Drogeryjne kosmetyki do blondu-tylko dla ciep造ch odcieni??? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-02-18, 14:58   #1
tripka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 405

Drogeryjne kosmetyki do blondu-tylko dla ciep造ch odcieni???

W drogerii jest do嗆 spory wyb鏎 kosmetyk闚 do w這s闚 blond-jak zapewnia producent zar闚no do naturalnych,farbowanych lub rozja郾ianych.Na Pantene pisze nawet,瞠 kosmetyk przeznaczony jest do ka盥ego odcienia w這s闚 od platyny po be瞠 i z這te blondy.Ale zastanawia mnie,czy te kosmetyki tak naprawd nie s tylko do naturalnych blond闚 lub tylko ciep造ch odcieni,bo przecie s one oparte albo na wyci庵u z rumianku (Timotei,Sunsilk)lub s這necznika (Pantene),kt鏎e owszem,ciep造m blondom nadadz s這neczne refleksy,ale zimnym lub rozja郾ianych blondom mog nada 鄴速e refleksy.By mo瞠 si myl,je郵i tak to pytanie do ch這dnych lub rozja郾ianych blndynek-kt鏎e z tych produkt闚 nie spowoduj 鄴趾ni璚ia w這s闚??Aha-dodam,瞠 ju np na zachodzie cho熲y taka seria Pantene do blondu ma wersje dla ch這dnych i ciep造ch blond闚...
Stary 2007-02-18, 20:40   #2
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431
Dot.: Drogeryjne kosmetyki do blondu-tylko dla ciep造ch odcieni???

Cytat:
Napisane przez tripka Poka wiadomo嗆
W drogerii jest do嗆 spory wyb鏎 kosmetyk闚 do w這s闚 blond-jak zapewnia producent zar闚no do naturalnych,farbowanych lub rozja郾ianych.Na Pantene pisze nawet,瞠 kosmetyk przeznaczony jest do ka盥ego odcienia w這s闚 od platyny po be瞠 i z這te blondy.Ale zastanawia mnie,czy te kosmetyki tak naprawd nie s tylko do naturalnych blond闚 lub tylko ciep造ch odcieni,bo przecie s one oparte albo na wyci庵u z rumianku (Timotei,Sunsilk)lub s這necznika (Pantene),kt鏎e owszem,ciep造m blondom nadadz s這neczne refleksy,ale zimnym lub rozja郾ianych blondom mog nada 鄴速e refleksy.By mo瞠 si myl,je郵i tak to pytanie do ch這dnych lub rozja郾ianych blndynek-kt鏎e z tych produkt闚 nie spowoduj 鄴趾ni璚ia w這s闚??Aha-dodam,瞠 ju np na zachodzie cho熲y taka seria Pantene do blondu ma wersje dla ch這dnych i ciep造ch blond闚...
W豉軼iwie snu豉m ostatnio podobne rozwa瘸nia. Wiele dziewczyn spodziewa si , 瞠 takie kosmetyki rozja郾i kolor co jest poprostu niemo磧iwe, one jedynie podkre郵aj kolor blond na w這sach naturalnych lub farbowanych na ten odcie, ale rzeczywi軼ie dodatek rumianku mo瞠 powodowac ju 鄴趾ni璚ie zimnych odcieni, zreszt tak jak wiele innych kosmetyk闚 bo aby utrzyma zimny odcie trzeba specjalnie dba o kolor. Tego typu kosmetyki nie utrzymaj zimnego odcienia, ale my郵, 瞠 stosowane razem z p逝kankami chocia瘺y nie zaszkodz.
Rzeczywi軼ie na zachodzi jest podzia kosmetyk闚 na te dla zimnych i ciep造ch odcieni( np J. Frieda) i tak powinno by, bo jak napisa豉m zimny odcie utrzymuje si inaczej ni ciep造, za pomoc innch sk豉dnik闚. Stosowanie p逝kanek czy fioletowych szampon闚 na w這sy o bardzo ciep造m odcieniu blondu lub miedzianych spowowduje w wi瘯szo軼i przypadk闚 jedynie pog喚bienie tego odcienia ( o czym niewielu producent闚 informuje min Farouk) a nie ozi瑿ienie jak mo積a by si spodziewa, dlatego moim zdaniem wa積e jest u篤yanie kosmetyk闚 dla odpowiedniego typu blondu.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-18, 22:24   #3
tripka
Wtajemniczenie

Dok豉dnie-dlatego,kosmetyk do blondu przeznaczony wed逝g producenta do wszystkich odcieni to ma貫 nieporozumienie..
mam rozja郾iane w這sy i osobi軼ie boj si wypr鏏owa kosmetyk闚 do blondu Sunsilka czy Pantene,bo boj si,ze pojawi mi si 鄴速o-z這te refleksy
Stary 2007-02-19, 00:10   #4
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

Cytat:
Napisane przez tripka Poka wiadomo嗆
Dok豉dnie-dlatego,kosmetyk do blondu przeznaczony wed逝g producenta do wszystkich odcieni to ma貫 nieporozumienie..
mam rozja郾iane w這sy i osobi軼ie boj si wypr鏏owa kosmetyk闚 do blondu Sunsilka czy Pantene,bo boj si,ze pojawi mi si 鄴速o-z這te refleksy
seria do blondu z MArionu(szampon, odzywka i maseczka) daj chlodny efekt, same sa fioletowe, wiec o 穎販i nie ma mowy, nie wysuszaja tak wlosow jak inne tego typy produkty, nie kosztuja duzo, a warto wyprobowac
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-19, 01:45   #5
Pipi6
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52

Ja mam maseczk do w這s闚 blond John Frieda i wcale nie jest do zimnych ani ciep造ch odcieni tylko po prostu do blond. Za to szampony s rzeczywi軼ie do platynowych blond闚 i miodowych. Ja mam akurat te dwa odcienie pasemek (fantazje dw鏂h fryzjerek), to nawet u篡wanie ich na raz by mi nie pomog這. Ka盥y dzia豉豚y nieodpowiednio na te pasma, kt鏎e s inne ni zaleca producent. Przesta豉m sie jaki czas temu przejmowa szamponami itp do w這s闚 farbowanych, postawi豉m przede wszystkim na od篡wianie. Bo tak na ch這pski rozum to musia豉bym u篡wa produkt闚 odpowiednich do koloru, do w這s闚 zniszczonych, chroni帷ych przed suszeniem i prostowaniem, wyg豉dzaj帷ych, do w這s闚 cienkich i jeszcze czego na porost. To wszystko na pewno w jakim stopniu dzia豉, ale jest przede wszystim wyci庵aniem kasy. Dlaczego nikt nie wymy郵i jeszcze szamponu all-in-one? A mo瞠 taki gdzie istnieje?
Pipi6 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-19, 15:11   #6
tripka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka wiadomo嗆
seria do blondu z MArionu(szampon, odzywka i maseczka) daj chlodny efekt, same sa fioletowe, wiec o 穎販i nie ma mowy, nie wysuszaja tak wlosow jak inne tego typy produkty, nie kosztuja duzo, a warto wyprobowac
chyba wypr鏏uj szampon z tej serii,skoro nie wysusza tak w這s闚.
Stary 2007-02-19, 15:19   #7
green-aria
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 126

Do zimnych blond闚 dobre s kosmetyki Gliss Kur ( s takie per這we i w這sy naprawd fajnie wygl康aj ).Kupi豉m te kiedy w salonie szampon i od篡wk dla w這s闚 blond Loreal Professional ( kolor fioletowy ) , po nich na pewno w這sy nie 鄴趾n , a wr璚z przeciwnie.Moje ( fakt,瞠 stosowa豉m latem) zrobi造 si prawie bia貫.
green-aria jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-02-19, 16:18   #8
tripka
Wtajemniczenie

a czy Gliss Kur do blondu zawiera jaki wyci庵 z ruaminku czy s這necznika pwooduj帷e 鄴趾ni璚ie?bo w opisie na KWC nie widz...
Stary 2007-05-24, 12:12   #9
Aggie125
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 856
Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Joanna ma szampon do w這s闚 blond, niweluj帷y 鄴速e refleksy.
Aggie125 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:23.