Photoderm FLUSH Creme Teinte naturelle - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-03-02, 20:44   #1
Ahtaga
Wtajemniczenie

Photoderm FLUSH Creme Teinte naturelle

Hej, poczytałam o Biodermie troche wypowiedzi ale są to dawne wypowiedzi z których wynikało że zmieniły sie składy wiec zakładam wątek o Photoderm FLUSH Creme Teinte naturelle

Prosze o uwagi dotyczące składu tego specyfiku, czy szkodzi na naczynka, czy ma duzo zapyachaczy itp
a i mikowe i talkowe pudry odpadaja prawda??

Wiem że avenowskie filry nawilzaja i odzywiaja a ten ma jakies dobre wlasciwosci oprocz ochrony przed UV?

Skład: Aqua, dicaprylyl carbonate, methylbenzylidene camphor, butyl methoxydibenzoylmethane, cyclomethicone, ethylhexyl triazone, methylene bis benzotriazolyl tetramethyl butylphenol, potassium cetyl phosphate, dimethicone, dimethiconol behenate, glycerin, nylon-12, trimethylsiloxysilicate, glyceryl stearate, PEG-100 stearate, tocopheryl acetate, propylene glycol, xanthan gum, decyl glucoside, CI 77891, glycyrrhetinic acid, CI 77492, disodium EDTA, glycine soja, Ginkgo biloba, PEG-4 dilaurate, PEG-4 laurate, CI 77491, BHT, trilinolein, CI 77499, disodium stearoyl glutamate, PEG-4, trilinolein, triolein, citric acid, aluminum hydroxide, triarachidin, tripalmitin, tristearin, iodopropynyl butylcarbamate, butylparaben, methylparaben
Ahtaga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 20:55   #2
Ahtaga
Wtajemniczenie

Dot.: Photoderm FLUSH Creme Teinte naturelle

dzisiaj dostałam ten filtr i widze że ma jasny kolorek bezowy, jeszcze nie smarowałam na cala twarz wiec nie wiem jak bedzie ale po posparowaniu na ręce właściwie znika kolor ale jak na moje oko nie będzie dzięki temu bielil. Myśle że ten filtr będzie dobra alternatywą dla bielących filtrów Idzie wiosna i mam zamiar odstawić podkład no ale jak sie ostatnio posmarowałam AL i nic na wierzch to mama sie przestaszyła mnie bo biała byłam i tylko oczodoły ciemniejsze
Stary 2007-03-03, 18:31   #3
Midi
Zakorzenienie

Dlaczego ma szkodzić na naczynka? Przecież to jest właśnie krem do cery ze skłonnością do rumieńców i rozszerzonych naczynek.
Midi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 10:35   #4
confused
Zadomowienie

Midi, jest, ale myślę, że Ahtaga ma wątpliwości, bo niektóre takie specyfiki mają denata i szkodzić mogą
confused jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 10:59   #5
Ahtaga
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez confused Pokaż wiadomość
Midi, jest, ale myślę, że Ahtaga ma wątpliwości, bo niektóre takie specyfiki mają denata i szkodzić mogą
właśnie o to mi chodzi

a poza tym to wczoraj go wyprobowałam i wałkuje mi sie przy probie wmasowania go w skore, nie wiem czy ja cos zle robie czy on poprostu taki jest
Stary 2007-03-04, 14:55   #6
Midi
Zakorzenienie

Po prostu taki jest
Chociaż miałam wrażenie, że ta nowa wersja jest i tak lepsza, niż poprzednia, ale miałam tylko kilka próbek, za to teraz w weekendy (kiedy się nie maluję) zużywam jeszcze tę starą Biodermę Flush - tak to się dopiero wałkuje
Najlepszą metodą, moim zdaniem, jest wklepywanie warstwami - najpierw jedna cienka, odczekujemy, aż się wchłonie (ja w tym czasie idę jeść śniadanie np.), potem druga grubsza. Ale każdemu to różnie wychodzi, musisz pokombinować
A denata tam nie ma, przecież w pierwszym poście jest skład wklejony
Midi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 15:01   #7
Ahtaga
Wtajemniczenie

dzieki za wskazówke, czyli sprobuje go wklepywac ale boje sie ze w ciagu dnia dotke twarzy i 'ściągne' go ze skóry wrrr że też takie coś wymyślili
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości