Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie? - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-05-12, 22:17   #781
lizzy0209
Przyczajenie

GG do lizzy0209
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

do utopia28wawa
hej kupiłam tą glinkę ARGILETZ w granulkach powiedz jak ty to rozrabiasz na papkę bo mi jest bardzo trudno ostatnio ja tłukłam w moździerzu bo jak tylko tam wleje wody to zostaja grudki. powiedz mi jeszcze ile ty jej nakładasz bo czytałam ze powinno się nakładać 1-2cm ale to strasznie dużo mi odpada jeśli tyle dam a może coś źle robię :|

z góry dzięki za odpowiedź
lizzy0209 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 11:29   #782
utopia28wawa
BAN stały

GG do utopia28wawa

Ja glinkę nasypuję wcześniej, dodaję aloes, wodę i ucieram taką drewnianą pałką, którą się rozciera ciasto, czasami jak była za rzadka dodawałam trochę balsamu (kupowałam taki najtańszy w sklepie) . Mam oprócz tego sprej z wodą i cały czas spryskuję. Siedzę podczas tego zabiegu w wannie, a jeżeli nie mogę, to owijam się bandażami spryskując je mocno łaże po mieszkaniu
Chciałabym się pochwalić, że regularnie to stosuję. Lykam też therma line i stosuję dietę zasadową i widzę już rezulaty o 30% mniej grudek.

Dieta zasadowa
Polecam książkę równowaga kwasowo-zasadowa Katrin Koelle jest w niej napisane , że podczas zakwaszenia organizmu niewłaściwą dietą organizm kobiety aby zobojętnić zakwaszenie pobiera krew i i tkankę łącznej z błony śluzowej macicy, po wyczerpaniu pod koniec cyklu podczas zobojętniania produkowane są produkty odpadowe, które sie odkładają w najbliżej położonych rezerwuarach czyli pośladkach, udach itp.
Tak zwana skórka pomarańczowa jest według wielu ekspertów skutkiem zakwaszenia organizmu...
Przedmiesiączkowe zaburzenia typu bóle głowy, drażlwość wskazują na nadmierne nagromadzenie kwasów...
Polecam poczytanie na temat zakwaszenia organizmu, występuje i u szczupłych osób http://www.wizaz.cafeforum.pl/forums/60/topics/167
utopia28wawa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 11:41   #783
Niuniaczek
BAN stały

Kurczę ja to juz sama nie wiem, zawsze zapierałam się rękami i nogami że żadnej diety nie będę stosować bo nie mam po co - uważam że nie muszę(172 cm i 58kg) i że jest to początek odchudzania przez całe życie(kiedys czytałam o takim podejsciu ze jak ktos raz zacznie to wpadnie juz w takie koło tycia i chudnięcia) ....no a teraz chyba nie mam wyboru, Bo moje uda niestety nie chca spaść mimo cwiczen, kemów, alg i fut burnerów .

To taki mały off top zainspirowany twoją wzmianką o diecie zasadowej
Niuniaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 14:23   #784
arbuz
Rozeznanie

Napiszcie, prosze, jak duże są tabletki Inneov? Ja piłam napój, ale tabletki chyba wygodniejsze. Problem w tym, że jak większe to mi w gardle stają, a producenci to chyba jakiś wyscig urządzają pt. kto wyprodukuje większe? Czy nie są one czasem dosyć duże?
arbuz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 09:08   #785
utopia28wawa
BAN stały

GG do utopia28wawa

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Pokaż wiadomość
Kurczę ja to juz sama nie wiem, zawsze zapierałam się rękami i nogami że żadnej diety nie będę stosować bo nie mam po co - uważam że nie muszę(172 cm i 58kg) i że jest to początek odchudzania przez całe życie(kiedys czytałam o takim podejsciu ze jak ktos raz zacznie to wpadnie juz w takie koło tycia i chudnięcia) ....no a teraz chyba nie mam wyboru, Bo moje uda niestety nie chca spaść mimo cwiczen, kemów, alg i fut burnerów .

To taki mały off top zainspirowany twoją wzmianką o diecie zasadowej
Niuniaczek to nie jest do końca dieta jako dieta tylko sposób jedzenia, chyba dobrze sobie zdajesz sprawę z jakiego powodu się robi cellulitis. Wszyscy trąbią zdrowe jedzenie. Ja wytłumaczyłam naukowo. Zdrowe to nie oznacza mniej, gorzej tylko inaczej.
Czy ważyłam 59 kg czy jak obecnie 75 zawsze czułam się źle jedząc dużą ilość pieczywa czy dużą ilość mięsa. Poza tym czasami się nic nie czuje a samo wychodzi. Nie od dziś wiadomo , że białko zwierzęce zakwasza, rozwija toksyny itp. Oczywiście w małych ilościach to co innego
Stary 2008-05-14, 10:11   #786
Niuniaczek
BAN stały

Cytat:
Napisane przez utopia28wawa Pokaż wiadomość
Niuniaczek to nie jest do końca dieta jako dieta tylko sposób jedzenia, chyba dobrze sobie zdajesz sprawę z jakiego powodu się robi cellulitis. Wszyscy trąbią zdrowe jedzenie. Ja wytłumaczyłam naukowo. Zdrowe to nie oznacza mniej, gorzej tylko inaczej.
Czy ważyłam 59 kg czy jak obecnie 75 zawsze czułam się źle jedząc dużą ilość pieczywa czy dużą ilość mięsa. Poza tym czasami się nic nie czuje a samo wychodzi. Nie od dziś wiadomo , że białko zwierzęce zakwasza, rozwija toksyny itp. Oczywiście w małych ilościach to co innego
Zrobiłam tak" zamieniłam białe pieczywo na razowe z ziarnem, staram się pic duzo wody ( cięzko mi to idzie bo zazwyczaj bardzo mało pije- wiem że to bardzo żle) do tego pije dużo czerwonej herbaty, jem mniejsze porcje, jak narazie staram sie stronic od słodyczy , jem więcej owoców (jabłek i cytrusów- kocham pomelo )i nie objadam si na noc .
Ogólnie jak się zbliża lato to mam mniejszą ochotę na mięso wieć też to mi na dobre wyjdzie.

Utopia a co myslisz o takich gotowych mieszankach ziół do detoksykacji organizmu ?
Stary 2008-05-14, 12:39   #787
arbuz
Rozeznanie

Hej, koleżanki! Bardzo proszę o słowo na temat wielkości tych tabletek...Lato czeka...
Stary 2008-05-14, 21:52   #788
Justy
Zakorzenienie

kapsułki są raczej przeciętnej wielkości- mają 2 cm dlugości.
Justy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 15:13   #789
utopia28wawa
BAN stały

GG do utopia28wawa

Nie próbowalam gotowych, ale wydaje mi sie , że nie zaszkodzi.Opowiedz mi o tym cos wiecej prosze.

Ja tez malo pije wody, ale mam jeden sposob, ktory jest super dla jelit, bo przelwanie litrami wody przez siebie nie jest o dziwo dobre. Oszukuje organizm i ocieplam go, otoz staram sie pic wode lekko ciepla z dodatkiem soku nieslodzonego, czasami slodzonego jak mam. Organizm wtedy wylapuje ja jako pokarm , a oczywiscie wykorzystuje jako wode. Pracuje w firmie gdzie mamy caly czas podgrzewana, mieszam wtedy zimna z ciepla, ale oczywiscie mozna tak samo z czajnika. Poczytaj sobie o zakwaszeniu i o sposobie jedzenia wedlug 5 przemian
Stary 2008-05-16, 12:06   #790
arbuz
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Justy Pokaż wiadomość
kapsułki są raczej przeciętnej wielkości- mają 2 cm dlugości.
Dziękuję, Justy
Dla mnie to strasznie duzo, więc pozostanę przy napoju. Dobrze, że w ogóle jest w takiej formie. Brawa dla producentów.
Stary 2008-05-16, 12:30   #791
malenka294
Wtajemniczenie

GG do malenka294

Podzielę się doświadczeniami mojej koleżanki
Miała okropny cellulit,widoczny przez spodnie,jest w trakcie kuracji,(miesiąc)efekty są ogromne,ludzie się jej pytają co zrobiła,podejrzewają ją o liposukcje ogólnie chyba najlepszy środek jaki stosowała

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę

malenka294 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 13:27   #792
mysza88
Rozeznanie

może ja w końcu się wypowiem. stosuję inneov miesiąc (14 minął) i tak: cudów nie ma ale różnice widać. mam okropny cellulit na pośładkach i tuż pod nimi i jakby go minimalnie ubyło ale nie dużo. mam już zakupione kolejne 2 opakowania na kolejny miesiąc może różnica będzie większa. do tego codziennie ale tylko wieczorem stosuję krem antycellulitowy. jest lepiej napewno ale to nie jest jeszcze to czego oczekiwałam. dam znać jak coś się zmieni
mysza88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 08:38   #793
mysza88
Rozeznanie

czy wszyscy już skończyli walkę i pozbyli się cellulitu coś ucichło na tym wątku piszcie dziewczyny jak efekty u was!!! ja z dnia na dzień jestem bardziej zadowolona...ale musze jeszcze odczekać i wypić swoje
Stary 2008-05-22, 19:53   #794
enigmaaa
Przyczajenie

GG do enigmaaa

wiecie może czy tabletki Inneov Cellulit działają tak samo jak herbatka? bo mowa tu jest głównie o herbatce, a tabletki się wydają jakieś takie bardziej praktyczne...
enigmaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 17:53   #795
Niuniaczek
BAN stały

Cytat:
Napisane przez utopia28wawa Pokaż wiadomość
Nie próbowalam gotowych, ale wydaje mi sie , że nie zaszkodzi.Opowiedz mi o tym cos wiecej prosze.

Ja tez malo pije wody, ale mam jeden sposob, ktory jest super dla jelit, bo przelwanie litrami wody przez siebie nie jest o dziwo dobre. Oszukuje organizm i ocieplam go, otoz staram sie pic wode lekko ciepla z dodatkiem soku nieslodzonego, czasami slodzonego jak mam. Organizm wtedy wylapuje ja jako pokarm , a oczywiscie wykorzystuje jako wode. Pracuje w firmie gdzie mamy caly czas podgrzewana, mieszam wtedy zimna z ciepla, ale oczywiscie mozna tak samo z czajnika. Poczytaj sobie o zakwaszeniu i o sposobie jedzenia wedlug 5 przemian
Utopio chodziło mi o takie zwykłe miesznki ziół skomponowane przez producentów, do kupienia w sklepach zielarskich a nawet w super marketach..... ale ostatnio poczytałam skład no i w sumie nic nadzwyczajnego tam nie znalazłam a to fiołek, zielona herbata, dziurawiec, pokrzywa.... także jak narazie staram sie pić dużo zarówno zielonej jak i czeewonej herbaty oraz dużo wody.

Ostatnio usłyszałam że herbata strasznie odwadnia organizm.....? i że za każdą szklankęherbaty trzeba dodatkowo wypić poł szklanki wody
Stary 2008-05-24, 13:53   #796
Catherine1980
Rozeznanie

mam 178 cm wzrostu i ważę 61,5 kg
mój cellulit to 3ci stopień,widoczny bez ściskania z przodu i z tyłu
mimo że jestem szczupła przyplątało mi się to cholerstwo
dzisiaj wypiłam 3cią saszetkę i mam zamiar wypić 6 opakowań
mam nadzieję że mi pomoże
Catherine1980 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 22:26   #797
malus74
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
heh wydac czy nie wydac ?:P hehe
witam wszystkich! jestem tu bo tez zakupilam ten ineov i biore juz 3 pudelko...2 razy saszetki a teraz tabletki...nie wiem co myslec,bo w sumie jakby cos bylo widac ale mam wrazenie ze troche malo jak na 3 pudelko... pisze ze po 3 miesiacach widac efekty.to ja jestem na polmetku..i jakas niespecjalnie jestem zadowolona liczylam na wiekszy efekt!a moze powinnam jakas diete trzymac,ale uprzedzam ze uwazam co jem..moze cwiczyc? moze cos wcierac? ale nie znosze tego!! jestem juz zdesperowana poradzcie cos! dziekuje!!!
malus74 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 11:53   #798
Catherine1980
Rozeznanie

malus74 ja mam zamiar zapisać się od czerwca na te słynne rolki
Stary 2008-05-26, 16:52   #799
klejuszek
Raczkowanie

Czesc dziewczyny!
Ja jestem po calej kuracji Inneov. W sumie sporo mi zniklo przez 2 miesiace, jednak ostatni miesiac nie przyniosl rezultatow- kasa zmarnowana. Uwazam ze jak na tak czasochlonna i kosztowna kuracje wyniki nie sa zadowalajace. W sumie nie spodziewalam sie cudow, ale jednak mialam nadzieje ze poradzi sobie z cellulitem - widocznym tylko jak sie scisnie skore.
Jezeli za rok mialabym powtarzac cala kuracje - to sie nie zdecyduje. Tak czy inaczej ciesze sie ze jestem juz po
klejuszek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 17:04   #800
utopia28wawa
BAN stały

GG do utopia28wawa

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Pokaż wiadomość
Utopio chodziło mi o takie zwykłe miesznki ziół skomponowane przez producentów, do kupienia w sklepach zielarskich a nawet w super marketach..... ale ostatnio poczytałam skład no i w sumie nic nadzwyczajnego tam nie znalazłam a to fiołek, zielona herbata, dziurawiec, pokrzywa.... także jak narazie staram sie pić dużo zarówno zielonej jak i czeewonej herbaty oraz dużo wody.

Ostatnio usłyszałam że herbata strasznie odwadnia organizm.....? i że za każdą szklankęherbaty trzeba dodatkowo wypić poł szklanki wody

a kupuję w sklepach na wagę Yerba Mate , łączę pare gatunków z czerwoną herbatą (apropo czerwonej kupuję taką z jabłkiem).
Yerba mate teź jest lekko moczopędna, ale też więcej się chce po niej pić. Yerba to peruwiański krzew...

cyt...
Yerba mate (herbata paragwajska, Ilex paraguariensis) to roślina uznana od stuleci za wspaniałe lekarstwo na zmęczenie, niepokoje i obniżony nastrój. Napar pomaga w kłopotach z przemianą materii, odchudza, odżywia, regeneruje, tonizuje, uspokaja jednocześnie stymulując układ nerwowy przy tym wszystkim nie uzależnia.

http://www.naturalnamedycyna.pl/inde...sk=view&id=306
Stary 2008-05-26, 18:09   #801
Niuniaczek
BAN stały

Właśnie o tej Yerba Macie zapomniałam , kiedyś w pracy poczęstowała mnie nią koleżanka i pamietam że miała bardzo ciekawy fajny smak...no i zapomniałam jak to coś się nazywało Ja kupuję zawsze czerwoną herbatę o smaku cytrynowym firmy BIO-ACTIVE PU-ERH, http://www.naturalnamedycyna.pl/?opt..._pid=33&pid=57 nie jest droga i smak jest ok, choć kiedyś ktoś mi mówił ,że taka prawdziwa , skuteczna czerwona herbata to jest dużo droższa

Własnie poczytałam sobie o zaletach Yerba Mate i jestem pod wrażeniem... no no Dzięki za linka

Edytowane przez Niuniaczek
Czas edycji: 2008-05-26 o 18:35
Stary 2008-05-29, 09:48   #802
nocoz
Raczkowanie

Ech....kończę pierwsze opakowanie inneov i efektów nie widzę. Jestem szczupła, cellulit mam mały ale po ciąży na brzuchu mi się zrobił. Nie wiem może ktoś wie, albo ma doświadczenie, czy na brzuchu oprócz wałeczków o których pisałyście też się wam poprawiło...

Pozdrawiam Nowa
nocoz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 11:05   #803
Catherine1980
Rozeznanie

Mi się właśnie brzuch pogorszył.
Miałam idealnie płaski a teraz taki nabrzmiały jakby za dużo wody w nim było.
Może to efekt uboczny picia inneov
Stary 2008-05-29, 11:46   #804
nocoz
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Mi się właśnie brzuch pogorszył.
Miałam idealnie płaski a teraz taki nabrzmiały jakby za dużo wody w nim było.
Może to efekt uboczny picia inneov
No tak, ale to co innego, bo pewnie nie miałaś na brzuchu cellulitu i nadal nie masz, tylko bardziej to wygląda jak wzdęcie. Ja też mam płaski brzuch raczej, ale kurde zrobił mi się cellulit czego nigdy wcześniej przed ciążą nie miałam. Nawet czuję te grudki pod brzuchem. Zdażyło mi sie przytyc i mieć oponkę ale cellulitu mimo wszystko nie miałam. Teraz miałam nadzieję że mi zniknie, no zobaczę, może przy drugim opakowaniu
Stary 2008-05-29, 11:50   #805
mysza88
Rozeznanie

ja już pije drugie opakowanie i musze powiedziec ze tez mam cellulit na brzuchu ale tak bardziej po bokach jakby na zebrach i widac go tylko kiedy lekko sie obróce w bok lub zegnę. nie wiem od czego bo ogólnie to jestem szczupła a cell jak cholera na posladkach i pod nimi. na brzuchu to do konca nie wiem co to jest
Stary 2008-05-29, 11:51   #806
mysza88
Rozeznanie

poprawka pije trzecie opakowanie
Stary 2008-05-29, 12:51   #807
nocoz
Raczkowanie

ja natomiast mam jeszcze taki wałek pod pośladkiem, z tyłu na udzie i żeby było śmiesznie tylko na jednej nodze. Niektórzy mówią że to taki układ mięśni i tkanki tłuszczowej i chyba inneov nic nie pomoże, tylko masaze...

A powiedz mi, jak tam po drugim opakowaniu, zauważyłaś jakieś zmiany?
Stary 2008-05-29, 13:00   #808
mysza88
Rozeznanie

zmiany sa ale to jeszcze nie to czego tak bardzo chce ale cos juz widac. może efekt byłby lepszy gdyby udało mi się pić inneov regularnie ale niestety pije 3 opakowanie ale dopiero niedawno zaczełam. mam już nawet 4 kupione bo nie chce dać za wygraną. do tego ćwiczę jeżdże na rowerze, wcieram krem jaki mam pod ręką wyszczuplający i wciąż czekam na większe rezultaty.
Stary 2008-05-29, 13:01   #809
mysza88
Rozeznanie

musze powiedziec ze największą różnicę zauwazyłam na pośladkach. one to były masakrycznie całe pokryte cellulitem. teraz jest jego mniej. za miesiąc planuje jeszcze ku[ić guam.
Stary 2008-05-29, 13:10   #810
nocoz
Raczkowanie

Ja dzisiaj piję ostanią saszetkę pierwszego opakowania i robię to b. regularnie. Stosuję kremy na cellulit i wyszczuplający. Czytałam raport kremów i ponoć najlepszy okazał się Nivea goodbay cellulite, natomiast b. krytykują wszystkie vichy. Pisali że ceny kremów są wysokie bo kobiety im bardziej ufają, mimo iż wcale tak wysokie ceny nie muszą być. Nivea dostaniesz wszędzie za 39 zeta około. Natomiast jak ktoś by chciał wiedzieć o cyckach to też mam coś do zaproponowania bo mi się stanowczo poprawiły. Ale na tym forum chyba nikt nie ma tych problemów hihi. Muszę w takim razie stanąć przed lustrem i się dokładnie obejżeć bo narazie nic nie widzę.

Wodę piję litrami bo nie lubię innych napojów tylko wodą się napiję....także ciało mam przyzwyczajone....chyba coś innego bym musiała oprócz sportów wymysleć.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości