Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie? - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-04-21, 07:20   #721
mysza88
Rozeznanie

Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez simonee Pokaż wiadomość
hej
mysza88
co do l-karnityny to rzeczywiscie sa to duze tabletki ale ja pamietam ze kiedys kupowalam do ssania i byla dobra lekko kwaskowy smak niezly zamiennik jako cukierek hi hi

co do inneov efekty sa "widoczne"-wyczowalne po braniu/piciu przez okres 3miesiecy. Ja narazie zamowilam z alegro 2opakowania + przesylka za 170zl i do tego jakies probki kremow z vichy. boje sie ze inneov bedzie naprawde okropny w smaku i nie bede chciala tego pic! wiec jeszcze wchodzi opcja tabletek do lykania... no zobaczymy co mi z tego wyjdzie...
mysza88 napisz cos o tym guam co to w ogole jest??
pozdro
hej! wiesz ten inneov to może nie jest najsmaczniejszym napojem jaki piłam ale da sie wytrzymać szczególnie jesli sie go pije w trakcie posiłku to słabo czuc ten "smaczek" a jeśłi chodzi o guam to jest to błotko z algami bodajże ale do końca to nie wiem. klejuszek go stosowała i efekty były zaskakujące wiec może od niej dowiesz sie czegos wiecej możesz też troszkę to poczytać na necie w wyszukiwarce po prostu wpisz guam a znajdziesz coś z pewnością
mysza88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 11:53   #722
Aleksandra06
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!

Dot.: Inneov cellulite - stosował ktoś?

Cytat:
Napisane przez agadus Pokaż wiadomość
dziewczyny a nie zastanawiałyscie sie zeby zamiast kupowac takie drogie tabletki czy proszki musujace wybrac sie na basen ?? przeciesz szybko sie schudnie i ładnie wyzezbi sylwetke i taniej ja chodze od miesiaca i juz schudlam ponad 3 kilo i skora bardziej gładsza , napieta a chodze tylko 2 razy w tygodniu po godzinie

oczywiscie ze masz racje, ale kochana, ja mam problemy z wygospodarownaiem poł godz na to zeby sie połozyc i odprezyc po pracy a co dopiero basen.Mysle ze takie rzeczy jak Inneov to siwetna alternatywa dla kobiet nie majacych notorycznie czasu na przyjemnosci takie jak basen,rower a chcace szybko zlikwidowac cellulit.
Aleksandra06 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 15:15   #723
kudiczkowa
Przyczajenie

Witam i ja op długiej przerwie. kończę pic drugie opakowanie inneov i raczej jestem zadowolona. Do tego stosuję krem antycellulitowy z avonu- ten nowy i jakies efekty zadowalające są. Wieczorami przy prysznicu- jako, że nigdy nie zrobiłabym sobie naprzemiennych prysznicy- zmarźlak ze mnie, to masuję się rękawicą sizalową.
Najgorsze jest to, że czasami mam dzien, że tlyko jedną saszetkę wypiję- zazwyczaj w weekend- ale cóż- może wystarczy to. Jestem strasznie roztrzepana..
Do tego biore Bio Cla- zielona herbata z l-karnityna przed treningiem- cwicze od ponad roku- więc nie jest tak źle.

Generalnie chciałabym schudnąć z 2-3 kg, ale nie potrafię- za bardzo lubię jeść
kudiczkowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 06:28   #724
mysza88
Rozeznanie

to tak jak ja tez na weekend zazwyczaj pije tylko jesną saszetke bo jakoś zapominam i tez stosuje balsam z avonu mówisz o tym anew? trilaser? bo ja właśnie ten mam jest całkiem ok i myśle ze już sa jakies efekty
Stary 2008-04-22, 09:31   #725
lizzy0209
Przyczajenie

GG do lizzy0209

Cześć
Ja dopiero zastanawiam się czy nie kupić Inneovu ale niektore z was pisały ze schudły a czy przy tym też zmniejszają się piersi? Bo właśnie tego się najbardziej boje bo mam bardzo małe "A" za to obwód ud 55cm i straszny cellulit.
proszę odpiszcie
lizzy0209 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 09:39   #726
mysza88
Rozeznanie

lizzy0209 nie jestes sama ja tez mam bardzo male piersi ale mimo to zdecydowałam sie na inneov bo co tam małe piersi w porównaniu do pomarańczy i to zaawansowanej na moich udach i pupie jak narazie nie zauważyłam zeby sie zmiejszyły (a może to już niemozłiwe) ale jakby co to dam znac

Edytowane przez mysza88
Czas edycji: 2008-04-22 o 10:07
Stary 2008-04-22, 14:35   #727
kakti
BAN stały

Dot.: Inneov cellulite - stosował ktoś?

inneov to faktycznie produkt dla zabieganych dziewczyn, ale ja mimo tego namawiam, żeby chociaż trochę dziennie się poruszać - wyjść przystanek wcześniej, wejść po schodach itp.
kakti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 07:47   #728
lizzy0209
Przyczajenie

GG do lizzy0209

Dzięki bardzo za odpowiedź no to zbieram fundusze i kupuje przecież lato tuż tuż.
Pozdrawiam
Stary 2008-04-23, 07:59   #729
mysza88
Rozeznanie

proszę a ja też się boje że nie zdąże ttrzeba sie bardzo postarac!!!
Stary 2008-04-23, 11:08   #730
Niuniaczek
BAN stały

Ja też chce ale narazie chcę wypróbować guam, bo jak zacznę stosować oba naraz to nie będę wiedziała który specyfik jest odpowiedzialny za rezultaty ( ale ze mnie optymistka )
Niuniaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 11:16   #731
mysza88
Rozeznanie

dobry pomysł. i powiedz jaka ma skutecznośc. kurcze cały czas zapominam zrobic sobie zdjecia a jaki masz stopien cellulitu??
Stary 2008-04-23, 11:44   #732
Niuniaczek
BAN stały

Mysza chyba 3 . Jeszcze rok temu w wakacje miałam tak, ze musiałam scisnąć reką skórę żeby pojawiły się dołeczki a teraz niestety stojąc wyprostowana widzę je z góry a co najgorsze także z przodu - kiedyś miałam cel. tylko z tyłu. No ale prawda jest że przz ten rok nic nie robiłam nie używałam żadnych kremów nie ćwiczyłam.
Stary 2008-04-23, 11:59   #733
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie

też będę Wam zdawać relacje. Za jakiś tydzień kupuję Guam i cały maj będę stosować co dziennie lub co dwa dni. Dam Wam znać jak z efektami Ciekawe na ile mi starczy ten słoiczek p.s tez jestem optymistką Zobaczycie - uda nam się wygładzić uda
Stary 2008-04-23, 12:00   #734
mysza88
Rozeznanie

acha. bo u mnie to jest tak dziwnie wszystko rozłożone. najwiekszy to mam na pośladkach i tuż nad nimi i to cholera w miejscu który najtrudniej masować (bo codziennnie staram sie masowac a jak przydusze reką to wszedzie jest okropny... ja też go sobie olałam dawno temu bo mam go nie od dzis ale teraz to już jest po prostu przesada zastanawiam sie czy kiedykolwiek sie go pozbede
Stary 2008-04-23, 12:02   #735
mysza88
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez cZaRnA_KiCiA Pokaż wiadomość
też będę Wam zdawać relacje. Za jakiś tydzień kupuję Guam i cały maj będę stosować co dziennie lub co dwa dni. Dam Wam znać jak z efektami Ciekawe na ile mi starczy ten słoiczek p.s tez jestem optymistką Zobaczycie - uda nam się wygładzić uda
byłoby super!!
Stary 2008-04-23, 22:51   #736
utopia28wawa
BAN stały

GG do utopia28wawa

Proponuje inne preparaty z zawartością siarczanu glukozaminy, tansze http://www.allegro.pl/search.php?str...7&category=518
utopia28wawa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 23:06   #737
utopia28wawa
BAN stały

GG do utopia28wawa

a tutaj wyciąg z brzozy http://www.allegro.pl/item346097530_...s_colfarm.html i nie tylko. Nie wierze firmie Nestle, wiem jakiej jakości robią karme i inne produkty
Stary 2008-04-23, 23:08   #738
utopia28wawa
BAN stały

GG do utopia28wawa

albo taki http://www.allegro.pl/item351418037_...ek_apteka.html
Stary 2008-04-24, 08:55   #739
lizzy0209
Przyczajenie

GG do lizzy0209

cześć utopia28wawa co to są za preparaty też na cellulit? Active-Life Anti Age tylko przy tym pisze że zmniejsza "skórkę pomarańczową"
a może ktoś inny o tym słyszał albo używał?
pozdrawiam

Stary 2008-04-24, 18:26   #740
Niuniaczek
BAN stały

Cytat:
Napisane przez utopia28wawa Pokaż wiadomość
UTOPIA myslisz .ze te preparaty z siarczanemglukozaminy są tak samo skuteczne jak inneov ?
Stary 2008-04-25, 07:28   #741
oks
Przyczajenie

ja zaczęłam juz 4 opakowanie inneov cellulit i nic mi to nie daje.no moze troche skóra jest gładsza ale nic poza tym.do tego ćwiczę aerobik,używam goodbye cellulite z nivea i nie objadam sie za bardzo a cellulit i tak jest.na to świństwo chyba nic nie działa.
oks jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 08:57   #742
kociczka
Zakorzenienie

witam!
razem z dzisiejszym dniem zostało mi 6 dni pierwszej 2tyg kuracji + 1 dzien co mam gratis bo kiedys dostalam próbki saszetek,wiec jeszcze tydzien na inneov.
przykro mi to mowic ale chyba na tym zakioncze bo fundusze niesty mi chyba nie pozwola na koljene opakowanie....a szkoda bo skora sie trchoe wygladzila i ujedrnila zwlaszcza na brzuchu mimo ze jadlam roznie i duzo imprezowalam z alkoholem i niestety do tego palę.cwiczyc nie cwiczylam od dawna mimo ze w styczniu i lutym duuuzo cwiczylam. wiecie kace i brak czasu.
hehe pisze lewa reka bo wlaSNIE palę i dzis rowniez ide ostro imprezowac a potem weeknd majowy wiec 4 dni imprezek

a teraz ide sobie zrobic 3 raz peeling kawowy,i tym razem dodam troche oliwy z oliwek zamiast żelu

A Wam jak idzie walka Kochane?sciskam mocno
kociczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 10:46   #743
mysza88
Rozeznanie

no nie! a ja myslalam ze razem przez to przejdziemy i wygramy ta walke z celulitem jestesmy właśnie na tym samym etapie picia inneov i razem to raźniej no ale trudno ze tak sie stalo u mnie tak szczerze to nic nie widać a może ja oczekiwałam niewiadomo czego skóra gładsza ale to prędzej od masażu i balsamu a może i inneov tez sie przyłożył. nie wiem ciżko mi ocenić jeszcze jest za wcześnie a ty kociczko zauwazyłaś jakąś redukcje cell?
Stary 2008-04-25, 11:26   #744
utopia28wawa
BAN stały

GG do utopia28wawa

Przeczytaj sobie kilkadziesiąt wypowiedzi wcześniej , dowiesz się w taki sposób o rezulatach...
Stary 2008-04-25, 12:50   #745
mysza88
Rozeznanie

ale mnie interesują rezultaty kociczki bo zaczeła pić inneov niemalże równo ze mną.
Stary 2008-04-25, 16:42   #746
kociczka
Zakorzenienie

mysza88 no ale ja bede dalej walczyc...mam nadziejie.mzoe jak skombinuje kase
co do cellulitu...hmm trudno pwoeiodziec moze sa efekty ale minimalne.głownie na brzuchu sie skór aujdernila i ramiona z tego co widze..a posladki no niewiele sie zmieniły szczerze ale skora gladsza(pewnie tez od peelingów)

zoabczymy jak to bedzie ja za godzinke zaczynam pic wiec pozdrowionka;***
kociczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 09:55   #747
Niuniaczek
BAN stały

Cytat:
Napisane przez utopia28wawa Pokaż wiadomość
Przeczytaj sobie kilkadziesiąt wypowiedzi wcześniej , dowiesz się w taki sposób o rezulatach...
Czyli "wiem ale nie powiem" ..no cóż trudno się mówi
Stary 2008-04-26, 10:42   #748
utopia28wawa
BAN stały

GG do utopia28wawa

Nie wiem, ale przeczytałam skład a w nim jest wyciąg z kory, wapno i siarczan glukozaminy, oprócz tego inne niekorzystne dodatki.

Moje drogie Panie proponowałabym jednak zbadać hormony przy zaawansowanym stadium, to właśnie byt wysoki poziom w stosunku do progesteronu (innego hormonu żeńskiego wydzielanego przez jajniki). Od tej dysproporcji zaczyna się łańcuch reakcji, którego efektem są grudki i nierówności na udach, pośladkach, brzuchu, a czasem nawet na piersiach i wewnętrznej stronie ramion. W okresie dojrzewania u kobiet przybywa ilość komórek tłuszczowych.Jest to zjawisko normalne, gdyż organizm dojrzewającej kobiety musi zgromadzić pewną ilość tłuszczu, by rozpocząć regularne cykle menstruacyjne.

Mam parę naturalnych sposobów otóż

Mieszam oliwę z aloesem dosypując do tego sody. Miąż aloesu zawiera polisacharydy przywracające zdolność do zewnętrznych membran komórkowych, poprawiając ich przepuszczalność , w tej sposób dotleniasz komórki, a także transport substancji niepotrzebnych na zewnątrz. W gabinetach jest często stosowany.
Ma wszechstronne działanie wspomaga trawienie i wiele innych.

Po nałożeniu czuje delikatne mrowienie , lubię to uczucie.

Drugi pomysł to glinka koniecznie w proszku, w żadnej masce, ponieważ glinka absorbuje wszystkie zamieszczenia nawet te z powietrza. Nakładając ją trzeba ją cały czas spryskiwać.

Przywraca równowagę mineralną i silnie odtoksyczniając skórę pozwala przyspieszyć "leniwą" przemianę materii. Dzięki zawartości krzemu (56%) glinka pomaga w "naprawie" elastyczności tkanki łącznej i przywraca naturalną równowagę wodno-lipidową w skórze. Poprawia krążenie i przyczynie się do szybkiej likwidacji grudek tłuszczowych. Likwiduje szorstkość skóry. Stymuluje proces regeneracji i odnowy naskórka. Działa ujędrniająco i rewitalizująco. Pozostawia skórę gładką i aksamitną.

Kupiłam na allegro 1 kg glinki po niskiej cenie, zabiegi u kosmetyczki z użyciem glinki kosztują krocie

Przepraszam, że obalam ten preparat, ale uważam , że jest przereklamowany i za drogi.
Stary 2008-04-26, 12:25   #749
vanillaa
Przyczajenie

czy któraś z Was stosuje inneov cellulit w tabletkach?
Jak myślicie co jest lepsze: tabletki czy napój?

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=240960
vanillaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 16:15   #750
anetak
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez vanillaa Pokaż wiadomość
czy któraś z Was stosuje inneov cellulit w tabletkach?
Jak myślicie co jest lepsze: tabletki czy napój?

tabletki i saszetki mają taki sam skład, tabletki łykamy 4 dziennie a saszetki wypijamy dwie

Zaczełam właśnie 4 opakowanie Innoevu, skóra niewiele gładsza ale waże 2 kilo mniej.
anetak jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości