Wróć   Forum Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Forum poświęcone tylko i wyłącznie zdrowemu odżywianiu, dietom i suplementacji.
Tutaj dyskutujemy tylko o zdrowym odżywianiu, gdzie wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa omawianych diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal. Diety poniżej 1000 kcal mogą być opisywane jedynie w Krzywym Zwierciadle.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-02-19, 20:35   #1
Nicoll_
Przyczajenie

tabletki na .... niejedzenie ?

Witam. Potrzebuje i poszukuje nazwy pewnych tabletek, które może przepisać tylko lekarz. Działają one na apetyt a dokładniej mówiąć podobno go bardzo zmniejszają. Kiedyś wspominał mi o nich kolega ale nietety nazwa mi wyleciała z głowy. Ja mam duże problemy z cukrem, teraz zaczełam kuracje by sie wyleczeyc i moim obowiazkiem jest nie jeść słodyczy. Nietety napady ochoty na słodycze są tak silne, że nie potrafię sie opanować. Wcześniej nim zrobili mi badania gdzie się wszytsko wyjaśniło to zyłam na samych słodyczach. Wiem, że to bardzo złe ale było silniejsze odemnie. W koncu po badanich wyszło, że moj stan zdrowia nie jest za dobry. Próbowam juz jeść chrom, kupowałam tabletki w sklepch dla sportowców na zatrzymanie apetytu ale nic nie pomagało. Naprawde mam wielki problem Teraz by sie wyleczyć i wytrwać w kuracji chciała bym spróbować tych leków. Mój lekarz prowadzący nietety nie zna tych tabletek. Poprosił mnie bym sie dowiedziała nazwy i wtedy on zadycyduje czy mi one pomogą w przetrwaniu kuracji i może wypisze. Bardzo prosze jeżeli któraś z was moje drogie Panie zna nazwe tych tabletek powodujacych zatrzymanie apetytu napiszcie!! Ostatnia moja w nich nadzieja, że sie uda sie mi przetrwać kuracje i wyleczyć całkowicie pozdrawiam
Nicoll_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 21:41   #2
kasia.pl
Przyczajenie

Dot.: tabletki na .... niejedzenie ?

Wczoraj założyłam wątek na ten sam temat. Tylko, że ja słyszałam o tabletkach bez recepty które pomagają i też zapomniałam nazwę i może dziewczyny oświęcą mi pamięć..
kasia.pl jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości