Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-08-15, 21:20   #1981
azzis
Zakorzenienie

Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez olenkah Pokaż wiadomość
od 7 lipca nie biore izoteku.
Poki co nic mi nie wyskoczylo (odpukac)
paznokcie sie znacznie poprawily
wzrok niestety dalej sie nie nadaje do niczego :/
wlosy sie przetluszczaja bardziej niz podczas kuracji, ale mnie niz przed kuracja. Buzia sie prawie w ogole nie swieci.
Samopoczucie dzieki temu rewelacyjne nie moge doczekac sie, kiedy bede mogla usuwac blizny. I jak zwykle - niezdecydowanym polecam serdecznie!!
No to gratuluję i witam w pokuracyjnym gronie
Moje paznokcie nadal w opłakanym stanie (wzrok podobnie)
włosy praktycznie na drugi dzień są tłuste
Poza tym OK
azzis jest offline  
Stary 2008-08-16, 12:10   #1982
*angel1710**
Zadomowienie

cześć dziewczyny
mam do was pytanie. a więc tak. ogólnie wszystko jest moją winą, ale jestem ciekawa jak z konsekwencjami bo nie daje mi to spokoju
biorę Izotek i Yasmin i tak od dość dawna. ostatnio jak byłam u gin dostałam receptę na 2 opakowania, ale pani w aptece sprzedała mi 3 blistry w jednym opakowaniu i dopiero w domu zauważyłam. i ostatnio blister zgubiłam w ogóle nie mam pojęcia co się z nim stało, szukałam wszędzie i nigdzie go nie ma, niewykluczone, że niechcący wyrzuciłam. zauważyłam to 4 dni temu i zadzwoniłam do gin i pani sekretarka powiedziała, że ginekolog jest na urlopie i wraca w następnym tygodniu. moja mama ma znajomą aptekarkę i by jej sprzedała, ale ona też wyjechała i wróci w poniedziałek. wczoraj minęła 7 dniowa przerwa więc poniedziałek odpada bo powinnam już wziąć 3 tabletki
moja dermatolog wcześniej dawała mi do zrozumienia, że antykoncepcja jest konieczna i to nic, że nie współżyję.
i teraz zaczęłam się zastanawiać czy przypadkiem niczego nie popsuję odstawiając tabletki, ewentualnie robiąc sobie choćby tylko miesięczną przerwę ?
dodam, że wyskoczyły mi już dwie ropne na brodzie, a wcześniej to już daaawno nic nie wyskoczyło. kurację Izo prawdopodobnie kończę za 2 miesiące.
czy któraś z was miała może taką sytuację ?
*angel1710** jest offline  
Stary 2008-08-16, 14:02   #1983
azzis
Zakorzenienie

*angel1710* szczerze powiem, że nie wiem jak wpływa na organizm przerwa w przyjmowaniu tabletek anty. Poczytaj może o tym na ginekologii.

W sumie powinnaś się zabezpieczać dodatkowo przez co najmniej 6 mies. po zakończeniu kuracji.
azzis jest offline  
Stary 2008-08-17, 10:59   #1984
RunForYourLife
Raczkowanie

Hej,

Dziewczyny ja mam jeszcze pytanie czy przed rozpoczęciem kuracji Izotekiem, Roaccoutanem czy Acnenorminem miałyście oczyszczaną twarz mechanicznie?

Pozdrawiam;-)
Stary 2008-08-17, 11:06   #1985
doUwantme2
Przyczajenie

ja mialam robiona mikrodermabrazje ok 2 miesiace przed braniem Izo a dzis jest 5 dzien i jak narazie ze skutkow ubocznych obserwuje niewiele, lekki wysyp w miejscach gdzie nigdy nie mialam pryszczy (np nos) i buzka mi sie juz mniej swieci, czekam na wiecej:P
Stary 2008-08-17, 16:42   #1986
RunForYourLife
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez doUwantme2 Pokaż wiadomość
ja mialam robiona mikrodermabrazje ok 2 miesiace przed braniem Izo a dzis jest 5 dzien i jak narazie ze skutkow ubocznych obserwuje niewiele, lekki wysyp w miejscach gdzie nigdy nie mialam pryszczy (np nos) i buzka mi sie juz mniej swieci, czekam na wiecej:P

Życzę udanej kuracji, ja zaczynam w piątek ;-)
Pozdrawiam.
Stary 2008-08-18, 00:36   #1987
basior
Rozeznanie

słuchajcie, a ja tak sobie kombinuję,i muszę zasięgnąć waszej rady ;] generalnie po izotek mam iść do prywatnej dermy, ale tak sobie myślę, żeby zaoszczędzić i załatwić skierowanie na badania na nfz[ bo musiałabym zabulić za wizytę u dermy o skierowanie, potem badania prywatne i w ogóle...] i tutaj prośba do was: czy ktoś mógłby mi wymienić badania konieczne do wykonania przed rozpoczęciem brania izoteku? z góry bardzo dziękuję.
edit: konkretnie chciałabym się dowiedzieć, czy to wystarczy:
morfologia,
cholesterol,
trójglicerydy,
cukier
basior jest offline  
Stary 2008-08-18, 09:00   #1988
azzis
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez basior Pokaż wiadomość
słuchajcie, a ja tak sobie kombinuję,i muszę zasięgnąć waszej rady ;] generalnie po izotek mam iść do prywatnej dermy, ale tak sobie myślę, żeby zaoszczędzić i załatwić skierowanie na badania na nfz[ bo musiałabym zabulić za wizytę u dermy o skierowanie, potem badania prywatne i w ogóle...] i tutaj prośba do was: czy ktoś mógłby mi wymienić badania konieczne do wykonania przed rozpoczęciem brania izoteku? z góry bardzo dziękuję.
morfologia,
cholesterol,
trójglicerydy,
cukier
Przeczytaj wątek dokładnie, a dowiesz się jakie badania są konieczne. Wielokrotnie pisałyśmy jakie badania zaleca lekarz.
azzis jest offline  
Stary 2008-08-18, 10:28   #1989
RunForYourLife
Raczkowanie

Cytat:
morfologia,
cholesterol,
trójglicerydy,
cukier

Ja Ci za bardzo nie pomogę, ja miałam robioną pełną morfologie szczególnie derma zwracała uwagę na bilirubinę bo miałam na górnej granicy jak i cholesterol.
Ja dodatkowo mialam zlecone badanie moczu.
Konieczne sa wydaje mi się te próby wątrobowe chodzi mi o ASPAT i ALAT;-)

Zresztą najlepiej zrób tak jak radzi koleżanka azzis i przejrzyj wątek, jest tu tego mnóstwo! ;-)
Stary 2008-08-18, 11:10   #1990
basior
Rozeznanie

serio było o tym? cały czytałam :| no cóż.
basior jest offline  
Stary 2008-08-18, 12:17   #1991
Gonia
Zakorzenienie

Dzisiaj wzięłam ostatnią tabletkę.....
Będę zdawać relacje

Gonia jest offline  
Stary 2008-08-18, 13:10   #1992
azzis
Zakorzenienie

Cytat:
serio było o tym? cały czytałam :| no cóż.
nie raz, nie dwa

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
Dzisiaj wzięłam ostatnią tabletkę.....
Będę zdawać relacje
Cieszę się bradzo
Gonia, wklej fotki jak tam Twoja buźka
azzis jest offline  
Stary 2008-08-18, 14:22   #1993
basior
Rozeznanie

ja widziałam tylko o badaniach kontrolnych ,ale już chyba wiem co z tymi badaniami;]
basior jest offline  
Stary 2008-08-18, 16:51   #1994
_eLeKtroda_
Rozeznanie

GG do _eLeKtroda_

..a ja z pytankiem do Azzis...słonce mówiłaś coś kiedyś o serumz wit C, które stosowałaś na przebarwienia.. powiedz mi czy jest skuteczne i w jaki sposób mogę je zamówic? czy ty je sporządzałaś, czy już miałaś gotowe??

Dziękuje z góry za odp
Stary 2008-08-18, 17:22   #1995
azzis
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _eLeKtroda_ Pokaż wiadomość
..a ja z pytankiem do Azzis...słonce mówiłaś coś kiedyś o serumz wit C, które stosowałaś na przebarwienia.. powiedz mi czy jest skuteczne i w jaki sposób mogę je zamówic? czy ty je sporządzałaś, czy już miałaś gotowe??

Dziękuje z góry za odp
Tak. Serum zamawiałam z Biochemii Urody. Dostajesz zestawik zawierający wszystkie składniki, instrukcję wykonania i sama mieszasz
Mam dalej to serum (nie stosuję codziennie). Używam teraz tak 1x w tyg.
Na zmianę używam z Tonikiem BHA (również z BU).
Czy ja wiem czy skuteczne... Wydaje mi się, że te dwa specyfiki troszkę jednocześnie rozjaśniły przebarwienia i spłyciły blizny. A może mi się tylko wydaje?... Może to Akne to wszystko zdziałało? Ale będę używała tych dwóch specyfików, bo ładnie wygładzają buźkę, rozjaśniają. Starczają na długo

BTW. Limonatko jak serum?
azzis jest offline  
Stary 2008-08-18, 21:40   #1996
nińa
Raczkowanie

U mnie prawie idealnie gdyby nie kąciki ust, które od jakiegoś miesiąca straaasznie pękają. już nawet carmex nie daje rady. wygląda to jakbym miala zajady w obu kącikach ust jednocześnie (czy może to są normalne zajady??) i już nie wiem jak mam tłumaczyć ze to od retinoidów. mam pytanko - ktoś miał podobnie?? stosowałyście coś od dermy? ja mam wizyte dopiero za 2 opakowania, i trochę szkoda mi 100zl żeby tylko derma wypisala mi receptę na jakąś maść. a tak to mama wypisze mi receptę.. poradźcie. dodatkowo jeszcze mam bardzo suchą skóre w zagłębieniach przy skrzydełkach nosowych. już nie wiem czy to LZS, czy może atopowe zapalenie skóry, czy co jeszcze (bo od czasu do czasu pojawiaja sie tam maleńskie, ledwo co widoczne krosteczki). smaruje maścią Elidel, czasami jest lepiej, czasami gorzej. ale na te kąciki to już nie wiem co nakladać pomocy!!!
nińa jest offline  
Stary 2008-08-18, 22:22   #1997
Gonia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nińa Pokaż wiadomość
U mnie prawie idealnie gdyby nie kąciki ust, które od jakiegoś miesiąca straaasznie pękają. już nawet carmex nie daje rady. wygląda to jakbym miala zajady w obu kącikach ust jednocześnie (czy może to są normalne zajady??) i już nie wiem jak mam tłumaczyć ze to od retinoidów. mam pytanko - ktoś miał podobnie?? stosowałyście coś od dermy? ja mam wizyte dopiero za 2 opakowania, i trochę szkoda mi 100zl żeby tylko derma wypisala mi receptę na jakąś maść. a tak to mama wypisze mi receptę.. poradźcie. dodatkowo jeszcze mam bardzo suchą skóre w zagłębieniach przy skrzydełkach nosowych. już nie wiem czy to LZS, czy może atopowe zapalenie skóry, czy co jeszcze (bo od czasu do czasu pojawiaja sie tam maleńskie, ledwo co widoczne krosteczki). smaruje maścią Elidel, czasami jest lepiej, czasami gorzej. ale na te kąciki to już nie wiem co nakladać pomocy!!!
ja zajady mam aż do tej pory , gdzieś od połowy kuracji.... na początku trochę pomagało Nanonase, potem już nic.... mam aż takie brzydkie ślady w kącikach ust.... mam nadzieje, że lada dzień znikną , bo jak napisałam kilka postów wyżej dzisiaj skończyłam kuracje.... i mam nadzieję,, że paznokcie wrócą do normalności, bo w tej chwili są koszmarne.... w sumie ich nie mam, aż mnie ciągle opuszki bolą

Gonia jest offline  
Stary 2008-08-19, 19:03   #1998
wilhelmina
Zadomowienie

Cytat:
ja zajady mam aż do tej pory , gdzieś od połowy kuracji.... na początku trochę pomagało Nanonase, potem już nic.... mam aż takie brzydkie ślady w kącikach ust.... mam nadzieje, że lada dzień znikną , bo jak napisałam kilka postów wyżej dzisiaj skończyłam kuracje.... i mam nadzieję,, że paznokcie wrócą do normalności, bo w tej chwili są koszmarne.... w sumie ich nie mam, aż mnie ciągle opuszki bolą
Goniu, gratuluję zakończenia kuracji Mam nadzieję, że Twoje problemy z paznokciami i zajadami skonczą się jak najszybciej

U mnie 29 dzień. Jest dobrze. Jest świetnie Moja cera zaczyna "normalnieć" - nie świeci się w ogóle i jest calutki dzień matowa, co mnie ogromnie cieszy Mam czyste policzki! Pryszcze na nich się nie pojawiają, a blizny bardzo wyblakły. Gdy spoglądam w lustro, aż nie wierzę, żę to moja twarz. Czoło - prawie caly czas pieknie czyściutkie, nos tak samo. Za to mam problemy z brodą i okolicami ust. Jeśli ma mi coś wyskoczyć to właśnie tam I potem zostaje taka okropna blizna, ale jakoś sobie z tą częścią twarzy radzę.

Na suche usta mam odpowiedni ratunek - stosuję naprzemiennie Carmex, wazelinę, Superbalm Cliniqua i moje usta jakoś się trzymają. Odkryłam, że wspaniale pachnący wanilią balsam Sephory (podobny trochę do Carmexu) nie radzi sobie zupełnie z bardzo wysuszonymi ustami. Trafil więc na listę bubli, a szkoda bo pachnie obłędnie Też z przesuszonymi ustami nie radzi sobie balsam Ziaji- kokosowy, z tej całej serii kokosowej. Mogę smarować się co 5 minut, a nawilżenia zero. Kolejny mój bubel i też ma ładny zapach.

Moja skóra w ogóle nie jest przesuszona. Po prostu się unormalizowała, ale mam wrażenie, że to tylko taki okres przejściowy. Pewnie za jakiś czas zacznie mnie potwornie suszyć. Chociaż... może uda mi się utrzymać ją w takim stanie jak teraz? Byloby pięknie Ale to pewnie tylko marzenie ściętej głowy.

Póki co smaruję twarz różnymi specyfikami. Używam na noc silniejszych nawilżaczy - ostatnio krem łagodzący do cery naczynkowej AA. Myslałam, że jest świetny, ale po półtorej tygodnia stwierdzilam, ze to on mnie niecnie zapychał Od niego miałam dziwne małe krostki. Odstawiłam go - po krostkach ani śladu. Krem nawilżał jednak świetnie. Na zmiany stosowałam Diacneal i ślicznie wygładzil mi twarz, ale kilka dni temu odstawiłam go na rzecz Metronidazolu. Stwierdziłam, że dam temu kremowi jeszcze jedną szansę i na razie spisuje się dobrze. Na dzień używam caly czas emulsję Cleanance Avene i działa świetnie.

Jak dotychczas nie pojawiły się żadne skutki uboczne, oprócz dwóch nieprzyjemnych bólów głowy, suchego nosa (+raz leciała mi krew z nosa). Zauważyłam, że zamiast suchych oczu, mam BARDZO nawilzone Potrafią mi bez powodu łzawić dość mocno.

Taki mój bilans W piątek idę do dermatologa. Dziś robiłam badanie krwi. Mam nadzieję, ze wszystko będzie ok.

Pozdrawiam wyjadaczki retinoidów
Stary 2008-08-19, 19:40   #1999
Gonia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Goniu, gratuluję zakończenia kuracji Mam nadzieję, że Twoje problemy z paznokciami i zajadami skonczą się jak najszybciej

U mnie 29 dzień. Jest dobrze. Jest świetnie Moja cera zaczyna "normalnieć" - nie świeci się w ogóle i jest calutki dzień matowa, co mnie ogromnie cieszy Mam czyste policzki! Pryszcze na nich się nie pojawiają, a blizny bardzo wyblakły. Gdy spoglądam w lustro, aż nie wierzę, żę to moja twarz. Czoło - prawie caly czas pieknie czyściutkie, nos tak samo. Za to mam problemy z brodą i okolicami ust. Jeśli ma mi coś wyskoczyć to właśnie tam I potem zostaje taka okropna blizna, ale jakoś sobie z tą częścią twarzy radzę.

Na suche usta mam odpowiedni ratunek - stosuję naprzemiennie Carmex, wazelinę, Superbalm Cliniqua i moje usta jakoś się trzymają. Odkryłam, że wspaniale pachnący wanilią balsam Sephory (podobny trochę do Carmexu) nie radzi sobie zupełnie z bardzo wysuszonymi ustami. Trafil więc na listę bubli, a szkoda bo pachnie obłędnie Też z przesuszonymi ustami nie radzi sobie balsam Ziaji- kokosowy, z tej całej serii kokosowej. Mogę smarować się co 5 minut, a nawilżenia zero. Kolejny mój bubel i też ma ładny zapach.

Moja skóra w ogóle nie jest przesuszona. Po prostu się unormalizowała, ale mam wrażenie, że to tylko taki okres przejściowy. Pewnie za jakiś czas zacznie mnie potwornie suszyć. Chociaż... może uda mi się utrzymać ją w takim stanie jak teraz? Byloby pięknie Ale to pewnie tylko marzenie ściętej głowy.

Póki co smaruję twarz różnymi specyfikami. Używam na noc silniejszych nawilżaczy - ostatnio krem łagodzący do cery naczynkowej AA. Myslałam, że jest świetny, ale po półtorej tygodnia stwierdzilam, ze to on mnie niecnie zapychał Od niego miałam dziwne małe krostki. Odstawiłam go - po krostkach ani śladu. Krem nawilżał jednak świetnie. Na zmiany stosowałam Diacneal i ślicznie wygładzil mi twarz, ale kilka dni temu odstawiłam go na rzecz Metronidazolu. Stwierdziłam, że dam temu kremowi jeszcze jedną szansę i na razie spisuje się dobrze. Na dzień używam caly czas emulsję Cleanance Avene i działa świetnie.

Jak dotychczas nie pojawiły się żadne skutki uboczne, oprócz dwóch nieprzyjemnych bólów głowy, suchego nosa (+raz leciała mi krew z nosa). Zauważyłam, że zamiast suchych oczu, mam BARDZO nawilzone Potrafią mi bez powodu łzawić dość mocno.

Taki mój bilans W piątek idę do dermatologa. Dziś robiłam badanie krwi. Mam nadzieję, ze wszystko będzie ok.

Pozdrawiam wyjadaczki retinoidów
Nie dziękuję , żeby nie zapeszyć
Mam nadzieje, że będzie już teraz tylko coraz lepiej....
ale powiem jedno - jakoś dziwnie mi bez Izoteku..... tak się do niego przyzywczaiłam, że jak coś mnie bolało to zwalałam na tabletki
Słyszę już któryś raz o tym balsamie Carmex - gdzie go można kupić?

Gonia jest offline  
Stary 2008-08-19, 21:30   #2000
wilhelmina
Zadomowienie

Cytat:
Nie dziękuję , żeby nie zapeszyć
Mam nadzieje, że będzie już teraz tylko coraz lepiej....
ale powiem jedno - jakoś dziwnie mi bez Izoteku..... tak się do niego przyzywczaiłam, że jak coś mnie bolało to zwalałam na tabletki
Goniu, Carmex jest genialny! Tu możesz poczytać:
http://www.carmex.info.pl/

Na pewno jest też na KWC. Możesz kupić na Allegro, a także w Superpharmie. Są różne wersje - sztyft, słoiczek, tubka. Ja polecam słoiczek, ponieważ można łatwo nabrać palcem i posmarować nie tylko usta, ale też okolice - wszelkie pękające miejsca. Moje pęknięte w kąciku usta bardzo szybko wyleczył Naprawdę polecam.
Stary 2008-08-20, 08:05   #2001
Gonia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Goniu, Carmex jest genialny! Tu możesz poczytać:
http://www.carmex.info.pl/

Na pewno jest też na KWC. Możesz kupić na Allegro, a także w Superpharmie. Są różne wersje - sztyft, słoiczek, tubka. Ja polecam słoiczek, ponieważ można łatwo nabrać palcem i posmarować nie tylko usta, ale też okolice - wszelkie pękające miejsca. Moje pęknięte w kąciku usta bardzo szybko wyleczył Naprawdę polecam.
Dziekuje za informację, poszukam w Superpharmie w Galerii Bałtyckiej

Gonia jest offline  
Stary 2008-08-20, 21:30   #2002
nińa
Raczkowanie

Cytat:

Ja też kupuję w Superpharmie. moim zdaniem jest dużo najlepszy , choć ma dość intensywny jakby mentolowy zapach. Teraz kosztuje ok. 9zl w Wawie, i najbardziej oplaca sie kupic w sloiczku, jest go wtedy najwięcej, na noc jak znalazl.
U mnie o dziwo paznokcie bez zmian, nawet mam wrażenie jakby zaczęły szybciej rosnąć, dwa razy w tygodniu muszę je mocno pilować, bo lubie dość krótkie, lekko wystajace poza opuszki palców. Za to mam bardzo suchą skóre na ciele, cały czas lekko swędzi. ale na szczęscie Iwostin Lipidia daje sobie radę.
nińa jest offline  
Stary 2008-08-20, 22:29   #2003
mdz
Rozeznanie

Hej hej
Przebrnelam do polowy watku... dalej nie dam rady wybaczcie
mam takie pytanie bo widze ze sie znacie, a ja czasem bardziej ufam wizazankom niz lekarzom
Pani doktor zaproponowala mi Aknenormin, ale w dziwnym dawkowaniu - 10 mg codziennie lub 20 mg co 2 dzien , przez okres 3 msc. Tylko najpierw mam zrobic badania i dopiero do niej pojsc. Bralam 7 msc Androcur, ze strasznego tradziku zostaly mi tylko grudki - lekarka nazwala to 'tradzik retencyjny' i powiedziala ze wlasnie tym Aknenorminem mozna to 'doleczyc'. Stad moje pytanie: co o tym sadzicie...?
Stary 2008-08-21, 08:32   #2004
Gonia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mdz Pokaż wiadomość
Hej hej
Przebrnelam do polowy watku... dalej nie dam rady wybaczcie
mam takie pytanie bo widze ze sie znacie, a ja czasem bardziej ufam wizazankom niz lekarzom
Pani doktor zaproponowala mi Aknenormin, ale w dziwnym dawkowaniu - 10 mg codziennie lub 20 mg co 2 dzien , przez okres 3 msc. Tylko najpierw mam zrobic badania i dopiero do niej pojsc. Bralam 7 msc Androcur, ze strasznego tradziku zostaly mi tylko grudki - lekarka nazwala to 'tradzik retencyjny' i powiedziala ze wlasnie tym Aknenorminem mozna to 'doleczyc'. Stad moje pytanie: co o tym sadzicie...?
Stanowczo za mała dawka... pewnie wyczytałas juz , że kuracja ma tylko sens, jeżeli wybierzesz dawkę min. 120 mg/ kg ciała

Gonia jest offline  
Stary 2008-08-21, 11:01   #2005
_eLeKtroda_
Rozeznanie

GG do _eLeKtroda_

Zgadzam się z Gonią, stanowczo za mała dawka...
To 120 mg to jest minimum a przez trzy miesiące nie wybierzesz nawet połowy tego minimum przyjmując izotek w zaproponowany przez Twojego lekarza sposób.

Tylko narazisz się na mega nawrót-
takie jest moje zdanie
Stary 2008-08-21, 12:45   #2006
mdz
Rozeznanie

No wlasnie czytalam o tej minimalnej dawce - dlatego tez zdziwila mnie propozycja pani doktor. Oczywiscie wstrzymuje sie narazie z izo. Ide za tydzien do innego lekarza, zobaczymy co mi powie
Stary 2008-08-22, 08:56   #2007
Gonia
Zakorzenienie

4 dzien po kuracji : wciąż sucha skóra, suche usta, zajady, włosy nie przetłuszczaja sie.... senność nie mija
ale pewnie tak bedzie jeszce jakis czas...

Gonia jest offline  
Stary 2008-08-22, 09:21   #2008
azzis
Zakorzenienie

Myślę, że tak po 2 tyg. dojdziesz do siebie A po miesiącu zapomnisz, że brałaś Akne
Jak tam podskórne grudki? Pozbyłaś się ich całkowicie?

Ja we wrześniu idę na wizytę kontrolną. Pani obada moją buźkę i będziemy coś myślały o bliznach w niedługim czasie.
azzis jest offline  
Stary 2008-08-22, 10:09   #2009
Gonia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Myślę, że tak po 2 tyg. dojdziesz do siebie A po miesiącu zapomnisz, że brałaś Akne
Jak tam podskórne grudki? Pozbyłaś się ich całkowicie?

Ja we wrześniu idę na wizytę kontrolną. Pani obada moją buźkę i będziemy coś myślały o bliznach w niedługim czasie.
niestety troszke grudek zostało
Może przy usuwaniu blizn zejdą do końca..... sama juz nie wiem.....
1 wrzesnia ide do mojego leakrza, co dalej robimy......

Gonia jest offline  
Stary 2008-08-22, 13:40   #2010
rose87
Raczkowanie

hej
miałam robione badania-wszystko w normie
dalej dawka 40mg/dziennie
derma zapisała mi jeszcze skinoren- i od wczoraj smaruje nim policzki (bo tylko na nich mam przebarwienia)

już nie mogę się doczekać końca

Idź własną drogą, bo w tym cały sens istnienia,
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia, bez niepotrzebnych niespełnienia
myśli złych

rose87 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości