Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-03-01, 12:16   #3121
Anecka
Zakorzenienie

Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Przemooo Pokaż wiadomość
Cześc dziewczyny.

Wiem, że na pewno było już o tym wspominane, ale czy wypicie jednego piwa wpłynie jakoś na pogorszenie/obniżenie działania Izoteku?

Wiem, ze to nie jest antybiotyk, ale alkohol tez raczej nie jest wskazany przy leczeniu, ale chyba od czasu do czasu można sie napić?

Pozdrawiam.
Hmm.. a co, dostaniesz delirium jak nie wypijesz?
Lepiej nie pić.. w koncu kuracja nie trwa wiecznie.
No ale to tylko moja opinia

Bylo juz tutaj o tym wspominane, przeszukaj watek, napewno cos wyskoczy

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline  
Stary 2009-03-01, 13:16   #3122
Makrela w kapeluszu
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez andzik1111 Pokaż wiadomość
wiecie co ja do nawilzania uzywam zwyklego kremu Nivea,na noc oczywiscie.Nie mam zaufania do innych bo czasem po niektorych swedzi mnie cala twarz ze mam ochote sie zadrapac a krem Nivea mimo ze tlusty jest dla mnie swietny,wysmaruje sie nim na noc i tez sie swiece jak juz Anecka powiedziala ale za to rano wstaje z mila w dotyku buzia
pozdrawiam Was
Nivea jest tlusty, wiec nim raczej sie nie nawilzysz i podczas kuracji nie powinno sie uzywac tlustych kremow, bo co izotek 'odtlusci', Ty znow 'zatluscisz' kremem.
Jak juz tak kochasz Nivea, kup sobie Nivea Soft. Jest nawilzajacy i lzejszy niz ten tradycyjny krem.

Cytat:
Cześc dziewczyny.

Wiem, że na pewno było już o tym wspominane, ale czy wypicie jednego piwa wpłynie jakoś na pogorszenie/obniżenie działania Izoteku?

Wiem, ze to nie jest antybiotyk, ale alkohol tez raczej nie jest wskazany przy leczeniu, ale chyba od czasu do czasu można sie napić?
Alkohol nie wplynie na skutecznosc leku, co najwyzej wplynie na Twoja watrobe, ktora juz i tak jest na maxa przeciazona przez leki. Od butelki piwa nie zemrzesz, moze bedziesz mial wiekszego kaca, albo szybsza banie, albo watroba sie odezwie. Lepiej nie pij.

Haneczka 22/08

Edytowane przez Makrela w kapeluszu
Czas edycji: 2009-03-01 o 13:18 Powód: literowki
Makrela w kapeluszu jest offline  
Stary 2009-03-01, 13:17   #3123
obłoczek
Raczkowanie

Cytat:
Cześc dziewczyny.

Pozdrawiam.
Wiele osób pyta o picie alkoholu w czasie kuracji izotekiem, ale - tak na zdrowy rozum - czy przyjmując jakikolwiek inny lek można pić alkohol? Jest to raczej niewskazane, a czy wypijesz czy nie to już Twoja decyzja.
Trudno powiedzieć jakie konsekwencje może wywolać wypicie jednego piwa bo to sprawa indywidualna. Pijąc, sam bierzesz odpowiedzialność na siebie (i swoją wątrobę).

Wszyscy chcą rozumieć malarstwo, dlaczego nie próbują zrozumieć śpiewu ptaków? (Pablo Picasso)
obłoczek jest offline  
Stary 2009-03-01, 20:16   #3124
marina06
Raczkowanie

Dziewczyny! muszę zrobić badania , pobrać krew i zgubiłam skierowanie, czy któraś z was mogłaby mi podać dokładnie co tam trzeba zrobić?ja tylko pamiętam że cholesterol , a to bardzo pilne!
marina06 jest offline  
Stary 2009-03-01, 20:21   #3125
Copykat
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marina06 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! muszę zrobić badania , pobrać krew i zgubiłam skierowanie, czy któraś z was mogłaby mi podać dokładnie co tam trzeba zrobić?ja tylko pamiętam że cholesterol , a to bardzo pilne!
Lipidogram (cholesterol w tym jest) i chyba enzymy watrobowe

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline  
Stary 2009-03-01, 21:44   #3126
marina06
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Lipidogram (cholesterol w tym jest) i chyba enzymy watrobowe

Kurcze mi coś tam świta ,atp? i jakies takie skroty hmm muszę jeszcze poszukać w necie bo tu już kiedyś wspominały dziewczyny w tym wątku.
marina06 jest offline  
Stary 2009-03-01, 21:54   #3127
Copykat
Zakorzenienie

Cytat:
Kurcze mi coś tam świta ,atp? i jakies takie skroty hmm muszę jeszcze poszukać w necie bo tu już kiedyś wspominały dziewczyny w tym wątku.
ALT i AST

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline  
Stary 2009-03-01, 21:56   #3128
marina06
Raczkowanie

Cytat:
ALT i AST
I cholesterol i to wszystko?
marina06 jest offline  
Stary 2009-03-01, 21:59   #3129
Copykat
Zakorzenienie

jeszcze trojglicerydy, ale to jest chyba razem z cholesterolem w lipidogramie

Copykat jest offline  
Stary 2009-03-01, 23:00   #3130
marina06
Raczkowanie

Cytat:
jeszcze trojglicerydy, ale to jest chyba razem z cholesterolem w lipidogramie

Dziękuje za odpowiedź,za każdym razem muszę płacić za te badania no i teraz wybiore się po skierowanie do mojej przychodni żeby nie płacić, bo wychodzi około 30 zł.
marina06 jest offline  
Stary 2009-03-02, 11:25   #3131
cindy17
Raczkowanie

Dziewczyny czy luszczenie sie skory trwa caly okres leczenia? Czy tylko w pierwszych miesiacach jest taka tragedia??
cindy17 jest offline  
Stary 2009-03-02, 15:49   #3132
Anecka
Zakorzenienie

Cytat:
Mnie kazano zrobic tylko morfologie + rozmaz reczny, cholesterol, trojglicerydy, aspat, alat..
Lekarz mi powiedzial ze caly lipidogram nie jest potrzebny (w nim masz jeszcze cholesterol hdl i ldl).

Ja juz jutro po tableteczki Izo jade ;] tzn pewie kupie tanszy zamiennik jesli mozna. Ciekawa jestem jaka dawke dostane, tym bardziej ze np. dzis na mojej twarzy ANI JEDNEGO pryszcza szok?!
No ale jestem po kuracji Tetralysalem, ktory odstawilam niecaly miesiac temu.
Jedynie co mnie meczy to strasznie tlusta skora.. wrecz smalec no i przebarwienia..

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline  
Stary 2009-03-02, 19:46   #3133
azzis
Zakorzenienie

Byłam dzisiaj na kwasach (miało być mikro, ale kosmetyczka mnie przekonała do kwasów).
50% kwas pirogronowy.
Trochę szczypało, ale dało się wytrzymać
Efekty jeszcze za szybko by oceniać. Twarz jaśniutka, gładka. Mam nadzieję, że nie będę się strasznie łuszczyła
Dam znać jak coś zaobserwuję.

P.S. chyba to lepsze jak mikro... Ale jeszcze z ostatecznym osądem się wstrzymam

Większości z nas, większość czasu zajmuje ten sam dylemat - Jak pogodzić przyzwyczajenia brutto z dochodami netto?(A.Bierce)
azzis jest offline  
Stary 2009-03-02, 20:57   #3134
dobra_ania
Raczkowanie

co polecacie na pękające kąciki ust? biorę dopiero 3 dzień a już taki kwiatek
Stary 2009-03-02, 22:00   #3135
Dorix
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dobra_ania Pokaż wiadomość
co polecacie na pękające kąciki ust? biorę dopiero 3 dzień a już taki kwiatek
Usta smaruję maścią alantan plus. Pamiętaj, że trzeba często używać (pomadki ochronnej, czy też maści), nawet gdy nie czujesz potrzeby.
Dorix jest offline  
Stary 2009-03-03, 12:44   #3136
rose87
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj na kwasach (miało być mikro, ale kosmetyczka mnie przekonała do kwasów).
50% kwas pirogronowy.
Efekty jeszcze za szybko by oceniać. Twarz jaśniutka, gładka. Mam nadzieję, że nie będę się strasznie łuszczyła

P.S. chyba to lepsze jak mikro... Ale jeszcze z ostatecznym osądem się wstrzymam
to pisz jak coś się będzie dziać ja się już zapisałam na wizytę w sobotę, najpierw konsultacja, później jak wszystko będzie ok zabieg

Idź własną drogą, bo w tym cały sens istnienia,
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia, bez niepotrzebnych niespełnienia
myśli złych

rose87 jest offline  
Stary 2009-03-03, 13:33   #3137
azzis
Zakorzenienie

Twarz po zabiegu była czerwona. Teraz mnie troszkę szczypie (ale to chyba od tego filtra LRP) i też jest ciut czerwona.
Twarz przy porannym myciu gładziutka w dotyku

Większości z nas, większość czasu zajmuje ten sam dylemat - Jak pogodzić przyzwyczajenia brutto z dochodami netto?(A.Bierce)
azzis jest offline  
Stary 2009-03-03, 17:48   #3138
Anecka
Zakorzenienie

Oglaszam wszem i wobec ze dzis kupilam pierwsze tabsy, najtaniej: CURACNE 89zł..
Dawka 40mg miesiac w miesiac i tak przez 171 dni.
Jutro pierwsza tabletke wezme

Ale jak przeczytalam ulotke.. ze jak trojglicerydy wzrosna to moze byc zgon to mi sie odechcialo calej kuracji

No i teraz odpowiedzi na nurtujace pytania.. bo moze kogos to samo męczy.
Zapytalam co z nawilzaniem, lekarz odpowiedzial ze nalezy nawilzac, ALE NIE NATLUSZCZAC.
Drugie pytanie jakie zadałam, to to czy mozna brac zalozmy po 10mg cala dawke czyli ok 7000mg/kg przez dluzszy okres.. czy trzeba zalozmy po 40mg przez polowe krotszy okres.. i pani lekarz powiedziała, ze nie wazne jak dlugo bedzie przyjmowany lek, wazne zeby cala obliczona dawka byla polknieta!

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline  
Stary 2009-03-03, 22:04   #3139
marina06
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Oglaszam wszem i wobec ze dzis kupilam pierwsze tabsy, najtaniej: CURACNE 89zł..
Dawka 40mg miesiac w miesiac i tak przez 171 dni.
Jutro pierwsza tabletke wezme

Ale jak przeczytalam ulotke.. ze jak trojglicerydy wzrosna to moze byc zgon to mi sie odechcialo calej kuracji

No i teraz odpowiedzi na nurtujace pytania.. bo moze kogos to samo męczy.
Zapytalam co z nawilzaniem, lekarz odpowiedzial ze nalezy nawilzac, ALE NIE NATLUSZCZAC.
Drugie pytanie jakie zadałam, to to czy mozna brac zalozmy po 10mg cala dawke czyli ok 7000mg/kg przez dluzszy okres.. czy trzeba zalozmy po 40mg przez polowe krotszy okres.. i pani lekarz powiedziała, ze nie wazne jak dlugo bedzie przyjmowany lek, wazne zeby cala obliczona dawka byla polknieta!

Ja pojutrze się wybieram do dermatologa zapytam też o nawlżanie, bo od początku kuracji natłuszczałam twarz. Mam nadzieję ze skutki nie będą opłakane.
marina06 jest offline  
Stary 2009-03-03, 22:10   #3140
espera
Raczkowanie

GG do espera

Cytat:
Napisane przez Makrela w kapeluszu Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ktore jestescie juz po kuracji - jakiego kremu uzywacie?
Po jakim czasie mozna sie spodziewac nawrotu? (czy jak np po 2 m-cach nic nie bedzie to juz mozna byc spokojnym?)
..i wlasnie- co lepsze - mikro, czy kwasy....? juz zaczynam o tym powoli myslec..
Mnie Derma mówiła, żeby stosowac znowu jakieś kremy do cery trądzikowej, nie przesadzać z nawilżaniem/natłuszczaniem. Jak na razie stosuję Effaclar K.
Po 5 miesiącach okresliłabym swoją skórę jako normalną, nie przetłuszcza się tak jak kiedyś (włosy też).

Myślę, że z tymi nawrotami to nigdy nie wiadomo, moga być nawet po kilku latach. Ważne żeby nie stresować się na zapas, ja praktykuje pozytywne myslenie i powtarzam sobie, że mnie to na pewno nie spotka

Niedługo będę mogła zrobic sobie jakieś zabiegi, też się zastanawiam co. Skłaniam się chyba do kwasów, ale na razie nie wybrałam.

espera jest offline  
Stary 2009-03-04, 15:30   #3141
marina06
Raczkowanie

Kupiłam sobie krem z Perfecty Winter Care dla dzieci z faktorem ochronnym 14, jego skład:
aqua, petrolatum, ozokerite, hydrogenated castor oil, glyceryl isostearate, polyglyceryl-3-oleate, methoxycinnamate, sorbitan sesquioleate, d-panthenol, tocopherol, ascorbyl palmitate, lecithin, citric acid, magnesium sulfate, ethylparaben, methylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, parfum

Nie wiem czy on nawilża czy natłuszcza? Po czym można to w ogole pozać w składzie kremu prócz tego że zazwyczaj jest napisane na etykiecie?Szukałam kremu nawilżającego ale wszystkie które miałam w ręku zawierały paraffine.
marina06 jest offline  
Stary 2009-03-04, 15:39   #3142
Anecka
Zakorzenienie

Cytat:
Kupiłam sobie krem z Perfecty Winter Care dla dzieci z faktorem ochronnym 14, jego skład:
aqua, petrolatum, ozokerite, hydrogenated castor oil, glyceryl isostearate, polyglyceryl-3-oleate, methoxycinnamate, sorbitan sesquioleate, d-panthenol, tocopherol, ascorbyl palmitate, lecithin, citric acid, magnesium sulfate, ethylparaben, methylparaben, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, parfum

Nie wiem czy on nawilża czy natłuszcza? Po czym można to w ogole pozać w składzie kremu prócz tego że zazwyczaj jest napisane na etykiecie?Szukałam kremu nawilżającego ale wszystkie które miałam w ręku zawierały paraffine.
Ja bym Perfecte omijala baaaaardzo szerokim lukiem.

Moim zdaniem to bedzie natluszczalo, bo cere dzieci sie natluszcza w zasadzie czesciej niz nawilza.. po za tym hydrogenated castor oil [fu], no i ozokerite czyli wosk. Mnie by to zapchalo od razu no i bromo 2 .. itd.. strasznie ten sklad mnie odstrasza.

Ja sie smaruje na noc nagietkiem z rossmana [babydream] i jestem zadowolona prosty, prawie naturalny sklad.. nawilza. Od paru dni nie wiem co to suche skorki na nosie

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline  
Stary 2009-03-04, 15:44   #3143
andzik1111
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1
GG do andzik1111

ja to juz sie pogubilam... tez chce jakis fajny nie za drogi krem nawilzajacy ale chyba jakis głąb straszny jest ze mnie bo czytam co piszecie i nie wiem jakby ktoras z Was mogla mi to jakos podsumowac i doradzic bo jak widac sama sobie nie poradze
andzik1111 jest offline  
Stary 2009-03-04, 16:16   #3144
dzinek
Wtajemniczenie

krem musi miec napisane ze jest nawilzajacy
nie zaden poltlusty itp i musi byc super delikatny bo skora na retinoidach jest jakby w stanie ciaglego podraznienia
godne polecenia sa
AA help krem nawilzajacy, np rossman cena ok15zl 50ml
Iwostin krem intensywnie nawilzajacy, apteka lub allegro ok 30zl 75ml
( ja mam wlasnie ten juz jest z filtrem SPF20, znalazlam przez allegro w aptece w mojej miejscowosci za 26 z groszem)
Iwostin krem nawilzajacy j.w 150 ml tez mozna wyszperac za 30zl (ten wychodzi taniej ale jest bez filtra i nie jest "intensywnie"
jeszcze jest dobry krem Atopra nawilzajacy tez kolo 15 zl 50ml

Edytowane przez dzinek
Czas edycji: 2009-03-04 o 16:18
dzinek jest offline  
Stary 2009-03-04, 16:48   #3145
marina06
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dzinek Pokaż wiadomość
krem musi miec napisane ze jest nawilzajacy
nie zaden poltlusty itp i musi byc super delikatny bo skora na retinoidach jest jakby w stanie ciaglego podraznienia
godne polecenia sa
AA help krem nawilzajacy, np rossman cena ok15zl 50ml
Iwostin krem intensywnie nawilzajacy, apteka lub allegro ok 30zl 75ml
( ja mam wlasnie ten juz jest z filtrem SPF20, znalazlam przez allegro w aptece w mojej miejscowosci za 26 z groszem)
Iwostin krem nawilzajacy j.w 150 ml tez mozna wyszperac za 30zl (ten wychodzi taniej ale jest bez filtra i nie jest "intensywnie"
jeszcze jest dobry krem Atopra nawilzajacy tez kolo 15 zl 50ml
AA help nawilżający zawiera paraffine po ktorej od razu mialabym zapchane pory i pryszcze. :/

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Ja bym Perfecte omijala baaaaardzo szerokim lukiem.

Moim zdaniem to bedzie natluszczalo, bo cere dzieci sie natluszcza w zasadzie czesciej niz nawilza.. po za tym hydrogenated castor oil [fu], no i ozokerite czyli wosk. Mnie by to zapchalo od razu no i bromo 2 .. itd.. strasznie ten sklad mnie odstrasza.

Ja sie smaruje na noc nagietkiem z rossmana [babydream] i jestem zadowolona prosty, prawie naturalny sklad.. nawilza. Od paru dni nie wiem co to suche skorki na nosie

Jutro wybieram się po ten krem nagietkowy, ale szkoda mi tego z perfecty bo ma taki ładny zapach, dobrze się wchłania i buzia po nim jakoś lepiej wygląda.Porażka z tymi kremami ale dziękuje za odpowiedź bo nie znam się tak zbytnio jeszcze żeby oceniać po składzie.
marina06 jest offline  
Stary 2009-03-04, 17:46   #3146
dzinek
Wtajemniczenie

ja sie wogole nie znam zeby oceniac po skladzie, metoda prob i bledow cos dobieram.
No sklady to te kremy dosc zlozone maja
Ale zaczynam cos powolutku kumac
oj zeby jeczcze z mineralow ( kolorowych) cos zakumac to by bylo extra

pisze z autopsji co uzywaja izotekowcy. pozdro
dzinek jest offline  
Stary 2009-03-04, 18:05   #3147
Anecka
Zakorzenienie

Nie polecam tego z AA, bo wlasnie ma parafine.

Atopra®

krem 50 ml

Fucogel 3%, Sepicalm S 2,5%

Skład (INCI):

Aqua, Petrolate, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Propylene Glycol Soyate, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Oleate, Glycerol, Polisaccharide Gum-1, Sodium Cocoyl Aminoacids, Sarcosine, Potassium Aspartate, Magnesium Aspartate, Cholesteroli, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Fragrance.

Nie wiem co sadzic o ceteryl alcohol na 3 miejscu.. mam mieszane uczucia Nie kupilabym go. Po za tym te parabeny... no ale to juz moje zboczenie

Mnie kazdy poleca zel hialuronowy z BU + kremik jakikolwiek i tak 1:1 zmieszac na dloni i sie posmarowac.. ponoc bardzo dobrze nawilza zel HA + serum z BU. Za tydzien go zamowie Bo jednak wole cos naturalnego niz chemicznego.. no i bez parabenów i innych "ulepszaczy".

Iwostin nawilzajacy:

Skład: Aqua, Iwonicz Aqua, Mineral Oil, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Cyclomethicone, Vitis Vinifera Oil, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Propylene Glycol, Diazolidynyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Sodium Acrylate/Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Polysorbate 80, Tocopheryl Acetate, Disodium Edta, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascrobic Acid, Citric Acid

Na 3 miejscu ma parafine, nie za dobrze.

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline  
Stary 2009-03-04, 19:47   #3148
Makrela w kapeluszu
Raczkowanie

Ja stosowalam AA nawilzajacy i mnie nie zapchal.
Ale ja o czym innym- podsumowanie po miesiacu od zakonczenia leczenia:
- nowe krostki ze cztery sztuki, zeszly w ciagu 2 dni
- twarz nie przetluszcza sie zbytnio, ale juz takiego ladnego matu jak podczas kuracji nie ma..
- wlosy musze myc co 3, 4 dni (podczas kuracji raz w tygodniu)
- czasami odrobine pieka oczy
- skora na calym ciele juz normalna, nie przesuszona, usta dalej trzeba pomadkowac ale juz nie tak czesto.
- o watrobce nic nie wiem, bo nie robilam jeszcze badan 'po'
- samopoczucie lepsze, zniknelo to potworne zmeczenie
- przebarwienia i czerwone plamy w przeciagu tego miesiaca troszke zbladly i koloryt cery sie wyrownal. Jedna z dwoch wielkich blizn splycila sie znacznie, druga tylko troszke (stosuje Veraderm na blizny)
Naprawde zaluje, ze wczesniej nie zdecydowalam sie na to leczenie....
Anecka, powodzenia w rozpoczynajacej sie kuracji!! Na pewno bedziesz zadowolona

Haneczka 22/08
Makrela w kapeluszu jest offline  
Stary 2009-03-04, 19:57   #3149
Anecka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Makrela w kapeluszu Pokaż wiadomość
Ja stosowalam AA nawilzajacy i mnie nie zapchal.
Ale ja o czym innym- podsumowanie po miesiacu od zakonczenia leczenia:
- nowe krostki ze cztery sztuki, zeszly w ciagu 2 dni
- twarz nie przetluszcza sie zbytnio, ale juz takiego ladnego matu jak podczas kuracji nie ma..
- wlosy musze myc co 3, 4 dni (podczas kuracji raz w tygodniu)

- czasami odrobine pieka oczy
- skora na calym ciele juz normalna, nie przesuszona, usta dalej trzeba pomadkowac ale juz nie tak czesto.
- o watrobce nic nie wiem, bo nie robilam jeszcze badan 'po'
- samopoczucie lepsze, zniknelo to potworne zmeczenie
- przebarwienia i czerwone plamy w przeciagu tego miesiaca troszke zbladly i koloryt cery sie wyrownal. Jedna z dwoch wielkich blizn splycila sie znacznie, druga tylko troszke (stosuje Veraderm na blizny)
Naprawde zaluje, ze wczesniej nie zdecydowalam sie na to leczenie....
Anecka, powodzenia w rozpoczynajacej sie kuracji!! Na pewno bedziesz zadowolona
Hmm czyli wyskakuje cos po kuracji nie no
Podczas kuracji mat? bo wiesz.. mozna miec sucha skore ktora sie luszczy albo nawizlona z matem :} jak czytam forum IZO to tam piszą, ze wlasciwie łuszczyca jedna wielka, wiec chyba bede musiala zapomniec o podkladach.

WOW mycie wlosow raz na tydzien?? to by bylo super! bo mam wlosy od czestego mycia dosc suche, przetluszczaja mi sie tak bardzo ze czasami codziennie musze myc glowe. [Ps. dzis farbowalam łepetyne, bo czytalam ze nie mozna podczas kuracji zabiegow wykonywac na skorze glowy hehe ]

Dziekuje! Ja juz od wczoraj mam tabsy, ale zaczne moze w sobote, bo do lekarza mam na chyba 7 kwietnia dopiero, wiec 30 tabsow nie starczy mi od dzis.

Oby mi pomoglo zaczne pisac dziennik na forum izo

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline  
Stary 2009-03-04, 20:40   #3150
Gonia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
50% kwas pirogronowy.

Azzis - zdawaj relację jak po tym kwasie....

Gonia jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości