Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-02-23, 11:50   #1
Nhugity
Przyczajenie

Farbowanie odrostów

Jakiś czas temu utleniłam sobie włosy. Po paru tygodnich oczywiście pojawiły się odrosty, które postanowiłam z powrotem utlenić. Nietety ich kolor zrobił się dosłownie pomarańczowy! Próbowałam kilka razy (raz trochę dłużej trzymałam utleniacz, raz trochę krócej) i zawsze wychodziło mi to samo. Postanowiłam trochę przeczekać, ale nie mogę już znieść tych odrostów! Są juz dość długie, ciemno-mysio-blond. Tleniony kolorek już mi się znudził, chciałabym jakiś naturalny blond, ale boję się, że znów będzie to samo. Czy powinnam ufarbować cale włosy jednocześnie, czy najpierw rozjaśnić odrosty? Proszę, pomóżcie.
P.S. zniszczenia włosów się nie boję - mam dready
Nhugity jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 22:35   #2
basiunia84
Raczkowanie

Dot.: Farbowanie odrostów

Ciężko mi to sobie wyobrazić-pomarańczowe odrosty+dredy no ale cóż... i tak bywa. Problem pomarańczowych odrostów był też kiedyś i moim problemem z tym że po farbowaniu a nie rozjaśnianiu. Najlepszy moim zdaniem efekt uzyskasz farbując na fajny odcień blondu najpierw odrosty a potem całe włoski (po 20-30min rozciągasz farbę na całe włosy)-wersja gdy twoje włosy są w miarę jasne; gdy są raczej ciemne-rozjaśniacz na odrosty a potem na całą główke farba blond (odrosty przybiorą "ludzkiego" koloru )
basiunia84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 08:53   #3
Benek23
Zakorzenienie

Podepnę się do wątku,bo nie chcę zakładać nowego,żeby nie zaśmiecać forum.
Ja mam trochę inny problem,ale też dotyczący odrostów.
Pofarbowałam włosy na kolor czerwony farbą Framesi.
Minęły już 4 tygodnie i kolor bardzo się rozjaśnił-i w sumie dobrze,teraz bardziej mi się podoba.
Pani w sklepie powiedziała mi,że za drugim razem nie będę musiała kłaść farby na całe włosy,że wystarczy jak nałożę ją tylko na odrosty.
No dobrze,fajnie,tylko że jak kupię ten sam odcień i nałożę go na odrosty to te odrosty będą o wiele ciemniejsze niż reszta włosów.
Pani w sklepie powiedziała żebym się nie martwiła i nakładała tylko na odrosty bo i tak kolor się wymyje i potem będą całe włosy w jednym kolorze. Trochę niepoważnie mi to zabrzmiało...
Co radzicie dziewczyny?
Zaufać pani w sklepie?Czy nie?
Słyszałam że czerwienie w ogóle szybko się wymywają,a farby nie drogeryjne jeszcze szybciej schodzą z włosów niż drogeryjne.Jestem więc w kropce
Benek23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 10:45   #4
ewkamo
Raczkowanie

mojej kuzynce jak wychodził pomarańczowy to zamalowywała blond farbą włosy.
ewkamo jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości