Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 3 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-06-05, 20:16   #61
Beata
Przyjaciółka Wizażu

Re: Cellulitis

Myślę ,że chodzi Ci o walkę z cellulitem (nie cellulitisem). Na temat cellulitu znajdziesz na www.wizaz.pl mnóstwo porad - są artykułu , są posty na forum. Poczytaj - może znajdziesz dobrą dla Ciebie metodę. Walka z cellulitem jeśli ten już się pojawi jest walką w nieskończoność (niestety).

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-07, 11:01   #62
guest
Zakorzenienie

Możesz zdradzić jakie ćwiczenia wykonywałaś, jak długo, jak często ?! Może wreszcie się zmotywuję do ruchu [img]icons/icon12.gif[/img]
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-10, 08:04   #63
guest
Zakorzenienie

Trudno mi odpowiedzieć na twoje pytanie ponieważ ćwiczeń jest bardzo wiele i zależy też której części ciała chcesz poświęcić te ćwiczenia.Ja skupiłam sie głównie na biodrach pośladkach i ogólnie nogach. Od pół roku chodzę 3 razy w tygodniu na aerobic a od dwóch miesięcy staram sie dodatkowo wykonywać część ćwiczeń najbardziej mnie interesujących i z większą intensywnością również w domu.
Efekty są widoczne ale jeszcze nie zadowalające ale wszystko zależy od organizmu, stanu skóry itd., itp. Radzę zapisać sie do fitness clubu i tam też poradzą Ci jakie ćwiczenia możesz wykonywać w domu. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Stary 2002-07-09, 12:47   #64
guest
Zakorzenienie

kawa na cellulit?

Słyszałam od kilku osób, że skuteczną metodą jest oblepienie się fusami z kawy i zawinięcie folią spożywczą. Czy ktoś już tego próbował? I jak?
Stary 2002-07-09, 12:57   #65
guest
Zakorzenienie

Re: kawa na cellulit?

Pierwsze słyszę, ale jeśli okaże się to prawdą już jutro wejdę w kooperacje z jakąś kawiarnią [img]icons/icon7.gif[/img]
Ciekawa jestem opinii innych "wiażystek". Pozdrawiam
Stary 2002-07-09, 13:25   #66
gosia27
Raczkowanie

GG do gosia27

Ja też pierwsze słyszę, ale moze i tak, większość preparatów na cellulitis zawiera kofeinę, ktoś to wypróbował? Może by tak nasączać kawą bandaże i zawijać się?
gosia27 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-09, 15:02   #67
guest
Zakorzenienie

Hmmm... Ja tam wolę aplikować kawę wewnętrznie. Może lepiej zadziała???
Stary 2002-07-09, 15:43   #68
guest
Zakorzenienie

Aga.. mysle, ze aplikowanie kawy od wewnatrz to bardzo zly pomysl [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img]... przyniesie Ci odwrotne skutki niz bys chciala...
Stary 2002-07-09, 16:15   #69
guest
Zakorzenienie

w serwisie www.polki.pl w jednym z artykułów o cellulicie dziewczyny w postach piszą i chwalą ten sposób. Muszę wypróbować.
Stary 2002-07-11, 08:04   #70
gosia27
Raczkowanie

GG do gosia27
wypróbowałam kawę na cellulit

Słuchajcie !!! Mówiłyście że kawa dobrze działa na cellulit, może i tak, ale wczoraj próbowałam zawinąć się z fusami od kawy. Jest to bardzo trudne zadanie , byłam cała brudna i cieszyłam się że jestem sama w domu, w rezultacie nie przywinęłam się folią, nabrudziłam pod prysznicem..., ale.... Jak już miałam te ociekające fusy na sobie dołożyłam trochę żelu pod prysznic i balsamu i zrobiłam sobie peeling. Rewelacja jeszcze nigdy nie miałam tak gładkiej skóry. I chyba była lepiej napięta. Teraz zamiast robić kupowany peeling będę robiła mocną kawę.
Pozdrawiam
Wypróbujcie!!!
gosia27 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-11, 10:21   #71
guest
Zakorzenienie

Re: wypróbowałam kawę na cellulit

[img]icons/icon41.gif[/img] Gosia, a ile tej kawy zaparzyłaś?
Stary 2002-07-11, 10:43   #72
guest
Zakorzenienie

Re: wypróbowałam kawę na cellulit

Zaparzyłam 4 czubate łyżki w miseczce tak gdzieś 1/2 szklanki wrzątku. Ale stosuj to dopiero jak ostygnie. Jako peeling extra !!! Najpierw wmasuj samą kawę ( ciecz) a potem fusy po trochu bierz na dłoń dodawaj żelu lub balsamu i tak jak peeling.
Powodzenia
Stary 2002-07-17, 19:52   #73
guest
Zakorzenienie

Cellulitis

Wiem, że to głupie pytanie - ale za dwa tygodnie jadę na wakacje... i nie mogę patrzeć na moją pupę i nogi - olbrzymi cellulit !!! Błagam, czy ktoś zna skuteczny sposób, aby w tak krótkim czasie poprawić stan tych strategicznych miejsc. Czy zabiegi w gabinecie typu SLIM UP (ćwiczenie mięśni prądem) są rzeczywiście tak skuteczne ?
Pozdrawiam i proszę o pomoc !!! A.
Stary 2002-07-17, 21:48   #74
kasiam
Raczkowanie

obawiam sie, ze dwa tygodnie to bardzo niewiele nawet przy malym cellulicie. mam wrazenie ze najlepsza metoda jaka moglabym Ci polecic sa masaze.
tak naprawde to walka z cellulitem wymaga duzo czasu, cierpliwosci i duzego samozaparcia. zycze powodzenia!
kasiam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-18, 09:04   #75
Evoonya
Raczkowanie

GG do Evoonya

No, kochana, stanowczo za późno. Nie ma cudów, dwa tygodnie na zwalczenie zaawansowanego cellulitu? To się robi miesiącami, w najlepszym razie. Możesz spróbować zabiegów ujędrniających w gabinetach kosmetycznych - drenaż limfatyczny, "foliowanie" z guamem albo żelem cynamonowym, egiptos, thalgomince... Po ok 10 zabiegach skóra powinna chociaż troszke lepiej napięta. I portfel znacznie chudszy. Cellulit nigdy nie schodzi "tak sobie". To żmudna walka, z koniecznością wprowadzenia odpowiedniej diety (bo to przecież nic innego, jak nierównomiernie rozłożona pod skórą tkanka tłuszczowa), aktywności fizycznej i zabiegów ujędrniających. Jak się teraz porządnie weźmiesz do roboty, być może w przyszłoroczne wakacje wejdziesz z cudownie smukłymi i jędrnymi nogami. Mnie - po kuracji hormonalnej - zajęło to ponad rok. Ale teraz - mimo "podtrzydziestkowego" [img]icons/icon7.gif[/img] wieku moje nogi są bez zarzutu. [img]icons/icon7.gif[/img]
Evoonya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-18, 09:06   #76
guest
Zakorzenienie

No jasne- celulit hoduje się latami, nie tylko 2 tygodnie ale i 2 miesiące to mało, żeby się go pozbyć.
Stary 2002-07-18, 11:41   #77
Wioletta
Rozeznanie

Posluchaj dziewczyn One maja racje [img]icons/icon7.gif[/img]

Ja mam ten sam problem - mi po prostu brakuje silnej woli
zeby leczyc leczyc i w koncu zwalczyc.Jak zaczynam to po 2 tyg. koncze i tak w kolko.Az w koncu zrobie sie CIAPA i bedzie juz za pozno.(juz mi mezusiek powoli dokucza [img]icons/icon31.gif[/img]

ANILO od dzisiaj obie bierzemy sie do roboty [img]icons/icon10.gif[/img]
a za roczek bedziemy na plazy laseczki [img]icons/icon20.gif[/img]
Wioletta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-18, 11:42   #78
Wioletta
Rozeznanie

wiesz....ale skoncze te bomboniere .......to od JUTRA dobra [img]icons/icon10.gif[/img]
Wioletta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-18, 16:06   #79
guest
Zakorzenienie

Dzięki za wszystkie rady - co tu dużo mówić - tak jak się spodziewałam - jest beznadziejnie. Może zdążę wziąć kilka masaży...chociaż dla dobrego samopoczucia. Dzięki !!! A.
Stary 2002-07-19, 10:27   #80
Evoonya
Raczkowanie

GG do Evoonya
Re: 4cm?? JAK???

Pozwolę sobie wtrącić swoje trzy grosze, bo problem przerabiałam na własnym zwiotczałym tyłku [img]icons/icon12.gif[/img] ponad rok. Sprawa jest indywidualna, tkanka tkance nierówna, struktura cellulitu jest różna, Najłatwiej oczywiście jest zwalczyć ten najmłodszy i "galaretowaty" (tzn. paradoksalnie taki, pod którym nie ma specjalnie rozwiniętych mięśni). Tkanka tłuszczowa jest wtedy mało zbita i stosunkowo łatwo poddaje się różnym zabiegom. Moja walka (po dwuletniej kuracji hormonalnej przybyło mi w formie cellulitu kilka cm, głównie w biodrach i udach ) rozpoczęła się od zmiany diety na lekkostrawną niskotłuszczową i niskowęglowodanową. Oczywiście cukry proste (z owoców np) i nienasycone kwasy tłuszczowe są oczywiście wskazane. Wsuwałam i wsuwam do tej pory dużo warzyw i owoców, dużo ryb, chudy nabiał, czasem chude mięsko, lekkie ziarna, piję zieloną herbatę, wodę, czasem kawę z cienkim mleczkiem. Zapomniałam zupełnie o słodyczach (w początkowym okresie, kiedy brakuje ich najbardziej, można je ostrożnie zastępować suszonymi owocami) i ciężkich tłuszczach. Nie smażę. Gotuję na parze. 2 litry mineralki dziennie - wtedy znacznie łatwiej wypłukują się toksyny. Na mój cellulit świetnie podziałały zabiegi z guamem i egiptos. No i gimnastyka - najlepiej silny wysiłek aerobowy, z naciskiem na grupy mięśni "zajęte" cellulitem - może ABT? Ja mam dość dobrą kondycję i chodzę na zaawansowane TBC. Dobre rezultaty dają intensywne ćwiczenia na stepperze, rower, lekki trening siłowy - czyli dużo powtórzeń przy niewielkim obciążeniu. I banalne przysiadki - oczywiście poprawnie wykonywane. Robię codziennie 4 serie po 30 powtórzeń. To chyba tyle... Wygląda na męczarnie? [img]icons/icon7.gif[/img] Pierwsze 2 m-ce były trudne, ale potem nawyki wchodzą w krew i samo jakoś leci. Warto postękać - rok z okładem i z 42 spadłam na 38 (a mam 180 cm wzrostu). Powodzenia.
Stary 2002-07-19, 10:35   #81
Evoonya
Raczkowanie

GG do Evoonya

i jeszcze coś: jestem zaprzyjaźniona z D-Stock Vichy, a słuszałam świetne opinie o Patch'u Yves Rochera. Oczywiście sam w sobie nie pomoże. I pamiętaj, że cellulit lubi ciepło - masuj więc ciałko kiedy bierzesz chłodny prysznic. Po takim masażyku aplikuj ujędrniający balsam.
Stary 2002-07-19, 12:45   #82
guest
Zakorzenienie

POLECAM MASAZ WYCZAILAM GO NA JAKIEJS STRONCE SWIETNIE DZIALA CWICZE JUZ 2 MIESIAC SKORA ROZJASNIALA WYGŁADZILA SIE DODATKOWO SMARUJE SKORE PATCHEM YVES ROCHERA PILINGUJE SWOJA DUPCIE MYDELKIEM Z ALGAMI I BIORE PRZEMIENNE NATRYSKI PIJE DUZO WODY PASOWAŁO BY JESZCZE WYPLUKAC TOXYNY ALE JAKOS NAJTRUDNIEJ MI ODMOWIC SOBIE PYSZNOSCI NIE JESTEM WYTRWAŁA JESLI CHODZI O DIETY POLECAM WAM CEALIN SA TO DOUSTNE TABLETKI ZWALCZAJACE CELLULITIS
Stary 2002-07-19, 13:00   #83
guest
Zakorzenienie

Przepraszam, ale jaki masaż - jakiś specjalny ?
Czy ten Patch Yves Rocher rzeczywiście jest taki skuteczny ?
Stary 2002-07-19, 13:14   #84
Evoonya
Raczkowanie

GG do Evoonya

Patch to taki preparat, że wcinasz hurtem schabowe, popychasz delicjami, leżysz do góry brzuchem i callulit sam znika [img]icons/icon12.gif[/img] A tak serio co do masażu: są w sklepach specjalne urządzenia do masażu, u mnie dobrze się sprawdzała szorstka rękawica z trawy morskiej. Kilka minut po zimnym prysznicu (lub w trakcie) ruchami okrężnymi od dołu w kierunku serca.
Stary 2002-07-19, 13:25   #85
guest
Zakorzenienie

ZAJZYJ NA STRONKE http://www.beauty.fashion.pl/ MODELOWANIE SYLWETKI OPRACOWANE PRZEZ CLARINSA JA PO 2 MIESIACACH WIDZE EFEKTY PATCH SYSTEM IVES ROCHERA JEST DOBRYM ZELEM ZAWALCZAJACYM CELLULITIS TROSZKE PRZEREKLAMOWANYM TO FAKT BO NIE MOZNA SIE SPODZIEWAC ZE PO 2 TYGODNIACH POCZUJEMY ZNACZACA ROZNICE ALE SYSTEMATYCZNIE UZYWANY NAPRAWDE DAJE SWIETNE EFEKTY JA STOSUJE ICE IMPACT SWIETNIE NAPINA SKORE I DAJE PRZYJEMNE UCZUCIE CHŁODU POLECAM CI GO
Stary 2002-07-19, 13:37   #86
guest
Zakorzenienie

Kto jest producentwm ICE IMPACT ?
Stary 2002-07-19, 13:44   #87
guest
Zakorzenienie

ICE IMPACT TO WYSZCZUPLAJACY ZEL IVES ROCHERA
Stary 2002-07-19, 21:23   #88
kasiam
Raczkowanie

od czego by zaczac...
dla mnie najwazniejsze jest to, ze cwicze. uwazam, ze nie mozna sie odchudzic ani pozbyc cellulitu bez cwiczen. srednio to jest ok. 1-1,5 godz. dziennie. ostatnio kupilam rolki i mam nadzieje, ze pomoga.
oprocz tego przeszlam na wegetarianizm. akurat z innego powodu, ale podejrzewam ze to nie pozostaje bez wplywu.
zrezygnowalam z goracych kapieli i probuje ograniczyc kawe i czarna herbate.
do nacierania stosuje Norela - krem wyszczuplajacy i zel Retinol contra cellulite.
polecam takze masaze, jedna sesja to w moim przypadku byla utrata 1 cm.
kasiam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-20, 13:54   #89
guest
Zakorzenienie

siema! Ja na cellulit mam jeden sposób: dzień w dzień albo pływam albo jeżdzę na rowerze. Super efekty. A poza tym masuję się pod prysznicem. Jeszcze trochę i nic nie będę mieć (mam nadzieję). no, siema!
Stary 2002-07-25, 11:45   #90
guest
Zakorzenienie

mam 170 cm i waze 54. wlasciwie wszystko byloby dobrze gdyby nie cellulitis na brzuchu i tylku. diete rozpoczelam i walcze juz tak ze soba 4 tygodnie. no ale co dalej???
czy moze mi ktos poradzic czum ma sie masowac pod prysznicem, gdzie to kupic i jak dlugo ma trwac taki masaz?
kiedy moge sie spodziewac rezultatow?
pozdrawiam i dzieki z gory
lena
anila napisał(a):
> Wiem, że to głupie pytanie - ale za dwa tygodnie jadę na wakacje... i nie mogę patrzeć na moją pupę i nogi - olbrzymi cellulit !!! Błagam, czy ktoś zna skuteczny sposób, aby w tak krótkim czasie poprawić stan tych strategicznych miejsc. Czy zabiegi w gabinecie typu SLIM UP (ćwiczenie mięśni prądem) są rzeczywiście tak skuteczne ?
> Pozdrawiam i proszę o pomoc !!! A.
Odpowiedz

Tagi
beautyoil5w1, cellulit, celulit, kosmetyki, leczenie cellulitu, rozstępy, zabiegi cellulit

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości