Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie? - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-06-26, 21:49   #451
JustynaT.
BAN stały

Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

skończyłam dzis drugie opakowanie... jutro zaczynam trzecie ( i kto wie czy nie ostatnie). Po pierwszym byłam zachwycona ale teraz juz nie pałam takim optymizmem niestety. wiadomo że nie ma cudów i cellulit nie zniknie ale nie sądziłam że się będzie pogarszał a tak niestety mi sie wydaje normalnie ryczec sie chce . Byłam dzis na zakupach - te lustra i oświetlenia w przymierzalniach są okrutne
Nie wiem co robić, poza tym zaczynają mi wychodzić pajączki na łydkach - mam nadzieje ze nie po inneov
JustynaT. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 09:12   #452
teoska
Przyczajenie

Witam wszystkie walczące z cellulitisem!
Skonczyłam drugie opakowania inneov , czekam na 3-cie, moja opinia o nim jest jak najbardziej pozytywna, pilam 2 razy dziennie, bardzo systematycznie, przerwy pomiedzy seriami są nawyzje 1- dno dniowie, wcieram raz dziennie krem antycell. efekty są bardzo zadawalające, a muszę powiedzieć że mialam cellulitis bardzo zaawansowany - z bolącymi miescami. Byl taki moment że nierówności stały się bardzo widoczne, ale to była kwestia kilku dni. Chciałabym przeprowadzic pelną kurację 3 miesieczna - może się uda!
Powodzenia wszystkim pijącym i smarującym
teoska
teoska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 09:48   #453
Wiolka525
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
Ale nie odmawiaj sobie wszytskich przyjemności Dobre samopoczucie też ma wpływ na naszą figurę! A wiadomo że bez słodyczy od razu dzień taki pusty... Bezbarwny... Właśnie się wysmarowałam kremikiem antytcellulit a teraz idę sobie zjeśc pyszną czekoladkę. Milka śmietankowo truskawkowa! MNIAM! Moja ulubiona...
Oj nie odmawiam sobie wszystkiego, to nierealne bo jestem ciasteczkowo-cukierkowym potworkiem. Staram sie jedynie ograniczyć te wszystkie specjały. Milka śmietankowo-truskawkowa...PALCE LIZAĆ! Pozdrawiam i życzę powodzenia w walce o gładką skórę...
Wiolka525 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 11:15   #454
miss dare
Raczkowanie

dzięki za podpowiedź - może sobie kupie tez ten Tonific Minceur Nuxe żel-krem przeciwcellulitowy i sprawdzę na sobie.

Ale....

Wczoraj rozmawiałam z moją koleżanką z Axla (tą dziennikarką co już pisałam o niej) i ona miała pogadankę na temat Inneovu i oto co się dowiedziałam:

1. Inneov Cellulit powinno się pić przez pełne 3 miesiące - czyli to co ja zrobiłam było bez sensu jak się okazuje Nie powinnam była przerywać stosowania!

dlatego się to powinno tak długo pić, że podstawowym działaniem tego preparatu ma być oczyszczanie organizmu z toksyn, które siedzą w wodzie (tak zrozumiałam, jeśli czynię herezję to niech mnie kto poprawi!) - a cellulit ponoć tworzy się także dlatego, że te toksyny w wodzie siedzą i potem coś tam psuja w warstwie lipidowej. W związku z tym mocno działające kremy wyciągają wodę i toksyny na chwilę, ale w organizmie one zostają i po jakimś czasie jest nawrót cellulitu. No i z tego co zrozumiałam , to z Inneovem jedno czy 2 opakowania to za mało, żeby się pozbyć tych toksyn

A ja nie mogę brać teraz ciurkiem tego przez 3 miesiace ze względu na to planowanie ciąży!!!

2. Po 3 miesięcznej kuracji nalezy przerwać, dalsza kuracja nie zmieni już bardziej tego, co się osiągnęło, więc trzeba przestać. Także ze względu na portfel zapewne, co by nie wyszczuplił się za bardzo

3. Kurację trzeba powtarzać RAZ W ROKU!
(ale nie dłużej niż 3 miesiące). Czyli walka z cellulitem to już na całe życie chyba

4. Kurację powinno się wspomagać zewętrznie kremami i ćwiczeniami. (to chyba nie nowość dla nas)

Ja szczerze mówiąc lekko się podłamałam, bo na serio mam wrażenie, że cellulit atakuje już każdy zakamarek mojego ciała, czuję jakbym się rozłaziła we wszystkich kierunkach A tu nie mogę zaryzykować teraz kuracji na 3 miechy. A jak już teraz rozumiem wszelkie kuracje, czy to czymś do wewnątrz czy kremami na 14 dni też są o kant stołu potłuc, bo to za krótko

No i co ja mam robić???

Edytowane przez miss dare
Czas edycji: 2007-06-27 o 11:16 Powód: dodałam wyboldowanie, żeby było łatwiej czytać
miss dare jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 15:58   #455
caroline_1988
Zakorzenienie

GG do caroline_1988

Cytat:
Napisane przez miss dare Pokaż wiadomość
dzięki za podpowiedź - może sobie kupie tez ten Tonific Minceur Nuxe żel-krem przeciwcellulitowy i sprawdzę na sobie.

Ale....

Wczoraj rozmawiałam z moją koleżanką z Axla (tą dziennikarką co już pisałam o niej) i ona miała pogadankę na temat Inneovu i oto co się dowiedziałam:

1. Inneov Cellulit powinno się pić przez pełne 3 miesiące - czyli to co ja zrobiłam było bez sensu jak się okazuje Nie powinnam była przerywać stosowania!

dlatego się to powinno tak długo pić, że podstawowym działaniem tego preparatu ma być oczyszczanie organizmu z toksyn, które siedzą w wodzie (tak zrozumiałam, jeśli czynię herezję to niech mnie kto poprawi!) - a cellulit ponoć tworzy się także dlatego, że te toksyny w wodzie siedzą i potem coś tam psuja w warstwie lipidowej. W związku z tym mocno działające kremy wyciągają wodę i toksyny na chwilę, ale w organizmie one zostają i po jakimś czasie jest nawrót cellulitu. No i z tego co zrozumiałam , to z Inneovem jedno czy 2 opakowania to za mało, żeby się pozbyć tych toksyn

A ja nie mogę brać teraz ciurkiem tego przez 3 miesiace ze względu na to planowanie ciąży!!!

2. Po 3 miesięcznej kuracji nalezy przerwać, dalsza kuracja nie zmieni już bardziej tego, co się osiągnęło, więc trzeba przestać. Także ze względu na portfel zapewne, co by nie wyszczuplił się za bardzo

3. Kurację trzeba powtarzać RAZ W ROKU!
(ale nie dłużej niż 3 miesiące). Czyli walka z cellulitem to już na całe życie chyba

4. Kurację powinno się wspomagać zewętrznie kremami i ćwiczeniami. (to chyba nie nowość dla nas)

Ja szczerze mówiąc lekko się podłamałam, bo na serio mam wrażenie, że cellulit atakuje już każdy zakamarek mojego ciała, czuję jakbym się rozłaziła we wszystkich kierunkach A tu nie mogę zaryzykować teraz kuracji na 3 miechy. A jak już teraz rozumiem wszelkie kuracje, czy to czymś do wewnątrz czy kremami na 14 dni też są o kant stołu potłuc, bo to za krótko

No i co ja mam robić???
Kochana nie załamuj się! Moim zdaniem nie warto w Twojej sytuacji zaczynac znowu kuracji inneov... Skoro planujesz miec dizidziusia nie warto zaczynac... A teraz dopóki nie jestes jeszcze w ciąży to staraj sie ruszac jak najwięcej! Nawet spacerek do pracy zamiast jazdy samochodem czy autobusem wystarczy! Smaruj sie kremikami. Ja mam ta serie z Eveline serum i krem i jestem bardzo zadowolona Unikaj długich ciepłych kapieli. Najlepiej bież prysznic i masuj ciałko strumieniami naprzemiennie ciepłej i zimnej wody. Rób co jakiś czas peelingi i masaże chociaz króciótkie przy wmasowywaniu kremiku. A jak już będziesz pewna, ze zostaniesz mamusią to odstaw te wszystkie silnie działające kremy i kup jakis dobry balsam ujędrniający. Nie wiem gdzie mieszkasz ale zorientuj się czy może gdzieś w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania nie są organizowane takie programy cwiczeń i masaży dla kobieek w ciąży. Słyszałam że w większych miastach sa takie rzeczy I zamiast wydawac kaskę na inneov to chodziłabyś na gimnastyke i masaże Dobbrze zrobiłoby i Tobie i maluszkowi No i jescze jedno. Jest przeciez lato więc korzystaj z niego do woli! Spróbuj chodzic jak najwięcej nad wode! Pływaj a jesli nie umiesz to chociaż zrób sobie taki mini aerobik w poskacz w wodzie. Super to podobno działa na skórkę Ja odkryłam jak się ostatnio kąpałam w naszej rzece za miastem, ze jak ide pod prąd wody to mi tak masuje fajnie uda ŻYCZĘ CI KOCHANIE WYTRWANIA NO I OCZYWIŚCIE ŻEBY SIĘ W KOŃCU UDAŁO Z TYM MALUSZKIEM...
caroline_1988 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 16:07   #456
nika-4
Przyczajenie

Droga miss uszy do góry, ja na twoim miejscu piła bym dalej inneov, wcześniej już wspominałam iz miałam 2 tygodniową przerwe w piciu i nie wpłynęło to na stan mojej skóry ale połykałam BIO-CLA. Obecnie mija 2 miesiace jak się tym faszeruje i jestem zadowolona, od poniedziałku rzuciłam wstręciuchy jakimi były papierosy i zaczęłam ćwiczyć brzuszki +skakanka!!! Ap ropo ćwiczeń to przynajmniej na mnie działają, tylko że jestem leniuchem, ponieważ zaczęłam ćwiczyć ubiegłą jesienią, 2 miesiące i skutki super,piękny brzuszek i ogólnie samopoczucie jednak później sobie to olałam Więc droga miss trzymam kciuki za Ciebie jak i za resztę dziewczyn.
P.s. a tak w ogóle to praca nad dzieciątkiem to czysta przyjemność ale również pewna forma sportu.
nika-4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 11:58   #457
JagaBaga
Raczkowanie

Witam Wszystkie Duże i Małe Cellulitki

Od jakiegoś czasu z zainteresowaniem śledzę Wasze wypowiedzi na temat inneov cellulit i innych bardziej lub mniej drastycznych kuracji antycellulitowych.

Mój cellulit zamieszkał we mnie juz w podstawówce. Wtedy jedynym dostępnym kosmetykiem był krem Nivea, po który, aby go kupić, trzeba było stać w kolejce 2-3 godziny. Komputerów i internetu nie było - wyobrażacie to sobie ?????!!!!!! Ależ to były zamierzchłe czasy Dlatego wtedy nie miałam możliwości wypowiedzenia wojny cellulitowi i w ten sposób bardzo sie we mnie zadomowił. Stosowałam jakieś małe dietki, masażyki, ale brakowało mi wytrwałości.

Teraz na szczęście są komputery, jest internet, są fora na temat walki z cellulitem, są kremy, żele i inne mazidła na cellulit no i jest... inneov cellulit - hurrrrra !!!!!!! Właśnie dzięki Waszym opiniom i wspaniałomyślności mojego męża zakupiłam zestaw inneov na całą 3-miesięczną kurację. Mój kochaniutki mąż stwierdził, żeby nie bawić się w "cykanie" po jednym opakowaniu, skoro skuteczna jest dopiero kuracja 3-miesięczna. Udało mi sie kupić na allegro 32 saszetki za 58zł z przesyłką (!!!) i na zakup pozostałych 5 opakowań (z gratisowymi 21ml Vichy Lipometric do każdego opakowania inneov) uzyskałam w jednej allegrowej aptece upust (-2,90zł na opakowaniu) oraz gratisową przesyłkę - fajnie Aby odbudować nasz zrujnowany zakupem budżet domowy, postanowiłam jeść na wakacjach tylko 2 lody w tygodniu Myślę, że dzisiaj albo jutro dostanę przesyłkę i zaczynam pić miksturkę.

Do tej pory stosowałam lub stosuję:
- żel antycellulitowy Avon - dla mnie BEZNADZIEJA !!!
- krem antycellulitowy Soraya - taki różowy - nawet w porządku
- serum Eveline 3D (tylko w połączeniu ze sweterkiem, polarkowymi spodniami i kołderką - osoby, które używały tego serum chyba wiedzą, co mam na myśli - brrrr, jak zimno!!!)
- Vichy Lipomertic
- zimny prysznic
- zielona herbatka 2-3 razy dziennie
- peeling i maseczka kawowo-cynamonowo-itd.......
- nacieranie cytrynką
- masaże szczotką z drewnianymi kolcami
- ćwiczenia, choć troche nieregularnie
- dietka "żryj wszystko, tylko duuuużo mniej"

... do tego dorzucę inneov i powinno być w miarę dobrze. Potem przez jesień i zimę kontynuacja zabiegów kosmetyczno-gimnastycznych i w przyszłym roku powinnam wygrać konkurs "NAJPIĘKNIEJSZE CIAŁO LATA 2008"
JagaBaga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 12:25   #458
bubencjaaa
Przyczajenie

.

Edytowane przez bubencjaaa
Czas edycji: 2016-01-11 o 12:22
bubencjaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 12:25   #459
JagaBaga
Raczkowanie

Do miss dare i ... innych forumowiczek planujących ciążę, spodziewających się dziecka lub świeżo upieczonych mam (chociaż te ostatnie, to raczej nie przeczytają tego, co napiszę z uwagi na "uporczywy" brak czasu z wiadomych powodów)

Otóż, moim zdaniem, najlepszą i przetestowaną kuracją antycellulitową i odchudzającą jest... karmienie dziecka piersią !!!!!!! Tylko że trzeba bardzo uważać, bo dzieci są nieprzewidywalne i .... nagle mogą odmówić ssania cycuszka. Tak właśnie było w moim przypadku Po około 2,5-3 miesiącach karmienia dziaciaka piersią, przynajmniej raz dziennie słyszałam od spotykanych znajomych osób komplementy na temat mojej super figurki. Uskrzydlona tymi komplementami zaczęłam więcej jeść, bo "mały" i tak wszystko pochłonie. Przez parę miesięcy przybyło mi więc tu i ówdzie, a tymczasem pewnego dnia "mały" na widok tak ukochanego przecież cycusia zaczął się głośno śmiać i nie chciał już go dziamdziać. Myślałam, że to jednorazowy wybryk, ale... niestety - moje dziecko zrobiło mnie po prostu w balona (i to nie jednego) - balon został mi na pupsku, na brzuszysku, na udziskach, na łydach - po prostu wszędzie !!!! Przez obżarstwo dorobiłam się 14kg, paskudnego cellulitu i szafy za małych ciuchów !!!!

!!!!!! NIE DAJCIE SIĘ WPUŚCIĆ W TAKI KANAŁ !!!!!!!

Namawiałam męża na danie mi drugiej "szansy" (czyt. drugie dziecko), ale on wolał mi kupić inneov cellulit...
Stary 2007-06-28, 12:41   #460
JagaBaga
Raczkowanie

Do bubencjaaa:

możesz podać swoje wymiary przed rozpoczęciem kuracji inneov i aktualne - chodzi mi o obwód w pasie, obwód w biodrach, obwód uda i obwód łydki?

czy wspomagasz czymś kurację inneov, a jeśli tak, to co jeszcze stosujesz?
Stary 2007-06-28, 13:49   #461
bubencjaaa
Przyczajenie

.

Czas edycji: 2016-01-11 o 12:20
Stary 2007-06-28, 15:58   #462
nika-4
Przyczajenie

Witam dziewczyny! Nie mam pytań jeżeli chodzi o bubencjee i szczerze gratuluje jej tylu zgubionych kilogramów, rewelacja

Bubencjaaa proszę napisz czy tyle kilogramów zrzuciłaś od momentu picia Inneov, jakie posiłki spożywasz oraz co ćwiczysz i jak intensywnie, z góry dziękuje i jeszcze raz GRATULUUJJJEE efekt oszałamiający. Pozdrawiam.
Stary 2007-06-29, 09:34   #463
bubencjaaa
Przyczajenie

.

Czas edycji: 2016-01-11 o 12:22
Stary 2007-06-29, 13:41   #464
nika-4
Przyczajenie

Serdecznie dziekuje za odpowiedż i podziwiam za utrzymanie diety. Papa.
Stary 2007-06-29, 16:02   #465
miss dare
Raczkowanie

caroline_1988, nika-4 - dziękuję bardzo za ciepłe słowa!!!!

W ogóle to powinnam oczywiście się teraz przejmować własnie produkcją raczej niż jakimś cellulitem to prawda Postanowiłąm tak: nie będe teraz piła Inneovu, bo mi się nie opłaca na 4 dni zaczynać i potem czekać na wyniki testu ciążowego, ale krem kupię jeszcze jakiś, tylko jeszcze nie ustaliłam który. Postaram sie codziennie biegać na siłkę i an te zajęcia antycellulitowe do gymnasionu jak najczęściej. Do inneovu wrócę może w przyszłym cyklu na te 14 dni a jak nie to już sobie odpuszczę i mam nadzieję po szczęśliwej ciąży wrócę .

Ale baaaaaaaaardzo! bardzo mnie podniosły na duchu te słowa o karmieniu piersią! TO REWELACJA by była

Trzymajta więc kciuki, dam znaka za 2 tyg. czy mi się w tym cyklu udało A jak coś lepszego w miedzy czasie znajdę na cellulita niż inneov to też dam znać. I który krem zakupiłam tyż dam znaka i relację ze stosowania.
Stary 2007-06-30, 23:07   #466
Coimbra
Przyczajenie

To prawda podobno z tym karmieniem piersią - też o tym słyszałam Ale niestety nie każdy może sobie w dowolnym momencie pozwolić na taką cud-kurację

Aha, gratuluję wszystkim wizażankom, które zgubiły kilogramy!

JagaBaa, a powiedz, jak tam spawdził się Vichy Lipometric, bo mnie interesuje i ile kosztował, bo przyznam że z tego co piszesz to Inneov dostałaś w świetnej cenie ... No i męża gratuluję Dba o Ciebie !
Coimbra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 23:23   #467
kal1nka
Zadomowienie

ja od dzis pije inneov.. no zobaczymy

+ (ale to juz od 2 miesiecy) eveline 3d i nivea good bye cellulite

niestety odpadl mi spinning 3 razy w tygodniu bo wrocilam do swojego miasteczka ze studiow a tu nie ma niczego takiego :/

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 23:36   #468
KOZIANECZKA
Raczkowanie

Witam wszystkie Wizażanki!!! Ja ostatnoi trochę zaniedbałam co do systematyczności picia inneov, piłam go tylko raz dziennie ale od jutra będę się już pilnowała, jeżeli chodzi o spadek wagi podczas karmienia piersią to zgadzam się w 100% - prawda to stara jak świat, a przykładem jest na to moja znajoma, przed ciążą była pulchniutka, dziecko karmi piersią już rok- ma to szczęście i spadła z wagi tak, że jak patrzę na Nią to zazdroszczę Jej straszliwie, przy wzroście 176 cm ważyła gdzieś 84 kg, a teraz waży 71 kg, ma piękną figurę, także jest to święta prawda, że podczas karmienia traci się niesamowicie na wadze.Pozdrawiam.
KOZIANECZKA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 10:31   #469
JagaBaga
Raczkowanie

Unhappy Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez Coimbra Pokaż wiadomość
To prawda podobno z tym karmieniem piersią - też o tym słyszałam Ale niestety nie każdy może sobie w dowolnym momencie pozwolić na taką cud-kurację

Aha, gratuluję wszystkim wizażankom, które zgubiły kilogramy!

JagaBaa, a powiedz, jak tam spawdził się Vichy Lipometric, bo mnie interesuje i ile kosztował, bo przyznam że z tego co piszesz to Inneov dostałaś w świetnej cenie ... No i męża gratuluję Dba o Ciebie !

Nie moge jednoznacznie wypowiedzieć się na temat Lipometric, ponieważ mój atak na cellulit jest zmasowany. Tak jak pisałam wcześniej równocześnie stosuję pilingi, maseczki, Eveline serum 3D, piję zieloną herbatę, trochę ćwiczę no i ... mniej jem. Ogólnie od początku (od 16 maja) ubyło mi 3kg, 2cm w talii, 2,5cm w biodrach, 1,5cm w udzie, 0,5cm w łydce i rękawy są trochę luźniejsze. Paskuda zwana cellulitem dalej jest, chociaż... jakby troszkę mniejsza

Co do ceny Lipometric, to ja stosuję te próbki po 7ml (dla mnie taka porcja wystarcza akurat na jedno użycie - łydki, uda, pupa, brzuch). Na allegro są one w dość przystępnej cenie. Wg moich przeliczeń najtaniej wychodzi: http://www.allegro.pl/item211568408_...ajtaniej_.html (210ml, czyli trochę więcej niż w opakowaniu butelkowym, kosztuje z przesyłką 56zł). Poza tym zauważyłam, że często próbki różnych kosmetyków czy chemikaliów (np. proszków do prania) mają "lepszą" jakość, aby zachęcić klienta do zakupu całego opakowania. Przeterminowane raczej nie są (choć nie ma na nich daty ważności ), bo schodzą na bieżąco.

Jeszcze uwaga odnośnie karmienia piersią - trzeba jeść tyle, ile się jadało normalnie, tylko "lepiej" gatunkowo i duuuuuuużooooo, duuuuuużooooo pić wody niegazowanej. Tylko wtedy traci się kilogramy i cellulita. Dzienny wydatek energetyczny na nakarmienie maluszka to 500-800 kcal. Czyli nic nie robisz, tylko siedzisz i karmisz malucha, a kilogramy i cellulit znikają - jakie to proste !!!!!!!!!
W ŻADNYM WYPADKU nie słuchajcie rad "mądrzejszego" starszego pokolenia, by "jeść za dwoje" - to kompletny BEZSENS !!!!!!!

Edytowane przez JagaBaga
Czas edycji: 2007-07-02 o 11:02
Stary 2007-07-02, 10:51   #470
JagaBaga
Raczkowanie

Jeszcze odnośnie adresu aukcji allegro z Vichy Lipometric - jeśli ta aukcja się zakończy, zaraz pojawia sie nowa porcja zestawów (najpóźniej na następny dzień)
Stary 2007-07-02, 11:27   #471
grosikk
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez JagaBaga Pokaż wiadomość
Jeszcze odnośnie adresu aukcji allegro z Vichy Lipometric - jeśli ta aukcja się zakończy, zaraz pojawia sie nowa porcja zestawów (najpóźniej na następny dzień)
Ładna reklama
grosikk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 18:13   #472
Wiolka525
Rozeznanie

Właśnie wypiłam ostatnią saszetke z pierwszego opakowania. Efekty jakieś są, może byłyby większe gdyby nie moje grzeszki (oj te słodycze). Cellulit na pewno mniejszy, już nie tak widoczny gołym okiem,hihi jednak zaobserwowałam coś dziwnego, niepokojącego... Otóż mam wrażenie że tył nóg jest wygładzony, jednak cellulit jest bardziej widoczny z przodu...A może wcześniej nie przyglądałam sie aż tak??? Sama nie wiem. Jutro startuję z drugim opakowaniem, postaram sie pić więcej wody i walczyć ze słodkimi pokusami.
Wiolka525 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 19:46   #473
maleństwo19
Przyczajenie

Witajcie Dziewczyny:dzis wypilam pierwsza saszetke inneov i mam ogromna nadieje ze dotrwam do konca 3miesiecznej kuracji.
Pragne dodac ze mam 19 lat , jestem szczupla i mam duuuuuzy cellulit , probowalam juz chyba wszystkich dostepnych kremow na cellulit ale z zadnego nie bylam tak naprawde zadowolona.
Powodzenia zycze wszystkim wytrwalym kobietkom
maleństwo19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 21:52   #474
moniaterefere
Przyczajenie

GG do moniaterefere

Hej kobietki! Walczę z cellulitem od bardzo dawna i inneov jest pierwszym preparatem po którym widzę jakiekolwiek efekty. Jestem szczupłą osobą, a przyczyną mojego cellulitu jest stosowanie antykoncepcji hormonalnej(wiem to napewno ponieważ gdy milam mala przerwe cellulit znikał). Probowałam róznych metod poczawszy od kremów, po zmianę diety, ćwiczenia i wizyty u kosmetyczki, która załamywała recę patrząc na moje paskudztwo.
Jestem w trakcie trzeciego opakowania i czuje sie wkoncu pieknaNogi i pupa nabrały cudownych kształtów, skora sie napieła i cellulit powoli znika. Jem tak jak zawsze, oczywiscie zwarzajac na niektore rzeczy(slodycze, alkohol, kawa itp). Pozatym stosuje peeling z kawy, robie mazidlo z kawy, cynamonu, imbiru itd.2-3 w tygodniu.
Oprócz tego polecam gorąco balsam Dove Pro Age. Jest on przeznaczony do skóry dojrzalej, ale przy tak zmasowanym ataku bardzo pomaga ujędrnic skóre. Juz po pierwszym zastosowaniu widać róznicę(rewelacja!).
Za trzy tygodnie jade na upragniony urlop i wkoncu bezkarnie bede chodzic w krotkich spodenkach i bikini
Życze powodzenia i wytrałości wszystkim walczącym !!
moniaterefere jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 21:53   #475
moniaterefere
Przyczajenie

GG do moniaterefere

Od tego tygodnia zaprzestałam stosowanie antykoncepcji hormonalnej, 5 lat to zdecydowanie za długo, a pora pomyślec o przyszłości, a nie tylko własnej wygodzie. Wiec mam nadzieje ze po zakonczeniu kuracji z inneov cellulit juz mnie nie dopadnie.
moniaterefere jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 23:39   #476
Coimbra
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez JagaBaga Pokaż wiadomość
W ŻADNYM WYPADKU nie słuchajcie rad "mądrzejszego" starszego pokolenia, by "jeść za dwoje" - to kompletny BEZSENS !!!!!!!
No tak, słyszałam to nie raz, że trzeba "jeść za dwoje" a podobno teraz lekarze mówią, że trzeba "jeść DLA dwojga" Spodobało mi się, więc zapamiętałam sobie hehehe
Stary 2007-07-03, 23:44   #477
Coimbra
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Wiolka525 Pokaż wiadomość
Właśnie wypiłam ostatnią saszetke z pierwszego opakowania. Efekty jakieś są, może byłyby większe gdyby nie moje grzeszki (oj te słodycze). Cellulit na pewno mniejszy, już nie tak widoczny gołym okiem,hihi jednak zaobserwowałam coś dziwnego, niepokojącego... Otóż mam wrażenie że tył nóg jest wygładzony, jednak cellulit jest bardziej widoczny z przodu...A może wcześniej nie przyglądałam sie aż tak??? Sama nie wiem. Jutro startuję z drugim opakowaniem, postaram sie pić więcej wody i walczyć ze słodkimi pokusami.

Ciekawe, na ile właśnie takie grzeszki mogą wpłynąć na efekt przy braniu Inneov... jak sądzicie?

A co do różnicy pomiędzy frontem nogi a tyłem, hmmm, myślę tak patrząc na swoje nogi, że trudniej byłoby mi zwalczyć właśnie brzydactwo z przodu, bo ta skóra jakoś nie nadaje się tak dobrze do masowania ... automatycznie zawsze masuję tył ud i pupę ... więc może Inneov wybrał na początek też tę "łatwiejszą' według mojej nomenklatury część
Stary 2007-07-05, 13:49   #478
caroline_1988
Zakorzenienie

GG do caroline_1988

No i znowu nasz wątek powoli zamiera... Ja ciąglę piję inneov i jestem coraz bardziej zadowolona Przypominam, ze jestem przy 3 opakowaniu
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 18:41   #479
malwa163
Raczkowanie

Dziewczyny, muszę koniecznie Wam napisać, że dzisiaj buszując w sieci natrafiłam na wypowiedź dziewczyny, która przeszła CAŁĄ trzymiesięczną kuracje i jest bardzo zadowolona- cellulitu się pozbyła
Ja się muszę przyznać, że zaniedbałam picie podczas drugiego opakowania. Ale dzisiaj byłam w przymierzalni ( i chyba już nie muszę pisać co się stało) tak sie załamałam, że obiecałam sobie już systematycznie pić nasz cudowny specyfik. Zła jestem na siebie bo po pierwszym opakowaniu już mi się moje udka zaczęły podobać (oczywiście pod kątem skórki) Ja to mam wielki problem z systematycznością i z lenistwem
Dobrze, że jesteście bo tak mi raźniej na duszy, że nie tylko ja mam takie paskudztwo
malwa163 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 18:48   #480
malwa163
Raczkowanie

Caroline, GRATULACJE. Czy to znaczy, że już możesz odpoczywać czy jeszcze czekają Cię egzaminy na studia?
malwa163 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości