Co myślicie o Oriflame? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-05-28, 19:07   #31
fhancuzeczka
Raczkowanie

Dot.: Co myślicie o Oriflame???

Cytat:
Napisane przez ajali
Coz, ja po kosmetykach Avonu nie widzę efektów (kremy, balsamy, mleczka, zele itp). Wolę wydać parę zl wiecej i poczuc dzialanie. Natomiast kolorówka jest dla mnie przyzwoita. Sytuacja zupełnie odwrotna niz z Oriflame
a co to ta kolorówka? tzn ja sie domyślam, ale głowy to bym nie dała bo ze mnie to taki osiołek no...
Stary 2006-05-28, 20:13   #32
*Sweety*
Rozeznanie

GG do *Sweety*

Witam Was! No więc jestem konsultantką Oriflame od jakiegoś czasu... Nie uważam, że te kosmetyki są jakieś super, świetne i w ogole ale też nie są złe Uważam, że mają dość wygórowane ceny, ale po promocji da się kupić naprawde fajne i dobre kosmetyki. Niektóre wody toaletowe bądź perfumowane są trwałe i mają naprawde piękne zapachy Ja posiadam wodę Northern Lights (ładny, świeży i rześki zapaszek), Giordani Gold (zapach dla kobiet raczej eleganckich, ale podoba mi się więc kupiłam), Elvie (mmmmm śliczny, taki subtelny zapach). Dobry jest korektor z zieloną herbatą, podkłady do cery suchej z seri Aqua Surge Foundation. Świetny jest puder w perełkach ( Zarówno Natural Radiance jak i Natural Beige) Wg mnie tusze również są dobre, ale bez żadnych rewelacji:P Z tego co napisałam to raczej zachwalam tą firme, ale nie zakupiłam jeszcze żadnego produktu na którym bym się zawiodła Aaaa no i ten niezawodny mały kremik uniwersalny (zwany miodkiem), idealny na suche usta i nie tylko Ajajaj ale się rozpisałam.. Ciekawe czy ktoś to przeczyta
Papapa pozdrawiam cieplutko! Buziaczki
*Sweety* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 16:45   #33
mckabi
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez *Sweety*
Witam Was! No więc jestem konsultantką Oriflame od jakiegoś czasu... Nie uważam, że te kosmetyki są jakieś super, świetne i w ogole ale też nie są złe Uważam, że mają dość wygórowane ceny, ale po promocji da się kupić naprawde fajne i dobre kosmetyki. Niektóre wody toaletowe bądź perfumowane są trwałe i mają naprawde piękne zapachy Ja posiadam wodę Northern Lights (ładny, świeży i rześki zapaszek), Giordani Gold (zapach dla kobiet raczej eleganckich, ale podoba mi się więc kupiłam), Elvie (mmmmm śliczny, taki subtelny zapach). Dobry jest korektor z zieloną herbatą, podkłady do cery suchej z seri Aqua Surge Foundation. Świetny jest puder w perełkach ( Zarówno Natural Radiance jak i Natural Beige) Wg mnie tusze również są dobre, ale bez żadnych rewelacji:P Z tego co napisałam to raczej zachwalam tą firme, ale nie zakupiłam jeszcze żadnego produktu na którym bym się zawiodła Aaaa no i ten niezawodny mały kremik uniwersalny (zwany miodkiem), idealny na suche usta i nie tylko Ajajaj ale się rozpisałam.. Ciekawe czy ktoś to przeczyta
Papapa pozdrawiam cieplutko! Buziaczki
czyta, czyta Potwierdzam info o podkładzie i kuleczkach
Pozdrawiam
mckabi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 16:46   #34
ajali
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez fhancuzeczka
a co to ta kolorówka? tzn ja sie domyślam, ale głowy to bym nie dała bo ze mnie to taki osiołek no...
Kolorówka to tusze, cienie, szmiki, róże itp
ajali jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 19:26   #35
Hanka20
Zakorzenienie

ja ostatnio zamawiam kosmetyki i z avonu i z ori, i jestem średnio zadowolona i z jednych i z drugich. utarło sie, ze oriflame jest lepszy, ale ja szczerze mówiac tego nie zauważylam. fakt, ze nie przetestowalam jeszcze zbyt wielu kosmetyków z ori, ale np. takie szampony są wg mnie do kitu, tusz do rzęs tak zachwalany - taki sobie, ale żadna rewelacja zapachy sa trwalsze, to fakt, ale szczerze mówiac wole te avonowskie, sa dla mnie bardziej przyjemne. ogólnie kupuje tylko ze wzgledu na te ładne opakowania i cudowne opisy danych kosmetyków, które nie zawsze w pełni zgadzaja sie z ich realnym dzialaniem

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 22:19   #36
fhancuzeczka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ajali
Kolorówka to tusze, cienie, szmiki, róże itp
dziekuje
Stary 2006-05-30, 21:56   #37
Ines-ka
Zakorzenienie

Szampony do włosów z Ori są boskie Nie ma porównania. Pierwszym i ostatnim szamponem z avonu był jakiś z naturalsów który z moich włosów zrobił istne piekło!
Ines-ka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 22:02   #38
Hanka20
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ines-ka
Szampony do włosów z Ori są boskie Nie ma porównania. Pierwszym i ostatnim szamponem z avonu był jakiś z naturalsów który z moich włosów zrobił istne piekło!
zgadzam sie, szampony jednej i drugiej firmy sa nie za ciekawe, a juz o naturalsach nie wspominajac. moze i maja piekne zapaszki, ale co z tego, gdy na glowie pozostawiaja siano i łupiez?? a feee

Stary 2006-05-31, 23:06   #39
katik81
Przyczajenie

a jaki to ten peelng kawowy jeśli mozna wiedzieć? to do osoby która wcześniej pisała o takim peelingu. Przepraszam za niedokladność, zaczynam dopiero
katik81 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 23:24   #40
Cdz
Zakorzenienie

tak jak juz mówiłam lubie Oriflame. na Avonie za dużo razy się przejechalam. tak w ogóle nie miałam dostepu do kosmetyków ORi, dopiero pod choinkę dostałam zestawik swiąteczny od cioci i się zachwyciłam ;D zostałam konsultantką
niestety nie zbieram zamówien gigantycznych bo znaczna czesc woli Avon jest tanszy.. (ale mają i mniejsze opakowania )

w Ori zachwycam sie podkładem i kuleczkami Giordani - cudo
seria różowa - taniocha - krem na noc z vit A jest super
maseczka z glinką tez bdb..
jest sporo dobrych kosmetyków, po których WIDAC efekty..
Cdz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 09:46   #41
!Eryczek
Raczkowanie

Dziewczyny ja też jestem konsultantem Oriflame i w Oriflame są lepsze kosmetyki niż w Avonie. Nie wiem jak wy ale ja używam tylko kosmetyków Oriflame. Mają lepsze zapachy sam używam wód toaletowych z Oriflame i mimo że są trochę droższe niż w Avonie to są lepsze i szczerze wam polecam Oriflame chyba że chcecie sobie skórę zniszczyć to używajcie dalej Avonu.
!Eryczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 14:40   #42
Cytryna01
Rozeznanie

Witam
Sama jestem równiez konsultantką Oriflame
Zostałam nią nie dla zarobków ale ponieważ uwielbiam kosmetyki tej firmy, a będąc konsultantką mogę je teraz kupowaz w cenech o wiele niższych niż katalogowe
Wart dodać że kosmetyki Ori nigdy nie uczuliły żadnej z moich klientek! Zawsze sa zadowolone i sama jeszcze nigdy niemiałam zwrotów.

W żadnym razie nie neguje Avonu! Sama często używam ich kosmetyków (płyny do kąpieli, peelingi, balsamy)
Natomiast po prostu wole Ori. Mimo iz często produkty są droższe i w mniejszych opakowaniach...

Cytryna01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 15:54   #43
ajali
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez katik81
a jaki to ten peelng kawowy jeśli mozna wiedzieć? to do osoby która wcześniej pisała o takim peelingu. Przepraszam za niedokladność, zaczynam dopiero
Dlatego spróbuj użyć wyszukiwarki
Stary 2006-06-01, 17:15   #44
Hosenka*
Moderator KWC

mi kosmetyki Oriflame bardzo średnio słuza...
Kiedys uwielbiałam krem do rak i paznokci (ten w biało-zielonym opakowaniu) ale niestety niedawno zmienili opakowanie a wraz z nim zmienili troche skład przez co kremik juz mi nie odpowiada...

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 849 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 17:17   #45
ajali
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
mi kosmetyki Oriflame bardzo średnio słuza...
Kiedys uwielbiałam krem do rak i paznokci (ten w biało-zielonym opakowaniu) ale niestety niedawno zmienili opakowanie a wraz z nim zmienili troche skład przez co kremik juz mi nie odpowiada...
Dokladnie jak ja
Stary 2006-06-01, 17:32   #46
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez Hanka20
ja ostatnio zamawiam kosmetyki i z avonu i z ori, i jestem średnio zadowolona i z jednych i z drugich. utarło sie, ze oriflame jest lepszy, ale ja szczerze mówiac tego nie zauważylam. fakt, ze nie przetestowalam jeszcze zbyt wielu kosmetyków z ori, ale np. takie szampony są wg mnie do kitu, tusz do rzęs tak zachwalany - taki sobie, ale żadna rewelacja zapachy sa trwalsze, to fakt, ale szczerze mówiac wole te avonowskie, sa dla mnie bardziej przyjemne. ogólnie kupuje tylko ze wzgledu na te ładne opakowania i cudowne opisy danych kosmetyków, które nie zawsze w pełni zgadzaja sie z ich realnym dzialaniem
a mi opakowania Oriflame sie nie podobają - z wyjatkiem tej serii hmm jak ona sie nazywa?? - sa w niej kosmetyki z aloesem, różane, jagodowe itp...

nie ma co sie sprzeczac która firma jest lepsza - avon czy oriflame (dla mnie avon i to nie dlatego ze jestem konsultantka) bo kazdemu pasuje co innego...

w Avonie podobają mi sie niskie ceny i duzo ofert promocyjnych i duzo nowości - chociaz nie da sie ukryc ze np. te naklejane lakiery to jakas paranoja..

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 849 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 17:34   #47
Cytryna01
Rozeznanie

Taa...Kremik z mirrą Niestety już niejest taki dobry jak kiedyś

Cytryna01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 17:38   #48
Elwinga
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez !Eryczek
Dziewczyny ja też jestem konsultantem Oriflame i w Oriflame są lepsze kosmetyki niż w Avonie. Nie wiem jak wy ale ja używam tylko kosmetyków Oriflame. Mają lepsze zapachy sam używam wód toaletowych z Oriflame i mimo że są trochę droższe niż w Avonie to są lepsze i szczerze wam polecam Oriflame chyba że chcecie sobie skórę zniszczyć to używajcie dalej Avonu.
Jestem wzruszona, że tak szczerze polecasz mi męskie (jak mniemam) wody toaletowe...
Elwinga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 15:35   #49
justa79
Zakorzenienie

GG do justa79

ja lubię serię różaną ze względu na zapach, uwielbiam też zapach serii algowej, jak i jej działanie (świetny krem ujędrniający). lubię też maseczki (różaną, do cery wrażliwej, oczyszczające z glinką), fajny jest balsam tonujący (dobrze nawilża i dobrze się wchłania). lubię niektóre zapachy, np. Saga, Eclat, Giordani Gold też jest niezły i b. trwały, uwielbiam Fire. kremy do rąk dobrze nawilżają, dobrze się wchłaniają, nie zostawiają lepkiej warstwy. jakiś czas temu była przepysznie pachnąca sezonowa seria Gourmand Delights. fajny jest też krem antyperspiracyjny do stóp, tusz pogrubiający do rzęs.

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 18:04   #50
Hanka20
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
a mi opakowania Oriflame sie nie podobają - z wyjatkiem tej serii hmm jak ona sie nazywa?? - sa w niej kosmetyki z aloesem, różane, jagodowe itp...

nie ma co sie sprzeczac która firma jest lepsza - avon czy oriflame (dla mnie avon i to nie dlatego ze jestem konsultantka) bo kazdemu pasuje co innego...

w Avonie podobają mi sie niskie ceny i duzo ofert promocyjnych i duzo nowości - chociaz nie da sie ukryc ze np. te naklejane lakiery to jakas paranoja..
dlatego też sie nie sprzeczam. każdy woli co innego a jesli chodzi o te opakowania, to pisałam raczej ogólnie, nie tylko o oriflame.
aha, mam jeszcze jedno pytanko do dziewczyn, które mialy krem aloesowy z ori: czy zawsze pachnial tak jakos sztucznie?? od niedawna jestem w jego posiadaniu, i choc wlasciwosci ma dobre, to zapach nie za bardzo mi odpowiada

Stary 2006-10-29, 23:49   #51
Ash
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ajali Pokaż wiadomość
Nie radze próbowac na buźkę
Ja uzylam kilka razy i zadnych efektow ubocznych nie odnotowalam tylko niebiansko gladka skora
Stary 2006-10-30, 00:06   #52
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Od czasu do czasu siegam po kosmetyki Oriflame i tak....

-najmilej wypowiem sie o perfumach bardzo polubilam Nomadic,choc na poczatku jak sie ukazal nie moglam za bardzo go zniesc i przyprawial mnie o bol glowy;seria Aromacare jest idealna na lato-szczegolnie wielbie te pomaranczowa;woda Ingludence tez jest ciekawa.

Byl okres,ze bylam zakrecona na punkcie kulek Silk i Volare-przeszlo mi teraz bo maltretowalam je na okraglo,a ilez mozna

Po kolorowke rzadko siegam,stycznosc mialam z pojedynczymi kosmetykami i ..oceniam je na niezle ale peanow na ich czesc nie bedzie
Jednak blyszczyk Aqua Vibes wywolal moja euforie rewelka,szczegolnie jak ktos lubi smak i zapach chlodzacych mietowek.

-srednio podchodze do ich pielegnacji,moze po czesci dlatego ze mam juz pewne sprawdzone swoje typy i ich sie trzymam ale...

Balsam wisniowo-migdalowy bardzo apetyczny,jednak to wersja swiateczna
Balsam tonujacy bardzo mi sie podobal,ze wzgledu na wchlanialnosc
Krem do rak z mirra-swietny,nawet pomimo kombinacji ze skladem wyszedl obronna reka.
Teraz zdecydowalam sie na zestaw mleczko+tonik Optimals Sensitive i ciekawa jestem efektu.

Az tak bardzo nie rozdzielam Avon,Oriflame czy jeszcze cos innego-kazda firma ma dobre i mniej udane produkty,wazne jest to,aby dobierac ksoemtyki umiejetnie pamietajac o potrzebach wlasnej skory a nie kierujac sie tylko wylacznie reklamami.
Stary 2006-10-30, 09:27   #53
akisia
Zakorzenienie

Ja lubie Ori, mama jest konsultantka uwazam,ze maja dobre kremy do twarzy i w ogole cale serie pielegnacyjne...Lubie ich szminki i cienie, natomiast szczerze odradzam tusze...znaczy tak-nie sklejaja NIGDY ale efekt zbyt naturalny jak dla mnie...I kocham zapachy, zwlaszcza Vollare i Freya
akisia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 09:40   #54
apsik9
Raczkowanie

Myślę, że to solidna firma, serwująca dobre kosmetyki w rozsądnych cenach (mam oczywiście na myśli "promocje")
Do najlepszych - z mojego punktu widzenia zaliczyłabym: Podkład Giordani Gold, puder Giordani w kulkach, sztyft pod oczy Time Prevent (poranna BOMBA po nocnych baletach), odżywkę nawilżającą do rzęs. I serię z algami
apsik9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 10:43   #55
izzie_lady
Raczkowanie

Oriflame ma drogie kosmetyki w porównaniu z ich jakością,zapachy nie są interesujące( ale to oczywiście kwestia gustu ),jeden kosmetyk bardzo lubie -pomadkę MAXI SHINE kolor champagne, używam też korektora Visions. Teraz juz mnie nie ciagnie do żadnego kosmetyku z tej firmy,wole AVON lub produkty kupowane w sklepie
izzie_lady jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości