Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-17, 19:44   #661
myszkakinia
Rozeznanie
 
Avatar myszkakinia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 581
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

a ja polecam serum intensywnie wyszczuplające firmy "Eveline". Ja jestem z niego bardzo zadowolona. wygładza skóre, napina ją, a cellulit wyraźnie sie zmniejszył. Przyjemnie chłodzi i do tego ma przystępną cenę. Wczesniej używalam kremów np. Galenica, czy Vichy i uważam, ze wcale nie były lepsze od tego co mam obecnie, a niestety cena conajmniej 8 razy wieksza.. (serum kosztuje ok 10-15 zł)
__________________
Pozdrawiam!


myszkakinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 19:53   #662
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

hmm tak sie zastanawiam nad zakupem serum eveline ..ale nie wiem czy kupic sobie to bialo-zielone czy fioletowe..ktore bardziej polecacie??
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 20:17   #663
myszkakinia
Rozeznanie
 
Avatar myszkakinia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 581
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
hmm tak sie zastanawiam nad zakupem serum eveline ..ale nie wiem czy kupic sobie to bialo-zielone czy fioletowe..ktore bardziej polecacie??

ja uzywam biało-zielonego fioletowego nie mialam wiec ciezko powiedziec. Ale ten który mam naprawde gorąco polecam skóra stała sie gładka i napieta juz po jakis 3-ech dniach.
__________________
Pozdrawiam!


myszkakinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 06:57   #664
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

dzieki a uzywal ktos moze tego fioletowego ??
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 08:00   #665
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

a dla mnie oba są beznadziejne
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 08:11   #666
myszkakinia
Rozeznanie
 
Avatar myszkakinia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 581
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
a dla mnie oba są beznadziejne

No chyba kazdy reaguje jakos inaczej. Wielość cellulitu też pewnie ma znaczenie. Ja tam jestem zadowolona. Uzywałam kiedys takich powyżej 100zł i wcale nie uważam żeby były lepsze. chociaz w sumie uzywam ich zapobiegawczo, bo cellulit mi sie pokazuje jedynie jak mocno ścisne skóre, ale lubie miec takie własnie gładkie i napiete uda
__________________
Pozdrawiam!


myszkakinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 12:37   #667
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Cytat:
Napisane przez eloania Pokaż wiadomość
ja mam zel pod prysznic lirene.
ale jakos nie widze efektow,mimo ze juz zuzylam prawie caly.
ale to moze dlatego ze stosuje sam zel,bez tych balsamow i innych z tej serii...?

w sumie to efekty widac tylko po uzyciu bezposrednio jak sie nim wysmaruje,ale na dluzsza mete to nie widze raczej.

Wszelakie zele i peelingi pod prysznic to swietne przygotowanie do kuracji z kremem. Wiadomo ze jak zmyjesz owy zel ze skory wodą, to nie zadziala... ja bym nawet nie czekala na efekty Polecam serum lirene, jest drozsze od zelu (nie pod prysznic), ale skuteczne Kremy Eveline tez są swietne, gdyby nie ten ostry zapach


Wczoraj testowalam owy detoren Super... gdzie widzialyscie ten przepis na biochemii? Szukalam, lecz nie znalazlam....
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-20, 20:59   #668
marzynka
Raczkowanie
 
Avatar marzynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: WROCŁAW ;]
Wiadomości: 63
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

detorenu cd...
otoz GLADKA SKORA, NAPIETA JAK PO LIFTINGU, SUPER POLECAM :d
__________________
:DTEGO KWIATU TO PÓŁ ŚWIATU

Mężczyzna jest jak autobus - zawsze będzie następny
marzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 22:09   #669
themarpis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7
Dot.: Do dziewczyn posiadających cellulitis i rozstępy

Zastosuj mezoterapię bezigłową .\Jest super,
themarpis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 13:35   #670
midzikk
Raczkowanie
 
Avatar midzikk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 81
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
hmm tak sie zastanawiam nad zakupem serum eveline ..ale nie wiem czy kupic sobie to bialo-zielone czy fioletowe..ktore bardziej polecacie??
biało-zielone używam i skóra taka gładziutka, miła w dotyku się robi
midzikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 13:49   #671
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

eveline jest dosc dobre i cene ma na tyle niska ze mozna sie masowac nie myslac o tym skad wziac kase na nastepna tubke. natomiast vichy lipometric jak dla mnie okazal sie strasznym badziewiem wydalam na to kupe kasy (w corku kosztuje 28 euro) a nie moglam sie doczekac az sie skonczy... nic nie zrobil i wogóle do d... bo po chwili wmasowywania caly schodzil w postaci walków i kluch ochyda bleeee.
a na cellulit polecam jeszcze galenic elancyl ten w fiolkach i bielenda Spa w ampulkach te dwa to niezle wymiatacze!! (przynajmniej dla mnie to rewelacja)
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-21, 14:38   #672
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Zastanawiam się na kupnem serum Garnier płaski brzuch.
Czy widzicie po nim jakieś efekty? Warto go kupić?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 21:00   #673
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Cytat:
Napisane przez marzynka Pokaż wiadomość
detorenu cd...
otoz GLADKA SKORA, NAPIETA JAK PO LIFTINGU, SUPER POLECAM :d
co ile dni się "mumifikujesz" ?
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 21:11   #674
maryna27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 47
Dot.: Cellulit - poziom 3. Jak sie go pozbyć ??

Też mam problem z tym draństwem Masuję się i smaruję a poprawy nie ma. Ostatnio kupiłam sobie L'oreal z masażerem i zobaczymy jak się spisze. Może moje masaże nie są wystarczająco dobre, chyba czegoś sobie poszukam na forum Powodzenia anetka_m
maryna27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 21:22   #675
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Cellulit - poziom 3. Jak sie go pozbyć ??

polecam masaż na Rolletic, u mnie zdziałał cuda i to bez stosowania czegokolwiek innego, żadnych tabletek czy smarowideł, odstawiłam wszystko, żeby sprawdzić, czy to działa i działa

ja chodzę 4 razy w tygodniu po godzinie, 1 h kosztuje w Olsztynie 20 zł, więc wychodzi dla niektórych drogo, ale ja po 1,5 miesiąca pozbyłam sie cellulitu a miałam niesamowicie zaawansowany, teraz zamierzam chodzić raz w tygodniu dla podtrzymania efektu, poza tym taki masaż sprzyja całemu organizmowi, mam lepsze samopoczucie, krążenie no i spadłam z rozmiaru 40 na tyłku do 38, bez żadnych wyrzeczeń, a gdybym była na diecie pewnie jeszcze bym schudła do tego, gdyż od samego masażu kształtuje sie jedynie ciało - rozbija tkanka tłuszczowa i wchałania, moja mama będąc na specjalnej diecie stosowanej przy masażu Rolletic schudła w 2 miesiące 9 kg, a ze względu na wiek ciężko jej było ruszyć wagę choć o kilogram i również ubrania stały się za duże.
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 13:23   #676
ania_28
Przyczajenie
 
Avatar ania_28
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 19
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

JAK WYGRAŁAM Z CELLULITEM?
mam 30 lat, jestem raczej szczupła, waże 54 kg przy 170 cm a z cellulitem na nogach wygrałam mimo, iż wydawało mi sie to nie do osiągniecia w warunkach domowych. Wymagało to troszke cierpliwości bo efekty nie były widoczne w kilka dni lecz w kilka miesiecy no i systemtyczności.
Nie ćiwczyłam bo jestem na to za leniwa za to codziennie smarowałm sie serum antycellulitowym Eveline. NA to wkładalam spodenki z neoprenu kupione na allegro i przez 1,5 godziny robiłam wszystko to co musialam zrobić: porzadki, spacer, zakupy. Bez tracenia cennego czasu fundowałam sobie zabieg niczym u kosmetyczki. neopren działa rogrzewająco jak folia aluminiowa przez co krem czy serum intensyfikuje swoje działanie. To samo robiłam z brzuchem który stracił toche na jędrności - serum i pas neoprenowy+ 1,5 - 2 godz. codziennego wysiłku PO ok 4mies. takich "zabiegów" brzuch mam jak nastolatka. I jeszcze jedno - wyeliminowalam ze swojego menu wszytskie fastfoody i jedzenie typu instant, gorące kubki i tego typu rzeczy, jem tylko to co sama sobie przygotuje, soląc jak najmniej. Sol zatrzymuje wode w organiźmie i jest też sprawcą cellulitu. Nie pije kolorowych wód, jem malo słodyczy. Pije za to dużo wody mineralnej i zielonej herbaty. Polecam sposób wszystkim zagonionym kobietom.:ehem:
ania_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 14:00   #677
qarolcia
Przyczajenie
 
Avatar qarolcia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Ja tam tez juz prawie wygralam z cellulitem, mialam taki niczego sobie, ale schudlam 12 kilo, smarowowalam sie caly czas, roznymi kremami- bielenda, dermedic, teraz eveline do tego peelingi z kawy i maski z kawy kakao i cynamonu i efekty sa ale nie jakies nadzwyczajne. teraz zamowilam cellasene zeby juz tak sobie zlikwidowac ten cellulit do konca i zobaczymy jakie beda efety. Jesli chodzi o kosmetyki do wcierania to najlepsze efekty mialam po ampulkach antycellulitowych firmy bielendy seria fitness line, ale teraz w sklepach juz ich nie mozna dostac, co najwyzej w necie
__________________
pozdro od carola
qarolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 20:22   #678
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Cytat:
Napisane przez ania_28 Pokaż wiadomość
JAK WYGRAŁAM Z CELLULITEM?
mam 30 lat, jestem raczej szczupła, waże 54 kg przy 170 cm a z cellulitem na nogach wygrałam mimo, iż wydawało mi sie to nie do osiągniecia w warunkach domowych. Wymagało to troszke cierpliwości bo efekty nie były widoczne w kilka dni lecz w kilka miesiecy no i systemtyczności.
Nie ćiwczyłam bo jestem na to za leniwa za to codziennie smarowałm sie serum antycellulitowym Eveline. NA to wkładalam spodenki z neoprenu kupione na allegro i przez 1,5 godziny robiłam wszystko to co musialam zrobić: porzadki, spacer, zakupy. Bez tracenia cennego czasu fundowałam sobie zabieg niczym u kosmetyczki. neopren działa rogrzewająco jak folia aluminiowa przez co krem czy serum intensyfikuje swoje działanie. To samo robiłam z brzuchem który stracił toche na jędrności - serum i pas neoprenowy+ 1,5 - 2 godz. codziennego wysiłku PO ok 4mies. takich "zabiegów" brzuch mam jak nastolatka. I jeszcze jedno - wyeliminowalam ze swojego menu wszytskie fastfoody i jedzenie typu instant, gorące kubki i tego typu rzeczy, jem tylko to co sama sobie przygotuje, soląc jak najmniej. Sol zatrzymuje wode w organiźmie i jest też sprawcą cellulitu. Nie pije kolorowych wód, jem malo słodyczy. Pije za to dużo wody mineralnej i zielonej herbaty. Polecam sposób wszystkim zagonionym kobietom.
Aniu mozesz podeslać link do tych spodenek neopranowych?
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 07:46   #679
ania_28
Przyczajenie
 
Avatar ania_28
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 19
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

wpisz w wyszukiwarkę na allegro słowo "neoprenowe" i wyświetli Ci się cała lista dostępnych sprzedawców spodenek. Wolę nie podawać konkretnego, zeby nie być czasem posądzoną o reklamę Uważaj na podróbki, zbyt niska cena może oznaczać ze to wcale nie jest neopren tylko zwykłą guma. Spodenki muszą być obcisłe nie luźne, najlepiej skontaktuj sie ze sprzedawca żeby doradził Ci odpowiedni rozmiar. Spodenki mozesz również kupić w sklepie sportowym. Pas neoprenowy kupiłam w takim niekoniecznie z markowymi rzeczami, raczej był to sklep sportowo-wedkarski za niewielkie pieniążki (coś ok. 20 zł) i jestem zniego super zadowolona. Używam go na brzuch a spodenki na pupe i nogi. Pozdrawiam ciepło
ania_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-26, 12:17   #680
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Dziewczyny czy wy używacie np tylko samego kremu antycelulitowego Eveline albo tylko serum eveline ??
Jak czytałam opis serum to tam jest napisane że najpierw użyć serum a później dopiero kremu , albo na odwórt już teraz nie pamiętam. Więc teraz sama nie wiem czy kupić tylko serum czy i to i to.
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 12:31   #681
ania_28
Przyczajenie
 
Avatar ania_28
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 19
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Teraz używam tylko serum i nie widzę róznicy miedzy opcją tylko serum a serum + krem.
ania_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 22:38   #682
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Ja ćwicze z spodniach neoprenowych poce sie jak szalona. POLECAM wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 08:45   #683
nika21
Raczkowanie
 
Avatar nika21
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: gdzieś tam :)
Wiadomości: 242
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Od ponad już roku non stop używam peeling pod prysznic Lirene(ten pomarańczowy) i skóra jest gładziutka a wszelkie niedoskonałości znikneły z nóg-a wierzcie miałam cellulit.Używałam potem dobrego balsamu nawilżającego +odpowiednie odżywianie+systematyczne ćwiczenia i znikneło wszystko co złe Jakoś nie wierze w te wszystkie cuda,co niby odchudzaja itd.
__________________
Odchudzamy się...
nika21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 09:02   #684
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

dziewczyny..ostatnio gdy byłam u dermatologa polecił mi Galenic-Elancyl na cellulit, mówił że napewno pomoże..ale kosztuje ok90zł, cyz któraś z was go testowała? nie mam 16 lat a już mam celulit na pośladkach mimo ze jestem szczupła, naprawde jestem zdesperowana, dużó cwiczę a on nie ustępuje
podaje linka...
http://www.aptekaeskulap.pl/product_...oducts_id=3039
proszę o szybką odpowiedź bo mam czas do końca lipca (wczasy)
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 09:46   #685
Orientalna
Raczkowanie
 
Avatar Orientalna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 128
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
Ja ćwicze z spodniach neoprenowych poce sie jak szalona. POLECAM wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

Możesz coś więcej o nich napisać?
Orientalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 10:29   #686
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Choć jestem szczupła od jakiś chyba 3 lat mam straszny cellulit na nogach i brzuchu, rok temu to osiągnął apogeum ale , że zaszłam w ciążę to nie używałam niczego , ale teraz wzięłam się za siebie.
Kupiłam krem i serum Eveline 3D. Dla mnie bomba, poleciłam swoim koleżankom i też je zaczęły używać. U mnie kosztuje ok.10 zł.
Stosuję na przemian, raz serum raz krem.
Już mi się kończą i postanowiałam znowu zakupić ale tylko serum bo uważam, że jest lepsze. Ja miałam naprawdę wielki cellulitis - nie wyzbyłam się go całkiem, bo jak przez lata się go nabawiałam to tak raz dwa nie zejdzie ale jestem cierpliwa i pełna optymizmu. Niestety z dietą u mnie ciężko bo kusi mnie do słodycczy. Ale kupię zwykłą folię spożywczą, i będę dodatkowo jeździła na rowerku bo dwa lata temu super mi pomógł.Aha ja na początku wmasowywałam te specyfiki ręką ale teraz stosuję taki roler do masowania i brzuch wygląda super w porównaniu do tego co było.
A więc sumując to serum+folia+rowerek mam nadzieję , że uda mi się pokonać to ohydztwo z moich nóg.
__________________
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 11:18   #687
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Cytat:
Napisane przez ewunia2 Pokaż wiadomość
Choć jestem szczupła od jakiś chyba 3 lat mam straszny cellulit na nogach i brzuchu, rok temu to osiągnął apogeum ale , że zaszłam w ciążę to nie używałam niczego , ale teraz wzięłam się za siebie.
Kupiłam krem i serum Eveline 3D. Dla mnie bomba, poleciłam swoim koleżankom i też je zaczęły używać. U mnie kosztuje ok.10 zł.
Stosuję na przemian, raz serum raz krem.
Już mi się kończą i postanowiałam znowu zakupić ale tylko serum bo uważam, że jest lepsze. Ja miałam naprawdę wielki cellulitis - nie wyzbyłam się go całkiem, bo jak przez lata się go nabawiałam to tak raz dwa nie zejdzie ale jestem cierpliwa i pełna optymizmu. Niestety z dietą u mnie ciężko bo kusi mnie do słodycczy. Ale kupię zwykłą folię spożywczą, i będę dodatkowo jeździła na rowerku bo dwa lata temu super mi pomógł.Aha ja na początku wmasowywałam te specyfiki ręką ale teraz stosuję taki roler do masowania i brzuch wygląda super w porównaniu do tego co było.
A więc sumując to serum+folia+rowerek mam nadzieję , że uda mi się pokonać to ohydztwo z moich nóg.
Też mam taki plan: to serum Eveline i kupić taki przyrząd do masażu - widziałam takie w hipermarkecie mam chyba za mało siły aby dokładnie wcierać krem w miejsca zaatakowane przez cellulit. Ehh też chcę się tego pozbyć, sama się do tego doprowadziłam: siedząca praca i chipsy po pracy... koszmar.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 11:21   #688
Kiara76
Raczkowanie
 
Avatar Kiara76
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 300
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Ja właśnie od 4 tygodni używam Galenic Elancyl i jestem niezadowolona. Naczytałam się o nim dużo dobrego, kupiłam 2x100 ml na allegro i systematycznie, co dzień (tylko 2 dni przerwy) smarowałam moje wałeczki na udach. Od pasa w górę nie mam żadnych nadmiarów tłuszczyku, ale uda, pośladki i łydki to tragedia. Większość spodni o tradycyjnych nogawkach jest dla mnie za wąska w udach, ale w talii mam 67 cm, więc jak kupię szersze to mi w pasie latają.
Od 4 tygodni stosowania Galenic nie ubyło mi nawet pół cm w obwodzie ud, ale za to przez cały dzień czuję lepką skórę. Stosuję żel dość oszczędnie, starczy mi na dłużej niż deklarowane 28 dni (podwójna kuracja), mam jeszcze 3/4 drugiego opakowania, więc za dużo też nie nakładam. Owszem pięknie pachnie i skórę mam trochę jędrniejszą, ale nic w obwodzie nie ubyło. Od ok. 10 dni smaruję też łydki, ale jak miałam 38 cm w obwodzie łydki, tak mam, a nawet dzisiaj rano miałam 39 - więc co, napuchłam? a może mój organizm zatrzymał wodę? (ale jestem w połowie cyklu, na lekkiej diecie, więc powinno być odwrotnie). Może mój cellulit jest już tak stary, że potrzebuje porządnego masażu żeby go wypędzić?
Kiara76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 11:38   #689
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Cytat:
Napisane przez Kiara76 Pokaż wiadomość
Ja właśnie od 4 tygodni używam Galenic Elancyl i jestem niezadowolona. Naczytałam się o nim dużo dobrego, kupiłam 2x100 ml na allegro i systematycznie, co dzień (tylko 2 dni przerwy) smarowałam moje wałeczki na udach. Od pasa w górę nie mam żadnych nadmiarów tłuszczyku, ale uda, pośladki i łydki to tragedia. Większość spodni o tradycyjnych nogawkach jest dla mnie za wąska w udach, ale w talii mam 67 cm, więc jak kupię szersze to mi w pasie latają.
Od 4 tygodni stosowania Galenic nie ubyło mi nawet pół cm w obwodzie ud, ale za to przez cały dzień czuję lepką skórę. Stosuję żel dość oszczędnie, starczy mi na dłużej niż deklarowane 28 dni (podwójna kuracja), mam jeszcze 3/4 drugiego opakowania, więc za dużo też nie nakładam. Owszem pięknie pachnie i skórę mam trochę jędrniejszą, ale nic w obwodzie nie ubyło. Od ok. 10 dni smaruję też łydki, ale jak miałam 38 cm w obwodzie łydki, tak mam, a nawet dzisiaj rano miałam 39 - więc co, napuchłam? a może mój organizm zatrzymał wodę? (ale jestem w połowie cyklu, na lekkiej diecie, więc powinno być odwrotnie). Może mój cellulit jest już tak stary, że potrzebuje porządnego masażu żeby go wypędzić?
ty stosujesz inny preparat niż pokazałam w linku, ja na wielu forach oczytałam sie o nim i dziewczyny pisza ze bardzo im pomógł...no ale cóż dziękuję i czekam na dalsze opinie o tym specyfiku
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 12:43   #690
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

Dziewczyny a mialyscie juz Eveline, Slim Extreme 3D Professional, Koncentrat Lipostop i antycellulitowy ?
Jak z zapachem ? To samo co seria Spa ? Mam nadzieje ze nie..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 19513.jpg (13,5 KB, 33 załadowań)
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-30 23:04:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:17.