ciemność widzę :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-03-04, 18:17   #61
marta_so
Rozeznanie

Dot.: ciemność widzę :)

Cytat:
Napisane przez destiny86 Pokaż wiadomość
Imprezowy makijażyk - super
Dziękuję za komentarz

marta_so jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 15:45   #62
Blazejow
Przyczajenie

A gdzie ta impreza na cmentarzu, jakaś sekta, palenie zwłok??? Ponury makijaz do takich jasnych oczu!!! Swoją drogą jakiej firmy te soczewki ?? Coś mi sie wydaje, że bajerujesz że to twój naturalny kolor. Teraz można mieć jaki się chce. Chciałbym zobaczyć jakie masz naprawde oczy.
Co do makijazu to przyznam, że tandetą zaleciało. Za dużo nasmarowałaś ciemnych kolorów, a tym różem w kolorze majtek to już przesadziłaś. Druga sprawa, masz bardzo ponury wyraz twarzy, na codzień też masz tak "ściętą" twarz?
Wystraszyłem się tych ponurych oczu w tej ponurej twarzy, odrobinę relaksu i usmiechu. I duuuuuużo lektury na temat.

Edytowane przez Blazejow
Czas edycji: 2007-05-08 o 16:21
Blazejow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 16:16   #63
CzarnaMamba7
BAN stały

Question

Przyznam, że nie rozumiem skąd się wzieło tyle pochlebnych opinii na temat twoich oczu???
Tak się akurat składa, że jestem grafikiem komp. i takie "magiczne" sztuczki stosuję na codzień kiedy muszę podretuszowac panienki do reklamy.
No ale skoro pocieszają cię pochlebne opinie dających się nabrac dziewczyn (bez urazy, ale nie musicie sie na tym znac) - to nisko mierzysz.

Poza tym widzę, że używasz tanich kosmetyków - posklejane rzęsy, choc dałoby się i to jakoś przeskoczyc gdyby miało się troszkę pojęcia na temat technik robienia sobie makijażu. No ale? ktoś w końcu wymyślił kiedyś słowo - amatorka

Aha...
I błagam cię nie bombarduj nas już tym swoim spojrzeniem zbitego psa, bo wszyscy zaczną myślec, że coś masz na sumieniu

Dla potwierdzenia co retusz komputerowy potrafi, a kiedy go brak co się dzieje - proszę bardzo:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=171908

Koleżanka jak kameleon:p
mam dla koleżanki propozycję. Może nie na czasie, ale z myślą o przyszłości , koleżanka przedstawiłaby nam teraz jakiś karnawałowy kolor oczu.
Może jedno w kolorze zółci, a drugie zimnego fioletu???

I Kochane Dziewczyny! Nie dajcie się nabrac kolejny raz. Co innego retusz komputerowy, a co innego URODA i DOBRY MAKIJAŻ

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2007-05-09 o 09:50 Powód: post pod postem
CzarnaMamba7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 00:37   #64
Sweet_21
Zakorzenienie

Trolle!

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 09:51   #65
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez Blazejow Pokaż wiadomość
A gdzie ta impreza na cmentarzu, jakaś sekta, palenie zwłok??? Ponury makijaz do takich jasnych oczu!!! Swoją drogą jakiej firmy te soczewki ?? Coś mi sie wydaje, że bajerujesz że to twój naturalny kolor. Teraz można mieć jaki się chce. Chciałbym zobaczyć jakie masz naprawde oczy.
Co do makijazu to przyznam, że tandetą zaleciało. Za dużo nasmarowałaś ciemnych kolorów, a tym różem w kolorze majtek to już przesadziłaś. Druga sprawa, masz bardzo ponury wyraz twarzy, na codzień też masz tak "ściętą" twarz?
Wystraszyłem się tych ponurych oczu w tej ponurej twarzy, odrobinę relaksu i usmiechu. I duuuuuużo lektury na temat.
Cytat:
Napisane przez CzarnaMamba7 Pokaż wiadomość
Przyznam, że nie rozumiem skąd się wzieło tyle pochlebnych opinii na temat twoich oczu???
Tak się akurat składa, że jestem grafikiem komp. i takie "magiczne" sztuczki stosuję na codzień kiedy muszę podretuszowac panienki do reklamy.
No ale skoro pocieszają cię pochlebne opinie dających się nabrac dziewczyn (bez urazy, ale nie musicie sie na tym znac) - to nisko mierzysz.

Poza tym widzę, że używasz tanich kosmetyków - posklejane rzęsy, choc dałoby się i to jakoś przeskoczyc gdyby miało się troszkę pojęcia na temat technik robienia sobie makijażu. No ale? ktoś w końcu wymyślił kiedyś słowo - amatorka

Aha...
I błagam cię nie bombarduj nas już tym swoim spojrzeniem zbitego psa, bo wszyscy zaczną myślec, że coś masz na sumieniu

Dla potwierdzenia co retusz komputerowy potrafi, a kiedy go brak co się dzieje - proszę bardzo:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=171908

Koleżanka jak kameleon:p
mam dla koleżanki propozycję. Może nie na czasie, ale z myślą o przyszłości , koleżanka przedstawiłaby nam teraz jakiś karnawałowy kolor oczu.
Może jedno w kolorze zółci, a drugie zimnego fioletu???

I Kochane Dziewczyny! Nie dajcie się nabrac kolejny raz. Co innego retusz komputerowy, a co innego URODA i DOBRY MAKIJAŻ
obie wypowiedzi zalatują trollizmem, póki co proszę o zaprzestanie tego typu uwag. Zignorowanie moich sugestii będę karać punktami karnymi

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 10:45   #66
Mrówka24
Raczkowanie

GG do Mrówka24

Brakuje mi ostrości na tych fotkach ale to nie przeszkadza aby ocenic bardzo starannie wykonany makijaż. Błękit twojego oka jest nieziemsko powalający. Mi nie przeszkadza to ze tak wysoko kociągnełaś cień. Jak imprezka to imprezka hihi ...p.s faceci pewnie nie ogli oderwac od Ciebie wzroku hmmm laski pewnie też! Pozdrawiam
Mrówka24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 10:46   #67
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach

Mnie się makijaż bardzo podoba, choć nie przepadam za różem Chciałabym tak umieć A co do koloru to rzeczywiście wyjątkowo intensywny mmm tylko zazdrościc
virtual_reality jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 20:03   #68
marta_so
Rozeznanie

Blazejow, CzarnaMamba7 -Myslę, że można było w bardziej kulturalny sposób wyrazić swoja opinię na temat tego makijazu. Jeżeli się nie podoba, to proszę o uzasadnienie, a nie obrażanie, nie na tym polega to forum, polecam lekturę zasad forum MM. Co do koloru tęczówek- zapraszam do siebie, możecie sprawdzić

Mrówka24- dziekuję
virtual_reality - dziękuję bardzo

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2007-05-09 o 21:09 Powód: post pod postem
Stary 2007-05-09, 20:31   #69
Blazejow
Przyczajenie

Exclamation Dot.: ciemność widzę :)

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
obie wypowiedzi zalatują trollizmem, póki co proszę o zaprzestanie tego typu uwag. Zignorowanie moich sugestii będę karać punktami karnymi
Trolle wiem, że są w bajkach, a czym zalatują to już nie wiem. Jestem zaskoczony, że niepochlebna opinia od razu jest napiętnowana i ma być karana . Sorry, ale nie wiedziałem, że zasady tego forum polegają na słodzeniu i zachwytach jak w kółku wzajemnej adoracji, czyżby dziewczyny bały się że też mogą być skrytykowane. W prawie każdym wątku widać tendencję do przesadnego zachwytu. Co do moich "niekulturalnych" wypowiedzi, cóż każdy ma inny sposób wypowiadania się, może to skrzywienie zawodowe , ale dla tego co mi sie nie podoba jestem zawsze bezwzględny. Nikogo nie obraziłem, ale prawda czasem jest trudna do przełknięcia. Zauważyłem jeszcze jedno, Marta-So, za każda pochwałę dziękujesz z zapałem .... jakoś trzeb sie dowartościować . Widzę malowane zadufane w sobie laleczki, że myliłem sie że mogę tu znaleźć świeże spojrzenie na makijaż, znajoma miała rację...
Stary 2007-05-09, 20:47   #70
marta_so
Rozeznanie

Cytat:
Trolle wiem, że są w bajkach, a czym zalatują to już nie wiem. Jestem zaskoczony, że niepochlebna opinia od razu jest napiętnowana i ma być karana . Sorry, ale nie wiedziałem, że zasady tego forum polegają na słodzeniu i zachwytach jak w kółku wzajemnej adoracji, czyżby dziewczyny bały się że też mogą być skrytykowane. W prawie każdym wątku widać tendencję do przesadnego zachwytu. Co do moich "niekulturalnych" wypowiedzi, cóż każdy ma inny sposób wypowiadania się, może to skrzywienie zawodowe , ale dla tego co mi sie nie podoba jestem zawsze bezwzględny. Nikogo nie obraziłem, ale prawda czasem jest trudna do przełknięcia. Zauważyłem jeszcze jedno, Marta-So, za każda pochwałę dziękujesz z zapałem .... jakoś trzeb sie dowartościować . Widzę malowane zadufane w sobie laleczki, że myliłem sie że mogę tu znaleźć świeże spojrzenie na makijaż, znajoma miała rację...
Jeżeli komus podoba sie mój makijaż, to dlaczego mam nie dziękowac? To chyba normalne, każdy tutaj tak robi, tak samo każdy ma swój gust i inaczej odbiera te makijaze, nie muszą się one wszystkim podobać i po to jest to forum aby sie na ich temat wypowiedzieć, nie chodzi o to, aby wszyscy piali z zachwytu nad każdą namalowana kreseczką. Co do Twojej opinii-ok, może Ci się moj makijaz nie podobac, tylko obrażanie kogos nie jest chyba wyrażeniem opinii na temat makjiazu, nie o to chodzi na tym forum aby komus ubliżać, tylko aby wyrazic swoje zdanie na temat makijażu, sprecyzować co jest ok, co poprawić, co wygląda niefajnie i dlaczego. I to wszystko, przyjmuję każdą uwagę i opinię, nie tylko te pochlebne, ale nie zgadzam sie na te chamskie i wulgarne -jak Twoja

Stary 2007-05-09, 21:10   #71
bess
Zakorzenienie

Cytat:
jestes po prostu dobra niech bedzie niewychowany i znowu potwierdziles to swoja kolejna juz wypowiedzią.Ajak tego nie widzisz to tym bardziej powinienes zaczac sie martwic
bess jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 21:12   #72
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
radzę zapoznać się z regulaminem zarówno całego forum jak i z zasadami tego działu. Twoje skrzywienie zawodowe mnie nie interesuje, jeśli chcesz tu przebywać dostosuj się do regulaminu.

Stary 2007-05-09, 21:28   #73
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Świeże spojrzenie na makijaż. A to dobre.
Jeśli ci znajoma tyle o nas opowiadała to czego się spodziewałes przychodząc na to forum? Że nagle zmienimy zasady, sposób bycia pod wpływem twoich postów?
Buu, nie zmienimy.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
radzę zapoznać się z regulaminem zarówno całego forum jak i z zasadami tego działu. Twoje skrzywienie zawodowe mnie nie interesuje, jeśli chcesz tu przebywać dostosuj się do regulaminu.
Zgadza się.
Stary 2007-05-10, 10:45   #74
Blazejow
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez marta_so Pokaż wiadomość
Jeżeli komus podoba sie mój makijaż, to dlaczego mam nie dziękowac? To chyba normalne, każdy tutaj tak robi, tak samo każdy ma swój gust i inaczej odbiera te makijaze, nie muszą się one wszystkim podobać i po to jest to forum aby sie na ich temat wypowiedzieć, nie chodzi o to, aby wszyscy piali z zachwytu nad każdą namalowana kreseczką. Co do Twojej opinii-ok, może Ci się moj makijaz nie podobac, tylko obrażanie kogos nie jest chyba wyrażeniem opinii na temat makjiazu, nie o to chodzi na tym forum aby komus ubliżać, tylko aby wyrazic swoje zdanie na temat makijażu, sprecyzować co jest ok, co poprawić, co wygląda niefajnie i dlaczego. I to wszystko, przyjmuję każdą uwagę i opinię, nie tylko te pochlebne, ale nie zgadzam sie na te chamskie i wulgarne -jak Twoja
A jednak czytasz i nie wyciągasz wniosków, pieją z zachwytu nie nad każda kreseczka ale nad każdym makijażem... Poza tym makijaż to nie tylko kreseczki i kolorki, ale to jest obraz na twarzy z która współgra. Jak mam ocenić ten twój makijaż inaczej niż wyżej, jak widzę taką posępną i ściętą twarz z tak ponurymi oczami... . Przyjmij do serca krytykę nawet jeśli uważasz, że jest chamska może wreszcie zobaczysz w lustrze to co ja na tych zdjęciach. Chamstwo jak to nazwałaś czasami jest niezbędne żeby komuś wreszcie uzmysłowić, że żyje w nieświadomości. Jestem facetem i nie potrafię delikatniej.
Dziewczyny i tak Ci będą słodzić bo mają swoje zdjęcia na MM i boją sie krytyki i chyba to jest wasz sens na tym forum. Żyjecie we własnym narcyzowatym świecie wywalacie każdego kto myśli inaczej, cóż może to dobra terapia.

Cytat:
Napisane przez pomadka;
Świeże spojrzenie na makijaż. A to dobre.
Jeśli ci znajoma tyle o nas opowiadała to czego się spodziewałes przychodząc na to forum? Że nagle zmienimy zasady, sposób bycia pod wpływem twoich postów? Buu, nie zmienimy.
Gdzie wyczytałaś, że tyle mi opowiadała znajoma , spodziewałem się amatorskiej świeżości, a znalazłem amatorszczyznę i zadufanie w sobie.

Cytat:
Napisane przez agabi1
Przebywać już tu nie chce, bo czuję sie jakbym wpadł w tłum nastolatek wybierających się na disco do szkoły. Nikt nie każe Ci interesować sie moim skrzywieniem zawodowym. Mnie nie interesuje czym są trolle, za dużo czasu przed komputerem chyba siedzisz.
Stary 2007-05-10, 10:58   #75
CzarnaMamba7
BAN stały

Eh dziewczynki, dziewczynki... działacie jak jakiś zamknięty KLAN WZAJEMNEJ ADORACJI , który nie dopuszcza do siebie słowa krytyki.

Fora są po to aby ktoś kto ma problem, dylemat jest spragniony opini na swój temat mógł się tego wszystkiego dowiedziec. Regulamin forum dopuszcza wolnosc słowa - tu chyba mnie nie zakrzyczycie, że jest inaczej?
A w tym akurat przypadku również odbywa sie to w sposób jak najbardziej kulturalny - bo NIKT NIKOGO epitetami nie obrzuca tylko wyraża SWÓJ POGLĄD

W związku z powyższym nie rozumiem napaści na Blażejow'a. Pojawił się na tym forum fajny facet , wyraził swoją opinię, inną od waszych przesłodkich wypowiedzi i trudno Wam ją przyjąsc.
No cóż? Czasem słowa krytyki się zdarzają i trzeba umiec się z tym pogodzic, a nawet wyciągnąc wnioski. Bo nie zawsze życie jest różowe .

Zresztą... zauważyła to sama założycielka tego tematu. Ona tylko ciemnośc widzi...

Pozdrawiam i życze więcej uśmiechu - nawet jeśli mamy się ŚMIAC Z SAMYCH SIEBIE
Stary 2007-05-10, 11:02   #76
bess
Zakorzenienie

czyzby obiektywna znajoma??po czym poznajesz,ze fajny??po tym ze facet???bo nie sądze zeby jego wypowiedzi typu "masz nos do ziemi " lub "zmarchy" o tym swiadczyly.
I do waszej wiadomosci,nie udzielam sie na makijazach i nawet slowa nie zamienilam z wiekszoscia dziewczyn ,nie adoruje ich i nie widze ku temu powodu.A to ze razi was zachowanie kultury wypowiedzi??to o kim to swiadczy ??
.
z mojej str EOT
bess jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 13:56   #77
CzarnaMamba7
BAN stały

Nosem czuję że Błażejow to KONKRETNY facet i takich własnie udziela wypowiedzi - nie nazwałabym ich chamskimi, w przeciwieństwie do was, tylko powiedziałabym, że sa dosadne i wyrażane po męsku, a nie w przesłodzonym stylu słodkiego cukiereczka, z którego po głębszym zasmakowaniu wypływa gorycz

do bess
"..."masz nos do ziemi " lub "zmarchy"..."? nie dopatrzyłam się tych określeń w jego wypowiedziach. Ah - to twoje domniemanie? Uuuuuuuuuuu! chyba się wydało Może twoja prawdziwa opinia o koleżance z ciemności ci się wymknęła spod kontroli i niechcący przelałaś ją na ekran Nooooo? "....to o kim to swiadczy ??...."
Stary 2007-05-10, 14:09   #78
Pomadka
Pomadkorator

Cytat:
Gdzie wyczytałaś, że tyle mi opowiadała znajoma , spodziewałem się amatorskiej świeżości, a znalazłem amatorszczyznę i zadufanie w sobie.
Otóż z twojego postu wynikało, że znajoma ci opowiadała, że znajoma cię uprzedziła, więc nie ma zaskoczenia co i jak tutaj wygląda
Cytat:
Nosem czuję że Błażejow to KONKRETNY facet i takich własnie udziela wypowiedzi - nie nazwałabym ich chamskimi, w przeciwieństwie do was, tylko powiedziałabym, że sa dosadne i wyrażane po męsku, a nie w przesłodzonym stylu słodkiego cukiereczka, z którego po głębszym zasmakowaniu wypływa gorycz
Cóż za obiektywizm... NIe zauważyłam chamstwa na MM, a m.in z Agą pilnuję tutaj porządku, więc proszę mi tu nie wmawiać dziecka w brzuch.

I chcę wierzyć, że ty i blazejow nie macie ze sobą nic wspólnego.

Cytat:
do bess
"..."masz nos do ziemi " lub "zmarchy"..."? nie dopatrzyłam się tych określeń w jego wypowiedziach. Ah - to twoje domniemanie? Uuuuuuuuuuu! chyba się wydało Może twoja prawdziwa opinia o koleżance z ciemności ci się wymknęła spod kontroli i niechcący przelałaś ją na ekran Nooooo? "....to o kim to swiadczy ??...."
Nie widziałaś, bo nie czytałaś.

I z łaski swojej - nie dorabiaj Bess gęby, bo ona o niczym takim nie wspomina, nie pisze...

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-05-10 o 14:13 Powód: Post pod postem.
Pomadka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 16:14   #79
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

nie widzę sensu w dalszej dyskusji na ten temat, ten wątek służy czemu innemu. Proszę zapoznać się i trzymać zasad tego forum.

EOT

Stary 2007-05-10, 16:43   #80
marta_so
Rozeznanie

Cytat:
A jednak czytasz i nie wyciągasz wniosków, pieją z zachwytu nie nad każda kreseczka ale nad każdym makijażem... Poza tym makijaż to nie tylko kreseczki i kolorki, ale to jest obraz na twarzy z która współgra. Jak mam ocenić ten twój makijaż inaczej niż wyżej, jak widzę taką posępną i ściętą twarz z tak ponurymi oczami... . Przyjmij do serca krytykę nawet jeśli uważasz, że jest chamska może wreszcie zobaczysz w lustrze to co ja na tych zdjęciach. Chamstwo jak to nazwałaś czasami jest niezbędne żeby komuś wreszcie uzmysłowić, że żyje w nieświadomości. Jestem facetem i nie potrafię delikatniej.
Dziewczyny i tak Ci będą słodzić bo mają swoje zdjęcia na MM i boją sie krytyki i chyba to jest wasz sens na tym forum. Żyjecie we własnym narcyzowatym świecie wywalacie każdego kto myśli inaczej, cóż może to dobra terapia.

Przebywać już tu nie chce, bo czuję sie jakbym wpadł w tłum nastolatek wybierających się na disco do szkoły. Nikt nie każe Ci interesować sie moim skrzywieniem zawodowym. Mnie nie interesuje czym są trolle, za dużo czasu przed komputerem chyba siedzisz.
To, że komus podobają się moje makijaże to chyba nic strasznego, nie każdy musi miec taki gust jak Ty (i całe szczęście), to że tobie sie nie podoba nie znaczy, że musisz kogos obrazac, bo Twoje wypowiedzi nie są dosadne i konkretne tylko po prostu chamskie. I to tyle, a jeżeli, jak to piszesz, "jestes facetem i nie potrafisz delikatniej" to współczuję Ci serdecznie.... w sumie to juz sama nie wiem kim jestes, bo w profilu masz wpisane zupełnie co innego...

Cytat:

do bess
Poczytaj uważniej Twojego "znajomego-fajnego faceta", te epitety pojawiły się w jego postach, w tym, że akurat nie w moim wątku.
A tak na marginesie- ciemnotą zalatuje od Ciebie...

W celu dyskusji na temat tego, czy MM jest "kółkiem wzajemnej adoracji" czy tez nie,proszę utworzyc sobie wątek gdzie indziej, ten służy tylko i wyłącznie ocenie zamieszczonego tutaj makijazu.

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2007-05-10 o 16:50 Powód: post pod postem
Stary 2007-05-10, 16:49   #81
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

bardzo proszę o zakończenie tej wymiany zdań lub przeniesienie jej na PW. Kolejne ingorowanie będzie karane.

Stary 2007-05-10, 16:54   #82
CzarnaMamba7
BAN stały

Błazejow mi przypadł do gustu tak jak wam, zezłoszczone na maksa malowane lale - mara ups marta ciemności.

"...I z łaski swojej - nie dorabiaj Bess gęby, bo ona o niczym takim nie wspomina, nie pisze......" oh! to ta kultura słowa, która was wyróżnia???? Wystarczyło, że ktoś się z wami nie zgodził i proszę! jaka solidarnosc
Łase pochlebstwa jesteście i tyle! A tu? FIGA, haha! Teraz to juz śmiac mi się z was chce - hahahaha!

Ależ ja się rozpisałam, ale jakoś nie moge pozostawic waszych wątpliwosci bez udzielenia własnej sugestii .

I wiecie co? Aż żal, że reprezentujecie grupę społeczną, o której mówi się piękna... bo daleko wam jeszcze do prawdziwych DAM i jak się okazuje nie tylko wizualnie hihi...

I..., bo prawie zapomniałam ---> do Pomadki "...NIe zauważyłam chamstwa na MM...." więc uważniej czytaj wypowiedzi swoich koleżanek forumowiczek, które właśnie chamstwo i rzekomy wulgaryzm zarzucają innym wypowiadajacym się i nie pozwalają na wypowiedzenie swojej (bo negatywnej?) opinii.
Stary 2007-05-10, 17:01   #83
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Błazejow mi przypadł do gustu tak jak wam, zezłoszczone na maksa malowane lale - mara ups marta ciemności.

"...I z łaski swojej - nie dorabiaj Bess gęby, bo ona o niczym takim nie wspomina, nie pisze......" oh! to ta kultura słowa, która was wyróżnia???? Wystarczyło, że ktoś się z wami nie zgodził i proszę! jaka solidarnosc
Łase pochlebstwa jesteście i tyle! A tu? FIGA, haha! Teraz to juz śmiac mi się z was chce - hahahaha!

Ależ ja się rozpisałam, ale jakoś nie moge pozostawic waszych wątpliwosci bez udzielenia własnej sugestii .

I wiecie co? Aż żal, że reprezentujecie grupę społeczną, o której mówi się piękna... bo daleko wam jeszcze do prawdziwych DAM i jak się okazuje nie tylko wizualnie hihi...

I..., bo prawie zapomniałam ---> do Pomadki "...NIe zauważyłam chamstwa na MM...." więc uważniej czytaj wypowiedzi swoich koleżanek forumowiczek, które właśnie chamstwo i rzekomy wulgaryzm zarzucają innym wypowiadajacym się i nie pozwalają na wypowiedzenie swojej (bo negatywnej?) opinii.
upomnienie

Stary 2007-05-10, 21:41   #84
Pomadka
Pomadkorator

Cytat:
I zapewniam cię, ty też jesteś mocno zabawna.
Cytat:
Żeby jeszcze ktoś brał te niby sugestie pod uwagę to i byłby sens się mądrzyć, a tak to trzeba wywołać tanią sensację, by w ogóle ktoś zwrócił na ciebie [i twojego kolegę blazejow] uwagę.

Cytat:
Na szczęście nie ty jesteś arbitrem w tej dziedzinie, więc...

Cytat:
Nie pouczaj mnie, bo się do tego nie nadajesz.
Póki ja tutaj jestem moderatorem wraz z Agą, chamstwa pielęgnować nie będziemy i ostrzegam-wylecicie z banem, jeśli tak dalej będziecie sobie folgować. Nie za wyrażanie własnego poglądu, ale za to, że jesteście opryskliwymi userami, którym się wydaje, że sobie mogą pisać co im ślina na ozor przyniesie. Wobec tego polecam inne fora, o których powszechnie wiadomo, że są siedliskiem trolli i na których takie hasełka są normą.
Stary 2007-05-10, 23:20   #85
Blazejow
Przyczajenie

W sumie to miałem już dac spokój, ale powiem jeszcze tyle na koniec. Marto - Nie wiem czy zauważyłaś, ale piszesz ciągle tosamo i odnosisz sie nie do tego co było sednem mojej wypowiedzi, przeczytaj uważnie. Sprytnie robisz, bo nie potrafisz sie obronic przez zarzutami i masz taka ponurą twarz. Makijaż chyba robisz po to, żeby choc troche ją ożywić, ten ci nie wyszedł. Nie bede się powtarzac bo mi za to nie płacą, ale podkreśle, że makijaż to umalowana TWARZ i jej wyraz. To tak jakbys oceniała piosenke i mówiła tylko o słowach, a pomineła melodię. Może wreszcie zrozumiecie choc odrobinę. Jak pomalujemy krowe to tez bedziemcie oceniać czy dobrze ma pomalowane rzęski i czy pasuja na impreze na łące?? Co do epitetów, radzę sięgnąć czasami miedzy makijażami po książke (to grubsze od gazety) np. słownik języka polskiego. A wspołczuj to lepiej facetowi (jeśli taki wogóle jest) który cie musi ogladać na codzień, nie ma czasem depresji od tej mroczności?

Do agabil1, Pani strażniczko pozytywnych wypowiedzi, daruj sobie straszenie karami bo i tak stąd spadam. Po prostu nie ma tu z kim dyskutować, amatorszczyzna z zaciętością do bólu.

Żegnam Panie, bo Panów to skutecznie odstraszacie sobą.
Stary 2007-05-10, 23:47   #86
coldold
Proszkonizatorka

Cytat:

Aguś wybacz nie powstrzymam się, i udzielę się w tej jakże mało kobiecej dyskusji.
Po pierwsze ten bardzo męski kolega, zagląda na kobiece forum wypowiada się w temacie makijaży, wiec jego wypowiedzi mogą być tylko i wyłącznie tak jak on "odmienne". Nie wiem o co Ci chodzi dziewczyno, skoro tak krytykujesz tą "spoleczność" to co tu jeszcze robisz. Pozwól mieć nam- forumkowiczkom swój mały światek, gdzie jest miło i kulturalnie, nie psuj tego obrazu, swoimi prymitywnymi postami. I od kiedy TY ustalasz wizualny obraz DAMY?
coldold jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 00:16   #87
olik04
Zakorzenienie

piżamka pasuje do koloru twoich oczu
a makijaż śliczny
Stary 2007-05-11, 09:26   #88
CzarnaMamba7
BAN stały

upomnienie ? uuuuuuuuuuu.... to mnie chyba wystraszyłąs

wiesz "moderatorko" jakoś mi nie zależy żeby poddawac sie dyskusji w waszym rozwścieczonym gronie ciemności, bo nie potrafcie przyjąsc prawdy z godnością. To co chciałam juz powiedziałam.
I skoro wy tak to dla przypomnienia, jakby wam co miało uciec przez przypadek, to w wyrażam swoją opinię w skrócie:

koleżanka mara_so wg mnie:

- MA NIECIEKAWY ZALATUJĄCY KICZEM MAKIJAŻ

- UŻYŁA KOLORÓW, KTÓRYMI MOZNA POMALOWAC DZIEWCZYNKĘ W ZERÓWCE NA BAL KARNAWAŁ - WIDAC, ŻE ZAMIAST PĘDZLA DO RÓZU UŻYŁA CHYBA SZCZOTKI DO BUTÓW - POWIEM WPROST KOLOR NA POLICZKU CHLAŚNIĘTY, ŻADNEGO DELIKATNEGO PRZEJŚCIA - ZALATUJE OGROMNYM BRAKIEM DOŚWIADCZENIA

- I TEN PRZEJASKRAWIONY KOLOR OCZU. DZIEWCZYNO! OBUDŹ SIĘ. W DOBIE TAKICH POSTĘPÓW MOGŁABYŚ MIEC OCZY NAWET W BIEDRONKI, ALE DO CIEBIE BARDZIEJ BY PASOWAŁY ŻMIJE

I kończę na tym i nie komentuję już waszych watpliwości, bo szkkoda na was czasu.

P.S. Wyrazy współczucia dla waszych facetów, o ile, który kolwiek z taką marą by wytrzymał
Stary 2007-05-11, 15:06   #89
marta_so
Rozeznanie

Dziewczyny, dajcie spokoj, z chamami sie nie dyskutuje, po co zniżać sie do poziomu tych zakompleksionych,zazdrosn ych i pozbawionych taktu człowieczków. Nich sobie idą i my, "zwykłe amatorki" nie będziemy za nimi tęsknić

Stary 2007-05-11, 16:09   #90
Pomadka
Pomadkorator

Cytat:
upomnienie ? uuuuuuuuuuu.... to mnie chyba wystraszyłąs

wiesz "moderatorko" jakoś mi nie zależy żeby poddawac sie dyskusji w waszym rozwścieczonym gronie ciemności, bo nie potrafcie przyjąsc prawdy z godnością. To co chciałam juz powiedziałam.
I skoro wy tak to dla przypomnienia, jakby wam co miało uciec przez przypadek, to w wyrażam swoją opinię w skrócie:

koleżanka mara_so wg mnie:

- MA NIECIEKAWY ZALATUJĄCY KICZEM MAKIJAŻ

- UŻYŁA KOLORÓW, KTÓRYMI MOZNA POMALOWAC DZIEWCZYNKĘ W ZERÓWCE NA BAL KARNAWAŁ - WIDAC, ŻE ZAMIAST PĘDZLA DO RÓZU UŻYŁA CHYBA SZCZOTKI DO BUTÓW - POWIEM WPROST KOLOR NA POLICZKU CHLAŚNIĘTY, ŻADNEGO DELIKATNEGO PRZEJŚCIA - ZALATUJE OGROMNYM BRAKIEM DOŚWIADCZENIA

- I TEN PRZEJASKRAWIONY KOLOR OCZU. DZIEWCZYNO! OBUDŹ SIĘ. W DOBIE TAKICH POSTĘPÓW MOGŁABYŚ MIEC OCZY NAWET W BIEDRONKI, ALE DO CIEBIE BARDZIEJ BY PASOWAŁY ŻMIJE

I kończę na tym i nie komentuję już waszych watpliwości, bo szkkoda na was czasu.

P.S. Wyrazy współczucia dla waszych facetów, o ile, który kolwiek z taką marą by wytrzymał
Zatem wyszłyśmy z podobnego założenia, że szkoda czasu.

Niniejszym żegnam.

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości