Zamknęłam naczynka laserem! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-05-05, 09:28   #1
mabor44
Raczkowanie

Zamknęłam naczynka laserem!

No wreszcie mam za sobą pierwszy zabieg. A tak się bałam. Obiecałam, że opiszę wrażenia. Dotrzymuję słowa.
Zabieg wykonywał lekarz dermatolog, który uprzedził, że po perwszym razie nie będzie spektakularnych efektów bo mam dużo "pajaczków" i sa dość głęboko umiejscowione.
Na twarz nałożył mi chłodny żel, na oczy osłony i potem czułam tylko drobne jakby ukłucia, które stawały się nieco silniejsze w bardziej wrażliwych okolicach. Spokojnie można wytrzymać. Lekarz wytłumaczył, że najpierw zamyka naczynia w głębszej warstwie skóry (długość fali 1064 nm), dopiero za drugim razem można będzie pozamykać te na powierzchni (długość fali coś między 500 a 600) i to będzie bardzie dokuczliwe ale skórę znieczuli kremem.
Całośc trwała ok. 20 minut i kosztowała 300 zł (!!!). Po zabiegu twarz była zaczerwieniona, ale do wieczora spryskiwałam się wodą termalną i już następnego dnia wszystko było OK.
Dzisiaj mija 5 dzień po zabiegu i trudno jest mi ocenić efekty. Jest lekko zauważalna poprawa. Naczynek jakby trochę mniej. Dobrze, że zostałam uprzedzona, że za pierwszym razem nie mam oczekiwać cudów.
Następny zabieg za miesiąc.
W sumie jestem zadowolona, tylko dlaczego te lasery są takie drogie? Wiem: sprzęt, wiedza, doświadczenie. Ale żeby za 20 minut 3 stówy???
mabor44 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 17:10   #2
M_ileczka
Rozeznanie

Dot.: Zamknęłam naczynka laserem!

tylko naczynka kosztowały Cię 300zł? a ja chciałam pozamykac naczynka na całych policzkach (pojedyncze i rumen) wiec wole nie zastanawiac sie ile to miałoby kosztowac
M_ileczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 00:08   #3
anucha
Raczkowanie

Dot.: Zamknęłam naczynka laserem!

Hej Mabor 44 chyba chodzimy do tego samego dermatologa
Czy to pan U......... I Naprawde tylko tyle od Ciebie bierze.
anucha jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości