Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie? - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-06-19, 09:28   #361
justynkab
Raczkowanie

Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

dzieki agatka, no ja tez mam nadzieje ze jednak troche chociaz zejdzie. Postanowilam ze jednak kupie drugie opakowanie, moze cos sie ruszy z tym cellulitem. Za 2.5 tygodnia wyjezdzam nad morze i chcialabym bez krepacji pokazac sie na plazy. Myslalam zeby moze pic to 3 razy dziennie jak myslicie? tylko ze ta kasa;/ poza tym masuje cialo prawie codziennie, uzywam kremow i pije inneov, a tu taka niemila niespodzianka, - powiekszyl sie cellulit. Jem to samo co jadlam wczesniej, tylko zmienilam krem, bo przeszlam z bielendy zelu termoaktywnego na galenic cellureverse. Moze to tez cos ma wspolnego z tym a nie ten inneov? Ale zakrecona jestem;-)
A co do swiatla to mam w przedpokoju takie niekorzystne i tam jest moj wymiernik cellulitu, wczesniej wlasnie na lydkach nie mialam dopiero od jakichs dwoch tygodni, ze az sie zalamalam ze nawet w rybaczkach nie wyjde 3 tygodnie temu zaczelam pic inneov i tez w tym czasie zmienilam krem.
justynkab jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 12:04   #362
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez justynkab Pokaż wiadomość
dzieki agatka, no ja tez mam nadzieje ze jednak troche chociaz zejdzie. Postanowilam ze jednak kupie drugie opakowanie, moze cos sie ruszy z tym cellulitem. Za 2.5 tygodnia wyjezdzam nad morze i chcialabym bez krepacji pokazac sie na plazy. Myslalam zeby moze pic to 3 razy dziennie jak myslicie? tylko ze ta kasa;/ poza tym masuje cialo prawie codziennie, uzywam kremow i pije inneov, a tu taka niemila niespodzianka, - powiekszyl sie cellulit. Jem to samo co jadlam wczesniej, tylko zmienilam krem, bo przeszlam z bielendy zelu termoaktywnego na galenic cellureverse. Moze to tez cos ma wspolnego z tym a nie ten inneov? Ale zakrecona jestem;-)
A co do swiatla to mam w przedpokoju takie niekorzystne i tam jest moj wymiernik cellulitu, wczesniej wlasnie na lydkach nie mialam dopiero od jakichs dwoch tygodni, ze az sie zalamalam ze nawet w rybaczkach nie wyjde 3 tygodnie temu zaczelam pic inneov i tez w tym czasie zmienilam krem.
co do picia 3 razy dziennie, to nie sadze, zeby to mialo cos dac. tak samo jak picie tylko jeden raz. bo jak jest ustalona jakas dawka, to znaczy, ze tyle wystarczy do walki. a jak nic nie pomoze, tzn. ze akurat na daną osobe nie dzialal [chociaz mam nadzieje, ze nie ma takiej osoby, bo w koncu to troche duzo kasy jak na niepewne experymenty:P]
a co do kremu, to bardzo mozliwe. moze na Ciebie dziala jakos dziwnie. nie wiem, jaki jest koszt tych kremow, czy mozesz wrocic do poprzedniego, 'le moze bys sprobowala? np na tydzien, dwa. a jesli by nic sie nie poprawilo to bys wrocila do tego teraz... chociaz z drugiej strony jak sie poprawi to nie bedzie wiadomo, czy to sprawka inneovu w koncu, czy zmiany kremu na stary... zamotane to:P
a cwiczysz cos? bo przy cwiczeniach beda na pewno szybsze efekty
Stary 2007-06-19, 12:05   #363
caroline_1988
Zakorzenienie

GG do caroline_1988

Jeśli pisze, żeby ic 2 razy dziennie to tzreba pic 2 razy dziennie. Za żadne Skarby nie zmieniaj zaleceń podanych na opakowaniu! Wiesz ja mam podobnie jak Ty... Jestem w połowie drugiego opakowania inneov i od tego przyglądania się sobie wydaje mi się, ze moje dziurska sie jesczze powiekszyły! Ale może właśnie tak działa inneov? Takie wilekie zwały tłuszczu i dziurska najpierw rozwala na takie mniejsze i dlatego nam się wydaje, że mamy więcej tego cellulitu. A tak naprawdę potem zniknie on zupełnie? Hmm... Ja w to wierze... I mam nadzieje, że uda sie pokonac to cholerstwo!

WCZORAJ OGLĄDAŁAM UDA I PUPE MOJEGO FACETA... KURCZE JAK JA MU ZAZDROSZCZE! CELLULITU ANI WIDU ANI SŁYCHU! CZEMU TYLKO MY KOBITKI MAMY DO NIEGO SKŁONNOŚCI? :/
caroline_1988 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 12:15   #364
caroline_1988
Zakorzenienie

GG do caroline_1988

Cytat:
Napisane przez fionna Pokaż wiadomość
Hmm, rzadko można trafić na tak zaciętą sztukę jak Ty, która próbuje wszystkiego i to tak intensywnie - godne podziwu, poważnie ! Z tą folią to ja nie próbowałam, ale słyszałam, że to może coś pomagać, ale takie tam gadanie, jak nie wypróbujesz to się nie dowiesz No ale jeżeli pijesz Inneov i regularnie uprawiasz sport + kremidła no to Twój cellulit będzie tak przed Tobą uciekał jak głód przed Danio Myślę, że to tylko kwestia czasu, może rezultaty pojawią się poprostu nieco później i już, ale przy takiej kuracji nie mogą się według mnie nie pojawić.

Co do smaku - do wszystkiego można się chyba przyzwyczaić w zależności od tego jak mocno czegoś chcemy, jak bardzo cel jest ważniejszy niż środek

Miss Dare - również z całego serca gratuluję, jeżeli przypuszczenia się potwierdzą !

Tylko kurcze już aerobiku przez wakacje nie będzie Teraz tylko w piątek dopiero... Ale za to w nastepnym tygodniu z racji, ze to ostatni będzie codziennie. I mam zamiar chodzic codziennie... Pewnie będę cała połamana ale kij w oko A jesli chodzi o tą folię to kurcze nie mam kiedy spróbowac! Bo ciągle coś! A to ma ktoś przyjśc a to ja musze gdzies iśc i nie mogę w spokoju się zawinąc i posiedziec w samotności :P Ale miejmy nadzieję, ze znajdę w końcu czas i opiszę wrażenia

żebym się tylko nie zapuściła jak tego aerobiku nie będzie... :/
Stary 2007-06-19, 14:03   #365
justynkab
Raczkowanie

Cool Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Wiesz ja mam podobnie jak Ty... Jestem w połowie drugiego opakowania inneov i od tego przyglądania się sobie wydaje mi się, ze moje dziurska sie jesczze powiekszyły! Ale może właśnie tak działa inneov? Takie wilekie zwały tłuszczu i dziurska najpierw rozwala na takie mniejsze i dlatego nam się wydaje, że mamy więcej tego cellulitu. A tak naprawdę potem zniknie on zupełnie?

no wlasnie mi tez to przyszlo do glowy, ze moze taki zaawansowany cellulit jest rozbijany i bardziej te dziury widac, ale ze w koncu zejdzie?? wierze tez ze jednak pomoze, dzs kupuje drugie opakowanie i bede pila jak przez ostatni tydzien 2 razy dziennie. Powiedzcie czy to wazne zeby pic podczas posilku, czy mozna zaraz po?;-)
Stary 2007-06-19, 14:05   #366
justynkab
Raczkowanie

a co do cwiczen..to musze sie przyznac, ze wstyd ale nie cwicze nie moge sie zmusic, jestem taka padnieta ze juz nic mi sie nie chce po poludniami. Czasem troche na steperze pochodze i to wszystko, ale na sama mysl juz jestem zmeczona
Stary 2007-06-19, 16:41   #367
justynkab
Raczkowanie

a może by kupic jakies inne tabletki? sa takie jak cla claronol, cealin, czy lierac kapsulki, co myslicie? Niektore, z tego co czytam maja lepszy sklad.. Poradzcie cos bo juz sie zakrecilam czy zostac przy tym inneov czy kupic cos innego?
Stary 2007-06-19, 19:27   #368
KOZIANECZKA
Raczkowanie

Droga Justynko,
ja też w tamtym roku wiedziałam że mam celulit ale sądziłam, że nie jest on bardzo duży aż pewnego dnia stanęłam w sklepowej przymierzalni w ostrym jak chol... świetle i aż zbladłam miałam celulit nawet nad kolanami o co bym wogóle się nie podejrzewała, także poprostu nie stałaś wcześniej w takim świetle albo nie oglądałaś tak szczegółowo swoich nóżek. Pozdrawiam.
KOZIANECZKA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 19:54   #369
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie

Cytat:
a co do cwiczen..to musze sie przyznac, ze wstyd ale nie cwicze nie moge sie zmusic, jestem taka padnieta ze juz nic mi sie nie chce po poludniami. Czasem troche na steperze pochodze i to wszystko, ale na sama mysl juz jestem zmeczona
a masz mozliwosc jazdy na rowerze? bo np jesli w rozne miejsca przemieszczasz sie autobanami, czy tramwajami, to moze lepiej zamienic to na rower? nie bedziesz musiala znajdywac specjalnego czasu na cwiczenia, a nawet bedziesz miala czasu wiecej przez to, ze wszedzie bedziesz szybciej [nie stoisz w korku, nie musisz tracic czasu na czekanie na autoban, dochodzenie na przystanek]. a jezdzenie nie koniecznie musi byc meczące. przyjemne z pozytecznym
Stary 2007-06-19, 22:51   #370
Maripossa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AGATkA_eSZ Pokaż wiadomość
nie zaprzeczaj, bo sama napisalas, ze jesz WSZYSTKO, wiec dla mnie to jest jasne, ze moga byc w tym takze rzeczy, od ktorych robi sie cellulit 'le jesli nie jesz takich rzeczy, to moglas to zaznaczyc-odpowiedzialabym Ci inaczej. bo jak juz mowilam, to zabrzmialo jakbys nie patrzyla na to co jesz, a jak sie nie patrzy, to to pomaga wyrobic sobie cellulit.a po co krem na cellulit, skoro sie nie patrzy na to, co sie je? a sam krem moim zdaniem nie pomoze, trza sie tyz odpowiednio odżywiac. no i mysle, ze kremy raczej nie wyszczuplaja, tylko wygladzaja. no
ok, rozumiem...ale napisalam juz na poczatku, ze jadam czasem fast foody, slodyczy tez sobie nie odmawiam - i nie bede odmawiac, bo jestem chuda a cellulit nie jest dla nie czyms az deprymujacym, zebym miala sobie jadlospis zmieniac.
Nie twierdze, ze kosmetyki zwlacza cellulit, napisalam ze staram sie jezdzic na rowerze (ponoc to lepsze od biegania) ale chcialabym tez rady co do ksoemtykow....
i tyle.

Hm, nadal jej nie dostalam...
Maripossa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 11:36   #371
caroline_1988
Zakorzenienie

GG do caroline_1988
Exclamation Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
a może by kupic jakies inne tabletki? sa takie jak cla claronol, cealin, czy lierac kapsulki, co myslicie? Niektore, z tego co czytam maja lepszy sklad.. Poradzcie cos bo juz sie zakrecilam czy zostac przy tym inneov czy kupic cos innego?
Droga Justynko... Moim zdaniem powinnas pozostac przy kuracji inneov. Bo jeżeli już ja zaczełaś to moim zdaniem nie ma sensu jej pezerywac i zaczynac inną! A o braniu dwóch różnych środków jednocześnie nie ma mowy!Z pewnością przyniosłoby to więcej szkód niż pożytku! Nie znam składu tych tabletek ale obawiam się, ze zawierają one składniki o mocniejszym działaniu i przez to bardziej szkodliwym. Ja nie mam zaufania do takich środków. Nawet do inneov zaufania nie miałam ale któraś z dziewczyn radziła się farmaceutki i ta powiedziała, ze w inneov są same naturalne składniki. No oprócz tych barwników, o które się tak obawiałam bo mam bardzo wrażliwy żołądek i alergie pokarmową. Ale jest jak najbardziej ok Nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych A z takimi tabletkami to już różne niepezyjemne przygody słyszałam więc odradzam Ci... Zresztą jakbyś teraz zaczęła inną kurację to pienbiądze, które wydałaś na inneov poszłyby w błoto! A więc podsumowując... ZOSTAŃ PRZY INNEOV!
Stary 2007-06-20, 11:42   #372
caroline_1988
Zakorzenienie

GG do caroline_1988

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
A ja mam do was takie pytanie (moze troche off-topic...): mianowicie jestem straaasznie chuda (50kg/171cm...) ale mimo to mam cellulit na tyle ud i troche na posladkach - jest to tzw. cellulit twardy wyst. u osob szczuplych, sportowcow i tancerzy... Staram sie jezdzic na rowerze, o diete to moze nie szczegolnie dbam, gdyz jest mi wszystko jedno, bo chce przytyc wiec jem WSZYSTKO...(choc wiem,z e i tak nie przytyje, bo taka moja uroda poprostu).
Chcialam natomiast zapytac, jaki dobry kosmetyk wspomagajacy moglabym zakupic, aby zwalczal cellulit ale BRON BOZE nie wyszczuplal?? Czy jest cos takiego na rynku??
Z gory dzieki za odpowiedzi
Hmm... Co by Ci tu Kochana poradzic... Ja tych kremów stosowałam już mase pwoiem Ci szczerze... I w3zystkie niby był wyszczuplające ale w taki sposób żaden na mnie nie podziałał :P Jesli chodzi o cellulit to też sobie zbytnio z tym nie radziły Teraz wróciłam do kosmetyków Eveline. Są w przystepnej cenie i przynajmniej czuje się, że cos tam drenuje skórę A jeśli chodzi o Ciebie to polecam Ci peelingi. Ja mam z Garniera ujędrniający. Wystarczy robic go 2 razy w tygodniu żeby wygładzic skórkę. Była tu też mowa o peelingu kawowym, któy samemu można zrobic. Musisz przeszukac wątek. Gdzies na początku o tym mówiłyśmy. No i oczywiście masaże podczas wklepywania kremiku Zycze powozenia w walce z wrogiem!
Stary 2007-06-20, 11:47   #373
caroline_1988
Zakorzenienie

GG do caroline_1988

A ja mam jeszcze o was pytanie dziewczyny Kochane... Bo jestem w trakcie opakowania 2 inneov... I z rozpacza patrze jak coziennie tych saszetek robi się coraz mniej... Niestety z kaską u mnie krucho... I tak myślę, czy może nie zastosowacby suplementacji? Któraś z wizażanek pisała o tym żeby pic wapno, kupic tabletki z glukozaminą i wyciąg z kory sosny nadmorskiej no i pic zieloną herbatkę... Jak myśkicie czy będzie tak samo działało jak inneov? bo ja mam trochę wątpliwości... :/ Ale z drugiej strony nie wiem jak wykombinowac kaske na kolejne opakowanie... :/

A tak na marghinesie musze sie pochwalic, ze na mieście dziś spotkałam mojego starego kumpla i powiedział, że schudłam Myślałam, ze mi wkręca ale on pwoiedział, ze naprawdę Kurde i żeby to jeszcze facet takie rzeczy zauważał??? Moze faktycznie coś ten inneov zdziałał i te kremiki??? Normalnie mnie podbudował ten jego komentarz tak że szok
Stary 2007-06-20, 16:31   #374
justynkab
Raczkowanie

dzieki caroline_1988 za odpowiedz kupilam sobie wczoraj tez bio CLA i ponoc to tez dziala na cellulit, ale tez na schudniecie, znacie ten specyfik?

a co do inneov to jeszcze mam 3 saszetki czyli na dzis jedna i na jutro i jeszcze sie wstrzymuje z decyzja ze moze znajde cos lepszego, sama nie wiem, myslisz ze pomoze jednak i cos sie ruszy? drogie to i zastanawiam sie czy moze jest cos lepszego??

poradzcie cos bo przez ten cellulit w nerwice wpadne;-)
jak ja go nie lubie
Stary 2007-06-20, 18:00   #375
Maripossa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Hmm... Co by Ci tu Kochana poradzic... Ja tych kremów stosowałam już mase pwoiem Ci szczerze... I w3zystkie niby był wyszczuplające ale w taki sposób żaden na mnie nie podziałał :P Jesli chodzi o cellulit to też sobie zbytnio z tym nie radziły Teraz wróciłam do kosmetyków Eveline. Są w przystepnej cenie i przynajmniej czuje się, że cos tam drenuje skórę A jeśli chodzi o Ciebie to polecam Ci peelingi. Ja mam z Garniera ujędrniający. Wystarczy robic go 2 razy w tygodniu żeby wygładzic skórkę. Była tu też mowa o peelingu kawowym, któy samemu można zrobic. Musisz przeszukac wątek. Gdzies na początku o tym mówiłyśmy. No i oczywiście masaże podczas wklepywania kremiku Zycze powozenia w walce z wrogiem!
Znaczy sie jak kupie np. serum z Eveline intensywnie wyszczuplajace+ujedrniaja ce antycellulit, to sa baardzo nikle szanse ze obwod ud sie zmieniszy? bo tez chyba jedna znajoma dobrze mi powiedziala: nie wyszczupli, bo nie ma z czego, gdyz tluszczyku zero...
Maripossa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 19:50   #376
siunta
Przyczajenie

hej wszytskim
no wiec ja dolaczylam do zwolennicek inneov jakies 1,5 tygodnia temu i wiecie co tez mam momentami wrazenie ze jest gorzej!!!!!!! tak po 4 dniach wygladalo na lepiej ale moze kurcze to tylko tak bardzo sie w to chce uwierzyc..............:co nfused: ale teraz jak staje przed lustrem i analizuje dolek po dolku to na serio jakbym miala gorzej niz przed kuracja. nie ukrywam ze ucieszyl mnie fakt jak przeczytalam ze nie jestem pierwsza. moze faktycznie to tak dziala............. obysmy wygrały z tym okrepienstwe. o ewentualnych zmianach na lepsze lub gorsze bede informowac

pozdrawiam
siunta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 23:29   #377
Coimbra
Przyczajenie

Cytat:
A co to znaczy"lepszy skład" ? Bo nie bardzo rozumiem. Czytałam swego czasu gdzieś w sieci, jak dziewczyny pisały, że są właśnie inne środki o większej liczbie składników, ale tak sobie myślę, czy to o to chodzi? czy raczej o to, aby środek był skuteczny. bo przeciez liczy się nie tylko dobór, ale i proporcje składników, ich przetworzenie itp. Więc łatwo się dać zwieść jedynie patrząc na sam skład. Jeżeli wiadomo, że jakaś roślina ma właściwości antycellulitowe ogólnie rzecz biorąc, no to każda firma doda ją do składu leku, pytanie jak i w jakiej proporcji a to sie wedłgu mnie bardzo liczy ... no i to tak samo, jak zmienianie pasa w ciągu jazdy na ten, gdzie nam sie wydaje, ze samochody szybciej jadą lub przy kasie w sklepie - ja zawsze na tym źle wychodzę, albo inny pas nagle przyspiesza a ja już na innym, albo w "nowej" kolejce, komuś nie działa karta płatnicza i tylko sterczę tam z wyrzutami sumienia, tak że ciśnie mi się na usta "co nagle to po diable ". Żadnych nagłych decyzji takie jest moje zdanie ... Popatrz raczej co piszą wytwałe "pijawki" Inneovu". Jak jest ok, to znaczy, że z Tobą też tak będzie
Coimbra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 09:46   #378
justynkab
Raczkowanie

dzieki coimbra za odpowiedz, dzis, najpozniej jutro powinnam kupic inneov zeby nie przerywac kuracji ale przeraza mnie fakt ze cellulit sie pogarsza i ze robia sie wlasnie takie 'dziury', nie tylko mi, wiec cos w tym jest, ale producent nie uprzedzil ze jest mozliwosc pogorszenia. Mam teraz dylemat bo chcialabym zeby chociaz z lydek mi zniknal.
Natomiast piszac 'lepszy sklad' mialam na mysli CLA, Ekstrakt z miłorzębu japońskiego, kofeine, bo wydawalo mi sie ze moze to lepiej dziala, a szczegolnie oleje rybne, ah nie wiem

hm moge sie mylic, ale kurcze o co chodzi z tym pogorszeniem stanu skory dziewczyny?? jak myslicie?
Stary 2007-06-21, 10:18   #379
nika-4
Przyczajenie

Witam dziewczyny, ja od ok. 29 kwietnia pije inneov i przez ten czas miałam różne odczucia jednak teraz w 100% każdej z was go polecam. Ja mam 25 lat, 168 wzrostu i ważę 60kg jednak co do figury nie mam zastrzeżeń pomimo tych kilogramów jestem zgrabna, któraś z was pisała iż zmalały jej piersi ja nie narzekam a wręcz przeciwnie bo 75 duże C. Stałam sie bardziej pewna siebie, leniuchując na łóżku z chłopakiem leże sobie w samych stringach i nie mam oporu jak wcześniej że wstrętny cellulit widać. Jednak na wysokości pępka jeszcze mam mała oponkę jak siedzę ale do tego chyba należy poćwiczyć jednak jestem leniuszkiem. Pozdrawiam was serdecznie i za każdą trzymam kciuki oby jak najpiękniej wyglądać na wakacjach jak i dla samej siebie.Buzka. Zapomniałam dodać iż od około 3 tygodni połykam BOI-CLA ponieważ miałam prawie 2 tygodniową przerwę w piciu inneov jednak nie wpłynęło to negatywnie na stan skóry. Jeszcze jeden wątek, czuje i widzę że schudłam jednak moja waga stoi w miejscu?! o co chodzi?
nika-4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 10:21   #380
justynkab
Raczkowanie

nika, czy zszedl ci cellulit wlasnie po tym proszku, i tylko po nim? bo mam dylemat czy kupic drugie opakowanie, a nie zaobserwowalas na poczatku jakiegos pogorszenia?
Stary 2007-06-21, 11:41   #381
caroline_1988
Zakorzenienie

GG do caroline_1988

Cytat:
nika, czy zszedl ci cellulit wlasnie po tym proszku, i tylko po nim? bo mam dylemat czy kupic drugie opakowanie, a nie zaobserwowalas na poczatku jakiegos pogorszenia?
Słuchaj Justynka jak już masz wydawac kase i coś kupowac to koniecznie kontynuuj kuracje inneov! Nie ma sensu jak już Ci pisałam wcześniej zmieniac kuracji skoro już zaczełąś pic inneov! Ja sama miałam zamiar przeprowadzic na sobie tylko miesięczną kurację ale kończy mi sie powoli drugie opakowanie i chyba kupie nastepne I faktycznie troche schudłam chyba Tak mi się wydaje, ze moje nóżki są sporo szczuplejsze!!! I ostatnio mój facet mnie nawet podniósł! A tak to nigdy nie mógł mnie dac rady taka byłam ciężka I powiedział: OOOOO Skarbie! Jakaś taka leciutka się zrobiłaś!

zaczynam wierzyc w inneov i to szczerze. Pomimo tych dziursk. Ale tym bardziej nie chce przerywac kuracji! I mó cellulit na łydkach chyba się zmniejsza!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! NIECH ŻYJE INNEOV!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chociaż na początku naprawdę podchodziłam do niego sceptycznie...
Stary 2007-06-21, 11:45   #382
caroline_1988
Zakorzenienie

GG do caroline_1988

Cytat:
Napisane przez nika-4 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny, ja od ok. 29 kwietnia pije inneov i przez ten czas miałam różne odczucia jednak teraz w 100% każdej z was go polecam. Ja mam 25 lat, 168 wzrostu i ważę 60kg jednak co do figury nie mam zastrzeżeń pomimo tych kilogramów jestem zgrabna, któraś z was pisała iż zmalały jej piersi ja nie narzekam a wręcz przeciwnie bo 75 duże C. Stałam sie bardziej pewna siebie, leniuchując na łóżku z chłopakiem leże sobie w samych stringach i nie mam oporu jak wcześniej że wstrętny cellulit widać. Jednak na wysokości pępka jeszcze mam mała oponkę jak siedzę ale do tego chyba należy poćwiczyć jednak jestem leniuszkiem. Pozdrawiam was serdecznie i za każdą trzymam kciuki oby jak najpiękniej wyglądać na wakacjach jak i dla samej siebie.Buzka. Zapomniałam dodać iż od około 3 tygodni połykam BOI-CLA ponieważ miałam prawie 2 tygodniową przerwę w piciu inneov jednak nie wpłynęło to negatywnie na stan skóry. Jeszcze jeden wątek, czuje i widzę że schudłam jednak moja waga stoi w miejscu?! o co chodzi?
Hmm... Z wagą to jest róznie... Ale powiem Ci jeden przypadek i byc może własnie u Ciebie to zaistniało. W gimnazjum miałam koleżanke, która była strasznie chuda. Nic nie tyła ale waga jej znacznie podskoczyła. Potem po rozmowie z pielęgniarką wszystko się wyjaśniło Kobitka powiedziała, że od naszej wagi nie zależy ilośc tłuszczu ale też czy mamy ciężkie kości no i od naszych mięśni! Ta koleżanka spoko grała w siatkówkę i prawdopodobie jej masa mięśniowa stała się cięższa dlatego wazyła więcej. A w Twoim przypadku może jest tak, że Twój tłuszczyk zmienił się na mocne mięśnie. Dlatego waga stoi w miejscu chociaż zeszczuplałaś GRATULUJE POZBYCIA SIE KOMPLEKSÓW I WYGRANEJ WALKI!
Stary 2007-06-21, 11:46   #383
caroline_1988
Zakorzenienie

GG do caroline_1988

Cytat:
Napisane przez Coimbra Pokaż wiadomość
A co to znaczy"lepszy skład" ? Bo nie bardzo rozumiem. Czytałam swego czasu gdzieś w sieci, jak dziewczyny pisały, że są właśnie inne środki o większej liczbie składników, ale tak sobie myślę, czy to o to chodzi? czy raczej o to, aby środek był skuteczny. bo przeciez liczy się nie tylko dobór, ale i proporcje składników, ich przetworzenie itp. Więc łatwo się dać zwieść jedynie patrząc na sam skład. Jeżeli wiadomo, że jakaś roślina ma właściwości antycellulitowe ogólnie rzecz biorąc, no to każda firma doda ją do składu leku, pytanie jak i w jakiej proporcji a to sie wedłgu mnie bardzo liczy ... no i to tak samo, jak zmienianie pasa w ciągu jazdy na ten, gdzie nam sie wydaje, ze samochody szybciej jadą lub przy kasie w sklepie - ja zawsze na tym źle wychodzę, albo inny pas nagle przyspiesza a ja już na innym, albo w "nowej" kolejce, komuś nie działa karta płatnicza i tylko sterczę tam z wyrzutami sumienia, tak że ciśnie mi się na usta "co nagle to po diable ". Żadnych nagłych decyzji takie jest moje zdanie ... Popatrz raczej co piszą wytwałe "pijawki" Inneovu". Jak jest ok, to znaczy, że z Tobą też tak będzie
hehe ja mam dokłądnie tak samo z tymi kolejkami!!! A myślałam, ze tylko ja mam takiego pecha i że tylko ja widze w tym problem...
Stary 2007-06-21, 11:51   #384
caroline_1988
Zakorzenienie

GG do caroline_1988

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Znaczy sie jak kupie np. serum z Eveline intensywnie wyszczuplajace+ujedrniaja ce antycellulit, to sa baardzo nikle szanse ze obwod ud sie zmieniszy? bo tez chyba jedna znajoma dobrze mi powiedziala: nie wyszczupli, bo nie ma z czego, gdyz tluszczyku zero...
Kochana włąsnie myślę, że te kosmetyki działają tylo na nadmiar... Przecież nie będą wspomagały spalania twoich mięśni A moim zdaniem w twoim przypadku nie warto wydawac kasy na drogie kosmetyki. Ja stosuje to serum o którym wspomniałaś i do tego krem z tej samej linii. No i wspomagająco serum na brzuch i pośladki, ponieważ pośladki jak je zepne to są w dziurskach brzydkich Chociaz już widze poprawe po inneov ale muszę działac ze zdwojoną siłą Także bez obaw moim zdaniem stosuj kosmetyki antycellulitowe. ja nawet jak pozbędę się już zbędnego tłuszczu (w co wierze) to i tak nadal planuję smarowac się kremikami żeby nie dopuścic do takiego stanu rzeczy jak teraz... Więc życze Ci powodzenia i mam nadzieje, ze pozbędziemy się wszystkie tego wrednego paskudztwa!
Stary 2007-06-21, 12:17   #385
justynkab
Raczkowanie

Smile Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Słuchaj Justynka jak już masz wydawac kase i coś kupowac to koniecznie kontynuuj kuracje inneov! Nie ma sensu jak już Ci pisałam wcześniej zmieniac kuracji skoro już zaczełąś pic inneov! Ja sama miałam zamiar przeprowadzic na sobie tylko miesięczną kurację ale kończy mi sie powoli drugie opakowanie i chyba kupie nastepne I faktycznie troche schudłam chyba Tak mi się wydaje, ze moje nóżki są sporo szczuplejsze!!! I ostatnio mój facet mnie nawet podniósł! A tak to nigdy nie mógł mnie dac rady taka byłam ciężka I powiedział: OOOOO Skarbie! Jakaś taka leciutka się zrobiłaś!

zaczynam wierzyc w inneov i to szczerze. Pomimo tych dziursk. Ale tym bardziej nie chce przerywac kuracji! I mó cellulit na łydkach chyba się zmniejsza!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!! NIECH ŻYJE INNEOV!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chociaż na początku naprawdę podchodziłam do niego sceptycznie...
dzieki caroline kupie ten inneov, masz racje nie ma co zmieniac skoro juz jedno opakowanie koncze, to bedzie szkoda wydanej kaski na poprzednie opakowanie. Moze teraz cos sie ruszy i cellulit bedzie uciekal gdzie pieprz rosnie
Stary 2007-06-21, 12:37   #386
nika-4
Przyczajenie

Ze mną jest tak, cellulitis miałam właściwie na pupie i trochę pod, oczywiście całkowicie nie znikł ale widoczne grudki są dopiero kiedy ścisnę ciałko lub mocno napnę pupę. Do walki z tym paskudztwem używam tylko inneov !!! + BIO-CLA a jeśli chodzi o masaże to brak, uwielbiam na mokre ciało smarować się oliwką bo skóra jest nawilżona i w dotyku jedwabista, Ja osobiście w ciągu dnia wypijam naprawdę spore ilości płynów/woda, herbata, zimny żywiec wieczorkiem/ Naprawdę zachęcam do dalszego stosowania inneov i nie poddawajcie się dziewczęta, a do tego czy na początku picia były jakieś nieporządne efekty to troszkę cellulit był bardziej widoczny po jakiś 2 tyg. od rozpoczęcia picia ale teraz jest OK!. Ja od dzisiaj biorę się za brzuszki, proszę trzymajcie za mnie kciuki. Buzka papa. Jeszcze jedno, tamtego lata stosowałam tabletki CELLASENE i zero efektu a droższe od innov. Zdecydowanie nie polecam.
Stary 2007-06-21, 12:40   #387
justynkab
Raczkowanie

Smile Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

dzieki NIKA za odpowiedz, dzis kupuje inneov i mam nadzieje ze da rade sobie z tym cellulitem
Stary 2007-06-21, 12:51   #388
nika-4
Przyczajenie

justynkab trzymam kciuki i jestem pewna że będziesz zadowolona.pa
Stary 2007-06-21, 13:23   #389
caroline_1988
Zakorzenienie

GG do caroline_1988

no to tzrymamy kciuki za Twoje brzuszki A ja własnie przeczytałam w gazecie reklamę na której swą uwagę przyciągnęła do mnie pani z ładna pupą o CELLASENE i weszłam do netu żeby coś poszukac o tym ale już tu znalazłam odpowiedź Bo jak wiadomo najlepsza opinią są obserwacje innych A więc jakoś musze wykombinowac kaske na nastepne opakowanie inneov... Hmm...
Stary 2007-06-21, 13:59   #390
justynkab
Raczkowanie

na pewno napisze czy inneov dziala
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości