Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie? - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-08-30, 14:29   #571
KOZIANECZKA
Raczkowanie

Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Witam dziewczyny, cieszę się, że Wam pomaga inneov, ja również tak jak Justynkab odstawiałm po trzecim opakowaniu, więc trochę wcześniej i postanowiłam wydać pieniądze na coś innego - już wspominałam we wcześniejszych wypowiedziach i cieszę się, po stokroć się cieszę, ponieważ spadam z wagi i objętości, wchodzę w spodnie w które się nie mieściłam a te w które się mieściłam stały się lźniejsze i to zaledwie po paru masażach, także jestem szczęśliwa widząc efekty i wiem, oczywiście cellulit też pięknie znika i nie dziwię się po takim maltretowaniu też bym znikała, także myślę, że efekty będą coraz lepsze, tym bardziej,
KOZIANECZKA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 14:36   #572
caroline_1988
Zakorzenienie

GG do caroline_1988

Cytat:
Napisane przez KOZIANECZKA Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny, cieszę się, że Wam pomaga inneov, ja również tak jak Justynkab odstawiałm po trzecim opakowaniu, więc trochę wcześniej i postanowiłam wydać pieniądze na coś innego - już wspominałam we wcześniejszych wypowiedziach i cieszę się, po stokroć się cieszę, ponieważ spadam z wagi i objętości, wchodzę w spodnie w które się nie mieściłam a te w które się mieściłam stały się lźniejsze i to zaledwie po paru masażach, także jestem szczęśliwa widząc efekty i wiem, oczywiście cellulit też pięknie znika i nie dziwię się po takim maltretowaniu też bym znikała, także myślę, że efekty będą coraz lepsze, tym bardziej,
życzymy powodzenia szkoda, ze na Tobie inneov sie nie sprawdził... no ale niestety nie przekonamy się bez spróbowania
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 14:47   #573
KOZIANECZKA
Raczkowanie

Przepraszam ale siostrzenica dobrała mi się do komputera i wysłała odpowiedź a więc kończąc efekty są i będą lepsze jestem tego pewna bo wprowadziłam jeszcze dietę a raczej zmieniłam swoje nawyki żywieniowe i jest coraz lepiej.
Stary 2007-08-30, 14:53   #574
caroline_1988
Zakorzenienie

GG do caroline_1988

Cytat:
Przepraszam ale siostrzenica dobrała mi się do komputera i wysłała odpowiedź a więc kończąc efekty są i będą lepsze jestem tego pewna bo wprowadziłam jeszcze dietę a raczej zmieniłam swoje nawyki żywieniowe i jest coraz lepiej.
możesz w skrócie opisac jak teraz sie odżywiasz?
Stary 2007-08-30, 18:45   #575
nika-4
Przyczajenie

Witam dziewczęta, wróciłam 3 tygodnie temu z wakacji na Mallorce i co do naszego specyfiku to jestem bardzo zadowolona, przedostatnią saszetkę wypiłam w dniu wylotu czyli jestem po całej kuracji jeszcze raz powtarzam zadowolona a zarazem ciekawa jak długo będzie taki efekt?! ale chciałam wam opowiedzieć coś na temat cellulitisu jestem w szoku jak młode dziewczęta mają zaatakowana tkankę tym paskudztwem i jak wiele osób to szok!! jednak zauważyłam iż szczególnie się tym nie przejmują Hiszpanki, Niemki, Angielki, oczywiście znajdą się osoby również po kilku dzieciątkach czy wiekowe z piękną skórą ale to naprawdę rzadkość, jednym słowem *myślę iż należy na całe życie zmienić podejście do stylu życia, ćwiczeń oraz diety od najmłodszych lat a powinno być dobrze czego sobie i wam życzę. PS. ja osobiście wracam od poniedziałku do ćwiczeń.
nika-4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 22:56   #576
monaliza666
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez caroline_1988 Pokaż wiadomość
wszystko ok... nawet na opakowaniu pisze o tym osadzie

No na pewno tylkoże ja kupiłam wszystkie saszetki na allegro i nie miałam żadnego oryginalnego opakowania, ale dzieki temu cała kuracja i mi wyszka razem z przesyłkami 390 czyli średnio 65zł już z przesyłka.
Stary 2007-08-31, 20:29   #577
KOZIANECZKA
Raczkowanie

Cytat:
możesz w skrócie opisac jak teraz sie odżywiasz?
No pewnie, że mogę a więc tak: myślę, że jeżeli chodzi o spadek wagi u mnie to nie wiem czy to efekt diety czy rolleticu, ponieważ na wadze zjechałam jeszcze niewiele ale z objętości mojego ciałka troszkę spadło ale myślę, że dieta ma tu duże znaczenie i zdaję sobie sprawę, że nie schudnę od razu w miesiąc 10 kg tak jak przy innych dietach - będę chudła wolniej ale wiem a przynajmniej zdrowy rozsądek podpowiada mi, że nie będzie efektu jojo, ponieważ to nie jest dieta tylko zmiana trybu żywienia, ja i tak nie stosuję się ściśle według wskazówek, które dostałam bo nie mam na tyle silnej woli ale to co robię i tak mnie satysfakcjonuje - ćwiczę silną wolę!!! Więc przechodzę do konkretów: odstawiłam ziemniaki(pod wszelka postacią), makarony, ryż, białe pieczywo, w zasadzie wypadało by wogóle nie jeść żadnego ale ja jem pełnoziarniste pieczywo, oczywiście słodycze również poszły w odstawkę - co dla mnie jest niezwykle trudne ale czasem się złamię i zjem coś słodkiego. żadnych słodzonych gazowanych napojów, dużo herbatek oczyszczających i co ważne nie łączę białek z węglowodanami a więc np. mięso jem z sałatką i ja jeszcze mam problemy z brzuchem, czasami to wyglądam jakbym była w ciąży ale to niestety jest wina wzdęć, które mnie prześladują, także na to też mam specyfik, który piję i muszę powiedzieć, że jest lepiej przynajmniej nie mam wiatrów - przepraszam, że tak o tym piszę, ale myślę, że nie tylko mnie męczy taka przypadłość, także osoby, które też na to cierpią na pewno wiedzą o co mi chodzi. Przepraszam, że się tak rozpisałam ale chciałam jak najwięcej pomóc, także myślę, że moje rady Ci Caroline88 i Wam Drogie Inneoviczki pomogą. Pozdrawiam.
Stary 2007-09-02, 15:24   #578
mooriel
Przyczajenie

Cytat:
mooriel zapewne nie chodziło o to, ze nie ma wogóle przemiany materii tylko, że ma nieprawidłową... nie chce się tu wywodzic na temat tego co z siebie oddajemy bo to niezbyt przyjemne ale ja rozumiem o co dziewczynie chodziło

Oczywiscie, ze o to mi chodzilo... chcialam tylko podkreslic jak okropna byla moja przemiana Dzieki caroline_1988
mooriel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 10:56   #579
monaliza666
Raczkowanie

wiecie co wydaje mi sie, ze moja przemiana materi też uległa zmianie, kiedyś, to miałam z tym duże problemy musiałam się wspomagać różnymi tabletkami, a od kilku dni codziennie (a dzisiaj piję 11 dzień) i mam nadzieję oby trzymać tak dalej
Stary 2007-09-07, 16:02   #580
caroline_1988
Zakorzenienie

GG do caroline_1988

Cytat:
No pewnie, że mogę a więc tak: myślę, że jeżeli chodzi o spadek wagi u mnie to nie wiem czy to efekt diety czy rolleticu, ponieważ na wadze zjechałam jeszcze niewiele ale z objętości mojego ciałka troszkę spadło ale myślę, że dieta ma tu duże znaczenie i zdaję sobie sprawę, że nie schudnę od razu w miesiąc 10 kg tak jak przy innych dietach - będę chudła wolniej ale wiem a przynajmniej zdrowy rozsądek podpowiada mi, że nie będzie efektu jojo, ponieważ to nie jest dieta tylko zmiana trybu żywienia, ja i tak nie stosuję się ściśle według wskazówek, które dostałam bo nie mam na tyle silnej woli ale to co robię i tak mnie satysfakcjonuje - ćwiczę silną wolę!!! Więc przechodzę do konkretów: odstawiłam ziemniaki(pod wszelka postacią), makarony, ryż, białe pieczywo, w zasadzie wypadało by wogóle nie jeść żadnego ale ja jem pełnoziarniste pieczywo, oczywiście słodycze również poszły w odstawkę - co dla mnie jest niezwykle trudne ale czasem się złamię i zjem coś słodkiego. żadnych słodzonych gazowanych napojów, dużo herbatek oczyszczających i co ważne nie łączę białek z węglowodanami a więc np. mięso jem z sałatką i ja jeszcze mam problemy z brzuchem, czasami to wyglądam jakbym była w ciąży ale to niestety jest wina wzdęć, które mnie prześladują, także na to też mam specyfik, który piję i muszę powiedzieć, że jest lepiej przynajmniej nie mam wiatrów - przepraszam, że tak o tym piszę, ale myślę, że nie tylko mnie męczy taka przypadłość, także osoby, które też na to cierpią na pewno wiedzą o co mi chodzi. Przepraszam, że się tak rozpisałam ale chciałam jak najwięcej pomóc, także myślę, że moje rady Ci Caroline88 i Wam Drogie Inneoviczki pomogą. Pozdrawiam.
ja nie mam pomysłu co zrobic z swoim odzywianiem mysle, ze powinnam jeśc częściej i w małych porcjach ale neisttey nie mam takiej mozliwości czasami jadę no na cały dzień do torunia i nie jesm obiadu albo jem coś na szybko
Stary 2007-09-10, 15:00   #581
zyrith
Przyczajenie

cześć dziewczyny!
przeglądnęłam właśnie calutki ten ooogromny wątek i jestem bardzo zachęcona i gotowa spróbować, ale ale....
z tego co zauważyłam to większość z was miała problem tylko z początkowymi fazami rozwoju cellu.
nie wiecie może czy środek ten jest dobry dla na prawdę zaawansowanego stadium?
dodam jeszcze że u mnie dużą rolę odgrywa kwestia niestety dziedziczna no i dokładam sobie tabletkami anty- :/
szkoda próbować nawet? czy warto?
proszę Was odpiszcie!
zyrith jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 08:40   #582
justynkab
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez zyrith Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny!
przeglądnęłam właśnie calutki ten ooogromny wątek i jestem bardzo zachęcona i gotowa spróbować, ale ale....
z tego co zauważyłam to większość z was miała problem tylko z początkowymi fazami rozwoju cellu.
dodam jeszcze że u mnie dużą rolę odgrywa kwestia niestety dziedziczna no i dokładam sobie tabletkami anty- :/
proszę Was odpiszcie!

ja akurat mam zaawansowany cellulit i mi niestety nie pomoglo, nawet w minimalnym stopniu, zniknely boczki a nie callulit, a przeciez tylko o to chodzilo. Mozesz sprobowac, ale lepsze na pewno beda masaze i CLA. Biore BIO CLA i widze wieksze efekty niz po inneovie. Musisz sama podjac decyzje ale ja osobiscie uwazam ze inneov moze byc dbry ale tylko na poczatkowe stadium. Pozdrawiam i 3mam kciuki.
justynkab jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 11:06   #583
monaliza666
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez justynkab Pokaż wiadomość
ja akurat mam zaawansowany cellulit i mi niestety nie pomoglo, nawet w minimalnym stopniu, zniknely boczki a nie callulit, a przeciez tylko o to chodzilo. Mozesz sprobowac, ale lepsze na pewno beda masaze i CLA. Biore BIO CLA i widze wieksze efekty niz po inneovie. Musisz sama podjac decyzje ale ja osobiscie uwazam ze inneov moze byc dbry ale tylko na poczatkowe stadium. Pozdrawiam i 3mam kciuki.

a wypiłaś całą kuracje - 6 opakowań czy jesteś jedna z tych co wypiły max 3 opakowania i narzekają, ja narazie jestem na 15 dniu czyli po 1 opakowaniu i oczywiście ogólnie lepsze mam samopoczucie a co do efektow na skórze, to raczej jeszcze nie ma ale to wiadomo po cos kaza wypic 6 opakowań!!! to tak jak z lekarstwami skoro lekarz kaze brac antybiotyki przez 10 dni to trzeba brac 10 dni, a nie po 5 dniach przerywac kuracje
Stary 2007-09-11, 12:01   #584
JagaBaga
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez zyrith Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny!
proszę Was odpiszcie!
Ja walczę z zaawansowanym cellulitem i jestem teraz pod koniec 5 opakowania inneovu. Widzę u siebie znaczną poprawę w stosunku do tego, co było na początku. Wiedziałam, że cellulit nie zniknie zupełnie, więc póki co jestem zadowolona. Teraz paskudę widać przy napięciu mięśni lub ściśnięciu skóry, a przed rozpoczęciem kuracji nie trzeba było żadnego wysiłku, aby zobaczyć dziury. Dodatkowo sylwetka stała się smuklejsza, no i ubyło kilogramów i centymetrów

Jednak dużo lepsze efekty były w okresach, gdy intensywniej ćwiczyłam i mniej jadłam.

Tabletki anty na pewno powodują powstawanie cellulitu, więc nie mogę powiedzieć jaki może być efekt przy stosowaniu inneovu razem z hormonami, ponieważ sama nie brałam i nie biorę pigułek.

Jeżeli zdecydujesz sie na rozpoczęcie kuracji, to dokończ ją, bo nie warto wydawać pieniędzy na dwa lub trzy opakowania, a potem przerwać picie.

Życzę podjęcia dobrej dla Ciebie decyzji
Stary 2007-09-11, 18:52   #585
caroline_1988
Zakorzenienie

GG do caroline_1988

ja skończyłam cała kurację chociaz musze sie przyznac że 6 opakowanie nie piłam niestety regularnie bo nie miałam takiej mozlwiości trochę żałuję bo może fekt byłby jesczez ;lepszy ale i tak jestem zadowolona ja szczerze polecam
Stary 2007-09-12, 09:12   #586
justynkab
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez monaliza666 Pokaż wiadomość
a wypiłaś całą kuracje - 6 opakowań czy jesteś jedna z tych co wypiły max 3 opakowania i narzekają, ja narazie jestem na 15 dniu czyli po 1 opakowaniu i oczywiście ogólnie lepsze mam samopoczucie a co do efektow na skórze, to raczej jeszcze nie ma ale to wiadomo po cos kaza wypic 6 opakowań!!! to tak jak z lekarstwami skoro lekarz kaze brac antybiotyki przez 10 dni to trzeba brac 10 dni, a nie po 5 dniach przerywac kuracje
droga kolezanko, wypilam 4 opakowania i po pierwszym opakowaniu tez sie tak cieszylam jak ty, gdyz widzialam rezultaty..
niestety inneov to nie to samo co antybiotyk i nie zacznie dzialac jak wezmiesz cala kuracje. Po 4 opakowaniu powinno byc widac chocby minimalna poprawe, a tu nic, wszystko wrocilo, a nawet sie pogorszylo. Jak przesledzisz moje wypowiedzi to zobaczysz ze nie bylo tak wesolo.. Nikomu nie bede odradzac picia inneovu, bo kazdy powinien na wlasnej skorze sie przekonac czy dziala czy nie Na mnie nie podzialal, a w ciagu dwoch opakowan nie zmniejszylby tego co pogorszyl, prawda? Szkoda wiec kasy, zainwestowalam ja w BIO CLA herbatki ziolowe i dobry kosmetyk, a cellulit znacznie mniej widoczny, wiec wiem co mowie i nie wmawiaj prosze komus ze narzeka bo nie wypil calej kuracji Ja wrecz przeciwnie, jestem szczesliwa ze zakonczylam ja wczesniej bo szybciej zaczelam brac inne preparaty i cellulit znika, mam znacznie gladsza skore i nawet schudlam, czuje sie super Tobie tez tego zycze droga kolezanko..
Stary 2007-09-12, 10:11   #587
malaViola
Przyczajenie

Witam, a co oznacza stwierdzenie, że cellulit się pogorszył po zastosowaniu inneov'u? Ja również stosuję inneov i widzę poprawę kondycji skóry. Zastanawiają mnie jednak wypowiedzi o treści "pogarsza", jak to rozumieć? Przeciez byłoby to nielogiczne, prosze o wyjaśnienie. dzięki
malaViola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 13:35   #588
zyrith
Przyczajenie

dzieki dziewczyny za odpowiedz
jeszcze poczytam i popatrze na inne zachwalane lekarstwa, etc
troszke narzekam na brak funduszy wiec wole na prawde dobrze zdecydowac
pozdrawiam i dzieki
zyrith jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 15:27   #589
mooriel
Przyczajenie

Ja mialam bardzo zaawansowany cellulit no i dziedziczne sklonnosci - mama i babcie tez maja... ale dzieki inneov juz go prawie nie widac
mooriel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 19:47   #590
caroline_1988
Zakorzenienie

GG do caroline_1988

inneov jak widac po naszych doświadczeniach na każdą z nas działa inaczej... więc nie wiem co poradzic... ale jesli uż się zacznie kuracje to moim zdaniem nie warto jej przerywac takie jest moje zdanie życze efektownej wealki z nawzym potworem!
Stary 2007-09-13, 08:28   #591
justynkab
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez malaViola Pokaż wiadomość
Witam, a co oznacza stwierdzenie, że cellulit się pogorszył po zastosowaniu inneov'u? Ja również stosuję inneov i widzę poprawę kondycji skóry. Zastanawiają mnie jednak wypowiedzi o treści "pogarsza", jak to rozumieć? Przeciez byłoby to nielogiczne, prosze o wyjaśnienie. dzięki

hej pogorszyl mi sie stan skory, cellulit stal sie wiekszy bardziej widoczny golym okiem. Po pierwszych dwoch opakowaniach wydawalo mi sie ze mam gladsza skore, ale po nastepnych cellulit sie powiekszyl i tak zostalo dopoki nie przerwalam pic inneovu i przerzucilam sie na inne preparaty. Caroline ma racje, na kazdego dziala inaczej i trzeba na wlasnej skorze sprobowac, mi nie pomogl a to nie znaczy ze komus tez nie pomoze. Ja mialam cellulit w bardzo zaawansowanym stadium i teraz jak zmienilam preparaty to widze poprawe, nie mam juz 'dziur' No ale ja mowie o sobie wiec moze na kogos innego inneov zadziala. W kazdym razie 3mam kciuki za was
Stary 2007-09-14, 16:07   #592
JagaBaga
Raczkowanie

Cytat:
hej pogorszyl mi sie stan skory, cellulit stal sie wiekszy bardziej widoczny golym okiem. Po pierwszych dwoch opakowaniach wydawalo mi sie ze mam gladsza skore, ale po nastepnych cellulit sie powiekszyl i tak zostalo dopoki nie przerwalam pic inneovu i przerzucilam sie na inne preparaty. Caroline ma racje, na kazdego dziala inaczej i trzeba na wlasnej skorze sprobowac, mi nie pomogl a to nie znaczy ze komus tez nie pomoze. Ja mialam cellulit w bardzo zaawansowanym stadium i teraz jak zmienilam preparaty to widze poprawe, nie mam juz 'dziur' No ale ja mowie o sobie wiec moze na kogos innego inneov zadziala. W kazdym razie 3mam kciuki za was
Justynko, a jakie kosmetyki stosujesz do masażu?
Stary 2007-09-18, 11:25   #593
justynkab
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez JagaBaga Pokaż wiadomość
Justynko, a jakie kosmetyki stosujesz do masażu?

hej teraz mam oriflame i jestem zadowolona (nie jestem konsultantka oriflame ), ale wczesniej mialam eveline i jest super tylko ze za mocno chlodzi, ale tych kosmetykow uzywalam tez jak pilam inneov, wiec raczej pomaga mi bardziej herbatka slim spalanie, pije juz ja drugi miesiac, do tego biore bio cla z zielona herbata a masaze to w salonie kosmetycznym sa najlepsze, takimi bankami masuje, troche boli ale coz..nie polecam natomiast elektrostymulacji bo nie daje efektow
Stary 2007-09-18, 14:25   #594
caroline_1988
Zakorzenienie

GG do caroline_1988

Cytat:
hej teraz mam oriflame i jestem zadowolona (nie jestem konsultantka oriflame ), ale wczesniej mialam eveline i jest super tylko ze za mocno chlodzi, ale tych kosmetykow uzywalam tez jak pilam inneov, wiec raczej pomaga mi bardziej herbatka slim spalanie, pije juz ja drugi miesiac, do tego biore bio cla z zielona herbata a masaze to w salonie kosmetycznym sa najlepsze, takimi bankami masuje, troche boli ale coz..nie polecam natomiast elektrostymulacji bo nie daje efektow
no widze że nasza justynka coraz bardziej poinformowana w tym temacie ja niedługo zacznę się szkolic jako kosmetolog więc mam nadzieję, ze też mi się zcasami uda coś doradzic
Stary 2007-09-23, 10:06   #595
maxx
Raczkowanie

hej. czy któraś z was stosowała LIPOLENE? zastanawiam się czy nie kupić dodatkowo tego
maxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 10:08   #596
Aguśka21
Przyczajenie

Cytat:
Bo ja już zakupiłąm 2 opakowania ale boję się zacząc Ale chyba od poniedziałku rozpocznę kurację skoro wsystko ok... mam nadzieje, ze na mnie też nie podziała jakoś źle :P
a ja jestem zalamana, jest gorzej jak było. Stosuje juz 1,5 miesiaca i mam go po prostu wiecej niz mialam! Nie jestem osoba tega, wiec nie stosowalam przy tym jakies super diety, jem tak jak zawsze, nie pije sokow, nie slodze herbat, kawe pije "od swieta"i tze nie slodze, jesli chodzi o slodycze to tylko czekolada jesli juz, jezdzilam jakis czas na rolletic...i mam dola. Nie wiem co teraz zrobic. Bo co to w takim razie jest za "cudo" skoro dziala tylko na kobiety, ktore sie odchudzaja i stosuja diete?? wychodzi na to ze moglam kupic z avonu za te nawet 60 zl i efekt bylby moze nawet lepszy. Nie komentuje dalej, ciekawe czy tylko ja mam taki problem, moze jestem jakims ewenemtem? bo konbiety pisaly ze po 2 tyg.byly efekty a mi po 2 tyg. REGULARNEGO STOSOWANIA wyszedl jeszcze wiekszy. Najciekwasze w tym wszystkim jest tez to ,ze nie jest aktywny link, by poradzic sie tych specjalistow, co dalej robic-czy dziaalc dalej, czy to po prostu rzucic, ale nasuwa sie tez pytanie co bedzie sie dzialo z moja skora jak to rzuce...zalamka,
Aguśka21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 15:00   #597
KOZIANECZKA
Raczkowanie

Ja też już powoli wysiadam z tym paskudztwem, chodzę na masaże i powinno być lepiej ale nie widzę jakiś większych zmian w wyglądzie cellulitu, mam jeden obrany punkt i on sie wogóle nie zmienia ale boję się, że te moje brzydkie nierówności na skórze mogą być spowodowane również rozstępami, które niestety posiadam i podejrzewam, że skóra jest nierówna właśnie przez nie także teraz to już wogóle nie wiem co robić bo na rozstępy to tylko laser na który mnie nie jest stać, może wy macie jakieś sposoby na rozstępy, będę wdzięczna za porady.
Stary 2007-09-26, 09:43   #598
malaViola
Przyczajenie

Witam, jakieś 3 tygonie temu zaczęłam śledzić ten wątek, pomyślałam, że też spróbuję z inneovem i muszę stwierdzić, że jest to świetna terapia. Piję tą truskawkę regularnie 2 razy dziennie, dodatkowo stosuję Lipometric Vichy - też dwa razy dziennie i oczywiście lodowaty masaż wodą rano i wieczorem. Efekty sa rewelacyjne, cellulit odchodzi w niepamięć, mam gładką i napiętą skórę. Jednym słowem jestem zadowolona i zmotywowana. Szczerze polecam
malaViola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 19:55   #599
Wiolka525
Rozeznanie

Dziewczyny ciesze się, że większość z Was jest zadowolona z kuracji , w moim przypadku inneov niestety nie sprawdził się, mało tego, stan skóry zaczął sie pogarszać.
Aguśka 21 doskonale rozumiem rozgoryczenie, tyle wydanej kaski i zero efektów. Nie poddawaj się, trzeba próbować zwalczyć tego gąbczastego potwora. Ja zamierzam teraz zastosować preparat Forte Pharma. Wierzę, że uda się złagodzić zmiany cellulitowe. Życzę powodzenia wszystkim walczącym.
Wiolka525 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 09:04   #600
Tynka_69
Przyczajenie

GG do Tynka_69
Talking Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

witam ja stosowalam inneov calal kuracje reguralnie i z efektow jestem zadowolona.moja skora jest bardziej napieta i cellulit jest o wiele mniej widoczny (nie zniknal calkiem :/ ale jest duzoo lepiej ) dostalam od inneov laboratories polska gratis w postaci calego opakowania wiec zapraszam na allegro gdzie sprzedaje go w cenie 70zl. Jest to najnizsza cena na Allegro wiec polecam
Tynka_69 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości