Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-02-18, 12:16   #991
weegirl
Zakorzenienie

Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez herbuta Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co powiecie na to ze za kazdym razem kiedy uzyje biowax do zniszczonych włosów pojawia mi się łupież kiedy odstawiam to znika a kiedy znów uzywam to tego dnia sypie się ze mnie??? czy to mozliwe ?
Wiesz, naturalne składniki też mogą uczulać i podrażniać Tak więc trzymaj maskę z dala od skóry głowy.
weegirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 17:45   #992
aga9002
Raczkowanie

Hej czy próbował ktoś tej nowej serii do wlosow farbowanych?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1434888210.jpg (31,1 KB, 35 załadowań)
aga9002 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 19:29   #993
kathy579
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 23
GG do kathy579

Cytat:
Napisane przez aga9002 Pokaż wiadomość
Tak
Na początku byłam zadowolona ponieważ uwydatnia skręt - a ja mam włosy kręcone - poza tym obciąża, efekt ciężkiego włosa na mokro i zero poślizgu i lekkości. Jeśli chodzi o plusy to połysk. Ogólnie jestem na nie

...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...

Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 20:26   #994
aniuta26
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Tak
Na początku byłam zadowolona ponieważ uwydatnia skręt - a ja mam włosy kręcone - poza tym obciąża, efekt ciężkiego włosa na mokro i zero poślizgu i lekkości. Jeśli chodzi o plusy to połysk. Ogólnie jestem na nie
Co prawda nie mam kręconych włosów ale mam identyczne spostrzeżenia co do obciążania i tego marnego poślizgu odnośnie tej akurat maseczki do farbowanych ,zwykle maski l'biotica nakładam na całą noc a rano zmywając mam cudownie piękne włosy,mega nawilżone i odżywione- tak jest w przypadku innych wersji,a posiadam tę do wypadających,latte,blond i zniszczonych, maska do farbowanych się nie sprawdza ani na 30 min ani na nocną kurację a szkoda bo kosmetyki tej firmy ubóstwiam i naturalnym działaniem prawie dorównują Lushowskim produktom do pielęgnacji włosów.

Miss Dior Cherie EDT 2007 http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1144566

Edytowane przez aniuta26
Czas edycji: 2011-03-09 o 20:33
aniuta26 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 20:32   #995
aga9002
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Tak
dzieki za odpowiedz, dobrze ,ze jej nie kupiłam bo mam długie cienkie włosy z tendencja do oklapywania, a w opisie było, ze ta maseczka niby tez działa na zwiększenie objętości fryzur
aga9002 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 19:16   #996
Maja102
Zakorzenienie

witam

Czy maski biovax pojawiły się w nowych opakowaniach? ostatnio przechodząc koło swojej apteki zauważyłam na wystawie 2 maski biovax (mleczną i do zniszczonych włosów) w jednakowych, wysokich kartonikach koloru szarego (wielkości zbliżonej do kartonika od szamponu) i kosztowały po 21zł, a reszta masek jest po 16. Niestety nie miałam czasu wejść i zapytać
Jakieś nowe opakowanie?
Maja102 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 20:33   #997
czekoladka3
Zakorzenienie

niedawno kupiłam biowaxa do włosów suchych i zniszczonych . Użyłam go 2 razy ( poł godziny pod czepkiem + ręcznik ogrzany na kaloryferze) . Jak na razie nie zauważyłam jakiejś wielkiej poprawy kondycji włosów . Owszem bardzo ładnie błyszczały i były gładkie w dotyku ale były też takie strasznie delikatne i plątały się, co rzadko mi sie zdarza. Na dodatek podczas spłukiwania wypadło mi strasznie dużo włosów ale z tego co dziewczyny pisały w tym wątku wieksze wypadanie moze wystąpic na początku stosowania tej maseczki więc tak bardzo sie tym nie przejmuję xD
Jak narazie nie zniechęcam sie i będę dalej jej używać. Może przy dłuzszym stosowaniu bedą jakieś większe efekty
czekoladka3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 08:36   #998
Kicia131
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
niedawno kupiłam biowaxa do włosów suchych i zniszczonych . Użyłam go 2 razy ( poł godziny pod czepkiem + ręcznik ogrzany na kaloryferze) . Jak na razie nie zauważyłam jakiejś wielkiej poprawy kondycji włosów . Owszem bardzo ładnie błyszczały i były gładkie w dotyku ale były też takie strasznie delikatne i plątały się, co rzadko mi sie zdarza. Na dodatek podczas spłukiwania wypadło mi strasznie dużo włosów ale z tego co dziewczyny pisały w tym wątku wieksze wypadanie moze wystąpic na początku stosowania tej maseczki więc tak bardzo sie tym nie przejmuję xD
Jak narazie nie zniechęcam sie i będę dalej jej używać. Może przy dłuzszym stosowaniu bedą jakieś większe efekty

Ja kilka dni temu kupiłam ten do suchych i zniszczonych, użyłam raz i jestem przyjemnie zaskoczona Myłam włosy w sobotę i dzisiaj powinnam mieć troszkę przetłuszczone już na czubku, a one wyglądają prawie jak po umyciu włosy mi prawie wogóle nie wypadły, kilka sztuk podczas nakładania i spłukiwania maski, ale od stycznia piję pokrzywę i czasami skrzyp i to pewnie ich zasługa

Ciekawe, czy cały czas będzie mi ten Wax tak służył szkoda tylko, że jest mało wydajny mam dość długie włosy i opakowanie 250ml starczy mi na 5-6 razy.

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi

Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 19:27   #999
nika244
Przyczajenie

Odżywek o słowie WAX w nazwie jest teraz bardzo dużo, też miałam kłopot z wyborem, znalazłam polski Wax marki Lbiotica, teraz nazywa się on BIOVAX, mi pasuje, poztym oprócz tradycyjnej odzywki jest tam też odżywka dwufazowa bez splukiwania(czyli produkt bez którego ja osobiście nie mogę się obejść) i szampon, obecnie uzywam serii do włosów ciemnych - farbowanych to nowośc (w końcu coś dla mojego koloru) bardzo pasuje mi cena i dostepność tego produktu, wcześniej uzywalam tigi dla brunetek ale miałam spory kłopot ze znalezieniem tych produktów, trafiłam raz na allegr ale niestety w niczym odzywka nie przypominala orginalu. Z waxa ogólnie jestem zadowolona. A może któraś z was wie gdzie można kupić tigi, chetnie wróciłabym na moment do tego produktu tymbardziej że słyszałam że raz na jakis czas trzeba zmieniać kosmetyki, bo włosy się przyzwyczajają i produktyprzestają działać, a Tigi bylo bardzo dobre (przepraszam troszkę zboczyłam z tematu)
nika244 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 19:39   #1000
Maja102
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Ciekawe, czy cały czas będzie mi ten Wax tak służył szkoda tylko, że jest mało wydajny mam dość długie włosy i opakowanie 250ml starczy mi na 5-6 razy.
mi starcza na 6 użyć a mam gęste włosy do talii
Stary 2011-04-25, 18:37   #1001
ilonaxdd
Raczkowanie

witajcie. chciałabym się was poradzić kochane jaka sobie maseczkę sprawić?
mam włosy długie, brązowe, farbowane szamponami koloryzującymi- na chwile obecna sprały się do zera. Końcówki przesuszone, ostatnio zauważyłam ze nie tylko końcówki postanawiam przerzucić się na pielęgnacje bez SLS, zamierzam kupić Babydream szamponik i pytam jaka maseczkę wybrać- zastanawiam się nad ta dla włosów suchych i zniszczonych a dla włosów ciemnych. zależy mi na nadaniu miękkości, błysku i ogólnie lepszego wyglądu nie tylko od mycia do mycia. proszę o rady. Dzięki i pozdrawiam *
ilonaxdd jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 13:57   #1002
inecita
Zakorzenienie

Dziewczyny, czy któraś z Was pomogłaby mi ze składem?

Używałam Henna Wax tradycyjnego "brązowego" oraz pomarańczowego dla blondynek.Ponieważ cierpię na łojotokowe zapalenie skóry Wax nieco ją podrażniał i pojawiały się krostki, w dodatku jak dla moich przetłuszczonych cienkich włosów Wax był dość cieżki i włosy były przyklapnięte. Czy polski Wax zachowuje się inaczej?

no i gdzie kupić najtaniej (Warszawa)...

inecita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 21:03   #1003
makeupnotwar
Wtajemniczenie

w superpharmie na promocji są często

makeupnotwar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 16:01   #1004
sylvi300
Zakorzenienie

Dołączam teraz jest promocja w "Euro aptekach" chyba na biovaxa, kosztuje 14 zł chyba kiedyś byłam zwolenniczką zagranicznego Waxa, ale przerzuciłam się na nasz polski z L biotici

Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 09:12   #1005
whiteska
Raczkowanie

Zauważyłyście, że maska do włosów ciemnych zmieniła skład? Z porządnego na dużo gorszy? Nie ma już w nim ani śladu alg, ani oleju migdałowego, za to wsadzili ekstrakt z pokrzywy i sporo dodatkowych chemikaliów... Inne rodzaje masek też zrobiły taką niespodziankę
whiteska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 09:16   #1006
Maja102
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez whiteska Pokaż wiadomość
Zauważyłyście, że maska do włosów ciemnych zmieniła skład? Z porządnego na dużo gorszy? Nie ma już w nim ani śladu alg, ani oleju migdałowego, za to wsadzili ekstrakt z pokrzywy i sporo dodatkowych chemikaliów... Inne rodzaje masek też zrobiły taką niespodziankę

na stronie producenta wciąż jest z algami
Stary 2011-06-12, 00:06   #1007
whiteska
Raczkowanie

no właśnie na stronie producenta jest inny, na doz-ie też, dlatego pytam, bo opakowania aktualnie nie mam żeby sprawdzić...
http://www.lbiotica.pl/strona,produk...nych_20ml.html
whiteska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 22:41   #1008
mariaantoninaII
Raczkowanie

Ja poluję na ten polski, przeczytałam trochę opinii i ten wątek...mam rzadkie i b.cienkie wlosy, mam nadzieje ze wax ich trochę wzmocni, ale boję się że jak zaczną wypadać, tak jak tu piszecie to już całkiem wyłysieje...
kto ma gęste włosy to martwić się nie musi aż tak bardzo, ale w moim przypadku każdy włos sie liczy no ale zaryzykuję
mariaantoninaII jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 07:36   #1009
Kicia131
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mariaantoninaII Pokaż wiadomość
Ja poluję na ten polski, przeczytałam trochę opinii i ten wątek...mam rzadkie i b.cienkie wlosy, mam nadzieje ze wax ich trochę wzmocni, ale boję się że jak zaczną wypadać, tak jak tu piszecie to już całkiem wyłysieje...
kto ma gęste włosy to martwić się nie musi aż tak bardzo, ale w moim przypadku każdy włos sie liczy no ale zaryzykuję
A bierzesz jakieś suplementy na wzmocnienie włosów?

Ja brałam/ biorę:
Humavit, Silica, Pilonyx, Sufrin, a kiedyś kiedyś Belissę.

Stary 2011-06-21, 16:51   #1010
mariaantoninaII
Raczkowanie

Cytat:

Ja brałam/ biorę:
Biorę od niedawna Silice )

A propo kupiłam dzisiaj , mialam do wlosow slabych itp ta brazowa, ale aptekarka mi tak namieszała, bo nie było akurat tej co chciałam i wzięłam Biovax latte z proteinami mlecznymi... czy ona duzo się rozni od tej? czy ma takie samo działanie tzn tez przyspiesza porost włosow i powstawanie nowych, jak czytałam w recenzjach tej brazowej?
mariaantoninaII jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 20:15   #1011
MissWeroniqa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez aga9002 Pokaż wiadomość
Tak, ja aktualnie używam Podoba mi się ten wax, sprawia że bardziej falują mi się włosy. /Całkiem nieźle chroni kolor ale trochę obciąża
MissWeroniqa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 17:02   #1012
agata2121
Przyczajenie

Cytat:

Ja brałam/ biorę:
Przyłączam się Używam też maski Biowax do zniszczonych ale że zaczęłam na maxxa dbać o moje włosy chcę też brać jakieś suplementy .. Zastanawiałam się nad belissa ..ale sama nie wiem . Jakie bys z tych wymienionych co brałaś polecasz najbardziej ?
agata2121 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 11:45   #1013
Kicia131
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agata2121 Pokaż wiadomość
Przyłączam się Używam też maski Biowax do zniszczonych ale że zaczęłam na maxxa dbać o moje włosy chcę też brać jakieś suplementy .. Zastanawiałam się nad belissa ..ale sama nie wiem . Jakie bys z tych wymienionych co brałaś polecasz najbardziej ?
Sufrin i Pilonyx ale na każdego działa co innego.

Stary 2011-07-06, 18:10   #1014
agata2121
Przyczajenie

Cytat:
Sufrin i Pilonyx ale na każdego działa co innego.
No to wypróbuje dziękuję
Stary 2011-07-15, 13:32   #1015
justal6696
BAN stały

Ja biorę Kolagrę - suplement diety, wzmocnił mi nie tylko włosy ale i paznokcie. Na włosy używałam go z maską Wax NATURAL CLASSIC firmy Pilomax. Naprawdę działa
justal6696 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 11:28   #1016
agata2121
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez justal6696 Pokaż wiadomość
Ja biorę Kolagrę - suplement diety, wzmocnił mi nie tylko włosy ale i paznokcie. Na włosy używałam go z maską Wax NATURAL CLASSIC firmy Pilomax. Naprawdę działa
ooo niesłyszałam o tym .Trzeba będzie wypróbować dziękuję
Stary 2011-07-22, 22:00   #1017
CaroLina90
Przyczajenie

Biowax to mój numer jeden dziewczyny jeżeli macie bardzo zniszczone włosy i jesteście w stanie się poświecić, to szczególnie polecam maskę zakładać na całą noc! W gorącym łóżku, w tym czepku, dzieją się cuda! Efekt można bardzo szybko zauważyć, ja taką kuracje przy (aktualnie, wcześniej to była kaplica) średnio zniszczonych włosach robię raz w tygodniu. Działa!
CaroLina90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 00:29   #1018
arachnea
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez justal6696 Pokaż wiadomość
Po Wax-ie z Pilomaxu włosy strasznie mi wypadły, zreszta nic dziwnego - w składzie SLS, parabeny dla moich cienkich włosów to wyrok śmierci
arachnea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 11:17   #1019
ElRita
Raczkowanie

Muszę powiedzieć, że kiedyś używałam WAXu tego zagranicznego i byłam wniebowzięta, gdy widziałam rezultaty. Po jakimś czasie kupiłam LBiotica i używałam raz, dwa razy w tygodniu ( ten do włosów przetłuszczających się oraz ten przeciwko wypadaniu włosów na zmianę) i teraz kiedy mam problemy z włosami doszłam do wniosku, że nie bardzo działają. Bo inaczej nie miałabym przy ich regularnym dość stosowaniu problemu z wypadaniem włosów, które teraz próbuję ratować. Dodatkowo zauważyłam, że konsystencja tych odżywek jest inna niż oryginalnego WAXu. Te LBiotica się jakby ważą i im bilżej końca terminu przydatności, tym to bardziej wyraźne. Chyba LBiotica idzie w ilość i różnorodność a nie jakość. Nie powiem, pomysł z czepkiem to rewelacja ale skoro nie działa albo działa miernie to co to za saysfakcja. Może ktoś wie w jakiej sieci aptek lub drogerii można kupić ten oryginalny WAX i mi podpowie - byłabym zobowiązana.
ElRita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 17:23   #1020
NinaSimone
Zakorzenienie

Czy wax mleczny dziala rowniez na porost nowych wlosów?
NinaSimone jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości