Żel do cery mieszanej. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-05-11, 17:49   #1
bagera
Rozeznanie

Żel do cery mieszanej.

Dziewczyny i droga pani Beato,mam cere mieszanaą, czyli najgorszą z cer.Moje policzki są bardzo suche i nie wiem jaki produkt(do cery mieszanej)jest na tyle dobry że nie podrażnia policzków a radzi sobie z cerą tłustą w strefie T.Miraculum Young już próbowałam i nie pomógł podrażnił policzki.Pomocy ,doradźcie jakis żel
bagera jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-12, 10:02   #2
Ninah
Raczkowanie

Re: i co ja mam teraz zrobić???

ojej ja też mam mieszaną cere,ale nigdy nie miałam takich kłopotów z wysuszeniem policzków...ja mam odwrotnie,te tłustsze partie(czyli strefa T) ciągle jest przesuszona.ja ratuje ją jakimiś kuracjami nawilzającymi itp.może ty też spróbuj zastosować jakieś maseczki intensywnie nawilżające na policzki.jeśli chodzi o kremy,to ja teraz używam Miraculum krem nawilżająco-ochronny z filtrami UV.mi ten kr4em bardzo,bardzo odpowiada,jest do skóry normalnej,mieszanej i tłustej.nie zauważyłam,żeby jakoś "działał" na strefe T,ale na pewno nie powoduje żadnych wyprysków i śiwtnie nawilża całą twarz.
Ninah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-12, 11:24   #3
Andziula
Raczkowanie

Re: i co ja mam teraz zrobić???

Polecam ci serie kosmetyków do cery mieszanej Swedish Care firmy Oriflame-w skład tej serii wchodzą m.in.żel oczyszczający(do mycia twarzy),hydrożel na noc oraz lekka emulsja na dzień-powinny pomów w twoim przypadku.Poza ym możesz na mocno wysuszone policzki nałożyć grubą warstwę intensywnie nawilżającego kremu i pozostawić go do całkowitago wchłonięcia,ewentualnie jego resztki usunąć za pomocą chusteczki hig.(czyli zastosować krem na zasadzie maseczki-to działa!)
Andziula jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości