Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie? - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-03-19, 11:17   #1021
sylwiacytrynka
Przyczajenie

Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cześć Dziewczyny
Postanowiłam Wam opisać jak wygląda moja walka z cellulitem
Od miesiąca codziennie ćwiczę po pół godzinki, piję 1,5 l wody niegazowanej, piję zieloną herbatkę, nie używam cukru, jem ciemne pieczywo, odstawiłam słodkie napoje gazowane, czasami pozwalam sobie na jakieś słodycze lub chipsy. Codziennie masaż bańką chińską, masaż gąbką Syrenką pod prysznicem, 3 razy w tyg scrub antycellulitowy z Eveline, codziennie balsam fat burner też z Eveline.
I widzę ogromne rezultaty

A co do doustych środków, to mi w tamtym roku pomógł Lipo Control- w Rossmmanie dałam niewiele ponad 40 zł za niego (tabletki i balsam) i jadłam po dwie tab dziennie i mi pomogło, a wtedy nic prócz tego i balsamu nie stosowałam I kuracja trwała tylko 15 dni

I dziewczyny małe pocieszenie, jeśli wytrwacie 2 tygodnie z podobnym planem, to po tym czasie wejdzie wam to już w nawyk i będziecie sie wam walczyło dużo łatwiej i bez marudzenia

Powodzenia!!!
sylwiacytrynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 17:17   #1022
bojestemtegowarta
Rozeznanie

Lokalizacja: -"Tam, gdzie..." Cholera. "Tam, gdzie..." - ''Dobranoc'' - powiedział Diabeł.

3 tygodnie za mną. Chyba jest lepiej, ale nie chcę zapeszać. Zobaczymy co będzie gdy skończę 2 opakowanie.
bojestemtegowarta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 14:40   #1023
adriaa
Przyczajenie

Unhappy Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez neith Pokaż wiadomość
Dziś mijają dwa tygodnie od rozpoczęcia kuracji i... zauważyłam jedną poważną zmianę in plus. Cellulit już mnie tak nie boli. Moje uda są BARDZO wrażliwe na ucisk czy uszczypnięcie. Po prostu bolą, a ból ten spowodowany jest uciskiem nerwów przez cellulit (tak mi to tłumaczył lekarz). Po dwóch tygodniach kuracji uda są mniej wrażliwe i mogę się w końcu spokojnie pomasować. Zmian jako takich na skórze nie widzę, ale na to jest chyba jeszcze za wcześnie. Póki co, piję truskawkę i brzoskwinię dwa razy dziennie, masuję nogi, wcieram balsam i olejek. Co z tego wyjdzie, jeśli w ogóle coś, zobaczymy
Hej, od miesiąca krążę po forach bo po kilku latach dojrzałam w końcu do walki z tym paskudztwem i szukam skutecznej metody. Cellulit posiadam chyba wszędzie od łydek aż po ramiona (czasem mam wrażenie, że jest też w dolnej części mojej twarzy), a dopadł mnie po ciąży, w której przytyłam 30 kg. "Ciałko" mam okropne (w tej chwili walczę inneovem i bieżnią)ale nigdy nie słyszałam ani nie odczuwałam bólu związanego z cellulitem, a mój powinien wyciskać mi łzy z oczu (bez bólu też prawie wyciska). Aż mnie to zadziwiło Życzę wszystkim łykającym i pijącym inneov (i inne cuda) osiągnięcia pożądanych efektów !
adriaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 16:46   #1024
Joasia:)
Zadomowienie

W zeszłe wakacje też testowałam Inneov(piłam tylko ten proszek nie ćwiczyłam wcale) i byłam zachwycona rezultatem Pupa i uda w koncu były ładne bez tego świnstwa a nawet efekt po zaprzestaniu dosyc długo sie trzymal. Niestety tak to juz jest ze paskudztwo wrócilo tyle ze tym razem zaczelam cwiczyc juz od jakis 2tyg. a Inneov kupie niedługo ponownie zeby efekt byl lepszy
Joasia:) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 22:00   #1025
madziulkaa
Rozeznanie

GG do madziulkaa

cześć dziewczyny ja zjadłam dwa opakowania inneov w tabletkach i dużej poprawy nie widzę w zeszłym roku robiłam dłuższą kurację więc walczę dalej, ćwiczę na siłowni, jutro idę do apteki. ale powiedzcie mi kochane czy jest różnica między tabletkami a saszetkami do picia? nigdy nie piłam tego środku więc nie mam porównania... a widzę, że saszetki wychodzą korzystniej cenowo
madziulkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 10:24   #1026
adriaa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez madziulkaa Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny ja zjadłam dwa opakowania inneov w tabletkach i dużej poprawy nie widzę w zeszłym roku robiłam dłuższą kurację więc walczę dalej, ćwiczę na siłowni, jutro idę do apteki. ale powiedzcie mi kochane czy jest różnica między tabletkami a saszetkami do picia? nigdy nie piłam tego środku więc nie mam porównania... a widzę, że saszetki wychodzą korzystniej cenowo
Hej, podobno nie ma różnicy w działaniu, kapsułki są wygodniejsze w stosowaniu (przynajmniej dla mnie) i podobno dla niektórych smak saszetek jest nie do wypicia. Skład jest taki sam, można nawet stosować raz w jednej postaci raz w drugiej przy jednej kuracji

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez adriaa Pokaż wiadomość
Hej, podobno nie ma różnicy w działaniu, kapsułki są wygodniejsze w stosowaniu (przynajmniej dla mnie) i podobno dla niektórych smak saszetek jest nie do wypicia. Skład jest taki sam, można nawet stosować raz w jednej postaci raz w drugiej przy jednej kuracji
Dziewczyny, poradźcie coś do smarowania na to dziadostwo, same tabletki nie wystarczą muszę coś wmasowywać, a tyle tego na półkach, że można zgłupieć.
Stary 2009-03-30, 10:32   #1027
bojestemtegowarta
Rozeznanie

Lokalizacja: -"Tam, gdzie..." Cholera. "Tam, gdzie..." - ''Dobranoc'' - powiedział Diabeł.

czasami mam wrażenie że cellulit jest mniej widoczny a czasami, że bardziej... czy ktoś też tak ma? Przez to ciężko mi stwierdzić czy coś pomaga, czy nie. Właściwie jest chyba lepiej, ale przy napięciu pośladków nadal mam wielkie gule (czasem jest ich więcej a czasem mniej, nie wiem co jest przyczyną). No nic łykam zaraz ostatnią tabletkę z 2 opakowania i wieczorem kupię 3.
Stary 2009-03-30, 10:35   #1028
Justy
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bojestemtegowarta Pokaż wiadomość
czasami mam wrażenie że cellulit jest mniej widoczny a czasami, że bardziej... czy ktoś też tak ma? .

według Vichy cellulit jest bardziej widoczny rano.
Justy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 10:56   #1029
bojestemtegowarta
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Justy Pokaż wiadomość
według Vichy cellulit jest bardziej widoczny rano.

hmmm mnie się wydaje, że właśnie rano jest mniej widoczny...
Okazało się , ze został mi prawie cały listek, czyli dzisiaj to nie koniec 2 opakowania zapomniałam że jest na 15 dni a nie na 2 tygodnie.
Jestem więc w 29 dniu Sama już nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Niby jest lepiej ale od paru dni stosuję też krem antycellulitowy z Eveline... Trochę szkoda mi pieniędzy, jeśliby pomagał krem a tabletki nie. Ale skoro zaczęłam to postaram się skończyć. Jeszcze 'tylko' 2 miesiące = 4 opakowania. ...
Stary 2009-03-30, 11:44   #1030
madziulkaa
Rozeznanie

GG do madziulkaa

Cytat:
dzięki to może tym razem spróbuję saszetek, jakoś się przemęczę. najwyżej w przyszłym miesiącu wrócę do tabletek
Stary 2009-03-30, 13:31   #1031
adriaa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez madziulkaa Pokaż wiadomość
dzięki to może tym razem spróbuję saszetek, jakoś się przemęczę. najwyżej w przyszłym miesiącu wrócę do tabletek
zorientuj się madziulkaa najpierw w promocjach, przed chwilą wróciłam z apteki i to takiej droższej i mają promocję 2 opakowania w cenie 159 zł (w kapsułkach, nie orientowałam się w saszetkach) to ok 45 zł taniej. osobiście zastanawiam się nad hurtowym zakupem, ale to chyba dla mnie zbyt bolesne wydać 300 zł jednorazowo na tabletki
Stary 2009-03-30, 13:43   #1032
kalina24
Przyczajenie

Czesc Wam kochani. Ostatniego lata zakupilam sobie Inneov Cellulit i zaczelam pic od okolo kwietnia o czerwca, przez 3 miesiace i musze przyznac ze zwalczylam go calkowicie nie musialam sie wstydzic gdy wyskoczylam na plaze. Niestey gdy skonczylo sie lato i przestalam pic, to niestety cellulit wrocil. Do tego tabletki antykoncepcyjne jeszcze bardziej to spotengowalo. W tym roku tez zaczynam pic inneov i bede pic z 3 opakowania. Na pewno mi pomoze. Jesli chcecie wiedziec efekty juz w czerwcu, musicie wypic conajmniej 2 opakowania i zaczac juz od najpozniej kwietnia. Takie jest moje zdanie.
kalina24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 13:41   #1033
adriaa
Przyczajenie

Cała kuracja ma trwać podobno 3 miesiące to daje 6 opakowań, więc 2 opakowania wystarczą pewnie szczęściarom z minimalnym cellulitem. Z moimi "gąbkami" to min te 6 opakowań, cieszę się, że zaczęłam wcześniej, może do lipca coś się uda zwalczyć
Ponawiam prośbę:polećcie coś od zewnątrz, od piątku chcę zacząć masowy atak (ćwiczenia, masaże, dieta) i chcę kupić jakiś względnie niedrogi, a w miarę dobry balsam.
P.S. Inneov biorę trzeci tydzień i na razie nic, ale mam nadzieję,że zadziała czego i Wam Życzę !
Stary 2009-04-01, 20:19   #1034
bojestemtegowarta
Rozeznanie

Cytat:
Cała kuracja ma trwać podobno 3 miesiące to daje 6 opakowań, więc 2 opakowania wystarczą pewnie szczęściarom z minimalnym cellulitem. Z moimi "gąbkami" to min te 6 opakowań, cieszę się, że zaczęłam wcześniej, może do lipca coś się uda zwalczyć
Ponawiam prośbę:polećcie coś od zewnątrz, od piątku chcę zacząć masowy atak (ćwiczenia, masaże, dieta) i chcę kupić jakiś względnie niedrogi, a w miarę dobry balsam.
P.S. Inneov biorę trzeci tydzień i na razie nic, ale mam nadzieję,że zadziała czego i Wam Życzę !

ja tez długo nie widziałam efektu, teraz jest duzo lepiej ( koniec 2 opakowania). Od jakiegoś tygodnia stosuję balsam Eveline, od 2 dni ćwiczę (rower). Jest lepiej, ale nie chcę zapeszać.
Polecam kosmetyki Eveline - niedrogie, mają dobre recenzje na KWC. Poza tym jeśli chodzi o balsamy to przy nich najważniejszy jest masaż. Polecam też masaż pod prysznicem tzw 'syrenką' (zwykła gąbka z ostrą powierzchnią)

Dzisiaj zakupiłam opakowanie promocyjne, w którym są 2 sztuki - 154 zł, a że mam kartę rabatową to zapłaciłam 138 zł. I spokój na miesiąc
Stary 2009-04-01, 21:32   #1035
madziulkaa
Rozeznanie

GG do madziulkaa

ja kończę już drugie opakowanie, wczoraj się sobie poprzyglądałam i jestem zadowolona z wyników. nie jest to jeszcze to czego oczekuje, ale najbrzydsze miejsca wyglądają już łagodniej
Stary 2009-04-02, 13:23   #1036
adriaa
Przyczajenie

Cytat:
ja tez długo nie widziałam efektu, teraz jest duzo lepiej ( koniec 2 opakowania). Od jakiegoś tygodnia stosuję balsam Eveline, od 2 dni ćwiczę (rower). Jest lepiej, ale nie chcę zapeszać.
Polecam kosmetyki Eveline - niedrogie, mają dobre recenzje na KWC. Poza tym jeśli chodzi o balsamy to przy nich najważniejszy jest masaż. Polecam też masaż pod prysznicem tzw 'syrenką' (zwykła gąbka z ostrą powierzchnią)

Dzisiaj zakupiłam opakowanie promocyjne, w którym są 2 sztuki - 154 zł, a że mam kartę rabatową to zapłaciłam 138 zł. I spokój na miesiąc
Właśnie obleciałam Rossmanna, Sephore i dział kosmetyczny w markecie i Eveline ani śladu, a ponieważ coś musiałam kupić to zaryzykowałam "intensywne serum antyllulitowe w żelu" z serii AA (nigdy nie miałam nic z AA), zobaczymy. Oprócz tego kupiłam masażer, taki jak wałek do malowania tyle, że z wypustkami oraz 4 opakowania inneov (u mnie promocja była 159 zł za dwa + 10% zniżki dawała apteka), uważam że też korzystnie 286 zł za wszystkie Ogólnie wydałam masę kasy i jak mi to nie pomoże...
Stary 2009-04-02, 20:07   #1037
bojestemtegowarta
Rozeznanie

Cytat:
Właśnie obleciałam Rossmanna, Sephore i dział kosmetyczny w markecie i Eveline ani śladu, a ponieważ coś musiałam kupić to zaryzykowałam "intensywne serum antyllulitowe w żelu" z serii AA (nigdy nie miałam nic z AA), zobaczymy. Oprócz tego kupiłam masażer, taki jak wałek do malowania tyle, że z wypustkami oraz 4 opakowania inneov (u mnie promocja była 159 zł za dwa + 10% zniżki dawała apteka), uważam że też korzystnie 286 zł za wszystkie Ogólnie wydałam masę kasy i jak mi to nie pomoże...

w/w + ruch i na pewno pomoże dziwne że nie było nigdzie Eveline mieszkam w małym mieście. gdzie o Sephorze nie ma nawet co marzyć, ale Eveline jest w każdym kosmetycznym. Może wiosna sprawiła, że nagle wszyscy zaczęli intensywnie dbać o ciało
jeśli będziesz robiła porządne masaże to nawet krem nivea zadziała
Stary 2009-04-03, 10:47   #1038
adriaa
Przyczajenie

Cytat:
w/w + ruch i na pewno pomoże dziwne że nie było nigdzie Eveline mieszkam w małym mieście. gdzie o Sephorze nie ma nawet co marzyć, ale Eveline jest w każdym kosmetycznym. Może wiosna sprawiła, że nagle wszyscy zaczęli intensywnie dbać o ciało
jeśli będziesz robiła porządne masaże to nawet krem nivea zadziała
Od miesiąca staram się chodzić 3 razy w tyg szybkim tempem na bieżni (30-45 min), deprymuje mnie fakt, że choć koszulkę mogę po tym wykręcać to w ogóle nie bolą mnie żadne mięśnie. Muszę trochę zrzucić, wtedy może zdecyduję się na basen. Jeśli chodzi o Eveline to nie tylko nie było tego balsamu, w ogóle takiej linii kosmetycznej nie spotkałam A co do masaży: na masażerze, który zakupiłam napisano, że można używać na sucho, czy tzn. zupełnie na sucho, czy też poza prysznicem, ale z jakimś tłuszczem (oliwką, balsamem)?
Mija 19 dzień łykania inneovu, a ramiona dalej ze śladami tego draństwa(na inne części nie patrzę)
Stary 2009-04-04, 10:45   #1039
bojestemtegowarta
Rozeznanie

Cytat:
Od miesiąca staram się chodzić 3 razy w tyg szybkim tempem na bieżni (30-45 min), deprymuje mnie fakt, że choć koszulkę mogę po tym wykręcać to w ogóle nie bolą mnie żadne mięśnie. Muszę trochę zrzucić, wtedy może zdecyduję się na basen. Jeśli chodzi o Eveline to nie tylko nie było tego balsamu, w ogóle takiej linii kosmetycznej nie spotkałam A co do masaży: na masażerze, który zakupiłam napisano, że można używać na sucho, czy tzn. zupełnie na sucho, czy też poza prysznicem, ale z jakimś tłuszczem (oliwką, balsamem)?
Mija 19 dzień łykania inneovu, a ramiona dalej ze śladami tego draństwa(na inne części nie patrzę)

takie Masażery można używać na sucho muszę sobie zakupić taki jak Ty, bo jak na razie mam tylko gąbkę. Ja jeżdżę na rowerze i staram się skakać na skakance (ale po 50 skokach padam, więc muszę robić przerwę ). A jeśli chodzi o Inneov toja przez pierwszy miesiąć efekty widziałam minimalne. Na jednych działa szybko, na innych wolniej. Ćwiczysz na bieżni, więc właściwie angażujesz przede wszystkim dolne patie ciała, ramiona znacznie, znacznie mniej (jeśli w ogóle). Może to jest przyczyna dlaczeg cell tak wolno Ci schodzi z ramion? Sam inneov nie zadziała zbyt szybko...
Stary 2009-04-06, 12:33   #1040
adriaa
Przyczajenie

Cytat:
takie Masażery można używać na sucho muszę sobie zakupić taki jak Ty, bo jak na razie mam tylko gąbkę. Ja jeżdżę na rowerze i staram się skakać na skakance (ale po 50 skokach padam, więc muszę robić przerwę ). A jeśli chodzi o Inneov toja przez pierwszy miesiąć efekty widziałam minimalne. Na jednych działa szybko, na innych wolniej. Ćwiczysz na bieżni, więc właściwie angażujesz przede wszystkim dolne patie ciała, ramiona znacznie, znacznie mniej (jeśli w ogóle). Może to jest przyczyna dlaczeg cell tak wolno Ci schodzi z ramion? Sam inneov nie zadziała zbyt szybko...
Biorąc mój zapęd do wszelkiego rodzaju ćwiczeń cieszę się, że w ogóle zmuszam się do bieżni (przynajmniej kondycja mi trochę wzrosła). Od kilku dni mocno nad sobą "pracuję" żeby w końcu wziąc się za brzuszki, do lipca muszę się poprawić bo cała rodzinka będzie miała popsute wakacje. Liczę się z tym, że inneov może zadziałać, ale nie musi Ale coś w ogóle zaczęłam robić w kierunku poprawy i to już w moim przypadku jest sukces Dobija mnie to, że systematycznie, niewiele bo niewiele, ale regularnie idę wagowo w górę Dziś kolejne +1 kg
Stary 2009-04-09, 12:34   #1041
kociczka
Zakorzenienie

witam
rok temu stosowalam inneov ale tylko jedno opak ale efekty minimalne chyba jakies byly.
teraz probuje znowu
i mam pyt bo nie pamietam a nie umiem znalezc czy mozna stosowac inneov przy tabletkach antykoncepcyjnych?????prosze o odp
kociczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 15:49   #1042
bojestemtegowarta
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kociczka Pokaż wiadomość
witam
rok temu stosowalam inneov ale tylko jedno opak ale efekty minimalne chyba jakies byly.
teraz probuje znowu
i mam pyt bo nie pamietam a nie umiem znalezc czy mozna stosowac inneov przy tabletkach antykoncepcyjnych?????prosze o odp

z tego co pamiętam to takie pytanie kiedyś się tu pojawiło i jeśli mnie pamięć nie myli to odpowiedź brzmiała, że tak. Ja stosuję inneov od prawie 2 miesięcy i od następnego okresu zacznę anty i też się tą sprawą interesowałam. Inneov jest oparty na naturalnych składnikach, więc nie ma raczej przeciwskazań, na ulotce także żadnych nie znalazłam. To nie jest lek tylko suplement diety, coś a'la Skrzypovita, Capivit etc więc bezobaw.
Stary 2009-04-12, 11:08   #1043
kociczka
Zakorzenienie

Wink Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
z tego co pamiętam to takie pytanie kiedyś się tu pojawiło i jeśli mnie pamięć nie myli to odpowiedź brzmiała, że tak. Ja stosuję inneov od prawie 2 miesięcy i od następnego okresu zacznę anty i też się tą sprawą interesowałam. Inneov jest oparty na naturalnych składnikach, więc nie ma raczej przeciwskazań, na ulotce także żadnych nie znalazłam. To nie jest lek tylko suplement diety, coś a'la Skrzypovita, Capivit etc więc bezobaw.

dziekuje Ci bardzo
a ze jeszcze spytam jakie efekty po tych 2 miesiacach?
ja dziś 4 dzien z inneov:P
do tego stosuje balsam i serum z Tołpy
jak po swietach wlacze cwiczenia to powinno byc ok.
z jedzeniem nawet dobrze)) jem ok 1700 kcal czasem wiecej czasem mniej.
po swietach mam nadzejie jakas dietke mi sie uda zrobic

piszcie wszystkie uzywajace Inneov )
wspolnie sie powspieramy.
Stary 2009-04-13, 12:37   #1044
bojestemtegowarta
Rozeznanie

To nie są pełne 2 miesiące, jestem przy 3 opakowaniu. Efekty ? Gdybym robiła wszystko to co wymieniłam wyżej (masaże, ćwiczenia + balsam) chyba nie miałabym już cellulitu nawet po napięciu skóry. Ale ja niestety nie robię nic Brak czasu i lenistwo... Nawet balsamu mi się nie chce wcierać Dlatego na to co robię, a raczej czego nie robię, efekty o dziwo są bardzo dobre. Nawet po ściśnięciu skóry jest mało widoczny. Ale gdy napnę pośladki to widać go całkiem wyraźnie. Ale nie propaguję kuracji, podczas której wystarczy łyknąć tabletki. Trzeba włączyć też ruch przede wszystkim...
Stary 2009-04-14, 00:07   #1045
Malaika85
Zadomowienie

ok to dziewczyny- reasumujac - dziala czy nie dziala?

zastanawiam sie czy sie nie wspomoc inneovem...

zdrowo sie odzywiam,
uprawiam zdrowy tryb zycia,
uprawiam duzo sportu (bieganie, rowe, plywanie),
pije duzo wody,
nie pije kawy, alkoholu, nie pale,
od 3 miesiecy zrzucilam 7 kg.
cellulit mi sie zmniejszyl rzec mozna o 40%

czy dodac do tego INNEOV czy nie ma sensu?
bo zeby byl w ogole skuteczny to musialabym zainwestowac w co najmniej 3 opakowania...
Stary 2009-04-14, 10:54   #1046
adriaa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
ok to dziewczyny- reasumujac - dziala czy nie dziala?

zastanawiam sie czy sie nie wspomoc inneovem...

zdrowo sie odzywiam,
uprawiam zdrowy tryb zycia,
uprawiam duzo sportu (bieganie, rowe, plywanie),
pije duzo wody,
nie pije kawy, alkoholu, nie pale,
od 3 miesiecy zrzucilam 7 kg.
cellulit mi sie zmniejszyl rzec mozna o 40%

czy dodac do tego INNEOV czy nie ma sensu?
bo zeby byl w ogole skuteczny to musialabym zainwestowac w co najmniej 3 opakowania...
Wydaje mi się, że żeby był skuteczny to trzeba przeprowadzić całą trzymiesięczną kurację (6 opakowań). Jestem pełna podziwu dla Ciebie, bo u mnie krucho i ze sportem i ze zdrowym odżywianiem. U mnie inneov sprawił, że coś tam postanowiłam zmienić, żeby nie liczyć tylko na cud tabletek trochę się ruszam, trochę masuję, wiem, że tego wszystkiego jest TROCHĘ za mało, ale zawsze coś. Gdybym była na Twoim miejscu chyba jednak spróbowałabym bo to zawsze coś nowego i pewnie nie zaszkodzi, opinie na różnych forach (trochę pośledziłam) są w 90% pozytywne
Stary 2009-04-19, 13:04   #1047
kociczka
Zakorzenienie

czesc dziewczyny!zaglada ktos tu moze jeszcze?
ja dzis mam 11 dzien z inneov i balsamami z tołpy
za ten czas bylam 3 godziny (niestety tylko tyle) w fittnes klubie i troche zmienilam diete troche:P ograniczajac jedzenie

musze powiedziec ze jakies tam minimalne rezultaty sa. zwlaszcza na udach skora jest taka gladziutka i fajna(zapewne od balsamu)
zobaczymy jak bedzie dalej,oby tylko lepiej
Stary 2009-04-20, 09:53   #1048
adriaa
Przyczajenie

a u mnie koniec drugiego opakowania bez efektów, a co gorsza jakoś tak oklapłam, zero ruchu już drugi tydzień, smaruję tylko łydki i ramiona bo więcej mi się nie chce (za duża powierzchnia) i ogólnie nie pomagam kapsułkom. i tyjęnastrój z tego tytułu mam podły i zupełnie nie wiosenny
Stary 2009-04-20, 14:51   #1049
kociczka
Zakorzenienie

Cytat:
a u mnie koniec drugiego opakowania bez efektów, a co gorsza jakoś tak oklapłam, zero ruchu już drugi tydzień, smaruję tylko łydki i ramiona bo więcej mi się nie chce (za duża powierzchnia) i ogólnie nie pomagam kapsułkom. i tyjęnastrój z tego tytułu mam podły i zupełnie nie wiosenny
Adriaa,kurcze wiem jak to jest brak motywacji ja mam tak samo,cud ze teraz cwiczylam chcoiazwiem ze jak sie zawezme to moge cwiczyc czesto
moge tylko przytulic wirtualnie:P i powiedziec ze bedzie lepiej kazdy ma lepsze i gorsze okresy.
mnie dzis tez sie nic nie chce zaraz ide spac a glodna jestem niemilosiernie;/
pozdrawiam
Stary 2009-04-21, 10:37   #1050
koziolek2009
Przyczajenie

Witam serdecznie wszystkie panie jestem tu od niedawna, ale bardzo interesuje mnie poruszony przez was watek tak sie zastanawialam dlugo nad kupnem Inneov, ale po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii chyba sie skusze mam nadzieje ze pomoze, bo masaże, balsamy i ćwiczenia 2-3 razy w tyg. nie daja mi takich efektów na jakie czekam :/ a mam pytanie, czy po zaprzestaniu picia Innneov efekty długo sie utrzymuja?
Pozdrawiam
koziolek2009 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości