mydło siarkowe - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-08-05, 10:02   #211
yasminuuum
Zakorzenienie

Dot.: mydło siarkowe

Cytat:
Napisane przez veronicty Pokaż wiadomość
A myślicie dziewczyny, że Tonik z Olay'a Gentle Cleansers by wystarczył? Teraz nie jestem w stanie stwierdzić, bo mydła używam od poniedziałku i niby mi nie zaszkodziło, ale od niedzieli piję też codziennie kubek herbatki z bratkiem, więc też nie jestem w stanie stwierdzić, czy to mydło pomaga, bo nie od dziś wiadomo, że podczas kuracji bratkiem na początku twarz się trochę wysypuje
Z tyłu na opakowaniu powinno być napisane jakie ma ph. Jeżeli naturalne/neutralne to powinno byc ok

wymień się ze mną ciuchem >klik<

handmade blog
yasminuuum jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 10:56   #212
veronicty
Przyczajenie

No właśnie szukałam i nie ma :/
veronicty jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 15:05   #213
yasminuuum
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez veronicty Pokaż wiadomość
No właśnie szukałam i nie ma :/
to ja bym nie ryzykowała jednak jeśli producent nic o tym nie wspomniał.
Ziaja ma fajne toniki w niskiej cenie np.:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,28...ra-wersja.html
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,23...do-twarzy.html

handmade blog
Stary 2011-08-11, 04:58   #214
Majcia13
Przyczajenie

Smile Dot.: mydło siarkowe

Ja tez je dzis kupilam i mam nadzieje, ze pomoze. Troche mi bylo trudno je znalezc z racji tego, iz mieszkam w Stanach hehe ale je mam!! Tyle, ze po dzisiejszym czytaniu tego wspanialego forum wychodzi mi, ze musze jeszcze tonik kupic :p Przygotowuje sie na dobre wyniki ;]

Pozdrawiam ;*
Majcia13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 05:21   #215
Majcia13
Przyczajenie

Talking Dot.: mydło siarkowe

Wlasnie umylam buzke mydelkiem siarkowym tylko z tego, ze nie mialam toniku uzylam kremu ktory mialam juz jakis czas, i chcialam sie was poradzic. Czytalam tu, ze tonik musi miec pH neutralne i znalazlam to w kremie ktory mam w domu, a mianowicie jest to krem AA Skora Pod Kontrola Antytradzikowy Na Noc Seboregulujacy. Zastanawiam sie czy moge go uzywac zamiast toniku i czy to wystarczy jako krem? Pzdr
Stary 2011-08-11, 10:16   #216
yasminuuum
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Majcia13 Pokaż wiadomość
Wlasnie umylam buzke mydelkiem siarkowym tylko z tego, ze nie mialam toniku uzylam kremu ktory mialam juz jakis czas, i chcialam sie was poradzic. Czytalam tu, ze tonik musi miec pH neutralne i znalazlam to w kremie ktory mam w domu, a mianowicie jest to krem AA Skora Pod Kontrola Antytradzikowy Na Noc Seboregulujacy. Zastanawiam sie czy moge go uzywac zamiast toniku i czy to wystarczy jako krem? Pzdr
Ja bym się bała że mnie wysypie. Lepiej zaopatrzyć się w tonik, ten z Ziaji np kosztuje ok 5 zł więc to nie jest duży wydatek a na pewno nie będzie tego ryzyka ph zasadowego w którym bakterie się szybciej rozwijają
A jeśli nie masz pod ręką akurat teraz toniku i daleko do sklepu to też buźkę można przemyć żelem do higieny intymnej, bo wiem że wiele dziewczyn tak robi

handmade blog
Stary 2011-08-11, 15:16   #217
Majcia13
Przyczajenie

Smile Dot.: mydło siarkowe

Hmm... niby mnie nie wysypalo, nie widze zadnej roznicy ale to dopiero pierwszy raz Ale dzisiaj kupie tonik w jakims polskim sklepie bo amerykanskim produktom nie ufam hehe Dzieki za odp
Stary 2011-08-12, 11:37   #218
Bellamy
Zadomowienie

ja mydła siarkowego używałam 2 lata temu gdy miałam trądzik na plecach i na dekolcie (czyli w miejscach w których niewygodne jest używanie maści i kremów) i zdecydowanie mogę ci polecić, gdyż teraz nie ma po nim śladu, ale myślę, że to też zasługa tego że odstawiłam kolorowe pachnące mydła na rzecz właśnie tego + mydła szarego - oba są bardzo dobre jeśli masz alergię, aczkolwiek do twarzy siarkowego nie polecam bo bardzo wysusza..
Bellamy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 22:15   #219
stopencja
Przyczajenie

GG do stopencja

Kupiłam już drugie opakowanie Dla mnie rewelacja, działa Zeszło mi wszystko z plecków i z dekoltu. Miałam czasem nawet ropne, a teraz nie mam nic!))) Twarz też myję, po tym tonik. Jest lepiej, aczkolwiek dalej wyskakują mi niespodzianki, a wągry jak były tak są. I tak muszę powiedzieć, że to mydło działa cuda
stopencja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 08:55   #220
mycha000
Przyczajenie

A dla mnie to mydło to porażka. Juz po pierwszym zastosowaniu czułam, że cos niedobrego dzieje sie na mojej twarzy. Po drugim zastosowaniu mydło wylądowało w koszu. Skóra ściągnięta i pełna pryszczów - pojawiły sie nawet takie bolące, podskórne, których wycisnąć nie można (nigdy takich nie miałam). A na dekolcie pojawiła się masa drobniutkich pryszczy ( gdzie zawsze miałam tylko pojedyncze). Nigdy więcej tego specyfiku!!!
mycha000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 19:51   #221
jlys
Zakorzenienie

ja uzywam mydla siarkowego od jakiś 3 miesięcy i dla mnie to istna rewelacja..żałuję, że nie kupiłam go kilka lat wcześniej...jednak wyczytałam żeby nie używac go non stop do mycia twarzy, bo wysusza.dlatego na wieczór myję mydłem siarkowym a rano jak wstanę- jakimś żelem do twarzy- obecnie mam la roche posay effacler

Edytowane przez jlys
Czas edycji: 2012-10-15 o 19:57
jlys jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 18:55   #222
magduusx33
Przyczajenie

Exclamation Dot.: mydło siarkowe

cześć wam !

mam mały kłopot.... mianowicie wczoraj po południu kupiłam sobie mydło siarkowe firmy barwa. Używam go raz dziennie ( wieczorem) dzisiaj był drugi raz. Na forum wyczytałam że po użyciu mydła zastosować tonik bezalkoholowy przywracający pH. Ale kurcze, tonik jakie ma mieć to pH ? Naturalne ? Zasadowe ? Czy jakie ?

A jakie znacie najlepsze kremy intensywnie nawilżające do cery bardzo suchej ?
magduusx33 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-10, 19:05   #223
Ziembol1986
Przyczajenie

Dot.: mydło siarkowe - PRZESTRZEGAM!

Cytat:
Napisane przez Mndsa Pokaż wiadomość
Niestety dałam sie nabrać na "to cudowne" mydło siarkowe i jeszcze nigdy tak nie żałowałam zakupionego kosmetyku Naczytałam się zalet tego mydła i od razu, jak je znalazłam w Rossmanie, to NIESTETY zakupiłam. Mam tłustą skórę z niewielka ilością krost, a raczej 2 na tydzień i głównie liczyłam na matujący efekt siarki. Mydło używałam rano i na noc przez 3 dni i już po pierwszym dniu wysyp potówek, krost i zaskórników

Ogólnie moje wnioski na temat mydła siarkowego: mydło cuchnie niemiłosiernie, skóra ściągnięta i wogóle jak papier ścierny, wysyp potówek i krost na czole, skroniach, brodzie, policzkach (czyli prawie na całej powierzchni twarzy ), na nosie pojawiło sie pełno zaskórników

Właśnie mija 2 tydzień po zaprzestaniu używania mydła siarkowego i dopiero teraz zauważyłam poprawę mojej skóry po wyrządzonych szkodach. NIGDY WIĘCEJ MYDŁA SIARKOWEGO!

No mam właśnie identyczne objawy co Ty koleżanko. Używałem tego mydła około 3 tygodnie i na czole mam teraz wysyp. Następnym razem przy kupnie jakiegoś kosmetyku bardziej zapoznam się z tematem zamiast czytać różne bzdety w necie.
Ziembol1986 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 15:31   #224
muSick
Przyczajenie

Dot.: mydło siarkowe - PRZESTRZEGAM!

Cytat:
Napisane przez Ziembol1986 Pokaż wiadomość
No mam właśnie identyczne objawy co Ty koleżanko. Używałem tego mydła około 3 tygodnie i na czole mam teraz wysyp. Następnym razem przy kupnie jakiegoś kosmetyku bardziej zapoznam się z tematem zamiast czytać różne bzdety w necie.
Byłam ostatnio u dermatologa i dowiedziałam się, że używanie mydła siarkowego to trochę błędne koło. Pani dermatolog uzasadniła to tym, że wysusza ono naszą skórę, co daje alarm do jeszcze większej produkcji łoju. Sama też stosowałam to mydło przez miesiąc i nie widziałam żadnych efektów, a może nawet jeszcze więcej mi tego wyskoczyło.
muSick jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 01:03   #225
szatek92
Przyczajenie

Ja tez używam mydła siarkowego. Dodam że to już moje drugie podejście do niego- za pierwszym razem przedobrzyłam, stosując je jednocześnie wraz z żelem oczyszczającym z liści manuki (?) ziaji, i po tygodniu używania moja twarz wyglądała strasznie. Co mi radzicie, jak powinnam go teraz używać- po jakim czasie odstawić? Na razie stosuję od paru dni i póki co, jak na tak krótki okres używania, efekty może nie spektakularne, ale satysfakcjonujące. Pomocy!
szatek92 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
mydło siarkowe, tabletki drożdżowe, trądzik

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości