Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie? - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-05-22, 16:31   #271
malwa163
Raczkowanie

Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Ja sie z Tobą zgadzam Shake, ze moze inneov nie na wszystkich dziala. Ale troche mi sie nie podoba cena za ten masaz. Sprawdzalas moze u innej osoby ile by cie to kosztowalo?
Za ta cene to juz mozna miec cala serie w Vacu Step, a dziewczyny tez polecaja.
Trzymam kciuki, zeby poskutkowalo bo tak naprawde o to chodzi
pozdrawiam
malwa163 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 21:09   #272
magga
Przyczajenie

A ja podeszłam do sprawy kompleksowo i chodzę: do dietetyka, na endermologie, na algi, na basen. Pije inneov, łykam suplementy, smaruję się wszystkim co mi wpadnie w ręce, robie sobie masaż i peeling kawowy.....
Poszłam na wojnę, liczy się zwycięstwo!

Jak zadziała to będę mówiła że to...patrz wyżej, niepotrzebne skreślić)

A jak nie wyjdzie to sie chyba powiesze, bo nic innego juz mi do głowy nie przychodzi
magga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 09:47   #273
now
Przyczajenie

WITAM ....

śledzę wasze wypowiedzi na temat inneov od miesiąca iiii po opiniach które przeczytałam zdecydowałąm sie kupić inneov!!!!!!!

Nie ćwiczę diety zero ... a efekty są widoczne celluit jest dużo mniej widoczny /kończę pierwsze opakowanie/ !!!!!!!!!

pozdrawiam dziewczyny które poleciły INNEOV!!!!!
now jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 10:01   #274
shake
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez malwa163 Pokaż wiadomość
Ja sie z Tobą zgadzam Shake, ze moze inneov nie na wszystkich dziala. Ale troche mi sie nie podoba cena za ten masaz. Sprawdzalas moze u innej osoby ile by cie to kosztowalo?
Za ta cene to juz mozna miec cala serie w Vacu Step, a dziewczyny tez polecaja.
Trzymam kciuki, zeby poskutkowalo bo tak naprawde o to chodzi
pozdrawiam
Dzieki ze mnie rozumiesz
Wlasnie wolalabym chyba ten Vacu Step ale u mnie nie ma takiego uzadzenia,dzwonilam chyba do wszystkich zakladow kosmetycznych
Kiedys jeszcze znalazlam ogloszenie w necie o takich masazach i babka mi powiedziala 80zl ale to wiadomo sam masaz bez zadnych ulepszaczy.
Zobaczymy czy mi pomoze jak nie to sie wsciekne ze wydalam tyle kasy w bloto
Zycze tobie i wszystkim wizazankom wygranej walki z wrogiem
shake jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 21:14   #275
Joovika
Raczkowanie

Ja dzis nabylam taki preparat 4.3.2.1 francuskiej firmy arkopharma. Tutaj jest opis
http://vitamarket.pl/sklep/p5522-432...c-30-kaps.html kupilam tablrtki, sa na dzien i na noc. Jestem ciekawa co to bedzie warte
Joovika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 21:46   #276
telbuh
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Joovika Pokaż wiadomość
Ja dzis nabylam taki preparat 4.3.2.1 francuskiej firmy arkopharma. Tutaj jest opis
http://vitamarket.pl/sklep/p5522-432...c-30-kaps.html kupilam tablrtki, sa na dzien i na noc. Jestem ciekawa co to bedzie warte
napisz koniecznie czy te tabletki cos dają -strasznie miałam na nie ochotę ostatnio
telbuh jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 22:30   #277
GoShA21
Raczkowanie

GG do GoShA21

Cytat:
Napisane przez bubencjaaa Pokaż wiadomość
W piątek minie mi 4 tygodnie jak pije Inneov i z niemalże każdego dnia patrzę w lustro i za każdym razem mam wrażenie, ze jest coraz lepiej. Dlatego bez wiekszego żalu zamówiłam kolejne dwa opakowania i z czystym sumieniem odbębnie 3-miesięczną kurację, a jak będzie trzeba to powtórzę.

Masaże wiadomo, też na pewno pomagają, ale czy aby po 4 (a nawet piszesz, ze 2 wystarczą) zabiegach zlikwidujesz cellulit??

Gdyby nie to, ze móisz, iż to Twoja znajoma kosmetyczka, to bym pomyslała, ze chce ewidentnie naciągnąć Cie na kasę.

Zrobisz oczywiście jak uwazasz, ale to nie zmienia faktu, że Inneov'u będe bronić jak lwica
Absolutnie podpisuje sie pod wypowiedzia bubencjiii !!!! (sorki, jesli zle odmienilam)
Nie zaluje tego zakupu i bede pic inneov do skutku, bo wiem, ze dziala.

Jesli chodzi o te masaze to tez sceptycznie podchodze do ilosci, ktora polecila kosmetyczka. Wierze, ze sa skuteczne, ale w mniejszych odstepach czasu i wykonane seria, a nie konczac na dwoch.

Jesli chodzi o inneov to w moim przypadku sie sprawdza i oby tak dalej.
Najwieksze roznice widze w lustrze z bliska...tylko z daleka i przy duzym oswietleniu jest "nieapetyczny", a tak to jestem zadowolona
W dotyku bez porownania z wczesniejsza "tragedia"

66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie - ja i P.
GoShA21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 22:38   #278
GoShA21
Raczkowanie

GG do GoShA21

Cytat:
Napisane przez shake Pokaż wiadomość
No na jednych dziala a na innych nie,a tak jak piszesz inneov skupia sie na przyczynie wiec moze powstrzymuje nowe ''grudki'' a te kture juz sa to moze a nie musi zreszta nie wiem.Nie pisalam tego zeby was do zniechecic do inneov ale niktorym naprawde nie pomaga,aha I NIE JEST TO ZADNA REKLAMA a ty to chyba tak odebralas i nie musial sie pojawic ten dwuznaczny zwrot na koncu
Mozesz byc spokojna nie odebralam tego tak!!!
Po prostu jestem zdania: "jesli nie sprobujesz to sie nie przekonasz" i juz kiedys to pisalam.
Ja wierze w inneov i przejde cala kuracje, a Ty wierzysz w masaze i zycze Ci ,zeby okazaly sie rownie skuteczne jak inneov

Pozdrawiam

Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie - ja i P.
Stary 2007-05-24, 10:14   #279
malwa163
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez now Pokaż wiadomość
WITAM ....

śledzę wasze wypowiedzi na temat inneov od miesiąca iiii po opiniach które przeczytałam zdecydowałąm sie kupić inneov!!!!!!!

Nie ćwiczę diety zero ... a efekty są widoczne celluit jest dużo mniej widoczny /kończę pierwsze opakowanie/ !!!!!!!!!

pozdrawiam dziewczyny które poleciły INNEOV!!!!!
Fajnie, że są jeszcze osoby takie jak ja które nie ćwiczą Nie moge sie za nic zmobilizowac i juz popadalam w depresje czytajac tutaj, że dziewczyny kilka razy w tygodniu chodzą na różne gimnastyki.
Ja koncze pierwsze opakowanie inneov i mam dylemat co dalej. Czasami mi sie wydaje ze widze roznice ale nie wiem czy nie wynika to bardziej z wiary, że musi pomoc. Z drugiej strony jak juz sie powiedzialo "a" ... to trzeba dac temu szanse.
malwa163 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 11:44   #280
caroline_1988
Zakorzenienie

GG do caroline_1988
Thumbs down Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Własnie dziś zaczynam swoja przygodę z inneov... Ale już odrazu się zniechęciłam... :/ Zrobiłam tak jak pisze na opakowaniu. Rozpuściłam proszek w dużym kubku i postawiłam obvok talerzyka z moim śniadankiem. Gdy powąchałam ten szstucznie barwiony płyn zrobiło mi sie niedobrze... Ale najgorsze było, gdyd to popiłam! OBRZYDLISTWO! CZUŁAM SIĘ JAKBYM PIŁĄ ROZPUSZCZONE MYDŁO!

Ale jakoś się zmusiłam i musiałam wypic to do końca. Nie wyleje przecież tyle kasy do zlewu! Matko nie wiem jak ja dam raddde pic to przez miesiąc 2 razy dziennie... Bo mam zakupione 2 opakowania... OCHYDZTWO!
caroline_1988 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 11:48   #281
caroline_1988
Zakorzenienie

GG do caroline_1988

Dziewczyny a wy jak sobie radzicie z tym okropnym smakiem? Kurde aż do teraz mnie mdli... Czuje jakby miało mi się cofnąc całe śniadanie... :/ Da sie jakoś do tego przyzwyczaic? A może ja kupiłam jakąś podróbe, że to tak smakuje?
Stary 2007-05-24, 12:22   #282
bubencjaaa
Przyczajenie

.

Edytowane przez bubencjaaa
Czas edycji: 2016-01-11 o 12:05
bubencjaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 12:40   #283
bubencjaaa
Przyczajenie

.

Czas edycji: 2016-01-11 o 12:06
Stary 2007-05-24, 13:01   #284
anetka_m
Zadomowienie

Hehe, no właśnie. Zawsze czytam ze zdziwieniem te wszystkie sensacyjne opisy dotyczące obrzydliwego smaku inneovu. Co prawda nie posądzam się o uszkodzone kupki smakowe, ale też nie widzę w wypicu inneovu żadnego problemu. On wcale nie jest obrzydliwy Ktoś kiedyś napisał, że smakiem przypomina rozpuszczony kisiel truskawkowy i dla mnie tak własnie smakuje i piję go z przyjemnościa w dużej szklance Dziewczyny, chyba nie piłyście jeszcze obrzydliwych w smaku napojów
Stary 2007-05-24, 13:03   #285
caroline_1988
Zakorzenienie

GG do caroline_1988

Kochana naprawde widac poprawe! Normalnie tyłeczek Ci znika! Wasze fotkimobilizują mnie do pica inneov. No nic musze byc twarda! Może też jakoś się przyzwyczaje do tego "mydlanego" smaku :P A jeśli chodzi o mój tyłek to fotek nie robie. Poprostu nie chce sie załamywac oglądając go :P Zresztą u mnie cellulit nie ejst tak zaawansowany. Widac go gdy zepnę skórę. Ale niestety mam go wszedzie... Nawet na łydkach i przedramionach! Stan mojej skóry jest fatalny więc inneov czym prędzej musi wejśc do akcji :P mam jesczze pytanko... Czy zauwazyłyście, że podczas kuracji inneov chudł wam brzuszek? Bo na stronce inneov, ze zanika fałd brzuszny ale to dopiero po 3 miesięcznej kuracji... ja mam spore oponki na brzuszku i bardzo chciałąbym sie ich pozbyc! Dodam ty;lko, że cwiczenie brzuszkó nic nie pomaga :/ Więc licze na inneov. Ale na 3 miesięczną kurację mnie nie stac niestety... Myslicie, że po 30 dnia będzie jakaś poprawa?
Stary 2007-05-24, 13:05   #286
caroline_1988
Zakorzenienie

GG do caroline_1988

hehe Może poprostu dlatego tak mi obrzydliwie smakował bo piłam go z samego rana... Zobaczymy... Napewno da się do tego przyzwyczaic... :P No właśnie anetko ja nienawidze różnego typu tych napojów barwionych i orążad... BLECH!!!!!!!!! :/ No i nie pojam ich wogóle więc może dlatego nie mam do czego porównywac inneov i wydaje mi sie on taki obrzydliwy Ale mam nadzieje, ze jego picie stanie sie i dla mnie nawykiem jak zwykłe mycie zębów
Stary 2007-05-24, 13:46   #287
Mmercedes
Przyczajenie

Hejka,

wiecie dziewczyny, obserwuje ten watek jakis czas-ale wciaz nie zakupilam Inneov-moim molem przysłowiowym co mnie zzera jest alergia-praktycznie na wszystko ( jestem w trakcie odczulania w prawdzie, ale musze bardzo uwazac-pytanko: czy ktoras z Was zmaga sie z podobnym problemem i jak toleruje Wasz organizm ten "cudowny specyfik"?
Stary 2007-05-24, 15:11   #288
magmalishous
Przyczajenie

Tu mozna kupic inneov cellulit

http://www.aquavitae.com.pl/catalog/...oducts_id=8099
magmalishous jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 20:30   #289
caroline_1988
Zakorzenienie

GG do caroline_1988
Arrow Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

jestem po mojej wieczornej dawce inneov. No i musze przyznac, ze wcale nie było tak źle jak rano Chyba zaczynam się przyzwyczajac... Nawet zaczyna mi to smakowac hehe... Chociaz narazie jesczze czułam troche ten mydlany posmak...
Stary 2007-05-24, 20:37   #290
caroline_1988
Zakorzenienie

GG do caroline_1988

Kochana ja mam bardzo wrażliwy żołądek szczególnie na różnego rodzaju barwniki i dodatki chemiczne do jedzenia. Inneov kupiłam już ponad miesiąc temu ale leżał w szafce bo poprostu bałam się go spróbowac po przeczytaniu ulotki, ze zawiera on te chemiczne barwniki i polepszacze smaku Ale dziś w końcu powiedziałam sobie, ze jak już go kupiłam to spróbuje! No i rano wypiłam pierwszą dawkę. Na początku myślałam, że nie przejdzie mi to cholerstwo przez gardło ale teraz już jest lepiej No i jakoś mó żołądek to przyjał Ale na Twoim miejscu poradziłąbym się alergologa. Może faktycznie sa tam jakieś skłądniki, które moga wywołac u Ciebuie alergię. Zależy na co Ty jesteś uczulona. Na opakowaniu pisze, że jest to źródło fenyloalaniny. Najlepiej zapytaj lekarza. To nuic nie zaszkodzi a może uchronic przed szkodliwymi skutkami. W każdym bądź razie u mnie nie pojawiły się jak narazie żadne skutki uboczne
Stary 2007-05-24, 22:38   #291
Efiątko
Raczkowanie

GG do Efiątko

Jestem pod koniec pierwszego opakowania i sama nie wiem czy widac juz jakaś róznice, wszystko zalezy od oswietlania, w jednym nie widc zupelnie cellulitu a w innym wprost przeciwnie, jest widoczny golym okiem. Poki co bede stosowała 3 miesiace i wtedy zobaczę co to daje.. Co do smaku, nie jest on wcale taki okropny, przyzwyczaiłam się
Efiątko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 12:38   #292
caroline_1988
Zakorzenienie

GG do caroline_1988

no ja też się chyba zaczynam przyzwyczajac moją poranną dawkę wypiłam dziś bez sprzeciwu

mam do was pytanko... czy ważne jest aby byc inneov zawsze o tej samej porze? bo w moim przypadku to raczej nierealne wczoraj np rano piłam dopiero po 11 a dziś o 8... ma to jakiś wpływ na jego działanie??
Stary 2007-05-25, 22:21   #293
Bea69
Raczkowanie

Witam wszysktich serdecznie! Pare dni temu przez przypadek (zyciem rzadza przypadki) trafilam na to forum.
Ostatnio przegladajac gazety zwrocilam uwage na reklamy Inneov
i zastanawialam sie jak to dziala. Wczoraj odkrylam ten watek i przeczytalam w calosci a dzis przy okazji zakupow w aptece (jestem chora) maz zakupil mi to cudo. Odrazu wypilam. Smak - rozrzedzony kisiel truskawkowy, calkiem do przelkniecia.
Oby zadzialal na mnie
Bea69 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 11:14   #294
GoShA21
Raczkowanie

GG do GoShA21

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
mam do was pytanko... czy ważne jest aby byc inneov zawsze o tej samej porze? bo w moim przypadku to raczej nierealne wczoraj np rano piłam dopiero po 11 a dziś o 8... ma to jakiś wpływ na jego działanie??
wydaje mi sie, ze nie jest tak b.istotne, zeby go pic o tej samej porze, tylko ,zeby to robic 2x dziennie, w racjonalnych odstepach czasu (czyli np.min.6 godz.)..
na poczatku pilam rano o 9 i po poludniu o 17..a teraz zazwyczaj ok.godz.11-12 a pozniej 18-19..
nie wiem co inne kobitki mysla na ten temat

pozdrawiam

Stary 2007-05-26, 11:55   #295
Bea69
Raczkowanie

Witam!
Rowniez uwazam, ze pora nie ma znaczenia. Jest napisane zeby bic podczas posilkow, wiec zalezy o ktorej sie je pierwszy posilek i ten ostatni. U mnie roznie to bywa...
Bea69 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 18:45   #296
JustynaT.
BAN stały

Hey Kochane! Dołączam do Inneoviczek, dziś kupiłam moje pierwsze opakowanie ... troszkę wybuliłam (85zl) w pobliskiej aptece , ale już trudno, jak beda jakies efekty to poszukam może znajdę gdzieś w Poznaniu taniej (jeśli ktos ma info gdzie jest taniej w tym miescie - to piszcie)
Zacznę pić od poniedziałku, gdyż mam właśnie wtedy egzamin i nie chcę ryzykować dziś i jutro na wszelki wypadek, poza tym od poniedziałku bede chodzic na silowanie no i najwazniejsze- lepiej wszystko zaczynac od poniedziałku

Bede na bieżąco pisać.
Zrobie sobie fotke zeby porownywac efekty
BUZIAKI DLA WSZYSTKICH INNEOVICZEK
JustynaT. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 08:26   #297
bubencjaaa
Przyczajenie

.

Czas edycji: 2016-01-11 o 12:07
Stary 2007-05-27, 10:46   #298
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez bubencjaaa Pokaż wiadomość
Ale się załatwiłam Zamówiłam kolejne opakowania Inneov;u i przez fantastyczną pocztę polską (dzwioniłam do wysyłającego i wysłał już dawno) nie mam jeszcze. A w piątek wypiłam ostatnie saszetki, czyli dopiero jutro pójdę na pocztę i w najlepszym przypadku od wtorku bym znowu zaczęła 3-cie opakowanie.

Myślicie, ze 3 ni przerwy bardzo negatywnie wpłyną???
to moze sprobuj popytac w aptekach o probki. wtedy nie bedziesz musiala robic przerwy, albo bedzie ona mniejsza niz 3 dni.
Stary 2007-05-27, 14:13   #299
caroline_1988
Zakorzenienie

GG do caroline_1988

jestem po 7 saszetkach inneov i chyba nie widzę żadnej róznicy a u miss dare było ja widac już po 5 saszetkach... no nic... mam zakupione 2 opakowania i mam nadzieje, że to nie będa pieniądze wyrzucone w błoto...

aha no i jesczze jedna info dla was kochane... nigdy nie zalewajcie inneov zimną wodą! ja wczoraj tak zrobiłam i ten cały osad wypłynał mi na wierzch! taka pianka się z niego zrobiła... :/
Stary 2007-05-28, 13:43   #300
GoShA21
Raczkowanie

GG do GoShA21

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
jestem po 7 saszetkach inneov i chyba nie widzę żadnej róznicy a u miss dare było ja widac już po 5 saszetkach... no nic... mam zakupione 2 opakowania i mam nadzieje, że to nie będa pieniądze wyrzucone w błoto...

aha no i jesczze jedna info dla was kochane... nigdy nie zalewajcie inneov zimną wodą! ja wczoraj tak zrobiłam i ten cały osad wypłynał mi na wierzch! taka pianka się z niego zrobiła... :/
na kazdego inaczej dziala inneov, bo każdy organizm jest inny
nie ma się co przejmować i porównywać z czasem innych , ja tak robilam i myslalam ,że się zalamie..mój organizm potrzebowal dluzszego czasu, najwazniejsze, że napój zadzialal

a jeśli chodzi o tą wodę to ja caly czas zalewam zimną wodą tzn.mineralną w temperaturze pokojowej i jest ok,,, nio chyba, że Ty zalalas taką z lodówki

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości