鏎 roku, nie jest schematyczne (np. wiele os鏏 uwa瘸, 瞠 czarne w這sy to zima a zim jest te naturalna platynowa bladolica). To by豉 taka ma豉 dygresja.
No w豉郾ie jako nie potrafi okre郵i, naturalny kolor mam ciemny blond, ale czy jest od ciep造m po造sku to teraz nie mog stwierdzi, cho wydaje mi si,瞠 tak
Nie opalona sk鏎a jest jasna i wydaje mi si, 瞠 bardziej podchodzi do r騜
oczy br您owe raczej o ciep造m odcieniu.
No my郵, 瞠 gdy ju zejd mi "czerwono軼i" po opalaniu to raczej cieplejszy odcie przybiera sk鏎a, ale np. twarz mi si ci篹ko opala(swoj drog rzadko j opalam a przynajmniej naturalnie)
wi璚 jako ci篹ko mi okre郵i, musz chyba wi璚ej poczyta na ten temat, bo nie wszystkie cechy pasuj mi do wiosny
Stary 2009-02-04, 23:51   #69
mocheeri
BAN sta造

Wiadomo軼i: 19

Cytat:
Napisane przez simonka005 Poka wiadomo嗆
czy ktos stosowal bardzo jasny blond popielaty ale wersje angielska ??? w anglii sa inne oznaczenia i ta farba u nich nazywa sie nie bardzo jasny a jasny po prostu blond popielaty , kupilam nie te co trzeba , czy ktos stosowal te angielska very light ash blonde excellence creme , jak wychodzi na wlosach blond ale nie popielatych? czy wogole wychodzi , chcialabym stonowac kolor
mi wyszed jaki szaro srebrny;/ a mia豉m jasny blond
mocheeri jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-12, 23:14   #70
JOY
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 35

Hej dziewczynki chcialam zapytac czy wogole mozna urzywa tego szamponu do wlosow nawet jak sie nie farbuje Tego szamponu Profi Siver - Color Revitlivers ? Hmmm?
JOY jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-28, 20:17   #71
moss33
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22

eh..narobilyscie mi ochoty na ta farbke.ja mam wlosy rozjasnione rowniez joanna w sprey戟 i sa wlasnie takie jak kolezanka olkie przed..straszne.jak zrobie nia wloski to podziele sie efektamimoj naturalny to taki sredni blond,teraz nawet wydaje mi sie ciemniejszy.moze ktoras z was jeszcze robila i wklei jakies zdjecie????
moss33 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-12, 13:01   #72
Chocolate77
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 510

Zagl康a tu jeszcze kto kto si zna na farbach? Chodzi mi o r騜nic mi璠zy tym Excellence 10.24 a Recital Preference Stockholm 10.21 - czy te cyferki po przecinku oznaczaj, 瞠 Stockholm wyjdzie mniej wi璚ej podobny ale o odcieniu ch這dniejszym?? Z g鏎y dzi瘯i za odpowied...
Chocolate77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-08-13, 23:55   #73
eleonora81
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Te polecam Loreal Excellence Supreme 03 kolor wychodzi jak na opakowaniu , a moje ciemne odrosty nie r騜ni si po farbowaniu od pozosta貫j d逝go軼i.

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:53 ----------

10.21 b璠zie zdecydowanie ch這dniejszym odcieniem
eleonora81 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-18, 21:33   #74
Carolajn
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 929

Podbijam b璠 si kiedy przymierza do tej farbki i z mi陰 ch璚i poogl康am Wasze efekty po farbowaniu bardzo prosz wstawia zdj璚ia! Pozdrawiam

btw. teraz chyba to jest ta 10.21 prawda? Je郵i si myl wyprowad嬈ie mnie z b喚du
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg lore.jpg (17,6 KB, 53 za豉dowa)

Zapuszczam w這sy

blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2012-10-18 o 21:37
Carolajn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-01-23, 17:28   #75
an-gi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 193

tak dok豉dnie 10.21 jutro b璠 farbowa to wstawi kilka fotek przed i po, dodam , 瞠 pr鏏uj zej嗆 z 鄴速o軼i tak瞠 zobaczymy co wyjdzie
an-gi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-01-26, 21:26   #76
qwerty78
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Siemka czelam z niecierpliwoscia na Twoje fotki an-gi.
Ahh te blondy kusz...
qwerty78 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-06, 13:25   #77
julcia120
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Hej ;*
Powiedzcie mi Kochane, m鎩 kolor w這s闚 do ciemny, mysi blond. Po wakacyjnym rozja郾ianiu u fryzjera, ju kt鏎y raz z rz璠u farbowa豉m w這sy Palette A10 (ultrapopielaty blond) . Wszystko na pocz徠ku by這 dobrze, teraz farba zacz窸a mi chwyta odrost na rudo... Czy jak u篡je farby Excellence 10.21 na odrost b璠 musia豉 podmieni wod na swoj 9% i w jakich proporcjach j zmiesza ? W這sy nie wyjd zielone? Pozdrawiam
julcia120 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-14, 10:54   #78
Laurieen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 161

Moja naturalne w這sy to typowy dla Polek mysi blond, kt鏎y fakt faktem uwa瘸m, 瞠 do嗆 fajnie mi chwyta wszelkie blondy.

Grzywk na ko鎍闚kach od jakiego czasu mam ja郾iejsz- nie mog tego zwalczy, ale chcia豉m pokaza, jak moim zdaniem pi瘯nie chwyta Excellence 10.21 na odrostach :
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Mm.jpg (55,2 KB, 224 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (42,6 KB, 221 za豉dowa)

26.07.2016

zar璚zyny

17.06.2017
郵ub

Laurieen jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-22, 20:17   #79
Carolajn
Rozeznanie

Orientuje si kt鏎a jaki oxy ma 10.21? pilne!

Zapuszczam w這sy

blond <3

Alfaparf
Stary 2013-11-22, 20:26   #80
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez Carolajn Poka wiadomo嗆
Orientuje si kt鏎a jaki oxy ma 10.21? pilne!
Blond Bunny pisala zdaje sie u siebie na blogu, ze najprawdopodobniej 9%.
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-23, 19:20   #81
Carolajn
Rozeznanie

No tak ale chodz pog這ski 瞠 mo瞠 to by i 6% wi璚 chcia豉m zaspokoi swoj ciekawo嗆 no nic w takim razie robi w ciemno i zobaczymy co z tego wyjdzie

Zapuszczam w這sy

blond <3

Alfaparf
Stary 2013-11-23, 20:20   #82
201607040946
Konto usuni皻e

Cytat:
No tak ale chodz pog這ski 瞠 mo瞠 to by i 6% wi璚 chcia豉m zaspokoi swoj ciekawo嗆 no nic w takim razie robi w ciemno i zobaczymy co z tego wyjdzie
Ale to bardzo jasny blond, nie moze miec 6%.
Stary 2013-11-25, 19:09   #83
Carolajn
Rozeznanie

Napisa豉m z ciekawo軼i maila do Loreala i odpisali mi tak "Szanowna Pani.
Bardzo dzi瘯ujemy za zainteresowanie naszymi produktami.
Uprzejmie informuj, 瞠 produkt „Excellence 10.21” zawiera oxydant 6%.

Z powa瘸niem
Serwis Konsumencki L’Or嶧l Polska."

Zapuszczam w這sy

blond <3

Alfaparf
Stary 2013-11-25, 21:01   #84
201607040946
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisa豉m z ciekawo軼i maila do Loreala i odpisali mi tak "Szanowna Pani.
Bardzo dzi瘯ujemy za zainteresowanie naszymi produktami.
Uprzejmie informuj, 瞠 produkt „Excellence 10.21” zawiera oxydant 6%.

Z powa瘸niem
Serwis Konsumencki L’Or嶧l Polska."
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:40.