Jak z blond pasemek przejść na całe włosy blond. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-02-16, 13:25   #1
Pipi6
Raczkowanie

Question

Jak z blond pasemek przejść na całe włosy blond.

Jeśli się powtarzam to sorry, ale muszę przyznac, że ostatnie 4 dni spedziłam na poszukiwaniu wątków z podobnym problemem i mi się nie udało.

Od około półtora roku robie sobie pasemka w kolorze blond i brązowym. Moje naturalne włosy to taki bardzo ciemny blond czy brąz, przy odrostach wygląda jak czarny, ale taki nie jest, to tylko taki kontrast. Pasemka zawsze robi mi fryzjerka jakimś rozjaśniaczem, ale niestety bardzo niszczy to włosy. Są sianowate i źle sie układają. Sa długie do łopatek i na tej długości mi zależy. Nie nadążam z kupowaniem i nakładaniem nowych odżywek i maseczek. Moje kolezanki same farbują i rozjaśniają włosy sklepowymi farbami i nie maja takich problemów, w dodatku znacznie taniej to wychodzi. Pomyslałam sobie, że ja tez tak spróbuję, tylko nie wiem jak to zrobić. Farba może być za słaba, już kiedyś zamiast ciemnego blondu wyszedł mi rudy, więc raczej biore pod uwagę coś rozjaśniającego. Te sklepowe mają jakieś maseczki i odżywki, wydają sie więc zdrowsze niż dwuskładnikowe fryzjerskie mazidlo. Czy ktoś mi może cos polecić? I druga sprawa: jak to nałozyc na włosy? Najpierw na odrosty, a potem na resztę? Jak bedą wyglądac potem te włosy, które były juz rozjaśnione, a jak te pofarbowane na brązowo? Czy jest szansa, że to wyjdzie w miarę jednolicie?
Pipi6 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 18:25   #2
green-aria
Raczkowanie

Dot.: Jak z blond pasemek przejść na całe włosy blond.

Pierwszy raz powinnaś jednak zrobić to u fryzjera.Bez odbarwienia włosów sie nie obejdzie ,a fryzjert na pewno zrobi to lepiej.Potem , gdy będziesz już miała całe włosy w jednym kolorze,będziesz mogła farbować sama.
green-aria jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości