Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 16 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-06-26, 16:20   #451
dagmara138
Raczkowanie

Dot.: Cellulit u szczupłej... :(

Ja tez niestety na brak cellulitu nie narzekam jakos nie chce mi sie cwiczyc( ach to lenistwo ) ale od jakiegos miesiaca szczypie sie po udach, jak ogladam tv lub nie moge zasnac itp. i wiecie co, to pomaga! Oczywiscie do całkowitej redukcji daleka droga ale nawet najmniejsza oznaka poprawy jest dla mnie POWEREM wiec chyba zaczne cwiczyc
dagmara138 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 16:53   #452
takasobieania
Zadomowienie

GG do takasobieania

tez jestem szczupła i tez mialam mały celulit (1) .
Zainwestowałam w zestaw erisa lirene (pomarańczowy). Uzywam od tygodnia i jestem zachwycona.

moje obrazki http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 14:58   #453
sylia
Rozeznanie

hehe mi by się przydał jakiś sport, chociażby po to żeby ciałko było ładniejsze i żeby nabrać formy,ale ja jestem strasznie leniwa :/

sylia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 20:58   #454
LyraPotter
Zadomowienie

GG do LyraPotter

A jakie inne ćwiczenia (oprócz biegania) polecacie? Bo ja też jestem dotknięta tą zmorą kobiet...
LyraPotter jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 21:47   #455
Aga3012
Raczkowanie

Wink Dot.: Cellulit u szczupłej... :(

ja mam to samo, co prawda, skórka pomarańczowa u mnie jest jeszcze mało widoczna ale już jest i na dodatek mam małe rozstępy, chociaz nie tylam i nie chudłam (wagę mam taką samą od kilku lat )

przypuszczam, ze z nami szczupłymi laskami jest tak, że płyn limfatyczny źle nam się po naszych nóżkach rozprowadza z powodu braku ruchu oraz zbyt dużych ilości węglowodanów

ja zamierzam regularnie pływac na basenie, to moze nóżki będą znów ładniejesze a co do rozstępów to muszę uważać,żeby żadne nowe się nie porobiły, więc marsz pod prysznic i masaż szorstką rękawicą
Aga3012 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 13:07   #456
blada20
Raczkowanie

Unhappy Cellulit- pomóżcie wybrać jakiś specyfik.

Jeżeli macie chwilkę to zajrzyjcie i wybierzcie ja mam mętlik w głowie i nie wiem, może któraś z was próbowała

http://www.allegro.pl/item115781114_...menty_hit.html

http://www.allegro.pl/item115670743_...zuplajace.html

http://www.allegro.pl/item114834030_...szok_cena.html

http://www.allegro.pl/item114594442_...jacy_zel_.html

http://www.allegro.pl/item114730809_...g_okazja_.html
blada20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 13:13   #457
Emi1234
Zadomowienie

GG do Emi1234
Dot.: cellulitis pomóżcie wybrać!!! pilne

cellulit jak już
Emi1234 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 13:19   #458
Shemreolin
Zakorzenienie

GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin

Ja bym ci poradziła serię Lirene. Naprawdę jest dobra i tania. Serum na noc jest super, chociaż sie szybko zużywa. Ale serio widać efekty. Peeling jest bardzo fajny, a żel do kąpieli bardzo ładnie pachnie. Kremu na dzień nie używałam.

Dodatkowo polecam peeling kawowy. Przepis na niego znajdziesz w wyszukiwarce na wizażu.

P.S. i nie kupuj jakiś świństw do połykania... raczej zacznij sobie codziennie ćwiczyć w domu po kilkanaście minut. Możesz np. poćwiczyc pupe i uda z serii 8 minutes. Mało czasu zajmuje a jednak pomaga

Shemreolin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 13:58   #459
kaYa
Zadomowienie

GG do kaYa

[QUOTE=Shemreolin]Ja bym ci poradziła serię Lirene. Naprawdę jest dobra i tania. Serum na noc jest super, chociaż sie szybko zużywa. Ale serio widać efekty. Peeling jest bardzo fajny, a żel do kąpieli bardzo ładnie pachnie. Kremu na dzień nie używałam.

zgadzam się !!!! bardzo fajna seria - zaskakujących rezultatów nie uzyskasz , ale skóra ładnie się napina i wygładza lekko tuszując skórkę ... pomarańczy
kaYa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 21:06   #460
maurakasia
Raczkowanie

Hej!
jak już się na coś zdecydujesz to daj znak jaki rezultat. ja jestem na etapie masowania, a jak mi nie pomoże to gabinet kosmetyczny!!! auuuu!
maurakasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 11:33   #461
jati777
Przyczajenie

GG do jati777
Dot.: Moja walka z celulitem ;)

Własnie mama pytanie. Jaki preparat jest najskuteczniejszy lub chocaiż skuteczny w w alce z cellulitem?? Najlepiej, zeby był: w umiarkowanej cenie, nie lepiacy sie, skuteczny, może być bezwonny albo o ładnej nucie zapachowej. Niby mam 16 lat, a tu od czerwca się pojawiła skórka. Jestem w sumie w poczatkującym stadium. Masuję uda i masuje, miałam balsam anty i nic.
jati777 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 12:32   #462
snowqueen
Zakorzenienie

Ja mam początkowe stadium cellulitu. Tzn. miałam je już wcześniej, z rok temu, potem go zlikwidowałam ale powrócił ze wzmożoną siłą, jak na trochę sobie odpuściłam Używałam Perfect Slim L'Oreala, nawet dziś go recenzowałam w KWC, także można przeczytać... Teraz przerzuciłam się na serum Lirene i na razie mi odpowiada, chociaż mam go od kilku dni, więc efektów nie dostrzegłam poza wygładzeniem skóry i miłym zapachem
Moim zdaniem, poza regularnymi peelingami, kremami itp. ważna, o ile nie ważniejsza jest dieta, no i ruch! Ja jestem naprawdę szczupła (52 kg przy 172 cm to chyba nie jest dużo), ale staram się zwracać uwagę na to, co jem. I przede wszystkim ćwiczę, chodzę na siłownię, aerobik, przynajmniej 5 razy w tygodniu, po minimum godzinę, a najczęściej dwie. I to daje dużo lepsze efekty. Perfect Slim i miesiąc aerobiku pół roku temu skutecznie zniszczyły mój cellulit, tylko moja własna głupota spowodowała, że powrócił.

Sam krem, moim skromnym zdaniem, nawet najlepszy, cellulitu sam nie wykończy.
snowqueen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 11:32   #463
martunia2005
Raczkowanie

Dot.: Lirene, kuracja antycellulitowa, działa?? :):)

Używam od 3 tygodni, ale tylko serum Lirene, ale efektów nie ma.
martunia2005 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 11:36   #464
takasobieania
Zadomowienie

GG do takasobieania

Ja od miesiąca używam całego zestawu. Jestem zachwycona.
Mój cellulit był mały ( czyli nr. 1) a teraz nie ma nic

moje obrazki http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 12:52   #465
nebraska
Zakorzenienie

To gratuluję wam, bo ja używam całej serii od ok 2 miesięcy i efektów nie widzę, mimo że sporo ćwiczę i nie obżeram się. Nie mówie jednak tak do końca "nie" tej serii i może ją jeszcze kupię jak będzie w promocji.

Trzeba szukać dziewczyny: w Leclerku kosztowała wtedy 24 zł! a wziąwszy pod uwagę że wcześniej za samą tubką żelu dałam 17 to opłaca się kupić, nawet częściej z tymi małymi pojemnościami...

Fragrantica

nebraska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 07:36   #466
kristerr
SPAMER
Nieopłacona reklama

Dla wszystkich walczących z cellulitem. Na stronie, którą mam w stopce, w dziale pielęgnacja ciała jest artykuł o walce z cellulitem: antycellulitowy masaż ujędrniający.

Pielęgnacja ciała: Antycellulitowy masaż ujędrniający.

Zapraszam do lektury.

Jeżeli ten link w jaki kolwiek sposób łamie regulamin to prosze go usunąć.
kristerr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 08:10   #467
Atram
xxyy

ja rowniez walcze z cellulitem uzywam seri kosmetykow Nivelazione - soli do kapieli, zelu pod prysznic (polecam, kiedys uzywalam samego tego zelu i widzialam efekty ) i balsamu do ciala.
zamowilam sobie rowniez krem do maszu z tej serii.
staram sie wiecej ruszac ale nie zawsze sie udaje.
Stary 2006-08-21, 08:10   #468
Atram
xxyy

Cytat:
Napisane przez kristerr
Dla wszystkich walczących z cellulitem. Na stronie, którą mam w stopce, w dziale pielęgnacja ciała jest artykuł o walce z cellulitem: antycellulitowy masaż ujędrniający.

Pielęgnacja ciała: Antycellulitowy masaż ujędrniający.

Zapraszam do lektury.

Jeżeli ten link w jaki kolwiek sposób łamie regulamin to prosze go usunąć.
dzieki
przyda sie
Stary 2006-08-21, 08:35   #469
Mary_Q
Zakorzenienie

moze my tez kiedys wygramy! hehe mi osobiscie baardzo pomaga znana juz dobrze gabke antycellulitowa syrena jest poprpstu super!uzywam ja tez do masazu piersi-ta lagodniejsza strone i po miesiacu staly sie jedrniejsze i bardziej podniesione
Mary_Q jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 10:23   #470
olllaaa
Przyczajenie

Dot.: ROZSTEPY i CELULIT !!!! Rany Boskie !!!!

słyszałam o najlepszym działaniu tabletek doustnych, podobno działajac od wewnątrz są duzo bardziej skuteczne niż jakiekolwiek kremy.Czy to prawda a jesli tak to jakie są to tabletki???
jeśli w ogóle takie istnieja
olllaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-27, 10:26   #471
olllaaa
Przyczajenie

Dot.: Re: ROZSTEPY i CELULIT !!!! Rany Boskie !!!!

i pomogł rowerek??jeśli tak to jak długo jezdziłas jesli moge wiedziec??
olllaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 00:23   #472
agateczka
BAN stały

Thumbs down Efekt jojo po kremach antycelulitowych... ??

Hej, nie wiem czy tez tak macie ale osstatnio zauważyłam ze po kremach antycelulitowych wystepuje efekt jojo no moze nie u kazdego, ale przynajmniej u mnie,
Używałam tego czegos http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=10409, cellulitu duzego nie miałam, ale przy uszczypnięciu skóry bylo widać grudki, zużyłam prawie całe opakowanie i przyznam ze bylam zadowolona z efektów, ale po odstawieniu zauwazyłam ze mam taki celulit jakiego nie mialam wcześniej Oztatnio nawet TŻ zauważył że mam cellulit, a wczesniej jak mu mowilam ze mam to mówił ze gadam bzdury a teraz w niektórych miejscach bez uciskania skóry widać, nie mówiąc juz przy zakładaniu spodni czy czegokolwiek
Jestem załamana i nie wiem jak teraz tego sie pozbyć. Pozostają chyba tylko ćwiczenia bo napewno żadnego kremu juz nie użyje. To 'zabawka dla dzieci' które bedą sie tym bawiły non stop do końca życia tak mi sie wydaje
Czy tez zaobserwowałyście cos takiego u siebie??
agateczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 00:40   #473
amistad.k.m.s
Zakorzenienie

Dot.: Efekt jojo po kremach antycelulitowych... ??

Nie można zlikwidować cellulitu całkowicie, można jedynie sprawić, że będzie prawie niewidoczny. Jeśli odstawisz krem antycellulitowy to po krótkim czasie znowu się ujawni. Tak samo będzie z ćwiczeniami - cellulit będzie się zmniejszał, aż będzie prawie niewidoczny, ale jak tylko przestaniesz ćwiczyć to zaraz znowu się ujawni. Niestety z tym dziadostwem się nie wygra do końca Trzeba ćwiczyć, zdrowo się odżywiać, smarować, masować i tak do końca życia... chyba, że jakiś światły naukowiec dostanie natchnienia i wymyśli coś, co naprawdę raz na zawsze zlikwiduje to świństwo
amistad.k.m.s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 00:48   #474
bess
Zakorzenienie

TZ mowi ze masz celulit bo sama mu o tym powiedzialas.gdybys siedziala cicho nie wiedzialby nawet gdzie tego szukac!.
bess jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 10:35   #475
Malinka_Malwinka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
TZ mowi ze masz celulit bo sama mu o tym powiedzialas.gdybys siedziala cicho nie wiedzialby nawet gdzie tego szukac!.
i nie wiedziałby co to jest
Wystarczy pozostawić na lodówce serek, a po miesiącu nie dość, że ożyje, odzyska barwy, zapach i sprężystość, to na dodatek sam do nas przyjdzie. Gdy zaś poczekamy cierpliwie znów miesiąc, serek ten zacznie do nas przemawiać w ludzkim języku, a przy odrobinie ćwiczeń nad głosem na pewno zaśpiewa
Malinka_Malwinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 14:24   #476
Emilia1
Zakorzenienie

Cytat:
i nie wiedziałby co to jest
haha
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 17:06   #477
raniaa
Raczkowanie

Bess, swieta racja
raniaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 01:19   #478
MajeczkaQ
Przyczajenie

Dot.: Najlepszy krem na cellulit??

WITAM WSZYSTKICH!
MAM PROBLEM!
Dziewczyny, proszę Was pomożcie mi Chodzi mi o to że mam widoczny cellulit na udach i innych partach ciała i chciałąm sie Was zapytać, który kosmetyk będzie jednak najlepszy:
Z tego co czytam chwali dużo z Was serie kosmetyków Dermedic, wiem że jeśli zdecyduje sie na tą serię to muszę używać celluend 2 rana, a lipidioend wieczorem, ale zauważyłam że są dwa rodzeje kosmetyków z tej serii.
jest seria niebieska oraz zielona (intensywna) i mam pytanko takie: która z tych serii jest lepsza, którą kupić? Niebieską czy tą intensywną zieloną? Która bedzie lepsza z cellulitem?

Jeszcze mam pytanko dotyczące firmy Vichy. Czy z tej fimy Vichy Lipocure-serum jest dobre na cellulit, czy lepszy jest- Vichy- Liposyne???

I teraz najważniejsze:
Który kosmetyk najbardziej byście mi radziły? Którą firme? Dermedic czy Vichy?

Bardzooo proszę Was o pomoc. Będę bardzooo wdzięczna dziewczyny
MajeczkaQ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 01:35   #479
MajeczkaQ
Przyczajenie

Dot.: Rozstępy i cellulit

WITAM WSZYSTKICH!
MAM PROBLEM!
Dziewczyny, proszę Was pomożcie mi Chodzi mi o to że mam widoczny cellulit na udach i innych partach ciała i chciałąm sie Was zapytać, który kosmetyk będzie jednak najlepszy:
Z tego co czytam chwali dużo z Was serie kosmetyków Dermedic, wiem że jeśli zdecyduje sie na tą serię to muszę używać celluend 2 rana, a lipidioend wieczorem, ale zauważyłam że są dwa rodzeje kosmetyków z tej serii.
jest seria niebieska oraz zielona (intensywna) i mam pytanko takie: która z tych serii jest lepsza, którą kupić? Niebieską czy tą intensywną zieloną? Która bedzie lepsza z cellulitem?

Jeszcze mam pytanko dotyczące firmy Vichy. Czy z tej fimy Vichy Lipocure-serum jest dobre na cellulit, czy lepszy jest- Vichy- Liposyne???

I teraz najważniejsze:
Który kosmetyk najbardziej byście mi radziły? Którą firme? Dermedic czy Vichy?

Bardzooo proszę Was o pomoc. Będę bardzooo wdzięczna dziewczyny
MajeczkaQ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 06:43   #480
wann(d)a
Raczkowanie

Dot.: Najlepszy krem na cellulit??

TOLPA TOLPA TOPLA I TYLKO TOLPA.z ekstraktem z borowiny.nigdy na mnie nic nie dzialalo.a mam doswiadczenie w balsamamch na cellulit.bardzo dobry jest biotherm taki w niebieskiej tubie(jakis ultra mocny),dziala dobrze ale niesety efekt znika jak przestajesz uzywac balasamu.ale Tolpa......kuracja 8 tygodni-ja uzywalam tylko serum i skora byla boska ani sladu cellulitu,jedrna,gladka i mila(oczywisice nie pisze o tak oczywistych rzeczach jak CWICZENIA balsmaik to tylko mala pomoc i zeby lepiej sie czuc samemu).efekt sie utrzymal prez jakies 4 miesiace(w ciagu ktorych nie uzywalalm nic oprocz oliwki dla dzieci i CWICZENIA-joga).teraz powtarzam kuracje i dokupilam sobie balsam do uzywania na codzien.jezeli chodzi o kosmetyki ujedrniajaco-kosmiczne-na pomaranczowa i cytrynowa skore i tak dalej to ja juz mam .nigdy nie wydam kasy na nic innego niz tolpa pozdrawiam i zachecam))
wann(d)a jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
beautyoil5w1, cellulit, celulit, kosmetyki, leczenie cellulitu, rozstępy, zabiegi cellulit

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości