Sally Hansen - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-05-08, 11:57   #1
cherry
Raczkowanie

Sally Hansen

[img]icons/icon40.gif[/img] Chciałam się was zapytać czy mogę stosować preparat rozjaśniający [img]icons/1pisze.gif[/img] do włosów na ciele Sally Hansen, jeśli korzystam z solarium? [img]icons/1pomocy.gif[/img]

PS. Proszę o szybką odpowiedź
cherry jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-09, 15:56   #2
courtney7
Raczkowanie

Re: Sally Hansen

niestety nie potrafię ci odpowiedzieć, za to sama mam pytanie do ciebie. ile kosztuje taki preparat, jak się go używa i na ile mniej więcej wystarcza. bo ja szukam i szukam i niestety nigdzie nie mogę nic o nim znaleźć. może szukam tam gdzie nie trzeba??? hmm...
Stary 2003-05-09, 16:11   #3
kb
Raczkowanie

Preparaty oparte na nadtlenku benzoilu oraz nadtlenku wodoru, który wchodzi w skład preparatu rozjasniającego Sally Hansen także, podobnie jak kwasy AHA uwrażliwiają skórę i mogą grozić przebarwieniami pod wpływem UV, nie można korzystać z solarium oraz intensywnie się opalać podczas stosowania preparatów z tymi związkami.
kb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-11, 16:30   #4
Catherine
Raczkowanie

Na pewno nie tego samego dnia, bo moga sie porobic brazowe plamy. Inaczej - spoko.[img]icons/icon7.gif[/img]
Catherine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-04, 16:12   #5
AG271
Przyczajenie

Sally Hansen

Mam pytanko jaka jest najlepsza odzywka z sally hanse ? chodzi mi o to ze jest jakas co daje powloke na paznokciu jaka ?
AG271 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-04, 21:06   #6
Dolly
Zakorzenienie

GG do Dolly

nie wiem dokładnie o którą odżywkę Ci chodzi, ale najlepsze moim zdaniem to odżywka MAXIMUM GROWTH
Stary 2004-04-29, 12:35   #7
KasiulkaS
Raczkowanie

GG do KasiulkaS Send a message via Skype™ to KasiulkaS
Sally Hansen

Kochane Kobietki, wiecie może ile kosztuje rozjaśniacz do włosków na ciele Sally Hansen" i czy faktycznie jest taki skuteczny?
Pozdrawiam

booo...booo...
KasiulkaS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-29, 12:55   #8
Senorita
Raczkowanie

kosztuje około 35 zł, ale nigdzie nie mogę go znaleźć!Są tylko te do rozjaśniania włosków na twarzy
Senorita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-29, 15:40   #9
ashley
Przyczajenie

Produkty Sally Hansen do rozjaśniania są dostępne w sklepie internetowym www.pedet.pl. w ofercie są właśnie rozjaśniacze do włosów np na rękach. Pozdrówka
ashley jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 16:12   #10
danajka
Raczkowanie

Lokalizacja: Najchętniej Finlandia, okolice Rovaniemi lub Oulu :)
Dot.: Sally Hansen

A może ktoś się orientuje gdzie w Białymstoku można to kupic?
danajka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 20:11   #11
Baskinia
Rozeznanie

sally hansen airbrush sun

Czy ktoś stosował airbrush sun sally hansen? Podobno opalenizna utrzymuję się do 7 dni, skóra nie śmierdzi jak po samoopalaczach, a efekt jest widoczny od razu, bo substancja brazująca dopasowuje się do każdej karnacji, więc nie ma mowy o efekcie sztucznej opalenizny.
Baskinia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 10:22   #12
KENZO
Rozeznanie

Dot.: sally hansen airbrush sun

Tez jestem strasznie ciekawa jak sie sprawuje ten spray Ja ostatnio w warszawie kupilam sobie w jednym z salonow nowy spray samoopalajacy Sexsymbol Aerotan z amerykanskiej firmy specjalizujacej sie w swietnych kosmetykach do wlosow Sexyhair concepts - podobno jest to super nowy hit, u nas jeszcze nie znany - a wiec wyprobowalam wczoraj pierwszy raz - ale nie jestem pewna czy dobrze zastosowalam - poprostu po peelingu i kapieli spryskalam skore i wtarlam preparat- zaraz po rozprowadzeniu skora przybrala sliczny brazowy odcien ale jak za jakies 4 godziny wzielam przysznic to wszystko sie zmylo - no moze pozostala bardzo delikatna ledwo zauwazalna opalenizna - nie wiem czy cos zle zrobilam czy co, dzis wyprobuje jeszcze raz moze tym razem bardzeij mnie zlapie Wnioskuje wiec ze ten preparat jest bardzo podobny do sprayu Sally Hansen
KENZO jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 19:09   #13
diablica9
Raczkowanie

Sally Hansen Creme Hair Bleach

Chciałabym zapytać gdzie można zakupić wyżej wymieniony produkt? Jest on często spotykany w aptekach czy będę musiała się naszukać? A może jest w jakiejś drogerii czy aptece w Silesii City Center w Katowicach? Prozę o pilne odpowiedzi czy znajdę go gdzieś w Katowicach i okolicach

diablica9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 23:48   #14
diablica9
Raczkowanie

Dot.: Sally Hansen Creme Hair Bleach

up up up! to naprawde ważne

diablica9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 19:24   #15
candibar
Zakorzenienie

Dot.: Sally Hansen Creme Hair Bleach

juz chyba kupiłaś, ale moze sie komuś przyda ta informacja - w sklepach Galeria Centrum
candibar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 22:23   #16
zuzkaxd
Raczkowanie

Sally Hansen

Co myślicie o rozjaśniaczu do włosów na ramionach, nogach i twarzy sally hansen? czy jest skuteczny? i czy można stosowac na plecy ?
zuzkaxd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 22:25   #17
amistad.k.m.s
Zakorzenienie

Dot.: Sally Hansen

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=6567
amistad.k.m.s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 17:17   #18
Vartesa
Przyczajenie

Question Sally Hansen ?

Witajcie. ; ) Jeśli użyje Sally Hansen [ wybielacz do włosków na twarzy ] to będę musiała używać go co jakiś czas czy tylko raz wystarczy by rozjaśnić włoski ?
A tak w ogóle to opłaca się go kupić?
Vartesa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 19:08   #19
niegziecna
Przyczajenie

Dot.: Sally Hansen ?

Cytat:
Napisane przez Vartesa Pokaż wiadomość
Witajcie. ; ) Jeśli użyje Sally Hansen [ wybielacz do włosków na twarzy ] to będę musiała używać go co jakiś czas czy tylko raz wystarczy by rozjaśnić włoski ?
A tak w ogóle to opłaca się go kupić?
zanim odpowiem Ci na pytanie, napisze jak to wyglądało w moim przypadku.jestem naturalna blondynką, w odcieniu średni blond, mam za to bardzo ciemną oprawę oczu, do tego stopnia, że moje brwi wyglądają zawsze jak po hennie i od niedawna stanowi to dla mnie mały problem. jeszcze kilka lat temu tlenione włosy i ciemne brwi były modne, od jakiegoś czasu już tak nie jest. idąc zgodnie z nurtem mody chciałam sobie rozjaśnić brwi i jak się okazało nie ma we Wrocławiu i okolicach salonu kosmetycznego, który się tego podejmie (chociaż w jednym z nich polecono mi rozjaśniacz Sally). zdesperowana podjęłam się tego osobiście, ale gonił mnie czas i nie udało mi się dostać Sally, więc rozjaśniając odrosty zostawiłam troch rozjaśniacza do włosów, rozpuściłam go w większej ilości wody i położyłam na brwiach. a niech tam! niech sie dzieje wola nieba! efekt był naprawdę zadowalający i chociaż bałam się, że stracę brwi, to nic się nie stało. a teraz wracając do twojego pytania- tak jak w przypadku włosów na głowie, brwi cały czas rosną i efekt rozjaśniania nie utrzymuje się bardzo długo (u mnie około 2 tygodni) i co jakiś czas trzeba zabieg poprawiać. myślę, że nie ma znaczenia czym rozjaśniasz, efekt będzie taki sam.
niegziecna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 19:16   #20
Growlithe
Przyczajenie

Sally Hansen - jaka proporcja

Witam,
Mam takie pytanie jakie dac proporcje z wybielaczem wloskow Sally Hansen znaczy chodzi mi o ten aktywator i o ten krem.

Oraz czy mozna zostawic jak zostanie i uzywac i wymieszac za jakis czas?

Pzdr

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

odświeżam
Growlithe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 22:32   #21
kachulka
Raczkowanie

Dot.: Sally Hansen - jaka proporcja

Proporcje z tego co pamietam sa na ulotce - nie pamietam dokladnie. Niezmieszane produkty mozesz trzymac tak długo jak mowi data pdzydatnosci do zuzycia
kachulka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 07:43   #22
negri
Raczkowanie

Dot.: Sally Hansen - jaka proporcja

Cytat:
Napisane przez Growlithe Pokaż wiadomość
Witam,
Mam takie pytanie jakie dac proporcje z wybielaczem wloskow Sally Hansen znaczy chodzi mi o ten aktywator i o ten krem.

Oraz czy mozna zostawic jak zostanie i uzywac i wymieszac za jakis czas?

Pzdr
wg producenta proporcja aktywatora do wybielacza to 1:3 (np. 5 g i 15 g), ale ja stosowałam także 1:2 - ta proporcja nie podrażniała i nieco szybciej działała.
Spokojnie można zostawić, ważne tylko, aby - tak, jak piszesz, składniki były osobno i były dobrze zakręcone.
pozdr

negri jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
sally hansen

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości