co to diferin? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-04-27, 23:14   #1
Alisha
Raczkowanie

co to diferin?

Pytanie zapewne z gatunku naiwnych, ale napoykam czesto tu na nazwę "diferin", a nie spotkałam sie z nią wczesniej.Czy to jakis zel dostepny w aptece, cos w stylu Dalacinu T? Jezli tak to powiedzcie mi kobietki prosze ile kosztuje to cudo i co lepsze: diferin czy dalacin?
Z góry dziękuje i sorry za ignorancje [img]icons/icon12.gif[/img]

buziak
Alisha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-28, 13:03   #2
milkyway
Raczkowanie

Re: co to diferin?

odpowiedz znajdziesz np. tutaj, pod hasłem adapalen, (differin to nazwa handlowa adapalenu)
http://www.mediweb.pl/psyche/wyswietl.php?id=611
milkyway jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-28, 18:08   #3
Camilla
Zakorzenienie

Przeczytałam z dużym zainteresowaniem ten artykuł, mam pytanie ile kosztuje diferin i czy mozna go dostać bez recepty?

jesteśmy razem

Camilla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-28, 18:52   #4
milkyway
Raczkowanie

Na receptę, i dobrze bo lepiej zeby lekarz czuwał nad leczeniem differinem bo w niektórych przypadkach lek może bardzo podrażnić skórę.
milkyway jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-29, 18:14   #5
anet
Przyczajenie

ja używam diferinuna zmiane z metranidazolem tez kremem ale po diferinie skora na policzkach mi sie troche przesuszyla mimo to jest to dobry krem na zmiany trądzikowe złuszcza ona naskórek a kosztuje cos okolo 43zł i jest na recepte .
milkyway napisał(a):
> Na receptę, i dobrze bo lepiej zeby lekarz czuwał nad leczeniem differinem bo w niektórych przypadkach lek może bardzo podrażnić skórę.
anet jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-29, 18:14   #6
anet
Przyczajenie

ja używam diferinuna zmiane z metranidazolem tez kremem ale po diferinie skora na policzkach mi sie troche przesuszyla mimo to jest to dobry krem na zmiany trądzikowe złuszcza ona naskórek a kosztuje cos okolo 43zł i jest na recepte .
milkyway napisał(a):
> Na receptę, i dobrze bo lepiej zeby lekarz czuwał nad leczeniem differinem bo w niektórych przypadkach lek może bardzo podrażnić skórę.
anet jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 15:38   #7
neonova
Przyczajenie

Dot.: co to diferin?

witam, mam pytanie o xerial, jak czesto moge do stosowac? rano i wieczorem? czy tylko raz dziennie? dostalam xerial razem z diferinem, ale diiferin jest dla mnie za mocny wiec chce uzywac tylko xerialu
neonova jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 20:45   #8
Buuuzia8
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1
Unhappy Dot.: co to diferin?

Ja dostałam Diferin krem z Effaclar K i do tego antybiotyk(tabletki) sumamed\zamiennik tańszy Azycyna.Niestety nie wiem, który z kremów bardzo podrażnił mi skórę twarzy.Cała czerwona,obolała, spierzchnięta i strasznie łuszcząca się twarz.Pani doktor informowała mnie by omijać okolice oczu i ust i też tak robiłam.Mimo wszystko oczy mam bardzo podrażnione (może nadal zbyt blisko powiek...?)Nie wiem co robić... i który odstawić i czy wogóle odstawić...?Szkoda wydanej mi kasy, bo już tyle środków stoi na półce,których nie używam,że aż się płakać chce.Wcale nie są tanie te kremy ;((Też nie mam pewności czy taki efekt nie powinien być, bo Pani Dr uświadamiała mnie, że bez efektu złuszczenia nie da sie wyleczyć cery.ale żeby aż tak, przecież wygląda to fatalnie.Kłade na tą twarz podkład i wyglądam jak "krokodyl", szorstka i popękana skóra.Omijam fakt,że piekąca bo tego już nie widać I(tylko czuć, czasem warto się poświęcić) nie wiem czy nie pogorszę sobie cery, bo może poprostu mi on nie służy.Chyba trzeba się wybrać znów do dermatologa niestety ;((((

Edytowane przez Buuuzia8
Czas edycji: 2009-07-10 o 20:47
Buuuzia8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 13:32   #9
szugarbejb
Zakorzenienie

Dot.: co to diferin?

Cytat:
Napisane przez Buuuzia8 Pokaż wiadomość
Ja dostałam Diferin krem z Effaclar K i do tego antybiotyk(tabletki) sumamed\zamiennik tańszy Azycyna.
Tych leków nie powinnas w ogóle stosować, poniewaz jest lato.

Jeśli jednak tak bardzo sie upierasz przy ich stosowaniu to powinnaś unikavc słońca i smarowac twarz kremem z filtrem 50.

Dermatologa zgłosic do izby lekarskiej jako konowała, skoro raz że zapisął takie leki na lato a dwa nie nakazał używać filtra.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości