Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie? - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-08-29, 08:52   #991
Suszara
Rozeznanie

GG do Suszara
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Co do cellulitu to sama nie wiem bo gapię się cały czas w strefy nim dotknięte i mam wrażenie, że są takie same, ale TŻ mówi, że jest lepiej...

Diety nie stosuję żadnej, mówię poważnie! Wiadomo staram się unikać fast-food`ów i nie jeść po 18, ale czasem się tak nie da.

Nie uprawiam żadnego sportu, czasem jedynie basen

Do tego czasem jakaś mała imprezka i alkoholu i fajek nie da się po prostu uniknąć

A efekty mam takie, że:
mój brzuszek zwany też "oponką dojazdówką" nie wystaje mi już ze spodni, tzn. nie wylewa się jak przedtem! i przez większą część dnia jest płaski, a nie wypukły.

Poprawiła mi sia talia jest smuklejsza.

Nie mam żarłocznego apetytu, jem o wiele mniej i nie kusi mnie na podjadanie.
Zasadę mam taką, że piję te algi na czczo, przed śniadaniem, może to dlatego

Potrafię zważyć się wieczorem, czasem nawet po jedzeniu i tak jestem zadowolona z rezultatu, bo parę kilo gdzieś uleciało

AVONOWE I ORIFLAMOWE
Suszara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 22:47   #992
gzyp
Raczkowanie

GG do gzyp Wyślij wiadomość przez MSN do gzyp

wow suszara jestem pelna podziwu!!! ja cwicze, poce sie, dietuje, pielegnuje- a efekty sa, ale hmmm raczej srednie.... ale w sumie u mnie tez geny sie klaniaja;p niestety;/;/ hmmm a z tymi algami, to rozumiem,z e wypatrzone na allegro czy gdzies w sklepach tez mozna dostac???
gzyp jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 09:03   #993
Suszara
Rozeznanie

GG do Suszara

ja kupuję na allegro ---->http://www.allegro.pl/item423128421_...stepy_hit.html

podobno można kupić w zielarskim, ale koło mnie nie ma takich rzeczy

AVONOWE I ORIFLAMOWE
Stary 2008-08-31, 12:43   #994
gzyp
Raczkowanie

GG do gzyp Wyślij wiadomość przez MSN do gzyp

obejrze, obejrze i zobacze czy gdzies w poblizu tego cuda nie maja;] dzieki jeszcze raz!;D
gzyp jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 09:18   #995
Catherine1980
Rozeznanie

Właśnie jestem na ostatnim opakowaniu i efektów brak.
Jestem wysoka, szczupła, duzo się ruszam, nie palę papierosów, nie łykam tabletek anty, w rodzinie cellulitu nikt nie ma więc nie rozumiem dlaczego ja mam
Mojego cellulitu nie ruszy juz chyba nic
Catherine1980 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 17:14   #996
Mesky
Przyczajenie

Talking Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez gzyp Pokaż wiadomość
hahahahahaha ano nie jesteś sama z tymi nałogami;p A robiłaś coś jeszcze oprocz picia Inneov? tzn. cwieczenia, maseczki, masaze blablabla itd? czy sam inneov pilas?;]
pozdr;]=*
Jakiś czas mnie tu nie było, ale wróciłam i odpowiadam czasem jak mi starcza czasu to wetrę w nogi nivea cellulite, ale bardzo nieregularnie. Pakuje w siebie te tabletki i efektów brak. Minęła połowa kuracji zalecanej przez producenta (6 tygodni) i nic. Czasem sie zastanawiam czy nie jest gorzej, albo wynika to z faktu, ze teraz częściej i baczniej przyglądam się swoim udziskom Nic to, nie poddaje się choć efektów brak. Pędzę po kolejne opakowanie i od nowa polska ludowa... czy jakos tak buziaki dziewczęta! musimy trzymać się razem! w "kupie" siła!
Mesky jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 18:39   #997
tenarr
Raczkowanie

kupiłam wczoraj w Rossmanie herbatkę Vitax Antycellulit. Nie mogłam sie oprzeć Cena około 7 zł...należy pić 2 razy dziennie, wiec koszt miesięcznej kuracji to jakieś dwadzieścia jeden złotych / w opakowaniu jest 20 torebek/ Pomyślałam ze nie zaszkodzi spróbować, bo skład naturalny i na pewno krzywdy mi nie zrobi, a jest całkiem smaczna - tylko zże kwaskowata Producent nie zapewnia redukcji cellulitu po 3 miesiacach, tylko poleca herbatkę jako element wspomagający kuracje antycell. Zobaczymy

skład
kwiat hibiskusa,jabłko, zielona herbata,koszyczek rumianku,liść jeżyny, korzeń lukrecji, liść mate, skórka gorzkiej pomarańczy, nasiona guarany, ekstrakt z nasion winogron, aromaty, l-karnityna
tenarr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 15:48   #998
moniś_xX
Raczkowanie

a ja muszę się pozytywnie wypowiedzieć na temat alg niedawno zauważyłam, że podobnie jak u Suszary zmniejszyło mi się apetyt, teraz jem sniadanie i dopiero o 18 w przerwie w pracy wszamę jakąś kanapkę, jabłko czy serek, przez większośc czasu czuję się po prostu syta! co mnie ogromnie cieszy;D jestem tylko ciekawa czy taki efekt utrzyma się gdy już przestane pić algi co do redukcji cell. nie mogę się za bardzo wypowiedzieć, narazie zawiesiłam kąpiele..remont w domu i cała łazienka zafajdana;/

tenarr daj znać jak zauważysz jakies rezultaty po tej herbatce
moniś_xX jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 10:00   #999
mysza88
Rozeznanie

dziewczyny mam pytanie. znalazłam wczoraj w szafie prawie całe opakowanie innovu (jeszcze z czasów gdy uparcie i na darmo zwalczałam cellulit) tylko że jest to opakowanie które ma datę ważności podaną tak: 11.2008. szkoda mi go wyrzucić bo sporo kosztował ale boję się pić żeby mi nie zaszkodził. jak myslicie czy moge to interpretowac że jest do spożycia przez cały miesiąc listopad czy do końca października? nie wiem czy jasno się wyraziłam prosze o radę
mysza88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 17:04   #1000
Justy
Zakorzenienie

11.2008 oznacza, że jest dobry do końca listopada. (Rozp.z 19.12.2002)
Justy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 07:53   #1001
mysza88
Rozeznanie

wielkie dzięki
mysza88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 10:03   #1002
Suszara
Rozeznanie

GG do Suszara

Dawno mnie tu nie było....

Moniś cieszę się, że widzisz rezultaty, ja zawiesiłam gdzieś tak od sierpnia picie alg, niestety chroniczny brak czasu

Ale ostatnio wzięłam się porządnie za siebie i piję algi na czczo jak zwykle, dodatkowo kupiłam w aptece - Aplefit - ocet jabłkowy i stosuję przed posiłkami 2 tabletki (nie zawsze wezmę, skleroza)

Herbatkę Vitax też zakupiłam i staram się pić zamiast zwykłej herbaty, jestem w trakcie 1-go opakowania, nie spodziewam się cudów, ale jej smak przypadł mi do gustu.

I co do mojego braku głodu, to śniadanie jem ok 10-11, obiad koło 15-16, czasem!! ok. 18 zjem kolację, nieraz wystarczy mi owoc normalnie bym się po tym przewróciła

AVONOWE I ORIFLAMOWE
Stary 2008-11-03, 14:19   #1003
Paulinka221
Przyczajenie

Czesc dziewczyny od nie dawna zastanawialam sie czy nie kupic sobie inneov celulit pozniewaz czytalam na innym forum opinie o tym preparacie i nie bylo ani jednego negatywnego komentarza. Juz wczoraj bylam pewna co do tego zakupu ale wlasnie na tamtym forum polecili mi wizaz i czego sie tu doczytalam? Wiele z was pisze ze inneov nie jest skuteczny doradzcie mi czy warto sprobowac poniewaz jest mi szkoda inwestowac w cos co nie dziala skoro na pewno sa inne zposoby do walki z tym okropnym cellulitem Napiszcie czy warto sprobowac bo jestem troche zmieszana.
Paulinka221 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 17:11   #1004
milf
Przyczajenie

inneov działa pod warunkiem że stosujesz regularnie przez co najmniej 3 mies czyli kapsułki 60 szt starcza na 15 dni tak samo saszetki 30 sztuk tylko na 15 dni dlatego trzeba kupić aż 6 opakowań
wyrażnie chudniesz pierwsze efekty widoczne sa na brzuchu , na posladkach cellulit jkaby sie przemieszcza i znika
polecam
milf jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 15:34   #1005
kociczka
Zakorzenienie

hej!
mzoe mnie ktos pamieta...
zuzylam kiedys jedno opakowanie inneovu i sie poddalam(za duze koszty)
a w sumie to nie wiem..mzoe 2 zuzyalm? nie pamietam

jednak zauwazylam ciekawa rzecz...od po lrok ubiore tabletki antykoncepcyjne i cellulit napaarwde bardzo zniknal :|
jak dla mnie to jakis cud nie wiem....a moze nigdy go tyle nie mialam?nie wiem i tak kompleksy sa. i raz mi ise wydaje ze jest dobrze a raz ze fatalnie...echh kobiety
co nie zanczy ze schudnac bym nie chciala i ujedrnic tylka...i nie szykuje sie do jakeigos wspomagacza...
kociczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 20:50   #1006
amadeuss
Przyczajenie

...Ja mam takie pytanie czy można brać inneov w wieku 15 lat ?? Bardzo bym chciała się dowiedzieć, gdyż cellulit zaczął mi się dobre pare lat lemu...pewnie z braku ruchu i fast foodów. Na początku nie zwracałam na to żadnej uwagi-miałam tylko takie jakby cienie pod pośladkami...ale co rocznie się to pogłębiało zaczynało dochodzić na wewnętrzej stronie ud... i coraz bardziej się pogłebiać...od jakis dwóch lat w sumie trochę się z tym źle czuje...mam przez to straszne kompleksy...wstydzę się nawet założyć krótkich spodenek na wf... Nalężę raczej do osób szczypłych, i chciałabym kiedyś móc założyć takie kóciutkie spodenki jeansowe...i żebym się nie musiała ani zakrtywać ani patrzeć czy niczego nei widać... a stopień mój to 2 lub 3... już napewno nie 1... zaczęłam ćwiczyć jazda na rowerku itp... może to zapobiegnie dalszemu rozwijaniu się mojego utrapienia... mam taką cichą nadzieję,że kiedyś założe kostium kompielowy i nie będe się wstydzić własnego ciała.........
amadeuss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 18:49   #1007
ata007
Raczkowanie

Muszę przyznać, że byłam w szoku po zastosowaniu Innoevu. Po 4-5 dniach cellulit zniknał praktycznie całkowicie, skóra była jędrna i napięta! Skończyłam opakowanie i nie kupiłam już następnego ze względu na koszty.. Cellulit momentalnie to zauważył, bo wrócił taki sam jaki był przed kuracją
Jeśli kogoś stać na branie tego dożywotnio, to polecam. Mnie nie, i wolę się trochę poruszać.. za darmo, a na pewno nie zaszkodzi :P
Zastanawia mnie tylko co oni tam dodają, że to tak rewelacyjnie i szybko działa.. I czy to się jakoś potem nie odbije na zdrowiu :|
ata007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 16:46   #1008
simonee
Zakorzenienie

Czesc dziewczyny!
Ja INNEOV pierwszy raz kupilam w tamtym roku na wiosne, wypilam dwa opakowania, same picie czy lykanie tabletek na celulit nie wystarczy, nic nie ma tak po prostu... samo picie napewno nic nie zmieni w wygladzie skory. Ja osobiscie jestem leniwa i nie chcialo mi sie codziennie cwiczyc czy trzymac diete-to nie dla mnie, ale chcialam sie pozbyc celulitu z nog i posladkow wiec codziennie przez ponad 2m-ce procz picia tego specyfiku, dwa razy dziennie smarowalm sie Vichy-lipometric. Caly sekret w zmniejszeniu sie celulitu byl taki, ze zanim poszlam spac, to nie bylo tylko posmarowanie nog tym kremem, ale tez niezadlugi MASAZ!!! -to daje efekty, nie daje jakis wielkich cudow bo to tylko u chirurga plastycznego, ale efekt byl moj sukces to to ze zalozylam bikini i moje nogi dobrze wygladaly, skora gladsza, sprezysta i mniejszy obwod uda
W tym roku tez tak zrobie, aby znow bez stresu pojawic sie na plazy i nie ogranicze sie do jednego czy dwóch opakowan bo do sukcesu trzeba byc cierpliwym... zastosuje INNEOV tylko ze w tabletkach + vichy lipometric + masaz nog, moze doloze l-karnityne, no i nie bede sie objadac na noc
Dla osob ktore nie chca wydawac zbyt duzo pieniedzy tez sie znajdzie jakas ALTERNATYWA byle by procz herbatek czy tabletek wlaczyc tez MASAZ nog a efekt bedzie, nie za tydzien czy dwa, ale odpowiednio dlugo bo kazda z nas ma mniejsze lub wieksze zaawansowanie celulitu i przemiane materii POWODZENIA W WYTRWALOSCI I WALCE )
simonee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 17:46   #1009
Ilena
Zakorzenienie

czytałam że parę osób w tym wątku brało recellox i prosiła bym ich aby napisali opinie w wątku http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post10792534
Ilena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 12:21   #1010
MeredithMer
Raczkowanie

Chyba też się skuszę na ten środek
“Maybe we like the pain. Maybe we're wired that way. Because without it, I don't know; maybe we just wouldn't feel real. What's that saying? Why do I keep hitting myself with a hammer? Because it feels so good when I stop."
MeredithMer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 08:49   #1011
julka910
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez miss dare Pokaż wiadomość
A robię wszystko co możliwe, żeby sobie cellulit wyhodować - bo siedze calusienki dzień przy kompie, piję hektolitry kawy, no jedyne co to nie palę i nie biorę tabletek anty, ale mała pociecha.
ja biore tabletki anty od 4 miesiecy, biore Yasminelle i nie dość że schudłam ze 2 kg to jeszcze cellilit mi sie zmniejszyl (pewnie ma to zwiazek z tym że nie zatrzymuje mi sie juz woda w organizmie)

co do cellulitu to mieszkalam rok w szwecji, tam sie jezdzi wszedzie na rowerach i po roku codziennego jezdzenia na rowerze po kilka km dziennie (do pracy, z pracy, na zakupy i wszedzie gdzie mozna) cellulit znikl. posladki mialam twarde i jędrne. nigdy wczesniej zaden krem nie dal takich efektow :P

teraz wrocilam do Polski (bo mam tu narzeczonego, rodzinę i studia ktore chce skonczyć), pracuje za biurkiem i jezdze samochodem albo autobusem znow mam pomaranczową skorkę i w przyszlym tygodniu zaczynam inneov kapsulki.

testowalam tez rozne kremy, nivea byl bardzo dobry, eveline taki sobie, testowalam tez jeden krem z avonu ktory byl nieskuteczny dla mnie.

od marca zapisuje sie na silownie, przyjdzie wiosna to biore mojego siersciucha psa i bedziemy biegac sobie razem. moze wtedy moj twardy jędrny tyleczek powroci :P
julka910 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 17:58   #1012
anetak
Wtajemniczenie

W ubiegłym roku wybrałam sześć opakowań Inneovu, cztery opakowania wypiłam a dwa łykałam kapsułki. Wielkich zmian w zmniejszeniu cellulitu nie zauważyłam ale skóra była bardziej jedrna i sprężysta. Jedna wielka jak dla mnie zaleta była taka że schudłam ok 3-4kilogramów. W tym roku chyba też zrobie sobie taką kuracje.
anetak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 13:28   #1013
bojestemtegowarta
Rozeznanie

Lokalizacja: -"Tam, gdzie..." Cholera. "Tam, gdzie..." - ''Dobranoc'' - powiedział Diabeł.

w poniedziałek lecę kupić opakowanie Inneov'u i zaczynam kurację. Mam nadzieję, że wytrwam i że będzie warto
bojestemtegowarta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 21:18   #1014
neith
Raczkowanie

GG do neith

Podnoszę wątek, bo dołączyłam właśnie do grona pijących Inneov. Jestem po pierwszym tygodniu kuracji, więc nie widzę jeszcze żadnych efektów, ale zakupiłam Inneov na pełne trzy miesiące i mam nadzieję, że podziała. Od około miesiąca codziennie masuję nogi z użyciem oliwki Clarins'a, a wieczorem nakładam żel ujędrniający. Nie zmieniłam diety, ćwiczę tyle samo co dotychczas, więc jeśli zauważę JAKĄKOLWIEK poprawę stanu skóry, będzie to najprawdopodobniej spowodowane Inneovem. Póki co obmierzyłam nogi przed kuracją i pomiary powtarzać będę po pierwszym, drugim i trzecim miesiącu kuracji. Co do mojego cellulitu: stan zaawansowany od ud po kostki, najgorzej nad kolanami i na łydkach. Mam 30 lat, 175 cm wzrostu i 58 kg wagi, jestem umiarkowanie aktywna fizycznie (rower parę razy w tygodniu). Odchudzanie, wg moich lekarzy, nie wchodzi w grę z moim BMI poniżej 20. Mam nadzieję, że masaże, ruch i Inneov choć trochę poprawią stan moich nóg. Będę na bieżąco informować o postępach kuracji.
neith jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 20:51   #1015
bojestemtegowarta
Rozeznanie

Lokalizacja: -"Tam, gdzie..." Cholera. "Tam, gdzie..." - ''Dobranoc'' - powiedział Diabeł.

pierwszy tydzień za mną, na razie efektów brak.

Jak wam idzie, jeśli ktokolwiek tu jeszcze jest ?
Stary 2009-03-09, 21:47   #1016
neith
Raczkowanie

GG do neith

Dziś mijają dwa tygodnie od rozpoczęcia kuracji i... zauważyłam jedną poważną zmianę in plus. Cellulit już mnie tak nie boli. Moje uda są BARDZO wrażliwe na ucisk czy uszczypnięcie. Po prostu bolą, a ból ten spowodowany jest uciskiem nerwów przez cellulit (tak mi to tłumaczył lekarz). Po dwóch tygodniach kuracji uda są mniej wrażliwe i mogę się w końcu spokojnie pomasować. Zmian jako takich na skórze nie widzę, ale na to jest chyba jeszcze za wcześnie. Póki co, piję truskawkę i brzoskwinię dwa razy dziennie, masuję nogi, wcieram balsam i olejek. Co z tego wyjdzie, jeśli w ogóle coś, zobaczymy
Stary 2009-03-15, 17:57   #1017
bojestemtegowarta
Rozeznanie

jutro miną dwa tygodnie od rozpoczęcia kuracji więc muszę bez zwłoki udać się do apteki wydać kolejne 80 zł...
ale... jest lepiej (odpukać) - skóra jest jakby bardziej napięta i gładsza.
Zobaczymy co będzie po 2 opakowaniu.
Stary 2009-03-16, 08:09   #1018
lakszmi
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Witam dziewczyny
Dawno mnie nie było na tym wątku, ale chciałam się z Wami czyms podzielić. W zeszłym roku (jakoś latem) rozpoczełam kurecję inneov, wypiłam i połknęłam 2 lub 3 opakowania, do tego żel na cellulit clarinsa, w międzyczasie też guam i powiem Wam, że efekt taki sobie. Najlepszy już chyba po guamie, a inneov w ogóle nie zadziałał na mnie. Może dlatego, że nie skończyłam kuracji, ale nie chciało mi się wydawać więcej kasy, skoro nie było efektu. Od zeszłego roku zaczełam regularnie chodzić na ćwiczenia. Wykupiłam roczny karnet do klubu fitness i chodzę twardo 3-4 razy w tygodniu (raczej 4). Póki chodziłam na aerobik typu dance i step, niewiele się zmieniło w wyglądzie skóry, ale od 2 miesięcy chodzę na spining i powiem Wam, że od niego cellulit naprawdę mi znika. Czytałam tutaj niejeden post, w którym dziewczyny pisały, że jazda na rowarze bardzo dobrze wpływa na nasze ciałko, szczególnie na dolne partie, więc jak widać jest to jakaś metoda. Polecam wszystkim Oczywiście trzeba byc cierpliwym, z dnia na dzień nic się nie zmieni, ale jak zaczniemy ostrą walkę teraz to latem będziemy mogły wystąpić w bikini bez kompleksów, czego serdecznie Wam i sobie życzę.

Pozdrawiam Was i trzymam kciuki.

Ps. widziałam reklamę jakiegoś nowego specyfiku vichy pod hasłem "cellulit nie śpi", jakaś 14-dniowa kuracja, może się tym zainteresuję dla wzmocnienia efektu (oczywiście oprócz spiningu).
lakszmi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 15:04   #1019
mairi
Zadomowienie

Tak przez przypadek weszłam na ten topic bo w sumie to szukam czegoś o rozstępach, ale postanowiłam podzielić się swoim doświadczeniem

Inneov brałam w zeszłym roku w wakacje (4 opakowania) + oczywiście masaże szorstką rękawicą, kremy itp., itd. Rezultat, jak dla mnie był szokujący - co najmniej połowa tego świństwa zeszła (a miałam bardzo zaawansowane stadium) na plaży mogłam spokojnie prezentować się w bikini...

Niestety lato się skończyło, ja spoczęłam na laurach i obecnie jestem znowu w punkcie wyjścia +5 kilo więcej i wałeczki na udach. Dwa dni temu wróciłam do Inneovu, od dziś dieta i zaczynam zmasowane podejście - tym razem nie zamierzam zaprzepaścić wyników
mairi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 07:42   #1020
neith
Raczkowanie

GG do neith

Dziś mija trzeci tydzień kuracji inneovem. Kolejna zmiana (nie wiem czy na plus czy na minus) to to, że cellulit, zwłaszcza na udach, zrobił się bardziej zbity. Do tego stopnia, że mam kłopoty z uchwyceniem fałdy tłuszczu. Szczerze mówiąc, nogi wyglądają przez to na trochę obrzęknięte, to znaczy cellulit jest mniej widoczny, ale zrobił się twardszy, bardziej ubity. Poza tym bez zmian.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości