Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-02-23, 17:35   #1
monikau
Raczkowanie

Kupiłam podróbę na allegro-pomocy!!!!

http://http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=167927 185Kochane wizażanki- popisałam sie piramidalna głupotą, zaślepiona chęcią posiadania pewnego zapachu.Przed zakupem otrzymałam zapewnienie,że to 100% oryginał, a ponieważ sprzedający miał 100% pozytywów oraz nie miał (wtedy) na aukcjach ani w komentarzach innych perfum, więc sie skusiłam.Zażądałam zwrotu pieniedzy a to badziewie odsyłam. Nie wiem jaki będzie finał.Czy możecie cos poradzić? Ze zgrozą zauważyłam,że ten użytkownik obecnie sprzedaje kilka zapachów i to tez pewnie podróby.Co robić
monikau jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 17:48   #2
monikau
Raczkowanie

Dot.: Kupiłam podróbę na allegro-pomocy!!!!

oj cos mi link sie nie udał, chodzi o escada tropical punch a sprzedający to niejaki -mdarek-
Stary 2007-02-23, 18:19   #3
MoniaK
Zakorzenienie

Wpisz także tego sprzedającego do wątku o nieuczciwych allegrowiczach aby inne wizażanki również się nie nacięły.
Pozostaje Ci chyba czekać na wyjaśnienie sprawy. Mam nadzieję że odzyskasz pieniądze
MoniaK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 18:24   #4
dreamer4
Zadomowienie

GG do dreamer4

Powinien Ci oddać kase, jak nie to zawsze możesz go postraszyć .

dreamer4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 18:44   #5
Gosia197
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Ja radziłabym grzecznie poprosić - To może być skuteczne tylko wtedy gdy ma wićej rzeczy wystawionych i nie chce miec negatywa.
Napisz,że rozumiesz,że sprzedał produkt zafoliowany ( jeśli tak było) i nie mógł sprawdzić co było w środku - takie tam ble,ble...Jeśli to nie da efektu napisz do allegro -pisz po kilka razy - będą do niego pisać i poradzą POLUBOWNE (?) załatwienie sprawy....właściwie to nic nie zrobią -taka prawda bo juz to przerabiałam...A jak on Ci kasy nie odda -to napisz mu takiego negatywa,żeby skutecznie odstraszył następonych kupujących.Powodzenia!!!
Gosia197 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 20:37   #6
maga48
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Gosia197 Pokaż wiadomość
Ja radziłabym grzecznie poprosić - To może być skuteczne tylko wtedy gdy ma wićej rzeczy wystawionych i nie chce miec negatywa.
Napisz,że rozumiesz,że sprzedał produkt zafoliowany ( jeśli tak było) i nie mógł sprawdzić co było w środku - takie tam ble,ble...Jeśli to nie da efektu napisz do allegro -pisz po kilka razy - będą do niego pisać i poradzą POLUBOWNE (?) załatwienie sprawy....właściwie to nic nie zrobią -taka prawda bo juz to przerabiałam...A jak on Ci kasy nie odda -to napisz mu takiego negatywa,żeby skutecznie odstraszył następonych kupujących.Powodzenia!!!
Zrób tak jak pisała gosia197, trzeba umieć go jakoś podejść.Podaj nick dla przestrogi.
maga48 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 06:30   #7
ch_aga
Zadomowienie

Monikau -- coś źle chyba nick podałaś, bo taka osoba nie ma żanych komentarzy a tym bardziej aukcji. podaj proszę prawidłowy nick.
Pozdrawiam
ch_aga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 06:37   #8
Eenax
Zakorzenienie

GG do Eenax

Cytat:
Napisane przez monikau Pokaż wiadomość
oj cos mi link sie nie udał, chodzi o escada tropical punch a sprzedający to niejaki -mdarek-
Tropical Punch juz od 2 czy 3 lat nie uświadczysz nigdzie. Nawet Allegro na e-bay pojawia sie 1 flaszka raz na poł roku.
Daje sie jeszcze kupić miniaturki po 85 złotych. Testerowa flaszka 50ml to wydatek około 400 złotych.
Dym kadzidlany. ...

czarne kredki
Eenax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 06:50   #9
Quentin
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ch_aga Pokaż wiadomość
Monikau -- coś źle chyba nick podałaś, bo taka osoba nie ma żanych komentarzy a tym bardziej aukcji. podaj proszę prawidłowy nick.
Pozdrawiam
Też go szukałam . Trzeba wpisać nic z tymi kreskami i wtedy go znajdziesz (-mdarek-)

https://ssl.allegro.pl/show_user_auc...hp?uid=3579881
Quentin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 10:11   #10
monikau
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Wpisz także tego sprzedającego do wątku o nieuczciwych allegrowiczach aby inne wizażanki również się nie nacięły.
Pozostaje Ci chyba czekać na wyjaśnienie sprawy. Mam nadzieję że odzyskasz pieniądze
Wyglada na to,że sie wykaraskałam(przyjęto ''reklamację" haha) i zwrócono mi pieniądze.Teraz sama się dziwię swojej głupocie i naiwności, ale co gorsze nie tylko ja się nabrałam.Dzieki za porady uff...
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości