Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie? - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-06-13, 09:27   #841
Catherine1980
Rozeznanie

Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

wszystko robisz poprawnie
ten specyfik to po prostu lipa - wyciągają z nas naiwnych kasę
Catherine1980 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 22:05   #842
malus74
Przyczajenie

mam podobne odczucie...
malus74 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 00:10   #843
utopia28wawa
BAN stały

GG do utopia28wawa

Dokładnie!

Polecam celilitt między innymi basen, basen i basen. Chodzę 3 razy w tygodniu i widzę po 1 2 tygodniach już zmiany a mam go nawet na rękach ;(

Podczas pływania wytwarza się iśnienie hydrostatyczne działa ono jak masaż limfatyczny. W masowanym ciele lepiej krążą krew i limfa, więc szybciej usuwane są z niego toksyny, główni sprawcy cellulitu... więcej tutaj http://www.polki.pl/fitness_plaskibr...7956064.htmlna
utopia28wawa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 17:11   #844
Catherine1980
Rozeznanie

tylko co zrobić jak ktoś nie umie pływać?
próbowałam milion razy i woda mnie nie lubi
też mam pierwsze oznaki na przedramionach
Stary 2008-06-21, 12:18   #845
kybele
Rozeznanie

i jak tam ten inneov? przestałyscie stosowac? nie działa?
kybele jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 19:44   #846
Catherine1980
Rozeznanie

nie działa ale stosuję dalej
Stary 2008-06-21, 22:53   #847
kybele
Rozeznanie

ja pije od czterech dni ale w sumie marnie to widze jestem nastawiona anty jakos tak..chociaz wiadomo nadzieje mam
Stary 2008-06-23, 11:20   #848
nocoz
Raczkowanie

idę do was z odsieczą, kochane to ja pisałam, że marne efekty. Teraz jednak muszę oddać honor inneovi hehe. Zaczełam 3 opakowanie i naprawdę zauważyłam....(tak od niechcenia)...że mi się b. poprawiły nogi. Przede wszystkim miałam tagie zgrubienie, taką górkę z przodu na udzie i się wygładziła, w ogóle skóra się ujędrniła i jak idę to mi się takie cienie nie przelewają. Słuchajcie naprawdę to już jest coś. Coprawda liczyłam na to, że brzuch mi się poprawi, ale niestety tutaj bez zmian. Zaczełam też nogi szczotką do włosów masować hihi )
nocoz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 17:27   #849
Catherine1980
Rozeznanie

cieszę się bardzo że jedna z nas widzi poprawę
ja skończyłam właśnie 2gie opakowanie i zastanawiam się nad kupnem 3go
jutro ide na 2gi drenaż limfatyczny - jak na razie u siebie nie widzę żadnych zmian i nadal wstydzę się swojego ciała
tegoroczne wakacje to będzie horror
Stary 2008-06-23, 19:47   #850
agata_wwl
Raczkowanie

Kończę pierwsze opakowanie. Nie widzę ŻADNEJ poprawy. Cellulit jak był tak jest.
Pocieszam się tym, że może dlatego nie widać polepszenia, bo używam tabletki antykoncepcyjne (a jak wiadomo one wpływają na powstanie cellulitu).
Teraz przestałam je brać, tak więc może dopiero od rozpoczęcia nowego opakowania inneov będzie widać jakąś poprawę, mam przynajmniej taką nadzieję...
agata_wwl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 13:02   #851
nocoz
Raczkowanie

ja zauważyłam dopiero przy trzecim opakowaniu poprawę. Jakieś smutne te wpisy, a kilka stron dalej nie było prawie ani jednej dziewczyny, która by na lepsze zmiany nie zauważyła...co jest?
Stary 2008-06-24, 13:08   #852
kociczka
Zakorzenienie

witam,moze ktos mnie pamieta
zuzylam tylko jedno opakowanie z uwagi na brak srodkow finannoswych(czemu to takie drogie?)

alee znalazlam moje stare korony czeskie(1700) nie wiem ile to bedzie na polskie ale mysle ze na ineov starczy wiec zaczne 1-2 opakowania przed wakacjami,za miesiac wyjazd wiec sie przyda. trzeba sie poswiecic;]
no i na fitness chodzic zaczynam.

wtedy po 1 opakowaniu schudlam jakos 3 kg bez wysilku i skora rzeczywiscie yla ladniejsza,a moze mi sie wydawało.

pozdrawiam
kociczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 13:27   #853
Catherine1980
Rozeznanie

wpisy coraz smutniejsze bo niewiadomo czy wczesniej nie nakręcali tego producenci i sprzedawcy
teraz wypowiadaja sie normalne śmiertelnickzi które ten produkt stosuja
ja od dzisiaj 3cie opakowanie
Stary 2008-06-24, 17:41   #854
agata_wwl
Raczkowanie

No właśnie... ja zachęcona tak pozytywnymi opiniami kupiłam pierwsze opakowanie.Sądząc po tych wszystkich ochach i achach nad tym produktem spodziewałam się cudów.
Będę brała jeszcze przez 2-3 miesiące, bo jak nie spróbuję do końca to będę sobie wypominać, że właśnie nie spróbowałam.
Jednak nie wiem czy z tym cholerstwem w ogóle można jakoś wygrać?
Stary 2008-06-24, 22:41   #855
Catherine1980
Rozeznanie

ja też się nie poddaję
dzisiaj poza inneov byłam 1,5 h na siłowni i na 60 minutowym drenażu limfatycznym
do tego 3 litry wody

(jak na razie nadal 0 efektów)
Stary 2008-06-24, 23:00   #856
blewska
Raczkowanie

Dziś zaczełam brac Inneov, 2 tabletki rano, dwie wieczorem. Po dawce wieczornej koszmarnie zaczęła mnei swedziec skóra... czy ktos miał podobnie??
blewska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 09:09   #857
mooriel
Przyczajenie

hejka
co do tych tabletek antykoncepcyjnych to ja np. wiem, ze to nie one są glownym sprawcą mojego cellulitu, ale geny- moja mama i bez tabletek ma taki sam cellulit jak ja;/ ale juz drugi rok biore inneov, tym razem tabletki i tak jak ostatnio widze duza roznice. skora jest gladziutka, a cellulit wyraznie mniejszy, choc nie zniknął calkowicie, zawsze mozna sie do czegos przyczepić, ale ja widze, ze inneov daje mi akurat bardzo duzo, dlatego w niego inwestuje. po prostu roznica miedzy tym co bylo a tym co jest, jest taka, o jakiej wczesniej nawet nie marzylam, mimo regularnego chodzenia na basen i jezdzenia na rowerku, ze juz nie wspomne o tańczeniu. a ani we mnie za duzej ilosci kilogramow, ani tez specjalnie niezdrowego jedzenia, za to woda mineralna obowiazkowo codziennie pita. cwiczen jeszcze nie probowalam, masażu tez nie, bo technicznie juz tego w moim grafiku nie zmieszcze;/ ale mysle ze wystarczajaco duzo robilam (basen itp.), a cellulit dalej taki sam. dopiero po inneov cos sie zmienia. jestem po 2 miesiacu kuracji i na moj wyjazd zdaze z caloscia
mooriel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 11:32   #858
nocoz
Raczkowanie

Mooriel na Boga! No to brzmi jak reklama telewizyjna....typu Jestem Tego Warta!
Stary 2008-06-25, 12:48   #859
JagaBaga
Raczkowanie

Witajcie Dawno mnie tu nie było, bo prawie rok. W ubiegłym roku doprowadziłam kurację Inneov do końca (6 opakowań). Po zakończonej kuracji napisałam w tym wątku swoje spostrzeżenia. Króciutko przypomnę: do połowy kuracji efekt był widoczny, a potem nic się już nie zmieniło. Równocześnie stosowałam peelingi kawowo-cynamonowe.

Zimą i wiosną paskuda powróciła. Nie mam teraz za bardzo czasu na robienie maseczek, Inneov ogólnie nie sprawdził się u mnie, finanse też mi nie zbywają, dlatego teraz piję zieloną herbatę (nota bene jeden ze składników Inneov) z sokiem z plastra cytryny. Do tego wmasowuję w siebie serum Eveline. Udaje mi się też wykrzesać siły, ochotę i czas 3-4 razy w tygodniu na półgodzinną gimnastykę. Dodam jeszcze ze wstydem, że słodyczom, niestety, nie mogę się oprzeć... Po niespełna miesiącu takich domowych i bardzo tanich zabiegów, muszę przyznać, że efekty są porównywalne z efektami ubiegłorocznych "zabiegów". Waga - minus 3 kg, uda - minus 2,5cm, biodra - minus 1,5cm, talia - minus 2,5cm

Mooriel - z tym "cellulitowym" działaniem tabletkami antykoncepcyjnymi to jednak prawda. Twoja mama ma cellulit, bo jest już pewnie w takim wieku, że u niej występuje naturalna przewaga progesteronu nad estrogenem, a Ty dostarczasz organizmowi progesteron w tabletkach anty Piszesz, że Twoja mama ma taki sam cellulit jak Ty, ale zważ na to, że między wami jest spora różnica wieku...
Stary 2008-06-25, 16:55   #860
agata_wwl
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez JagaBaga Pokaż wiadomość
Witajcie Dawno mnie tu nie było, bo prawie rok. W ubiegłym roku doprowadziłam kurację Inneov do końca (6 opakowań). Po zakończonej kuracji napisałam w tym wątku swoje spostrzeżenia. Króciutko przypomnę: do połowy kuracji efekt był widoczny, a potem nic się już nie zmieniło. Równocześnie stosowałam peelingi kawowo-cynamonowe.

Zimą i wiosną paskuda powróciła. Nie mam teraz za bardzo czasu na robienie maseczek, Inneov ogólnie nie sprawdził się u mnie, finanse też mi nie zbywają, dlatego teraz piję zieloną herbatę (nota bene jeden ze składników Inneov) z sokiem z plastra cytryny. Do tego wmasowuję w siebie serum Eveline. Udaje mi się też wykrzesać siły, ochotę i czas 3-4 razy w tygodniu na półgodzinną gimnastykę. Dodam jeszcze ze wstydem, że słodyczom, niestety, nie mogę się oprzeć... Po niespełna miesiącu takich domowych i bardzo tanich zabiegów, muszę przyznać, że efekty są porównywalne z efektami ubiegłorocznych "zabiegów". Waga - minus 3 kg, uda - minus 2,5cm, biodra - minus 1,5cm, talia - minus 2,5cm

Mooriel - z tym "cellulitowym" działaniem tabletkami antykoncepcyjnymi to jednak prawda. Twoja mama ma cellulit, bo jest już pewnie w takim wieku, że u niej występuje naturalna przewaga progesteronu nad estrogenem, a Ty dostarczasz organizmowi progesteron w tabletkach anty Piszesz, że Twoja mama ma taki sam cellulit jak Ty, ale zważ na to, że między wami jest spora różnica wieku...
Ja też wiele słyszałam o wpływie tabletek antykoncepcyjnych na powstanie cellulitu. Dlatego odstawiłam pigułki i zacznę drugie opakowanie inneov. Mam nadzieję, że to coś da...

W sumie to jestem już bardzo zrezygnowana i załamana. Wstydzę się mojego cellulitu, z przerażeniem myślę o wrześniowych wakacjach, bo będę przejmować się tym, że moja skóra niestety nie jest idealna
Postanowiłam, że od lipca zapiszę się na siłownię i jak starczy czasu to na basen i może jakieś masaże. Pewnie pęknie trochę kasy, ale już jestem w stanie wszystko zrobic, żeby pozbyć się cellulitu. Ale z tego co słyszę i czytam to nie wiem czy moja walka cokolwiek da?
Stary 2008-06-25, 17:44   #861
kybele
Rozeznanie

a ja musze powiedziec ze wypiłam juz pol opakowania i wyraznie mam tego cellulitu mniej
Stary 2008-06-26, 09:34   #862
nocoz
Raczkowanie

szczęściara!
Stary 2008-06-26, 13:13   #863
mysza88
Rozeznanie

a ja musze powiedziec ze jestem na siebie zla bo kupiłam 4 opakowania i z tego wypiłam 3. dwa nawet dosc regularni a trzeci to juz szkoda gadac. bardzo nieregularnie mi to szło ale jakos zmeczyła. zostalo mi jedno opakowanie i musze sie wziac w garsc i bardzpo regularnie je wypic. myslicie ze duzo stracilo na wartosci to ze tak nieregularnie to pije???
mysza88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 18:58   #864
Catherine1980
Rozeznanie

własnie jestem w trakcie 3go opakowania, regularnie ćwiczę i chodzę na masaże
dopiero teraz zaczynam widzieć efekty ale są one mega minimalne
Stary 2008-06-26, 21:53   #865
traffik
Przyczajenie

witam, pisze po raz pierwszy na forum.
zachęcona pierwszymi postami kupiłam inneov, i od trzech dni go stosuję.
Oczywiscie zdaje sobie sprawę, że samo picie truskawek mi nie pomoże, nie jem węglowodanów 9na szczęscie za n imi nie przepadam) cukrów unikam, czyli żadnych slodyczy, żadnych słodkich napojów gazowanych, piję minimum 1,5 litra wody dziennie i soki świezo wyciskane. nie moge niestety sobie odmówić porannej kawy (co prawda z odtluszczonym mlekiem, ale zawsze to kawa)
Jem bardzo sesnownie. Jescze do niedawna chodziłam na siłownie, ale przyznam sie szczerze, że motywacji mi zabrakło i przestałam...co do cellulitu...KOSZMAR, mam go na udach, posladkach i brzuchu, od niedawna widze jego poczatki na ramionach. jestem raczej szczupla, ale przez ten cellulit wyglądam koszmarnie, wstydze się wyjść na plaże w bikini...
mam nadzieje, że inneov mi jakkolwiek pomoże...będę informowala na bieząco trzymajcie się dziewczyny!!!! Damy rade!!! jak nie my to kto???
traffik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 22:59   #866
mooriel
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez nocoz Pokaż wiadomość
Mooriel na Boga! No to brzmi jak reklama telewizyjna....typu Jestem Tego Warta!
o reklamie uczylam sie dosc sporo i jej cech w mojej wypowiedzi nie znajduje... ;] :P napisalam jedynie o roznicy jaka widzialam rok temu, a poza tym przeciez nawet napisalam, ze nie zniknal CALKOWICIE.. toz to nie reklama przeciez heh

btw... ja nie mowie ze tabletki antykoncepcyjne w ogole i u nikogo nie wplywaja na cellulit... po prostu JA mam go tyle samo co wtedy, kiedy ich nie bralam, a co do mojej mamy to niestety cellulit dopadl ją bardzo prędko i ona sama nie widzi wielkiej roznicy miedzy tym co bylo kiedys a tym co jest teraz... to pewnie kwestia danego organizmu... w kazdym razie mam ciach nadzieje ze efekt inneov bedzie taki sam jak rok temu, chociaz wtedy jeszcze cos tam cwiczylam, masowalam kremami... a teraz nic;/
mooriel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 11:45   #867
nocoz
Raczkowanie

mooriel!

Nie bierz sobie tak do serca mojej wypowiedzi. Reklamę też liznełam i faktycznie są tam zdania odpowiadające reklamie typu.....'"roznica miedzy tym co bylo a tym co jest, jest taka, o jakiej wczesniej nawet nie marzylam"....."ale mysle ze wystarczajaco duzo robilam (basen itp.), a cellulit dalej taki sam. dopiero po inneov cos sie zmienia''.....

W każdym razie nie o to chodzi....cieszę się że ci pomoga bo sama mam nadzieję że mi się uda....choć coraz bardziej nikłą... właśnie kończę 3 opakowanie i nie widzę jakiejś różnicy...
Stary 2008-06-27, 14:27   #868
traffik
Przyczajenie

chciałabym dodać, że Inneov to i tak niewielka strata pieniedzy w porównaniu do innych zabiegów.
Sama przeszłam przez ENDERMOLOGIĘ, że niby taka fantastyczna i genialna...wzięłam 10 zabiegów, i powiem szczerze, że efektów praktycznie nie było żadnych, może poza lepszym napięciem skóry i jej jędrności. Ale cellulit jak był tak został.
Wiele z Was wspominało tu, na forum, że po którymś tam opakowaniu to świństwo sie pogłębiło...otóż, niestety, ale to całkiem naturalne przy wszelkich drenażach, oczyszczaniu itp. Tak samo miałm po kilku zabiegach endermologii, podobno komórki tłuszczowe które w jakikolwiek sposób sie rozbija na mniejsze, zwiększaja swoja objętosc, stad ten efekt, potem natomiast wracają dopierwotnego stanu tyle, że uszczuplone.
WIęc chyba pozostaje nam wiara! ) good luck
traffik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 19:54   #869
malus74
Przyczajenie

daj boze zeby wrocily pomniejszone..bo ja juz stracilam nadzieje!! koncze 3 opakowanie i nie wiem co dalej...kupic czy nie kupic???????..a najgorsze jest to im dluzej to łykam tym mam mniejsza motywacje i regularnosc bo..nic nie widze dobrego..
malus74 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 20:56   #870
agata_wwl
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez malus74 Pokaż wiadomość
daj boze zeby wrocily pomniejszone..bo ja juz stracilam nadzieje!! koncze 3 opakowanie i nie wiem co dalej...kupic czy nie kupic???????..a najgorsze jest to im dluzej to łykam tym mam mniejsza motywacje i regularnosc bo..nic nie widze dobrego..
To jest własnie najgorsze - jak nie widać żadnych rezultatów.Wszystkiego się wtedy odechciewa Przynajmniej ja tracę motywację...

Wiem, że nie należy tak szybko się poddawać, bo nic nie przychodzi szybko i łatwo, ale żeby chociaż jakaś minimalna poprawa była...
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości