Cellulit. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 32 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-06-09, 14:51   #931
Kari11
Przyczajenie

Dot.: Cellulit i rozstępy przy skórze naczynkowej

Dzięki dziewczyny za rady. Wiem że rozstępów już się nie pozbędę ale mam nadzieje że przy stosowaniu odpowiednich kosmetyków będą mniej widoczne. Na forum przeczytałam że masaż bardzo pomaga w walce z cellulitem więc postanowiłam się masować. Na naczynka od dłuższego czasu stosuje Esceven żel ale zauważyłam że pojawiają się nowe. Pozdrawiam Was
Kari11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 19:39   #932
Ilena
Zakorzenienie

Dot.: Lirene, kuracja antycellulitowa, działa?? :):)

przegladałam własnie KWC bo dzis sobie kupilam serum z tej serii i denerwuja mnie opinie negatywne ludzi ktorzy jak pisza uzywali to tylko 2 tygodnie ...

wiadomo ze w tak krotkim czasie nie zniknie caly ... potrzebna jest dieta a jak ktos pije gazowane i obrzera sie slodyczmi to niech sie nie dziwi ze nie dziala

ja cwicze regularnie ... zdrowo sie odzywiam i bede pisac jak tam moj wspomagacz dziala

a co do rozstepow to mialam je naprawde na calej pupie i dzieki kosmetyką d pielegnacji sa nie widoczne wiec niech ktos nie mowi ze w to nie wierzy
Ilena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 19:44   #933
Ilena
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MajeczkaQ Pokaż wiadomość
Witam po dłuższej przerwie
dziewczyny, przeczytałąm wypowiedz pewnej dziewczyny na forum jakimś o serii Lirene Antycellutitowej 4 kroki, ona napisała, że po jej zastosowaniu, nawet ok było, ale, z epowrócił jej efekt jojo i że miała gorsze roztępy i że przytyła.... Bardzo mnie to zaciekawiło, ehee bo jak mozna przytyć po kremach i balsamach <lol2> i chyba też większy cellulit jak odstawiła tą serię, nie mógł się jej zrobic.. Co myślicie?
to zalosne .. dziewczyna moim zdaniem poczuła sie szczupła jak stosowała krem i sie obrzerała a potem dziwic sie ze ludzie mają pretensje do kremów ... trzeba zawsze poszukać innego powodu a nie odrazu na cos zwalac

moge sie założyć że była czesto w barach fast dood i ze w domu też sobie pozwalała
Stary 2008-06-19, 08:52   #934
Aralia83
Raczkowanie

Dot.: kosmetyki antycellulitowe, najlepszy krem na cellulit

http://www.trimgel.pl/?gclid=CPvx94H1_5MCFQpYQgodG3n5WA

Jest reklama na wizażu, ktoś o tym słyszał?
Nie znalazłam nic po polsku o tym preparacie.
Aralia83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 11:02   #935
anetka_m
Zadomowienie

Ciekawe, ciekawe... jejuuu, jaka ja jestem podatna na tego typu nowości i reklamy
Stary 2008-06-19, 11:32   #936
Navien
Wtajemniczenie

Wygląda dość ciekawie i atrakcyjnie, ale nie wiem czy bym zaufała. Trochę podejrzanie to brzmi. Wierzycie w takie rewelacje? Bo ja średnio... Chyba wolę dietę, ćwiczenia, balsamy ujędrniające i masaże, które pomagają usunąć cellulit
Stary 2008-06-19, 12:13   #937
Aralia83
Raczkowanie

Receptura produktu TRIMGEL, zelu wyszczuplajacego, bazuje sie miedzy innymi na slynnym juz poludniowo – afrykanskim rodzaju kaktusa Hoodia Gordonii oraz absolutnym przeboju w odchudzaniu w Ameryce czyli olejku Geranium.

Może poprostu dodawać do balsamu antycell olejek geraniowy. Mam nawet w domu, chyba spróbuje.
Stary 2008-06-19, 12:32   #938
agacior89
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 8
GG do agacior89

Olejek Geranium? Absolutny przebój w odchudzaniu? To niech się amertykańce wypchają, u nas już zanim Amerykę odkryto wiedźmy polskie tego używały

A Hooodia... Cóż wstyd się może przyznać że wiem, ale wiem- Hoodia to nazwa preparatu na odchudzanie, na receptę, ponoć super-skuteczny i super-wyniszczający-organizm. Chętnie zobaczyłabym skład- pewnie producent strzeże receptury jak oka w głowie bo albo naładowany jest zbędnym szajsem, albo skład można wykorzystać do samodzielnej receptury, nie mniej skutecznej. Ale ten kaktus Hoodia mnie zaciekawił, bo fakt, nie można nigdzie dostać go w postaci półproduktu.
agacior89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 14:45   #939
Aralia83
Raczkowanie

Na allegro są kapsułki z tym kaktusem, ale boje sie takie łykać. Wolałabym kremik jakiś. Są jeszcze plasterki, ale nie przekonują mnie. Może ktoś miał z nimi doczynienia?
Stary 2008-06-19, 22:24   #940
Susanna
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Susanna

Mam pytanie czy któraś z Was używała tej maści:
Załącznik 1551256

Mam tylko 1 saszetkę-próbkę i chciałabym się dowiedzieć czy rzeczywiście to działa cena dość wysoka... w każdym razie pachnie świetnie - coca colą

M&M

Staś

Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 22:33   #941
fuksjaa
Zakorzenienie

agacior89, tak mnie zachęciłaś swoimi opisami tortur, że dziś na noc się owinę w folię
a ten żel z Carrefoura faktycznie ma fajny skład

ja muszę wykończyć swoje 2 ujędrniacze, dopiero potem coś kupuję, bo zalegają mi te mazidła :/

fuksjaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 14:09   #942
olka@@@
Raczkowanie

Cellulit POMOCY:(

POMOCY!
Drogie kolezanki ćwicze juz od dluższego czasu poza tym robie wszystko co w ludzkiej mocy aby pozbyc się tego paskudztwa jakim jest cellulit... Masaże, bańki chińskie, pilling z kawy, serum eveline, elektrostymulacja itd. Ale to co ja dostrzegłam wczoraj na wewnętrznej stronie moich ud przeszło moje najśmielsze oczekiwanie... Takiej galaretki z dołeczkami nie widziałam na swoim ciele jeszcze nigdy jestem szczupła i zewnętrzna strona ud jest ok.
W związku z powyższym mam pytanie co mam zrobić aby tę część nogi ujędrnic Ma taką agrafkę i ściskam ją codziennie ale chyba gó....o daje może któraś z was z czyms takim cwiczyla i powie jak i ile cwiczyć. A moze jakies inne sposoby bede wdzieczna za pomoc. Pozdrawiam
olka@@@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 19:40   #943
Śnieżka
Zakorzenienie

Dot.: Cellulit POMOCY:(

Odżywiaj sie zdrowo,zrezygnuj z kawy,słodyczy,chipsów,fas t food-ów.
Pij dużo wody,jedz owoce i warzywa.
Rób ostre peelingi,strumienie zimnej wody,masaże rękawicą sizalową,balsam ujędrniający i masaże,masaże....
Ddużo ruchu,ćwiczen.
Zrezygnuj z trzymania nogi na noge i goracych kapieli
pewnie nic nowego nie napisalam ale sprobuj ćwiczyc idz moze instruktor dobierze ci jakies cwiczenia na uda
Śnieżka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 19:40   #944
YYYY9
Raczkowanie

Dot.: Cellulit POMOCY:(

Witaj w klubie. Ja ma cellulit od hormonów i nijak nie mogę go zwalczyć. Jedyne, co w miarę pomaga to masaże szczotką do włosów- sposób koleżanki z wizażu! http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=256582
YYYY9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 14:06   #945
Wiolka525
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez zlota77 Pokaż wiadomość
Ja od dwóch tygodni łykam taki preparat w kapsułkach Recellox, poleciła mi go pani magister w aptece, ma bardzo bogaty skład : wielonianasycone kwasy tłuszczowe, flawonoidy cytrusowe, ekstrakt z bambusa, pokrzywy i morszczynu. Nie twierdzę że cellulit znikł ale jest na pewno mniejszy i dodatkowo ubyło mi trochę w obwodzie
Zaciekawił mnie ten specyfik na cellulit. Możesz coś wiecej napisać o efektach?

Zastanawiam sie też nad jakimś balsamem antycellulitowym, półki uginaja sie od tych produktów i sama nie wiem co wybiorę. Coś mi ostatnio chodzi po głowie dermedic celluend...Zobaczymy na co ostatecznie sie skuszę.
Stary 2008-07-18, 02:01   #946
renata kapera
Przyczajenie

Dot.: Re: kawa na cellulit?

Edytowane przez renata kapera
Czas edycji: 2009-07-17 o 20:03
renata kapera jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 12:44   #947
feni123
Przyczajenie

zlota ,Twoja wypowiedź na temat RECELLOX jest dość przekonująca ,jestem już zmęczona walką z cellulitem i mam nadzieję że Recellox pomoże .byłam w osiedlowej aptece i niestety nie ma tego preparatu ,spróbuję zamówić w aptece internetowej, dam znać jakie będą efekty ,pozdrawiam
feni123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 08:47   #948
linoskoczek
Przyczajenie

ja też biorę Recellox własnie żeby jednocześnie walczyć z cellulitem i pomóc swoim popękanym naczynkom, kończe drugie opakowanie, więc to już prawie dwa miesiące - widzę wyraźną poprawę jeśli chodzi o cellulit skóra jest gładsza i jędrniejsza ale też wydaji mi się że naczynka są mnie widoczne
linoskoczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 20:27   #949
kaori
Raczkowanie

u mnie nie dziala:/ pozdrawiam

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 18:51   #950
nikita83
Przyczajenie

Dot.: Do dziewczyn posiadających cellulitis i rozstępy

Cytat:
Napisane przez Oliwka24 Pokaż wiadomość
Mam 24 lata i okropne rozstępy i cellulit na udach i pupie, co mam z tym zrobić?jakie zabiegi stosować bo preparaty zakupione w sklepie nic niedają.pomocy!!!!!
Ja miałam 10 zabiegów endermologii a potem serie zabiegów mezoterapi bezigłowej.Efekty są zdumiewające.Z zabiegów korzystałam co 3-4 dni.Polecam Ambre Day SPA w Krakowie.Mają najnowsze technologie a na to podobno trzeba zwracać uwage aby oczekiwać rezultatów.
nikita83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 10:49   #951
misiania
Przyczajenie

Ja stosuje od 2-ch dni mam nadzieje,że na mnie też zadziała skutecznie Kupiłam tabletki promocyjnie z maxi krzemem gratis za ok. 50 zł w superpharmie...
misiania jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 12:12   #952
vikuniaaa
Raczkowanie

Dot.: Cellulit jak się pozbyłyście?

z balsamem eveline absolutnie sie nie zgadzał. Moze faktycznie pomóg innym ale na mnike zupelnie nie działał.. oprócz tego klei sie do ubrań..

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=270778

ZAPRASZAM!
vikuniaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 12:44   #953
sss7
Zadomowienie

Tołpa balsam wygładzajacy z serii antycellulitowej - około 35 zł ale warto - genialny, ten balsam + masaż kiedy wcierasz balsam zdziałają cuda!!! mi bardzo pomógł!!!
sss7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 12:55   #954
ekspedientka
Raczkowanie

Ja pozbyłam się cellulitu, choć wydawało mi się to niemożliwe, ponieważ balsamy nie pomagały zbytnio, lub nie miałam czasu czy siły by je ciągle stosować.

Kiedy pytałam kosmetyczkę o zabieg, tzn jak często trzeba powtarzać, to mówiła, że to zależy od diety.
Odkąd mój mąż się odchudza, dowiaduję się że wszystko zależy od diety.
I tak, finalnie to schudłam w pupie i na udach, zmieniłam dietę i cellulit zniknął.
"Czy popełniasz te 5 błędów i niepotrzebnie tyjesz?" - darmowy poradnik
ekspedientka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 20:44   #955
to ja magda
Raczkowanie

Zredukowałam mój celulit znacznie. zaznaczam, że był to naprawde potężny kalafior na udach i pupie. Jak mi sie to udało?
- dieta - schudłam sporo, choc zajęło mi to kilka miesięcy. Jadłam duzo warzyw, pilam dużo wody. Niby oczywiste a wcale nie takie łatwe.
- codzienny masaż szorstką gabką,
- ruch, ruch i jeszcze raz ruch. W moim przypadku było to bieganie, pływanie i rower. Teraz coraz zimniej więc zapisuję się na siłownię.
- zabiegi "gabinetowe", konkretnie zabieg kawiorowy clareny. Ampułki, kremik i folia. Pomogło.
Idealnie nie jest, ale mam 39 lat i biorę hormony więc pewnie nigdy nie będzie. Ale i tak jestem bardzo zadowolona z tego co osiągnęłam.
to ja magda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 17:19   #956
Marei
Zakorzenienie

-Ćwiczyłam: gimnastyka, stepper, rowerek.
-Zamiast żelu pod prysznic używałam peelingu i przykładalam się do masażu, raz w tygodniu peeling kawą mieloną, wyciągnietą z kubka Taty po śniadaniu
-Mniej soli, gazowanych napojów, czarnej herbaty i kawy, słodyczy.
-Z kosmetykow rewelacyjne są ampułki z Oriflame, one naprawde naprawde działają, ale jak każdemu kosmetykowi trzeba pomóc ćwiczeniami!
Marei jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 16:36   #957
Pullpet
Przyczajenie

Jak nik wskazuje nie należe do patyczaków, więc mam konkretne uwarunkowania do cellulitu.. ale już go nie mam
od poczatku dalam sobie spokuj z dzialaniem na wlasną ręke po walce z tradzikiem miałam przekonanie że to daremne
w gabinecie ukochana kosmetyczka doprowadziła moja strefe krytyczną do ładu już po 1 zabiegu czyt. 60 min panierowania w kocu termicznym, foli itp
dwoje nieścisłości - cały cellulit od tak nie znikł, raczej ładnie wyrównał się, a skóra stała się jędrniejsza, milutka w dotyku (bez efektu "tarki" z krosteczek ) no i 1 cm ubył podobno innym ubywają i 2 cm ale co tam inni - mi ubyło i to jest piękne pomine że po kilku dniach folgowania z jadłospisem na własne życzenie się wszystko wyrównalo
kolejny zabieg był już w domu z wykorzystaniem preparatów gabinetowych
link do moich skarbów http://aidem.eu/index.php?option=com...d=54&Itemid=58 przy czym ja rekomenduje (bo używam) maskę saipan (przy duzym problemie) i maskę borowinową (profilaktyka musi być ).
Na codzień zgodnie z zaleceniami producenta (JADWIGA) balsam http://aidem.eu/index.php?page=shop....mart&Itemid=58 .
Chociaż ostatnio przeżuciłam się w ramach ulgi dla budżetu na serum antycellulitowe z Tołpy (seria Ultra soft, 200ml ok. 10zł) i też sobie chwale skórka aksamitna i gładka chociaż już nie działa w kierunku wyszczuplania..
Do tego owocami walcze z wedlem i dzień w dzień sącze herbatke odtruwająca herbapolu.
W efekcie na oko jak pisałam patyk nie jestem ale za to w dotyku "kore" mam fajną

p.s. zdecydowanie nie polecam rewelacji vishy bo przy nich znika tylko gotówka...
Pullpet jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 09:43   #958
cybercat11
Rozeznanie

Dot.: Do dziewczyn posiadających cellulitis i rozstępy

nie cierpie celulitu!!
cybercat11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 10:00   #959
Ilena
Zakorzenienie

Cellulit Stop Extra ( cellulitis , celuit ) - niezwykła maseczka

ostatnio na allegro zauważyłam ile osób to kupuje .. szok .. z ciekawości weszłam w komentarze dla tego allegrowicza ... drugi raz szok jak zaczęłam czytać komentarze że dziewczyny mówią że działa itp postanowiłam napisać do kilkunastu e-maile i teraz czekam na odpowiedzi ... ale może któraś z was tego używała

Nazwa produktu: "Cellulit Stop Extra!!!" Produkcja: Inter-Beta. Data ważności: 6 miesięcy
Skład: cacaualt, zingiber, kofeina, olio aloes, cinamomum, aqua,alkohol

Zabieg wykonasz w zaciszu domowym w kilka minut. Podobny zabieg (np. GUAM) w gabinecie kosmetycznym kosztuje grubo ponad 100 zł (obecnie 150 zł) i jest to cena tylko za jeden zabieg.
A kilka takich zabiegów to już spory wydatek!!! Teraz masz okazję sama się przekonać ile pieniędzy można zaoszczędzić.
Efekty zabiegu :

1. Redukcja i zanik cellulitu.
2. Usuwanie złogów tłuszczu.
3. Usuwanie toksyn z komórek.
4. Poprawa metabolizmu komórkowego.
5. Poprawa krążenia krwi w miejscu zastosowania.
6. Wzrost jędrności, delikatności i elastyczności skóry.
Sekret tkwi w zastosowaniu odpowiednich aktywnych składników, które docierają w głąb Twojej skóry, bez udziału żadnej chemii. Skóra stanie się bardziej zwarta, jędrna i delikatna. Pupa się podniesie.
Cellulit ulegnie wyraźnemu zmniejszeniu. Poczujesz ze skóra jest gładsza i odświeżona.
Tak to możliwe - dzięki aktywnym i bezpiecznym składnikom !!!

skopiowałam z aukcji

proszę o opinie osób które tego używały dziękuję

oto pierwszy e-mail jaki dostałam:
Witam,
to nie do końca jest krem...co mnie po zakupie zaskoczyło...jest to bardziej maseczka, którą aby nałożyć rozcieńcza się jakimkolwiek balsamem, a po nałożeniu należy owinąć miejsce posmarowane folią(ja używam spożywczej), a następnie pozostaje się w takim opakowaniu 20min, najpierw odczuwa się mrowienie potem grzanie, a co najważniejsze ja na prawdę na sobie widzę rezultaty... po ciąży miałam bardzo głęboki cellulitis, a teraz prawie nie widać. Używa się tego specyfiku co drugi dzień, polecam kupić od razu przynajmniej 600ml. Podobny zabieg w salonie kosmetycznym kosztuje ponad 100zł, a tutaj z 600ml można zrobić przynajmniej 8zabiegów...
Nie wierzyłam, że takie mogą być rezultaty...,a tym razem jestem naprawdę zadowolona. Pozdrawiam
Hanna Sz-G

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 458496284_1.jpg (12,0 KB, 122 załadowań)
Stary 2008-10-25, 10:25   #960
xsylax
Zadomowienie

Dot.: Cellulit Stop Extra ( cellulitis , celuit ) - niezwykła maseczka

No to ja poczekam razem z Tobą, aż te dziewczyny odpiszą

www.mysiblog.blogspot.com

--------------------------------

Odchudzam się! Paleo od 06.01.2014 r

-14.5 kg

86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71.5-70-69-68-67-66-65-64-63-62
xsylax jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
beautyoil5w1, cellulit, celulit, kosmetyki, leczenie cellulitu, rozstępy, zabiegi cellulit

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości