Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie? - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-07-12, 12:59   #901
trucja
Przyczajenie

Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Witam serdecznie,
jestem tu pierwszy raz i oczywiście nie dałam rady przeczytać wszystkich stron wątku, ale mam ważne pytanie. Łykam inneov od jakiegoś tygodnia i mam straszną wysypkę na nogach i przedramienich. Pojawiły mi się takie jasne grudki na zaczerwienionej skórze. Czy któraś z was miała podobne objawy? Nie wiem czy odstawić preparat. Proszę napiszcie coś na ten temat. Z góry wielkie dzięki.
trucja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 14:15   #902
lakszmi
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1
Smile Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Ja od tygodnia piję inneov (saszetki) i żdnego uczulenia nie mam.
Co do guamu, rozmawiałam dziś z moją koleżanką, która jest kosmetyczką, mowiła, że guam działa, przy ale tylko regularnym stosowaniu. Mówiła też, że ten zwykły guam, rozgrzewający, nie ma w przeciwwskazaniach skóry naczynkowej. Przestrzegła mnie też przed zakupami na allegro - sprzedają tam podróbki (na pewno nie wszystkie, ale skąd wiedzieć które to podrobione)?

Pozdrawiam Was!
lakszmi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 11:01   #903
mysza88
Rozeznanie

ja kupiłam guam na allegro i chyba jest prawdziwy. dostałam do niego taki certyfikat i nie wyglada nic podejrzanie wiec mysle ze mi sie udało. jestm po 8 zabiegu i jestem zadowolona. skóra po użyciu jest miękka, gładka i cell jest mniejszy jakby rozbity na mniejsze grudki. skóra jest faktycznie taka bardziej zbita jakby nagle mięśnie sie wyrobiły nie skończyłam jeszcze opakowania 1 kg. ale jak skończe to chyba zamówi jeszcze ale pół kg tak profilaktycznie. ogólnie to polecam
mysza88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 12:54   #904
kinga2211
Przyczajenie

Ja właśnie przed chwilką zamówiłam guam I teraz czekam na dostawę, a zaraz potem zaczynam kurację. Oczywiście będę informowała Was o jej przebiegu Pozdrawiam!
kinga2211 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 07:42   #905
lakszmi
Raczkowanie

Ja też dziś zamawiam guam Ale ten na naczynka jednak, niby tamten w przeciwwskazaniach nie ma naczynek, ale skoro zrobili specjalnie na naczynka to coś w tym jest. Jednak cały czas podtrzymuje korzystne działanie inneov + krem (zażywam 9-ty dzień). Inneovu nie odstawiam, kupię jeszcze jedno opakowanie, w ten sposób zrobię tylko miesięczna kurację. Tam wcale nie jest napisane, że kuracja musi być 3-miesięczna, są poprostu opisane efekty po 15 dniach, miesiąciu i trzech miesiącach, samemu się wybiera jak długo chce się zażywać.

Pozdrawiam Was dziewczyny!
Stary 2008-07-16, 15:25   #906
agnieszka16162007
Przyczajenie

mojego szkrabika urodzilam miesiąc temu. w ciąży przytyłam 22 kg. mając zwrost ok 160 wazyłam 72 kg jadac do porodu. wygladałam jak maly sloń. po porodzie schudłam 12 kg i pomimo iz karmie piersią waga się zatrzymała. czy mogę sobie czymś pomagac w walce z pomarańczową skórką w okresie laktacji ???????????
agnieszka16162007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 15:39   #907
Catherine1980
Rozeznanie

Jestem w trakcie 4tego opakowania do tego ćwiczę, chodzę na masaże antycellulitowe (drenaż limfatyczny) i nadal nie widzę zmian.
Catherine1980 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 16:00   #908
Szeptem
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lakszmi Pokaż wiadomość
Ja też dziś zamawiam guam Ale ten na naczynka jednak, niby tamten w przeciwwskazaniach nie ma naczynek, ale skoro zrobili specjalnie na naczynka to coś w tym jest. Jednak cały czas podtrzymuje korzystne działanie inneov + krem (zażywam 9-ty dzień). Inneovu nie odstawiam, kupię jeszcze jedno opakowanie, w ten sposób zrobię tylko miesięczna kurację. Tam wcale nie jest napisane, że kuracja musi być 3-miesięczna, są poprostu opisane efekty po 15 dniach, miesiąciu i trzech miesiącach, samemu się wybiera jak długo chce się zażywać.

Pozdrawiam Was dziewczyny!
No co do tego czasu zażywania, to nie do końca. Być może w tym roku nie chwalą się tym, ale w zeszłym pisali jasno, że kuracja powinna trwać co najmniej 3 miesiące. No i patrząc realnie, to po dwóch tygodniach, to inneov wyciśnie z Ciebie część wodę zblokowaną przez toksyny (tak przynajmniej mówią na reklamach produktów cellulitowych), ale nie podejrzewam go o to, aby w ciągu dwóch tygodni był w stanie poradzić sobie z tłuszczem.
Szeptem jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 16:01   #909
Szeptem
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Jestem w trakcie 4tego opakowania do tego ćwiczę, chodzę na masaże antycellulitowe (drenaż limfatyczny) i nadal nie widzę zmian.
Catherine1980, a jak wyglądają Twoje masaże? Od jakiegoś czasu myślę o tym, żeby się zapisać na nie, ale przeraża mnie kasa jaką musiałabym wydać za całą serię i to, że mogą nie dać efektów...
Stary 2008-07-17, 08:11   #910
lakszmi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Szeptem Pokaż wiadomość
No co do tego czasu zażywania, to nie do końca. Być może w tym roku nie chwalą się tym, ale w zeszłym pisali jasno, że kuracja powinna trwać co najmniej 3 miesiące. No i patrząc realnie, to po dwóch tygodniach, to inneov wyciśnie z Ciebie część wodę zblokowaną przez toksyny (tak przynajmniej mówią na reklamach produktów cellulitowych), ale nie podejrzewam go o to, aby w ciągu dwóch tygodni był w stanie poradzić sobie z tłuszczem.

Po pierwsze napisałam, że moja kuracja będzie trwała miesiąc, a nie 15 dni A poza tym nie kończę walczyć z cellulitem, tylko zmieniam broń - zaczynam traktować go guamem. Sprawdzałam na oficjalnej stronie inneov i w ulotce, nie ma słowa o tym ile powinna trwać kuracja. Tak na marginesie, nie sądzę żeby cokolwiek oprócz diety i ćwiczeń mogło poradzić sobie z tłuszczem
Stary 2008-07-17, 09:55   #911
Szeptem
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lakszmi Pokaż wiadomość
Po pierwsze napisałam, że moja kuracja będzie trwała miesiąc, a nie 15 dni A poza tym nie kończę walczyć z cellulitem, tylko zmieniam broń - zaczynam traktować go guamem. Sprawdzałam na oficjalnej stronie inneov i w ulotce, nie ma słowa o tym ile powinna trwać kuracja. Tak na marginesie, nie sądzę żeby cokolwiek oprócz diety i ćwiczeń mogło poradzić sobie z tłuszczem
Jeśli tylko dieta i ćwiczenia pomagają walczyć z tłuszczem, to po co kupujesz guam?

A już pisząc całkowicie rozsądnie nie chciałam Cię atakować swoją wypowiedzią, a mam wrażenie, że tak ją odebrałaś. Chciałam ciut podpowiedzieć, bo mam pewne doświadczenie w łykaniu tabletek na cellulit i odkładaniu się maskami.

Właśnie z niego wynika, że najlepsze efekty są, gdy używasz i coś na zewnątrz (np guam na który tak się szykujesz) i coś od środka (może to być inneov a może być inny zestaw).

Co do czasu trwania, to uwierz mi, że nawet jeśli nie napisali, że trzeba łykać minimum 3 miesiące, to i tak potrzeba takiego czasu, żeby cokolwiek dał.
Stary 2008-07-17, 11:12   #912
Catherine1980
Rozeznanie

Cytat:
Catherine1980, a jak wyglądają Twoje masaże? Od jakiegoś czasu myślę o tym, żeby się zapisać na nie, ale przeraża mnie kasa jaką musiałabym wydać za całą serię i to, że mogą nie dać efektów...
jest to typowy drenaz limfatyczny
90 min = 90 zł
ale w związku z faktem że mam delikatna skórę, popekane naczynka i podobno strasznie mocno pracowałam na mój uporczywy cellulit masazysta powiedział że w moim przypadku na razie 60 min to max
chodze co 2 tygodnie bo kupuję jeszcze inneov i nie stac mnie żebym mogła zaglądać do niego co tydzien

nie wiem dlaczego ale czesto mam po tym masazu siniaki
Stary 2008-07-17, 12:00   #913
nocoz
Raczkowanie

Cytat:
jest to typowy drenaz limfatyczny
90 min = 90 zł
ale w związku z faktem że mam delikatna skórę, popekane naczynka i podobno strasznie mocno pracowałam na mój uporczywy cellulit masazysta powiedział że w moim przypadku na razie 60 min to max
chodze co 2 tygodnie bo kupuję jeszcze inneov i nie stac mnie żebym mogła zaglądać do niego co tydzien

nie wiem dlaczego ale czesto mam po tym masazu siniaki
Cctherine, ty to jesteś odważna, ja bym nie zaryzykowała. Chciałam chodzić na masaże ale masażysta stanowczo odmówił, bo mam naczynka popękane. Powiedział że spowoduje to większą ilość. Kiedy masowałam się szczotką, musiałam przerwać bo zobaczyłam sińiaczki, a w miejscu po ich zniknięciupojawiła się delikatna siateczka naczynek. Potem czytałam że w ogóle, ani masaże, ani szczotka przy naczynkach sa nieodpowiednie.
nocoz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 17:23   #914
Catherine1980
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez nocoz Pokaż wiadomość
Cctherine, ty to jesteś odważna, ja bym nie zaryzykowała. Chciałam chodzić na masaże ale masażysta stanowczo odmówił, bo mam naczynka popękane. Powiedział że spowoduje to większą ilość. Kiedy masowałam się szczotką, musiałam przerwać bo zobaczyłam sińiaczki, a w miejscu po ich zniknięciupojawiła się delikatna siateczka naczynek. Potem czytałam że w ogóle, ani masaże, ani szczotka przy naczynkach sa nieodpowiednie.
tonący brzytwy się łapie
ja już nie mogę żyć z tym cellulitem
w każdej wolnej chwili go oglądam - to już normalnie zboczenie
Stary 2008-07-17, 23:08   #915
nocoz
Raczkowanie

Cytat:
tonący brzytwy się łapie
ja już nie mogę żyć z tym cellulitem
w każdej wolnej chwili go oglądam - to już normalnie zboczenie
to może spróbuj ten guam na naczynka, zaraz będziesz się martwić dodatkowo naczynkami masakrycznymi
nocoz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 08:03   #916
lakszmi
Raczkowanie

Cytat:
Jeśli tylko dieta i ćwiczenia pomagają walczyć z tłuszczem, to po co kupujesz guam?

A już pisząc całkowicie rozsądnie nie chciałam Cię atakować swoją wypowiedzią, a mam wrażenie, że tak ją odebrałaś. Chciałam ciut podpowiedzieć, bo mam pewne doświadczenie w łykaniu tabletek na cellulit i odkładaniu się maskami.

Właśnie z niego wynika, że najlepsze efekty są, gdy używasz i coś na zewnątrz (np guam na który tak się szykujesz) i coś od środka (może to być inneov a może być inny zestaw).

Co do czasu trwania, to uwierz mi, że nawet jeśli nie napisali, że trzeba łykać minimum 3 miesiące, to i tak potrzeba takiego czasu, żeby cokolwiek dał.

Może faktycznie trochę tak to odebrałam... Guam kupuję dlatego, że nie jestem za bardzo konsekwentna w diecie i ćwiczeniach niestety. A w moim przypadku naprawdę to najskuteczniejsza metoda. Jakiś czas temu, kiedy miałam więcej czasu na ćwiczenia (nie miałam domu na głowie) to naprawdę nie miałam zastrzeżeń do skóry. Cellulut może troszkę był, ale tylko przy ściśnięciu, zupełnie nie zawracałam sobie nim głowy. Ale wystarczył rok bez regularnych wizyt w klubie fitness i jest masakra
A w inneov nie chcę dłużej inwestować po tym jak się naczytałam, że po odstawieniu efekt znika, i że to wyrzucone pieniądze. Zastanawiam się nad Pycnogenolem, stosowałaś to?
Stary 2008-07-18, 10:48   #917
justynkab
Raczkowanie

hej dziewczyny!

takiego cellulitu jak u mnie to chyba niewiele kobiet ma Pisalam juz kiedys tu na forum o inneovie ze mi nie pomog.l W zeszlym roku moj cellulit byl masakryczny, cale lydki, uda, nie wspominajac o posladkach, a po inneovie stan mojej skory pogorszyl sie jeszcze bardziej. Wypilam chyba 4 czy 5 opakowan i dalam spokoj, szkoda kasy, naprawde, lepiej zainwestowac te pieniazki w masaze.
Kurcze wszedzie na forach widze ze dziewczyny sie skarza na ich ogromny cellulit, a na ulicy czy plazy to tego nie widac, mnostwo dziewczyn bez cellulitu, wiec chyba wiekszosc kobitek ma na posladkach i z tylu na udach, wiec pol biedy, naprawde! Ja mam niestety cale uda, troche na lydkach i posladki - wiadomo. W tym roku mam juz troche mniejszy niz rok temu jak pilam inneov. Biore CLA codziennie, bralam tez Recellox i Cellastar (od tego dostalam uczulenia) ale nie bylo efektow, wiec pozostalam przy CLA bo dodatkowo chodze na silownie. Do tego smaruje sie co wieczor kremami, tylko ciezko mi sie zdecydowac na jakis bo mam ich kilka i na razie dla porownania jedna noge smaruje Trilaserem Avonu a druga serum na noc Oriflame . Zaznaczam ze nie jestem konsultantka zadnej z tej firm Zastanawiam sie nad guamem, ale za bardzo nie mam czasu owijac sie w folie i tak siedziec kurcze
A Wy dziewczyny znacie jakis dobry krem? Mialam tez Galenic Cellureverse (lipa)
I tak jest lepiej niz w zeszlym roku, ale i tak krepuje sie wyjsc na plaze. Mam jechac na wakacje ze znajomymi i teraz wyjdz tu na plaze z takim cellulitem

A Wy co sadzicie o trilaserze i tym serum z Oriflame?
justynkab jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 15:35   #918
kinga2211
Przyczajenie

Właśnie jestem po pierwszej kuracji guamem (tym na naczynka). Narazie nie zauważam jakiejś wielkiej zmiany, większego ujędrnienia skóry czy coś (chociaż na to i tak nie liczyłam). Guam dał mi przyjemne uczucie chłodu, nie bylo tak strasznie zimno, jak pisały powyżej kolezanki. Jeszcze czuję na skórze delikatny chłód No i z pewnościa po niego sięgnę znowu, żeby zobaczyć, czy będą jakieś efekty Pozdrawiam walczące z cellulitem!
kinga2211 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 22:43   #919
Wiolka525
Rozeznanie

Kinga2211 tez zastanawiam sie nad nabyciem tego preparatu guam na naczynka. Informuj proszę jak efekty kuracji. Zyczę widocznych efektów
Stary 2008-07-19, 22:43   #920
trucja
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez justynkab Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!

takiego cellulitu jak u mnie to chyba niewiele kobiet ma Pisalam juz kiedys tu na forum o inneovie ze mi nie pomog.l W zeszlym roku moj cellulit byl masakryczny, cale lydki, uda, nie wspominajac o posladkach, a po inneovie stan mojej skory pogorszyl sie jeszcze bardziej. Wypilam chyba 4 czy 5 opakowan i dalam spokoj, szkoda kasy, naprawde, lepiej zainwestowac te pieniazki w masaze.
Kurcze wszedzie na forach widze ze dziewczyny sie skarza na ich ogromny cellulit, a na ulicy czy plazy to tego nie widac, mnostwo dziewczyn bez cellulitu, wiec chyba wiekszosc kobitek ma na posladkach i z tylu na udach, wiec pol biedy, naprawde! Ja mam niestety cale uda, troche na lydkach i posladki - wiadomo. W tym roku mam juz troche mniejszy niz rok temu jak pilam inneov. Biore CLA codziennie, bralam tez Recellox i Cellastar (od tego dostalam uczulenia) ale nie bylo efektow, wiec pozostalam przy CLA bo dodatkowo chodze na silownie. Do tego smaruje sie co wieczor kremami, tylko ciezko mi sie zdecydowac na jakis bo mam ich kilka i na razie dla porownania jedna noge smaruje Trilaserem Avonu a druga serum na noc Oriflame . Zaznaczam ze nie jestem konsultantka zadnej z tej firm Zastanawiam sie nad guamem, ale za bardzo nie mam czasu owijac sie w folie i tak siedziec kurcze
A Wy dziewczyny znacie jakis dobry krem? Mialam tez Galenic Cellureverse (lipa)
I tak jest lepiej niz w zeszlym roku, ale i tak krepuje sie wyjsc na plaze. Mam jechac na wakacje ze znajomymi i teraz wyjdz tu na plaze z takim cellulitem

A Wy co sadzicie o trilaserze i tym serum z Oriflame?
Przetestowałam już wiele kremów i uważam, że tylko jeden naprawdę działa. Niestety nie można go stosować przy naczynkach, ale wiem, że jest też łagodniejsza jego wersja - tyle, że nie potrafię powiedzieć czy równie skuteczna. Efekt widać natychmiast po wsmarowaniu (czym byłam zaskoczona) i czuć, co jest średnio przyjemne. Całe nogi robią się czerwone, gorące i czuć mrowienie. Chodzi mi o krem włoskiej firmy LACOTE "Inthenso cellulite crema dermotermica". Ja kupuję go na ul. Ogrodowej 7 w warszawie. Nie wiem jak jest z dostępnością w innych miastach. Wiem, że mają tez guam, ale narazie zatrzymałam się na kremie.
trucja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 16:19   #921
moniś_xX
Raczkowanie

A ja właśnie dziś dostałam zamówiony Inneov. Jestem po pierwszej saszetce(smak truskawkowy).. da się wypić, aczkolwiek mógłby byc lepszy dla podniebienia..;P ale kto mówi, że lekarstwo ma być dobre Oprócz picia tego specyfiku zaczynam skakać na skakance -2000skoków dziennie, kręcę sie juz od paru dni na hula hopie no i staram sie ograniczać jedzenie(z tym wychodzi najgorzej) dorzuce do tego jeszcze rowerek, wieczorem masaże no i będę czekać na efekty
moniś_xX jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 19:11   #922
truskaweczka05
Raczkowanie

a ile kosztuje ten krem??a probowalyscie baniek chinskich??
truskaweczka05 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 21:44   #923
woetia
Przyczajenie

Mój pierwszy post
Ja jestem w połowie drugiego opakowania, udało mi się kupić tanio na allegro - warto tam polować na okazję. Jak narazie nie ma spektakularnych efektów, ale muszę przyznać, że skóra jest wygładzona i nieco bardziej jędrna, powiedzmy - jak przy dość regularnym stosowaniu balsamu anty-cellulitowego czy ujędrniającego. Używam tylko balsamu nawilżającego i 2-3 razy w tygodniu ćwiczę. Tylko diety nie potrafię przestrzegać, co chwilę ciągnie mnie do jakiegoś fast food-u.
Ale jestem dobrej myśli - szczególnie jeśli chodzi o inneov - mam duże oczekiwania, bo widzę że dużo pozytywnych opinii
Stary 2008-07-24, 23:12   #924
moniś_xX
Raczkowanie

Woetio ja też kupiłam na allegro. Za 2 opakowania zapłaciłam 150zł razem z przesyłką. u mnie w aptece kosztował 111zł wiec wolałam zamówić czyli 70zł zaoszczędziłam miejmy nadzieję że nie będą to pieniadze wyrzucone w błoto
Stary 2008-07-25, 18:23   #925
tenarr
Raczkowanie

Ja kupiłam inneov w aptece sieci"Dbam o zdrowie" przy ul. Mikołajskiej(Kraków) za ok. 87 zł (saszetki do picia, brzoskwiniowe)

Stosuję od niedzieli i zauważyłam dziwna reakcję organizmu - mięśnie są jakby obolałe, a skóra na udach napięta i przy uciskaniu lub masażu miejsc dotkniętych cellulitem trochę boli. Czy któraś z Wizażanek miała takie odczucia??

Dodam ze w tym tygodniu mało się ruszam, bo odpoczywam po dwutygodniowej pracy sezonowej z Niemczech, wiec być może moje ciało domaga się ruchu. Ale to napięcie od pasa w dół mnie intryguje
tenarr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 09:59   #926
naok
Raczkowanie

GG do naok

Żadne kremy, czy masaże nie zlikwidują celluitu! Jasne, poprawią wygląd skóry, będzie bardziej napięta, celluit będzie mniej widoczny, ale to go nie usunie!!!! To jest nierównomiernie rozłożona tkanka tłuszczowa. Dziewczyny na okrągło wynajdują jakieś diety odchudzające, które są jedną z przyczyn powstawania celluitu - nie u wszystkich, ale wiele dziewcząt niestety tak ma (wygłodzony organizm magazynuje rezerwy na "ciężkie dni" i odkłada w postaci m.in. celluitu). Spożywanie ostatniego posiłku zaraz przed snem (jeśli nie zdąży się strawić, to organizm to odkłada). Problemy hormonalne! I nie chodzi tu tylko o nieregularne miesiączki. Również problemy z tarczycą, czy wątrobą!
Żeby pozbyć się celluitu nie wystarczy siłownia, masaże, czy tabletki..przede wszystkim zdrowa dieta! Niestety, rezygnacja ze słodyczy, fast foodów, łączenia bialek z tłuszczami w jednym posiłku itp. itd. Całkowite rozprawienie się z celluitem trwa ok 6 miesięcy! Nie dajcie się nabrać na jakieś tanie chwyty reklamowe - 2 tygodnie, 3 tygodnie, a nawet miesiąc. PIC NA WODE - FOTOMONTAŻ!
No, tyle ode mnie

Pozdrawiam

Edytowane przez naok
Czas edycji: 2009-03-21 o 13:03
naok jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 12:07   #927
moniś_xX
Raczkowanie

dziewczyny w jakich proporcjach rozpuszczacie ten inneov? czytalam ze niektorzy ten caly proszek zalewaja 1-1,5 litra wody, tylko ze jak ja zalewam ok.0,75 to juz nie dam rady tego wypic tym bardziej ze trzeba to pic podczas posilku:|
Stary 2008-07-26, 21:39   #928
lakszmi
Raczkowanie

Tam jest napisane jak to rozcieńczać: w szklance wody.
Stary 2008-07-27, 20:59   #929
Catherine1980
Rozeznanie

ja rozcieńczam w 0,2 - 0,3l wody
Stary 2008-07-28, 01:54   #930
moniś_xX
Raczkowanie

Catherine1980 a widać u Ciebie jakies efekty, z tego co czytałam to jesteś już w trakcie 4opakowania? jak czytam opinie wizażanek to powoli zaczynam wątpić w ten cały inneov;/
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości