myd這 siarkowe - Forum Wizaz.pl

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj mo瞠sz zada pytanie kosmetyczce, wymieni si do鈍iadczeniem, opowiedzie o swojej piel璕nacji.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2003-05-23, 06:14   #1
ivka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 118
GG do ivka
myd這 siarkowe

Witajcie [img]icons/icon40.gif[/img]
mam pytanie, moja kuzynka ma cer mieszana zreszta tak jak ja, i niedawno zakupi豉 w aptece myde趾o siarkowe (pachnie okropnie [img]icons/icon30.gif[/img] ) i bardzo jej pomaga, nie uzywa mleczka do demakija簑 ani zelu do mycia. Czy myd這 nie przesuszy jej sk鏎y i czy mozna go codziennie uzywac do mycia twarzy?
pozdrawiam Ivka [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2003-05-23, 16:11   #2
Komanka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 809
Re: myd這 siarkowe

Podciagamy temacik, moze ktos pomoze [img]icons/icon7.gif[/img]
Komanka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-05-23, 21:10   #3
Justy
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 762

takie myd這 mo瞠 wysuszy sk鏎, podra積i, ma r闚nie niekorzystne, zasadowe pH
ja bym odradza豉 jego stosowanie. a je郵i juz u篡wa, to nie za cz瘰to, powiedzmy max. raz dziennie.

do myd豉 obowi您kowo nale篡 stosowa tonik bezalkoholowy- 瞠by przywr鏂i kwa郾e pH (w zasadowym lepeije rozwijaj sie bakterie "tr康zikowe")

Edytowane przez Justy
Czas edycji: 2005-05-01 o 07:58
Justy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-05-23, 21:40   #4
Beata
Przyjaci馧ka Wiza簑

Wiadomo軼i: 2 119

Je郵i myd這 u篡wane jest przez jaki czas i cera dobrze wygl康a (piszesz ,瞠 Twojej kuzynce pomaga) to mo瞠 je stosowa (najlepiej tak jak poradzi豉 Justy raz dziennie),nie ka盥a cera tak dobrze toleruje tego typu kosmetyki,na pewno dobrze sprawdzaj si myd豉 z siark w przypadku t逝stej sk鏎y na plecach.Bardzo dobre myde趾a (nie z siark) ma Pollena Aroma w seri Ti i OTi (z olejkiem z drzewa herbacianego oraz OTi z olejkiem i otr瑿ami.

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masa,makija ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-01, 07:53   #5
bluegirl
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 16 046
Smaczny profil bluegirl
Smaczne przepisy1
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: myd這 siarkowe

myd這 siarkowe mo瞠 rzeczywi軼ie pomagac na tr康zik i przy sk鏎ze t逝stej czy to mieszanej, sama uzywam myd豉 Barwa siarkowego ale max co 2 a najlepiej co 3 dni, bo mo瞠 wysusza,a co do zapachu to mo積a si przyzwyczai
bluegirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-01, 10:13   #6
m這daa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 363

Mydelko jest bardzo fajne, ladnie wysusza cere, ale jak dla mnie az za bardzo :/ stosowalam je raz dziennie i jednak czulam ze mam papier a nei skore, ale mojemu bratu bardzo sluzylo do zapachu, oczywiscie mozna sie przyzwyczaic, to potwierdzam
Lubilam natomiast raz na jakis czas przemyc nim plecy, bo mialam kieyds troche syfkow i ladniej schodzily

pozdrawiam
m這daa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-05-03, 08:54   #7
agabil1
nabija na KOPI kopist闚.
okrutnica jaka...

Wiadomo軼i: 37 304
Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Myd這 bardzo mnie zaskoczy這-ba豉m si wysuszenia i podra積ienia mojej kapry郾ej cery,a tu taka mi豉 niespodzianka Myj nim twarz 2 razy w tygodniu,zawsze rano( przez pierwsze 2 tygodnie u篡wa豉m co drugi dzie).Po tygodniu stosowania zauwa篡豉m wyra幡 popraw.Sk鏎a mniej si przet逝szcza,pory s pi瘯nie zw篹one,krostki i grudki znikn窸y.
U篡wam te do mycia plec闚 i dekoltu-wszelkie wypryski czy pot闚ki nie maj z nim szans.Wyg豉dza sk鏎 i lekko wysusza,dlatego nale篡 pami皻a o porz康nym nawil瘸niu.
Bardzo solidny i godny polecenia produkt.Niekt鏎ym zapach siarki mo瞠 przeszkadza,ale nie jest jaki wyj徠kowo dokuczliwy czy intensywny.

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-07-02, 07:56   #8
bluegirl
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 16 046
Smaczny profil bluegirl
Smaczne przepisy1
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl

dzis wybieram sie po nie raz jeszcze, to ju bedzie druga kostka
naprawde 鈍ietne, nawet nie my郵a豉m 瞠 zwyk貫 myd這 mo瞠 zdzia豉 tak wiele, a szczerze m闚i帷 ja jego zapach czu豉m tylko mo瞠 przez pierwsze 3 razy, teraz to ju go nie czuje wog鏊e
a na plecy i dekolt idealnie si nadaje, wreszcie moge ods這ni si w lato
naprawd polecam zw豉szcza 瞠 3 z to nie maj徠ek, dzi瘯i Agu 瞠 go poleca豉 bo inaczej sama bym go nie odkry豉

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-07-28, 15:14   #9
LnK
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 264

aa ja mam pytanie male co do tego mydla..
dzisiaj sobie wlasnie kupilam ..teraz tylko nie wiem.. bo uzywam tez Differinu na noc.. w sumie to konczy mi sie ale czy moge np. spokojnie z rana twarz przemywac tym mydlem? nie bedzie zadnych wiekszych podraznen czy czegos..?
LnK jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-07-28, 16:52   #10
Milka19
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 484
Wink Dot.: myd這 siarkowe

A ja si zastanawiam czy wszystkie myd豉 maj ph zasadowe. Bo na opakowaniu od myd豉 siarkowego Barwy pisze wyra幡ie, 瞠 ph jest neutralne dla sk鏎y
Milka19 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-07-28, 18:15   #11
wewelinka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 405

ja te swego czasu postanowi豉m spr鏏owa myde趾a siarkowego... no i jak stan cery sie poprawi to odstawi豉m 瞠by nie przesusza ale patrze 瞠 zn闚 nie wiem co sie z ni dzieje wi璚 zn闚 zaczne u篡wa myde趾a og鏊nie dobre jest te myde趾o 豉dnie wysusza krostki fakt faktem 瞠 nie pachnie za 豉dnie ale mo積a sie przyzwyczai z reszt co my nie zrobimy 瞠by by 豉dne nie?:P
Stary 2005-07-28, 18:25   #12
natasza2
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 134

A ja uwazam ze to myd這 jest okropne Pocz徠kowo by豉m nim zachwycona, nawet jego zapach nie by mi straszny, bu嶔a jak z obrazka, krostki wygojone, by這 ich mniej, sebum zmniejszy這 sie tak okropelnie wydziela. Cud, mi鏚 i oreszki. A potem, oooooo matko! Wysyp krost jak nigdy przedtem. nigdy, przenigdy, nawet w okresie dojrzewania nie mia豉m takiego tr康ziku, a tu nagle takie cos, ca豉 twarz spowita krostami, kt鏎ych wczesniej moje oczy na mej twarzy nie widzia造. Myd這 odstawi豉m jakies 3 tygodnie temu i do dzi moja twarz wyglada jak masakra, krost nie pozby豉m sie do dnia dzisiejszego. Grrrrrrrrrrrr
natasza2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-07-28, 18:37   #13
Gabi2
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 771
Wpisy w blogu: 6
GG do Gabi2

ja uzywam codziennie 2 razy dziennie i na pewno u mnie nie spowodowa這 wysuszenia, zastapi豉m tym myde趾iem 瞠l do mycia bu磬i, efekty s ale cery mi nie wyleczy這...
Gabi2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-07-28, 18:42   #14
LnK
Wtajemniczenie

貫e..natasza nie strasz ..
ja wiekszosc masci do 10 z wyprobowalam kazda dzialala do czasu zreszta jak znalazlam swoje foty sprzed 2 lat to mialam ladne czolo nie to co teraz.. nie wiem co sie stalo ze wszystko mi sie na czolo przenioslo.. czasem tylko cos kolo noska wyskoczy ale rzadko.. no nic Differin niby poprawil lekko sytuacje ale konczy sie nie mam narazie kasy na nowa tubke ..to chcem sprobowac z tym mydlem moze bedzie dobrze.... (mam nadzieje:P) ..

natasza po jakim czasie Cie tak wysypalo? i skad wieszz ze napewno to od tego mydelka?

...a odpowiedzi na pytanie zadane i tak nie dostalam ehh :P
Stary 2005-07-29, 10:02   #15
gusia2120
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 207

Cytat:
Napisane przez LnK
jak znalazlam swoje foty sprzed 2 lat to mialam ladne czolo nie to co teraz.. nie wiem co sie stalo ze wszystko mi sie na czolo przenioslo.. czasem tylko cos kolo noska wyskoczy ale rzadko..

:P
Zastanawiam sie czy nie zapuscilas grzywki, bo od niej wlasnie tez sie robia syfki na czole
gusia2120 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-07-29, 12:01   #16
gusia2120
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 207

Ja uzywam tego mydla juz od poltora roku, a mam cere mieszana.
Po uzyciu nie mam zadnego uczucia sciagniecia skory a wrecz przeciwnie - skora jest odswiezona.
Oczywiscie od razu nakladam krem nawilzajacy
PS. Mydelko 2 razy dziennie rano i wieczorem, chyba ze jest upal to takze w ciagu dnia
gusia2120 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-07-29, 15:23   #17
LnK
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez gusia2120
Zastanawiam sie czy nie zapuscilas grzywki, bo od niej wlasnie tez sie robia syfki na czole

nie nie mam grzywki.. mialam zamiar sobie zrobic..
no ale zrezygnowalam narazie ;>

a cere tez mam mieszana
dzisiaj juz drugi raz uzylam mydelka.. jak narazie jest ok zadnych podraznien ani nic ..oby tak dalej.. .
Stary 2005-07-29, 16:01   #18
natasza2
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 134

LnK, ju odpowiadam . Myd這 stosowa豉m ok. 1 m-ca, a moje podejrzenia, 瞠 to akurat po tym myde趾u dosta豉m wysypu krost wzi窸y sie st康, 瞠 瘸dnych innych kosmetyk闚 do piel璕nacji twarzy nie zmieni豉m, tylko 瞠l do mycia bu嶔i zast徙i豉m tym oto myd貫m.

Poza tym by juz kiedy w徠ek na temat tego myd豉. Jedna z wiza瘸nek pyta豉 o to czy w przypadku innych dziewczyn tez po pewnym okresie czasu stosowania myd豉 nast徙i wysyp krost, bo u niej tak. Poszukaj w archiwum. I w recenzjach te chyba jest cos na ten temat.

pzdr
natasza2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-07-29, 21:09   #19
miiee
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 608

Hmm te mam takie myd這, sk鏎a po nim robi si 軼i庵ni皻a... Ale czy ono jest dobre dla cery t逝stej z zask鏎nikami i tendencj do zamykania por闚? Pixie jak na ciebia dzia豉這, u篡wa豉s??
miiee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-07-29, 21:45   #20
gena
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

ja tez uzywam rego mydelka jak na razie ok [plecam
gena jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-07-29, 22:02   #21
sonja1
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 679
GG do sonja1

Te kupi豉m sobie to myde趾o, te Barwy, ale ja tego zapachu nic a nic nie czuj Samo myde趾o nie jest z貫, ciut wysusza i 軼i庵a sk鏎, ale uzywam go co drugi dzie a potem u篡wam toniku i starannie wsmarowuj w twarz m鎩 ukochany kremik z herbat. I faktycznie mam mniej krostek a 瞠bym przesta豉 jeszcze zajada si s這dyczami to bym miala cer wprost olsniewaj帷
sonja1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-07-30, 13:55   #22
LnK
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez natasza2
LnK, ju odpowiadam . Myd這 stosowa豉m ok. 1 m-ca, a moje podejrzenia, 瞠 to akurat po tym myde趾u dosta豉m wysypu krost wzi窸y sie st康, 瞠 瘸dnych innych kosmetyk闚 do piel璕nacji twarzy nie zmieni豉m, tylko 瞠l do mycia bu嶔i zast徙i豉m tym oto myd貫m.
hmm.. ja jednak zaryzykuje :p najwyzej ...
bo jak narazie jest zbyt cacy na czole prawie juz nic nie mam.. stan skory o wiele mi sie poprawil
a mydelko stosuje na przemian z 瞠lem do mycia twarzy Nivea Visage Young.. pamietam ze kiedys dobrze mi sluzyl.. tylko nie pamietam dlaczego zrezygnowalam z tej serii.. no ale nie wazne

dziekuje za odp. : ) pozdrawiam..
Stary 2005-07-30, 14:31   #23
Smoczyca
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 578
GG do Smoczyca

Cytat:
Napisane przez natasza2
A ja uwazam ze to myd這 jest okropne Pocz徠kowo by豉m nim zachwycona, nawet jego zapach nie by mi straszny, bu嶔a jak z obrazka, krostki wygojone, by這 ich mniej, sebum zmniejszy這 sie tak okropelnie wydziela. Cud, mi鏚 i oreszki. A potem, oooooo matko! Wysyp krost jak nigdy przedtem. nigdy, przenigdy, nawet w okresie dojrzewania nie mia豉m takiego tr康ziku, a tu nagle takie cos, ca豉 twarz spowita krostami, kt鏎ych wczesniej moje oczy na mej twarzy nie widzia造. Myd這 odstawi豉m jakies 3 tygodnie temu i do dzi moja twarz wyglada jak masakra, krost nie pozby豉m sie do dnia dzisiejszego. Grrrrrrrrrrrr

Mnie wcale taka reakcja sk鏎y nie dziwi. Z ciekawo軼i i ja spr鏏owa豉m myde趾a. Niestety, to klasyczne mydlo, czyli mocno wysuszaj帷e i dla mnie jeszcze dra積i帷e. Na pocz徠ku sk鏎a wygl康a lepiej, bo myd這 wysusza, ale potem cera broni si przed odt逝szczeniem i produkuje jeszcze wi璚ej sebum, pojawia si wi璚ej wyprysk闚 - przyk豉d modelowy. NIe mam zamiaru wiecej eksperymentowa na zywym organi幟ie, jesli kto chce mo瞠 stosowa myde趾o do mycia plec闚 czy dekoltu ale przy twarzy zaleca pewn ostro積o嗆. Najlepiej my myd貫m buzi raz dziennie i zakwasi potem sk鏎 (tonikiem albo chocia wod z octem).
Smoczyca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-01, 19:45   #24
malanita
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29
Exclamation myd這 siarkowe-zastosowanie!!!!!!

oki mam te myde趾o i co mam sie nim umyc a p霩niej posmarowa kremikiem czy zostawic na twarzy pare minut??ratujcie szybciutko
malanita jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-01, 19:52   #25
pink69
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 491
Dot.: myd這 siarkowe-zastosowanie!!!!!!

to samo napisalas na pamietnikach.pl

pink69 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-01, 20:42   #26
sweeney
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 701
GG do sweeney

Cytat:
Napisane przez malanita
oki mam te myde趾o i co mam sie nim umyc a p霩niej posmarowa kremikiem czy zostawic na twarzy pare minut??ratujcie szybciutko
Uzywaj jak kazde inne mydlo Tylko potem warto zastosowac jakis nawilzajacy krem, bo skora moze byc bardzo "sciagnieta"
sweeney jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-01, 21:22   #27
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 924

Myjesz normalnie, dobrze sp逝kujesz i oczywi軼ie KREM.I raczej nie zostawiaj namydlonej buzi na pare minut, bo to Ci moze nie幢e sk鏎e wysuszy.Ja to myde趾o u篡wam codziennie wieczorem i jest ok POLECAM
Stary 2005-12-02, 09:58   #28
anice
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 348
GG do anice

Ja tez uzywalam tego mydelka
Jak mialam krostki na czole i mylam tylko to miejsce.
Mydlilam czolo, a nastepnie splukiwalam obficie ciepla woda, nie uzywalam juz zadnego kremu i dzieki temu krostki sie przesuszyly
Teraz juz odstawilam to mydelko i myje czolo zelem, a potem jeszcze przecieram tonikiem antybakteryjnym.
Z dnia na dzien przyszczyki znikaja

Pozdrawiam
anice jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-02, 10:51   #29
Hanka20
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 763

po takim mydle zawsze trzeba jeszczezastosowac jakis 豉godz帷y tonik bez alkoholu, kt鏎y przywr鏂i sk鏎ze pH i sprawi, ze nie bedzie taka wysuszona. potem dopiero krem

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-12-02, 11:41   #30
natii4
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 306
Smaczny profil natii4
Smaczne przepisy1

Cytat:
Napisane przez Hanka20
po takim mydle zawsze trzeba jeszczezastosowac jakis 豉godz帷y tonik bez alkoholu, kt鏎y przywr鏂i sk鏎ze pH i sprawi, ze nie bedzie taka wysuszona. potem dopiero krem
Nic doda nic uj望 Je瞠li nie b璠ziecie tak post瘼owa to bardziej sobie zaszkodzicie i b璠ziecie mia造 wi璚ej wyprysk闚 ni przed stosowaniem myde趾a,a potem b璠ziecie marudzi,瞠 to na was nie dzia豉這,a wr璚z odwrotnie-zaszkodzi這

Bieganie i czytanie
to
klucz do 篡cia

natii4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
myd這 siarkowe, tabletki dro盥穎we, tr康zik

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:53.

Wizaz.pl - Polityka poufno軼i - Warunki dost瘼u - G鏎a