Krem silnie nawilzajacy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-04-22, 09:53   #1
cheetah
Zadomowienie

GG do cheetah

Krem silnie nawilzajacy.

Hej wizazanki.

mam straszny problem. Moje skora jest bardzo wrazliwa na takie zmiany temperatur, jakie ostatnio nas nawiedzily. Przez to robila sie strasznie sucha, szczegolnie na policzkach, wyglada to okropnie. Mam 22 latek =), na codzien uzywam kremu Dermiki Mat-B, nawilzajacego i to mi bardzo sluzy. Natomiast chcialabym, zebyscie mi doradzily jakis krem bardzo silnie nawilzajacy. Ah, i jeszcze jedno mam skore bardzo sklonna do podraznien. Jestem uczulona na wszelakie kosmetyki Vichy. Uzywalam tez la roche-posey, ale nie zauwazylam zadnego efektu nawilzenia, ani lagodzenia. Zastanawialam sie nad Hydrain 2 laboratorium Dermedic, ale niestety w aptece nie maja probek tego kremu. Prosze, pomozcie.

Cheetah
cheetah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-22, 16:51   #2
pannaM
Rozeznanie

Re: Krem silnie nawilzajacy.

Cheetah, a przejrzałaś KW?? Tam na pewno coś znajdziesz [img]icons/1cmok.gif[/img]
pannaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-22, 23:57   #3
cheetah
Zadomowienie

GG do cheetah

Czytalam, i to dosc dokladnie. Tam znalazlam Mat-B itp. Ale mialam nadzieje, ze osoba z podobnymi objawami do moich cos mi podpowie. Wiekszosc kremow na dzien na kw jest dla cery mieszanej, normalizujacy itp. Po nich wszystkich moja twarz jest sucha jak pergamin. Dlatego tez zadalam to pytanie tutaj [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2003-04-22, 23:57   #4
cheetah
Zadomowienie

GG do cheetah

Czytalam, i to dosc dokladnie. Tam znalazlam Mat-B itp. Ale mialam nadzieje, ze osoba z podobnymi objawami do moich cos mi podpowie. Wiekszosc kremow na dzien na kw jest dla cery mieszanej, normalizujacy itp. Po nich wszystkich moja twarz jest sucha jak pergamin. Dlatego tez zadalam to pytanie tutaj [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2003-04-23, 06:31   #5
mala-czarna
Rozeznanie

GG do mala-czarna

Skoro Vichy i LRP zawiodły, myślę, że powinnaś spróbować ratować się wodą termalną w sprayu (LRP, Avene, Vichy) i kupić gdzieś NAWILŻACZ z serii SOS Dermiki (nie jestem pewna, czy jest jeszcze w sprzedaży - dziewczyny! - jest?) - z pewnością Cię nie podrażni a za to mocno nawilży.
mala-czarna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-23, 14:04   #6
pannaM
Rozeznanie

Ja osobiście lubie krem nawilżający Dermiki z serii Dermicea (do skóry wrażliwej) szybko sie wchłania a mnie nawilza dość dobrze (ale nie mam strasznie przesuszonej skóry)
pannaM jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości