Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-01-29, 17:01   #61
Finlora
Zakorzenienie

Dot.: Inny WAX?? Ktoś uzywał??

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Póki co nie natknęłam się nigdzie na większe opakowania Eco, jedynie ten brązowy widziałam.
Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Eco i dla blondynek sa tylko w opakowaniach 240 g
Szkoda, ten większy wychodzi taniej Chociaz z drugiej strony, jesli nie bedzie dobry dla włosów, nie ma sensu kupowac tego dużego opakowania - ja tak zrobilam z ciemnym waxem i teraz ponad polowa pudelka stoi na polce i nie mam co z nim zrobic, chyba wyrzuce

Finlora jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 11:39   #62
DeathDealer
Raczkowanie

Może wymień go z jakąś wizażanką? Szkoda wyrzucać jak tyle zostało.
DeathDealer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 21:54   #63
redangel
Raczkowanie

GG do redangel

a ja mam pytanko co do dzialania waxu...uzylam jak narazie raz i na drugi dzien - siano!! takie jakiego nie mam nigdy :/// to normalne???
redangel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 09:16   #64
DeathDealer
Raczkowanie

A którego Waxu użyłaś?
Poza tym istnieje niebezpieczeństwo, że nie zadziała na Twoje włosy, wiadomo, nie ma uniwersalnych środków. Ponadto jeden raz to może za mało, aby zauważyć efekt - zdażają się przecież takie wybryki przy zmianie sposobu pielęgnacji i dopiero po kilkukrotnym zastosowaniu przychodzi rezultat. Spróbuj stosować dalej np. przez miesiąc, raz w tygodniu i dopiero wtedy ocenić efekty, łatwiej będzie Ci dostrzec, czy dobrze się spisuje, czy nie.
Stary 2008-01-31, 11:14   #65
Finlora
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez DeathDealer Pokaż wiadomość
Może wymień go z jakąś wizażanką? Szkoda wyrzucać jak tyle zostało.
Koleżanka miała go sobie ode mnie wziąć ale jak na razie się nie odzywa w tej sprawie Data wazności jest do listopada tego roku, więc to jeszcze trochę czasu, ale mimo wszystko nie chciałabym, żeby przepadł. Zostało mi go chyba jakies 2/3.

Stary 2008-01-31, 20:39   #66
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

Cytat:
Hehe, o tej możliwości to ja też się na wizażu dowiedziałam i teraz promuję jak mogę, bo to jest super rozwiązanie - oszczędność na przesyłce a i nierzadko ceny bardzo, bardzo korzystne. Czasem im się zdarza, że nie ma czegoś w asortymencie, ale mówi się trudno, i tak warto tam kupować. Porównałam kiedyś ceny "stacjonarne" z apteki w której odbieram leki i te internetowe - na niektórych produktach wychodzi nawet 30% taniej.
Mam pytanie odnośnie tej stronki internetowej. Czy ja po prostu zamawiam na niej daną rzecz i odbieram jej we wskazanej aptece (którą znalazłam na tej stronce) i nie płace żadnych dodatkowych kosztów (np. za przesyłkę?)
madzia.a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 21:18   #67
zapaałka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie tej stronki internetowej. Czy ja po prostu zamawiam na niej daną rzecz i odbieram jej we wskazanej aptece (którą znalazłam na tej stronce) i nie płace żadnych dodatkowych kosztów (np. za przesyłkę?)
Zamawiasz towary za min 20 zl, wybierasz apteke w ktorej chcesz je odebrac i max 24 h pozniej odbierasz bez zadnych dodatkowych oplat
Stary 2008-01-31, 22:38   #68
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor

Cytat:
Dokładnie tak zero kosztów przesyłki, a odbierasz w aptece, którą wskażesz na liście podczas składania zamówienia. Jedynie jego wartość to min. 20 zł, jak wspomniała Zapaałka.
'Estelle' jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 22:57   #69
kootek_mamrotek
Zakorzenienie

GG do kootek_mamrotek

ja kupuje polski wax w saszetkach do suchych i zniszczonych, jestem z niego bardzo zadowolona, wlosy sa miekkie mam pełno młodych włosków (tylko nie wiem czy to po starym zagranicznym czy to po saszetkach)
chce kupic teraz w słoiczku tyle ze nie wiem , który na mnie zadziałał.. ale bardziej jestem skłonna do polskiego w aptece jest po 21 zł i gratisem jest czepek zeby te 30 min można było spedzić np przed kompem
Stary 2008-02-01, 07:23   #70
madzia.a

Cytat:
Dokładnie tak zero kosztów przesyłki, a odbierasz w aptece, którą wskażesz na liście podczas składania zamówienia. Jedynie jego wartość to min. 20 zł, jak wspomniała Zapaałka.
A skąd będe wiedziała, że ten towar moge już odebrać? Bo doczytałam że od 24 do 72 godzin możliwy jest do odbioru.
"Czas ten może być znacznie krótszy w zależności od pory, w jakiej zamówienie zostało złożone oraz lokalizacji apteki." Czy przyjdzie mi jakas informacja że towar juz moge odebrać?

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2008-02-01 o 08:12
Stary 2008-02-01, 07:25   #71
madzia.a

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Koleżanka miała go sobie ode mnie wziąć ale jak na razie się nie odzywa w tej sprawie Data wazności jest do listopada tego roku, więc to jeszcze trochę czasu, ale mimo wszystko nie chciałabym, żeby przepadł. Zostało mi go chyba jakies 2/3.
Finloro, napisałam do ciebie pw, że jestem chętna na wymiane W podpisie znajdują się moje kosmetyki
Stary 2008-02-01, 11:20   #72
zapaałka
Zakorzenienie

Cytat:
A skąd będe wiedziała, że ten towar moge już odebrać? Bo doczytałam że od 24 do 72 godzin możliwy jest do odbioru.
"Wybrane produkty będą dostępne maksymalnie po:
- 24 godzinach (w dni robocze)
- 72 godzinach w przypadku zamówienia złożonego w soboty, niedziele i święta
we wskazanej przez Państwa aptece (domyślnej, ustalonej w trakcie rejestracji)"

Czyli po ok 24 h idziesz do apteki i odbierasz towar. Niestety nie przychodzi na maila zadna wiadomosc ze mozna juz odebrac
Stary 2008-02-01, 11:24   #73
madzia.a

mam jeszcze pytanie odnośnie leków na recepte. Zamówiłam sobie amertil 30 szt. (oczywiście mam recepte) i w tej aptece kosztuje on 16 zł, natomiast w kazdej innej zapłaciłabym 6 zł. Czy te ceny są po prostu podane bez zniżki NFZ i w aptece zapłace mniej?
Stary 2008-02-01, 11:35   #74
zapaałka
Zakorzenienie

Osobiscie nie zamawialam ale tez sie zastanawiam Znalazlam tylko tyle:

"Szanowni Państwo, jeśli posiadacie Państwo ważną receptę lekarską na produkt z kategorii Leki na receptę, refundowane, celem ustalenia ostatecznej opłaty dla pacjenta prosimy, o zaznaczenie kolejno każdego z trzech pól na recepcie 'Oddziały NFZ' 'Uprawnienia' 'Choroby przewlekłe' zgodnie z symbolami widniejącymi na recepcie wystawionej przez lekarza. Ostateczna opłata pojawi się w miejscu Nasza cena. Brak zaznaczenia w tych polach odpowiedniego symbolu uniemożliwi nam podanie Państwu właściwej opłaty dla wybranego produktu."
Stary 2008-02-01, 11:47   #75
madzia.a

nie mam pojęcia gdzie się to zaznacza?
Ja zamówiłam normalnie (czyli nic dodatkowo nie zaznaczałam) i mam nadzieje, że nie każą mi zapłacić całej kwoty, bo byłoby to troche nie w porządku skoro mam recepte na lek który jest refundowany
Stary 2008-02-02, 13:53   #76
Voirrey
Raczkowanie

A czy są tutaj może jakieś krakowskie Wizażanki, które orientują sie gdzie mogłabym dostać polski wax właśnie w Krakowie???
Voirrey jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 09:49   #77
Finlora
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Zamawiasz towary za min 20 zl, wybierasz apteke w ktorej chcesz je odebrac i max 24 h pozniej odbierasz bez zadnych dodatkowych oplat
Super, też będę musiała spróbować Nawet sprawdziłam, czy ta apteka jest w moim mieście - jest

Stary 2008-02-04, 10:26   #78
DeathDealer
Raczkowanie

Cytat:
"Czas ten może być znacznie krótszy w zależności od pory, w jakiej zamówienie zostało złożone oraz lokalizacji apteki." Czy przyjdzie mi jakas informacja że towar juz moge odebrać?
U mnie po zalogowaniu na stronie apteki przy zamówieniach pojawia się informacja, co sie dzieje - czy jest w trakcie realizacji, czy też gotowe do odbioru.

Co do leków na receptę to niestety nie wiem, do tej pory jeszcze takowych nie zamawiałam, ale całkiem prawdopodobne, że uwzględnią zniżkę wynikającą z recepty. Wszystko zależy od rodzaju recepty, jaki masz [z tego co wiem są takie, które uprawniają do zniżek i te które uprawniają jedynie do zakupu danego leku, ale po regularnej cenie].

Cytat:
Napisane przez Voirrey Pokaż wiadomość
A czy są tutaj może jakieś krakowskie Wizażanki, które orientują sie gdzie mogłabym dostać polski wax właśnie w Krakowie???
Zapewne będziesz go mogła dostać w aptekach sieci Dbam o Zdrowie
Stary 2008-02-04, 10:31   #79
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Pewnie tak. Ja sama kupowałam w sklepie zielarskim na Józefa na Kazimierzu. Kosztował jakieś 16zł
MagJa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 11:48   #80
Voirrey
Raczkowanie

Cytat:
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Pewnie tak. Ja sama kupowałam w sklepie zielarskim na Józefa na Kazimierzu. Kosztował jakieś 16zł
Dziękuję bardzo za odpowiedzi .
Jutro wyruszę na poszukiwania waxa oraz czarnej rzepy. Mam nadzieję, że po użyciu ich obu nie obudzę się łysa.
Voirrey jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 12:12   #81
confused_girl
Zadomowienie

Dziewczyny
Mam problem z apteką dbam o zdrowie Jak wybieram produkty do koszyka to przy potwierdzaniu zamówienia przy części jest wpisana ilość 0 :| Pisałam do nich w tej sprawie i odpisali mi, że to oznacza, że w danym rejonie nie ma tych produktów. Ale teraz się zastanawiam czy dobrze zrozumiałam - może chodzi o to, że dopiero muszą skompletować zamówienie a ja mam się nie przejmować i potwierdzić wszystko?
Będę wdzięczna za odpowiedź
Z góry przepraszam, jeśli moje pytanie jest nie najmądrzejsze, ale aktualnie mój mózg wypoczywa po sesji :P
confused_girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 12:45   #82
zapaałka
Zakorzenienie

Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Jako, ze jest to juz watek tylko o polskim Waxie wklejam mala sciagawke:

Wax Moc Natury (tzw. "polski") firmy L'biotica

1. Do włosów suchych i zniszczonych
2. Do włosów przetłuszczających się
3. Do włosów słabych
4. Do włosów blond
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wax11.JPG (4,9 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wax22.JPG (5,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wax33.JPG (5,6 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wax44.JPG (5,3 KB, 29 załadowań)
Stary 2008-02-06, 14:54   #83
confused_girl
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Dziewczyny
Mam problem z apteką dbam o zdrowie Jak wybieram produkty do koszyka to przy potwierdzaniu zamówienia przy części jest wpisana ilość 0 :| Pisałam do nich w tej sprawie i odpisali mi, że to oznacza, że w danym rejonie nie ma tych produktów. Ale teraz się zastanawiam czy dobrze zrozumiałam - może chodzi o to, że dopiero muszą skompletować zamówienie a ja mam się nie przejmować i potwierdzić wszystko?
Będę wdzięczna za odpowiedź
Z góry przepraszam, jeśli moje pytanie jest nie najmądrzejsze, ale aktualnie mój mózg wypoczywa po sesji :P

"podbijam" pytanie
Stary 2008-02-06, 15:06   #84
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor

Potwierdź wszystko - produktów "0" nie będzie po prostu przy odbiorze, zapłacisz jedynie za pozostałe, nawet jeśli będzie mniej niż 20 zł.
'Estelle' jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 16:12   #85
confused_girl
Zadomowienie

Cytat:
Potwierdź wszystko - produktów "0" nie będzie po prostu przy odbiorze, zapłacisz jedynie za pozostałe, nawet jeśli będzie mniej niż 20 zł.

E to ja się tak nie bawię Myślałam, że zamówię wszystko co potrzebuję i spokojnie to odbiorę w jednej aptece, a teraz sie okazuje, że jednak będę musiała latać po mieście i szukać
Stary 2008-02-06, 17:17   #86
redangel
Raczkowanie

GG do redangel

no to skoro tak to sprobuje a mam taki czarny :P nie ten co na zdjeciach tutaj
redangel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 21:55   #87
Integirl
Rozeznanie

ja w końcu upolowałam aptekę w której jest ten polski wax normalnie bardzo się cieszę bo po tym zagranicznym to tak nie za bardzo byłam zadowolona . No i w końcu idę jutro kupić tą nowość oczywiście do włosów wypadających i osłabionych bo moje włosy to tragedia słabe cienkie rzadkie i na dodatek przetłuszczające się . Użyje jutro to pierwsze odczucie napisze
Integirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 11:51   #88
Finlora
Zakorzenienie

W takim razie może i ja się skuszę na ten polski wax do suchych i zniszczonych włosów. Zagraniczny też odłozyłam na półkę, włąsnie ze względu na SLS, podrażniał mi skóre Może ten polski bedzie ratunkiem dla moich włosów...

Stary 2008-02-07, 14:34   #89
Jolie2601
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez redangel Pokaż wiadomość
no to skoro tak to sprobuje a mam taki czarny :P nie ten co na zdjeciach tutaj
A czy to nie czasem ten "zagramaniczny"? On ma SLS w składzie to może robić susze na głowie.
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 15:25   #90
madzienka001
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Jolie2601 Pokaż wiadomość
A czy to nie czasem ten "zagramaniczny"? On ma SLS w składzie to może robić susze na głowie.
Ja tez mam zamiar kupic wax...tylko ze mieszkam w anglii i z tego co przeglądałam strony internetowe to najcześciej powtarzaja sie 2 rodzaje...
Podobno te zagraniczne maja ten niebezpieczny składnik SLS...
Myslałam o kupnie przez neta, ale chyba nie ma sensu...i chyba lepiej sie przejsc po angielskich aptekach( chociaz wbrew pozorom w wielu miejscach nie ma)...
czy na etykiecie w składzie waxu bedzie napisane ze dany SLS istnieje?
Chodzi o ten czarny oryginal, 20 % extra, pełno ich na angielskich stronach...czy to ten "niszczyciel:???????

( fotka nie chce sie załądowac)
madzienka001 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości