3 kroki i DDML ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-04-16, 11:14   #1
Agentka
Wtajemniczenie

3 kroki i DDML ?

Beatko, Basiu , Dziewczyny [img]icons/icon7.gif[/img] Mam pytanie odn. 3 kroków firmy Clinique. Nie moge tego odnalesc w KW ( nie zgłoszone? ) wiec, postanowiłam poszperac na forum [img]icons/icon7.gif[/img] i znalazłam co chciałam [img]icons/icon7.gif[/img] no moze nie do konca [img]icons/icon7.gif[/img] tylko [img]icons/icon9.gif[/img] bo co sie okazało ? : wysuszenie cery na buzi, przez stosowanie lotionu i mydła z tej serii przez około tydzien..mam wrazenie, ze ten tonik zawiera jakies kwasy i alkohol, dobrze mysle ? czyli jednym słowem- jest do bani ! [img]icons/icon9.gif[/img] mimo mojej tłustej cery.. i nalezy go odstawic ! czy to te preparaty faktycznie mogły spowodowac wysuszenie mojej buzi ? - uzywałam zestawu ok tygodnia, teraz odstawiłam ..

I druga kwestia - DDML- ten preparat akurat jest bossski [img]icons/icon7.gif[/img] połozny jako baza pod krem nawilzający, albo wygładzający, sprawdza się niesamowicie [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img] buzia chłonie wilgoc [img]icons/icon7.gif[/img] pije [img]icons/icon7.gif[/img] super uczucie i fantastyczny efekt rano [img]icons/icon7.gif[/img] na czym polega działanie tej emulsji ? czy są znane jakies inne tego typu preparaty ? czy tylko Clinique ją ma ? Ewentualnei czy mozna ją kupic oddzielnie, bez koniecznosci kupowania dwóch pozostałych składników 3 kroków ?

bede wdzieczna za info [img]icons/1cmok.gif[/img]
Stary 2003-04-16, 11:34   #2
alinab
Zadomowienie

Re: 3 kroki i DDML ?

Jest zgłoszone w KW i ma bardzo wiele ocen (niepozytywnych). Jest też komentarz napisany przez Basię albo Beatę [img]icons/icon21.gif[/img] Poszukaj Clinique, System 3 kroków (mydło, tonik, krem)
[img]icons/icon40.gif[/img]
alinab jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-16, 11:35   #3
Agentka
Wtajemniczenie

alinko- chyba byłam slepa [img]icons/icon9.gif[/img] w której kategorii ?
Stary 2003-04-16, 11:38   #4
beliczek
Zakorzenienie

mozesz kupic sam DDML. ja uwielbiam 3 kroki clinique i pewnie bede ich uzywala zawsze. ich urok polega n atym ze nie musisz koniecznie trzymac sie tylko ich - ja czesto łącze DDml z kremami innych firm i jestem zachwycna. super jest clarifying lotion, niesamowicie wygladza i az czuć jak usuwa martwe komorki ze skory. kostka oczyszczajaca tez jest niezla ale przy pelnym makijazu, ja najpierw posilkuje sie mleczkiem.pozdrawiam
beliczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-16, 11:55   #5
Agentka
Wtajemniczenie

znlazłam ...dzieki alinko [img]icons/icon7.gif[/img]hmmm.. szukałam, nie we włascicwej kategorii , bo okazuje sei, ze te preparaty sa w kat. higiena, a nie tam gdzie szukałam - czyli problemy skórne czy demakijaz.. dla mnie po prostu do higieny to im baaardzo daleko.. no nic, wazne ze znalazłam, jeszcze raz dzieki za info alinko [img]icons/icon7.gif[/img] niestety wiem juz wszytsko [img]icons/icon22.gif[/img]
Stary 2003-04-16, 11:59   #6
Agentka
Wtajemniczenie

Re: 3 kroki i DDML ?beliczek

dzieki za info beliczku.. niestety opinie KW jasno dały mi do zrozumienia, ze nie jest to zestaw do mojej cery [img]icons/icon9.gif[/img] ..sam DDML jest ok i z checia sie skusze na zakup w przyszłosci , ale tylko jego..jako bazy pod inne kremy czy maseczki ..testowałam próbke trzech kroków, ok tygodnia. napisz mi prosze w jakiej cenie i jaka wielkosc ma zwykły DDML Clinique i czy jest wydajny > ?

[img]icons/icon40.gif[/img]

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości