Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie? - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-04-21, 11:06   #1051
madziulkaa
Rozeznanie

GG do madziulkaa
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

W drogeriach SuperPharm (czy jakoś tak ) jest promocja na tabletki i saszetki - o ile się nie mylę 79zł
madziulkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 15:21   #1052
adriaa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kociczka Pokaż wiadomość
Adriaa,kurcze wiem jak to jest brak motywacji ja mam tak samo,cud ze teraz cwiczylam chcoiazwiem ze jak sie zawezme to moge cwiczyc czesto
moge tylko przytulic wirtualnie:P i powiedziec ze bedzie lepiej kazdy ma lepsze i gorsze okresy.
mnie dzis tez sie nic nie chce zaraz ide spac a glodna jestem niemilosiernie;/
pozdrawiam
Dzięki za przytulenie i pocieszenie, cały czas się łudzę, że zaraz będzie lepiej, ale jakoś nie mogę się zebrać sama w sobie, a ostatnie pół roku to już masakra ! wiem, że gubi mnie brak ruchu i późne kaloryczne posiłki, ale gdzieś mi zginęła silna wolamam nadzieję, że ją odnajdę najpóźniej w maju bo inaczej wakacje to będzie koszmar ! Trzymam za Ciebie kciuki, zresztą za wszystkie walczące !

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Cytat:
Napisane przez koziolek2009 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie wszystkie panie jestem tu od niedawna, ale bardzo interesuje mnie poruszony przez was watek tak sie zastanawialam dlugo nad kupnem Inneov, ale po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii chyba sie skusze mam nadzieje ze pomoze, bo masaże, balsamy i ćwiczenia 2-3 razy w tyg. nie daja mi takich efektów na jakie czekam :/ a mam pytanie, czy po zaprzestaniu picia Innneov efekty długo sie utrzymuja?
Pozdrawiam
Różne są opinie na temat trwałości inneov, ale większość twierdzi, że przynajmniej przez jeden sezon efekt się utrzymuje
adriaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 16:11   #1053
koziolek2009
Przyczajenie

Dziekuje za odpowiedz wiec dzis juz pojde do apteki i kupie... Nie ma sie co poddawac, trzeba byc twardą w tym do czego sie dąży jest teraz tyle mozliwości...wystarcza checi i pozytywne nastawienie ja własnie teraz takie mam, i mam nadzieje ze mi sie uda wygrać to starcie z tym okropnym cellulitem... Nie jestem sama z tym problemem, wiec trzymam za wszystkie kciuki
koziolek2009 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 16:00   #1054
dorinka30
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Zgłasza się nowa użytkowniczka inneov w saszetkach Stosuję od czwartku więc dopiero 5 dzień Zobaczymy jak dalej, w każdym razie jestem zaparta na kurację 3 miesięczną, bo słyszałam że tylko wtedy przynosi to oczekiwane efekty.

Aha , piję smak truskawkowy, co do smaku jest ok
dorinka30 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 21:26   #1055
pszczoua
Zakorzenienie

Hej dziewczyny
Ja używam inneov już od ok. tygodnia. Narazie efektów brak, ale wiadomo, że jeszcze na nie za wcześnie. Póki co zamówiłam sobie dodatkowo błoto Farmavit (skład podobny do Guam ale ponad 2 razy tańsze) i zobaczymy jakie będą efekty...
A może wypowiedziałaby się jakaś dziewczyna z dłuższym doświadczeniem z inneovem? Jakie efekty?
Pozdrawiam
pszczoua jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 12:18   #1056
dorinka30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pszczoua Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Ja używam inneov już od ok. tygodnia. Narazie efektów brak, ale wiadomo, że jeszcze na nie za wcześnie. Póki co zamówiłam sobie dodatkowo błoto Farmavit (skład podobny do Guam ale ponad 2 razy tańsze) i zobaczymy jakie będą efekty...
A może wypowiedziałaby się jakaś dziewczyna z dłuższym doświadczeniem z inneovem? Jakie efekty?
Pozdrawiam
No właśnie nikt nic nie pisze, a dziewczyny, które już są po kuracji jak z efektami ?

Napiszcie please
Stary 2009-04-29, 11:17   #1057
adriaa
Przyczajenie

Hej, stosuję inneov od 16 marca i muszę przyznać, że skóra się zmienia ! Od kilku dni mam wrażenie poprawy jędrności co przyprawia mnie o lepszy nastrój (a był wyjątkowo podły) i zmobilizowało mnie to nawet do rozpoczęcia lekkich ćwiczonek (skromne 20 min dziennie od wczoraj ) Mam głęboki cellulit niemal wszędzie i nie wierzę w jakiś wielki cud zwłaszcza, że masuję się nieregularnie i tylko raz dziennie, a kurację inneov warto byłoby poprzeć i masażami i ćwiczeniami. Ale coś jest w tym preparacie, naprawdę mam wrażenie niewielkiej poprawy, może pod koniec kuracji odważę się na kostium kąpielowy
Stary 2009-04-29, 11:53   #1058
koziolek2009
Przyczajenie

gratuluje prosimy o wiecej takich pozytywnych efektów i opini
Stary 2009-04-29, 11:57   #1059
dorinka30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez adriaa Pokaż wiadomość
Hej, stosuję inneov od 16 marca i muszę przyznać, że skóra się zmienia ! Od kilku dni mam wrażenie poprawy jędrności co przyprawia mnie o lepszy nastrój (a był wyjątkowo podły) i zmobilizowało mnie to nawet do rozpoczęcia lekkich ćwiczonek (skromne 20 min dziennie od wczoraj ) Mam głęboki cellulit niemal wszędzie i nie wierzę w jakiś wielki cud zwłaszcza, że masuję się nieregularnie i tylko raz dziennie, a kurację inneov warto byłoby poprzeć i masażami i ćwiczeniami. Ale coś jest w tym preparacie, naprawdę mam wrażenie niewielkiej poprawy, może pod koniec kuracji odważę się na kostium kąpielowy
Dzięki za odzew , czyli można powiedzieć że stosujesz jakieś pół miesiąca i są efekty, fajnie zamierzasz wziąć całą kurację 3 miesięczną
Czy zauważyłaś może także że obwody się zmniejszają, tam gdzie był cellulit czy na to nie ma co liczyć.....Ja trzymam dietę więc liczę, że prócz redukcji cellulitu spadną mi też wymiary w obwodach
Stary 2009-04-29, 13:28   #1060
koziolek2009
Przyczajenie

Półtora miesiaca, to juz jakies 3 opakowanie :P ale te obwody bardzo mnie inetresuja, zwłaszcza ud :/
Stary 2009-04-29, 19:08   #1061
kociczka
Zakorzenienie

witam!
ja sosuje inneov dzis juz ok 3 tydzien i musze przyznac ze efekty sa!
mama mowi ze schudlam ja w sumie tez to widze )i skora rzeczywiscie bardziej jedrniutka.cudow nie ma ale efekty naprawde widac!nie wiem czyo balsam czy inneov ale chyba jedno i drugie.
polecam bardzo balsamy z Tołpy bo sa boskie, wygladzaja cialko i jest ono jakby bardziej zbite
ogolnie jestem zadowolona i gdy tylko finanse pozwola pzeprowadze kuracje do konca
no i teraz tez musze sie bardziej wziac za siebie bo troche folguje sobie z jedzeniem;/ ale biorac pod uwage moje problemy z jedzeniem to naparwde nie jest zle.
i nie cwiczylam nic od tygodnia:O
takze obiecuje poprawe i napisze zaniedlugo
pozdrawiam wszystkie Inneovki:P
kociczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 12:00   #1062
adriaa
Przyczajenie

Nie mierzyłam sobie obwodów wieki całe, ale mam uczucie "lżejszych"nógMimo, że chyba nadal tyję(nie wiem bo boję się zważyć, ale moja dieta woła o pomstę) nie czuję się grubsza. Ogólnie ciało jakby bardziej zbite, jędrniejsze i w ocenie mojej mamy (j.w.) cellulit się zmniejszył a pupa wyszczuplała. Gorzej z brzuchem, który nigdy nie tył i nawet po 2 ciążach wyglądał rześko, a w ciągu ostaniego roku...masakra!Ale walczę, wczoraj ćwiczyłam JUŻ drugi dzień, w inneov jestem zaopatrzona do końca kuracji czyli do połowy czerwca Na razie jestem w walecznym i optymistycznym nastroju czego i Wam życzę !
Stary 2009-04-30, 12:43   #1063
Dionizja
Przyczajenie

Jak dla mnie to strata pieniędzy. Stosowałam w zeszłym roku jakoś 2 miesiące ze 4 opakowania i nie widziałam żadnej różnicy, mimo tego że ćwiczyłam aerobik 2 x w tygodniu i nie najgorzej się odżywiałam.

Obecnie widzę znaczna poprawę, ale na skutek tańca klasycznego i jazzowego
Dionizja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 22:01   #1064
arbuz
Rozeznanie

A ja przeprowadziłam kurację w zeszłym roku. Cellulit miałam okropny, choć chuda jestem jak patyk- 51,5 kg/170cm. Pod koniec całej kuracji+ ćwiczenia (rower 45 min oraz ćw. siłowe, taka zbieranina z Wizażu i Shape'a) chodziłam do masażystki na masaż całego ciała (masaż nie miał nic wspólnego z cel., chodziłam z zupełnie innego powodu). Pani masażystka powiedziała, że najładniejsze mam nogi, a reszta trochę za chuda. Dopiero wtedy dotarło do mnie, że faktycznie cellulitu nie widać, a to właśnie co do nóg miałam zastrzezenia i nie o grubość chodziło tylko o ten nieszczesny c. Aż wstyd było mi się rozebrać, a przecież musiałam. Jesienią zaczełam jeśc dużo słodyczy i znów wrócił, choc nie w takim stopniu. Teraz, w ramach akcji BIKINI Inneov, cwiczenia z Tamilee, program na jedrne ciało z Shape'a, rower itd. oraz praktycznie zero słodyczy -przy powstrzymywaniu się od słodyczy wszystko inne to mały pikuś, a Tamilee to spacerek przy tym Na mnie In. działa bardzo dobrze, po 2, 5 tygodnia już są efekty. Po piewrwszej kuracji już wiem czego sie spodziewacć i nie ruszają mnie cudze opisy, że nie pomaga itd Pomaga, ale z dietą i cwiczeniami. Uważam, że zaden krem nie jest wart tych pieniedzy, bo guzik pomaga na moje ciało, ale In. jest wart swojej ceny. Nie zniechecajcie sie , walczcie, ale słodycze i proste weglowodany PRECZ, dodać troche ruchu i zobaczycie będzie lepiej.
arbuz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 12:17   #1065
Dionizja
Przyczajenie

A może własnie dieta, ćwiczenia i masaże pomagają, a nie inneov
Dionizja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 18:47   #1066
arbuz
Rozeznanie

Myślę, że jednak In. ma tu kluczowe znaczenie. Wcześniej też robiłam to samo-dieta, ćwiczenia i masaże plus na dodatek jakieś specyfiki antycell. do wmasowywania i...NIC. Zero efektów. Dopiero po dodaniu In. poooszło W moim przypadku się sprawdził, z czego bardzo się cieszę, bo dowiaduję się, że jednak nie w każdym.
arbuz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 11:41   #1067
pszczoua
Zakorzenienie

Hej dziewczyny Stosuję inneov już 11 dni i dziś zauważyłam niewielką poprawę stanu mojej skóry. Oczywiście cellulit nadal jest ale nieznacznie się zmniejszył, nierówności zrobiły się bardziej płytkie. Wiem, że to dopiero początek, ale zachęcona rezultatami postanowiłam przeprowadzić kompletną, 3-miesięczną kurację. Mam nadzieję, że nadal będzie się zmniejszał.Oprócz inneovu stosuję jeszcze błoto Farmavit (tańszy odpowiednik Guam). Jestem z niego bardzo zadowolona, czuć, że działa
Stary 2009-05-05, 22:54   #1068
coolina
Raczkowanie

GG do coolina
Exclamation Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

witam
jesli ktos jest zainteresowany to ja posiadam 3 opakowania inneov o smaku truskawkowym 1 o smaku brzoskiwniowym oraz 8 podwojnych saszetek o smaku brzoskiwniowymi szukam chetnej na moj zapaswszelkie pytania wysylajcie w wiadomosciachna wszytskei pytania chetnie odpwiem

@ colina-19@o2.pl
coolina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 16:08   #1069
dorinka30
Zakorzenienie

U mnie po 14 dniach stosowania Inneov widzę pierwsze rezultaty, ciało jest jędrne i zbite, cellulit mniejszy, poza tym zaczynam chudnąć, wprawdzie dodałam jeszcze dietę, ale na diecie byłam już wcześniej i nie było efkektów, a teraz są. Kupiłam kolejną dwakę na miesiąc i zamierzam stosować pełną 3 miesięczną kurację, póki co jestem bardzo zadowolona.
Stary 2009-05-09, 09:35   #1070
pszczoua
Zakorzenienie

Ja też już kończyłam pierwsze opakowanie i zaczęłam drugie Ciało na pewno nabrało jędrności a czy cellulit się zmniejszył dam znać dzisiaj, bo upatrzyłam sobie w sklepie przebieralnię z tak niekorzystnym światłem, że widać wszystkie niedoskonałości Także idę robić test
Stary 2009-05-13, 18:05   #1071
Ilena
Zakorzenienie

przeczytałam 20 str.
wiecie zastanawia mnie czy połowa z was wie na czym polega oczyszczanie się komórek z wody i toksyn? przy normalnej diecie powinniśmy pić 1,5 l WODY to jest minimum.. przy diecie oczyszczającej powinno się pić 2,5 l WODY i unikać soli.. większość z dziewczyn mało piła i dziwiły się że nie działa ... jak ma działać jak nasz układ limfatyczny do pracy potrzebuje wody bez niej oczyszczanie nie ma sensu bo nic nie działa jak powinno

Mi cellulit się zmniejszył od cla a teraz chce wypróbować ten specyfik.

Pijcie dużo wody efekty będą lepsze.
Ilena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 21:55   #1072
kociczka
Zakorzenienie

ja normalnie pije ze 3 litry wody + do tego jeszcze herbaty etc...
tak jestem przyzwyczajona.
wiem ze to mzoe za duzo ale wyniki badan mam w normie,cukier w normie wiec chyba wszystko okej jest.

co do inneovu zaczelam kilka dni temu 3 opakowanie efekty sa ale dieta pozostawia wiele do zyczenia no i nie cwicze w zwiazku ale efekty i tak sa
ogolnie ejstem zadowolona
ale wiem ze gdyby msie starala to byloby o wieeeele lepiej
Stary 2009-05-14, 11:29   #1073
adriaa
Przyczajenie

Zgadzam się z Kociczką, inneov może zdziałać cuda jeżeli się ćwiczy i masuje ! Mimo, że tego nie robię, nie żałuję wydanych na inneov pieniędzy (kończę czwarte opakowanie) bo skóra zdecydowanie się ujędrniła, cellulit leciutko zmniejszył i myślę, że trochę przyhamowałam z tyciem tzn. mam wrażenie, że gdyby nie kapsułki utyłabym bardziej. Jedynie czego żałuję, to tego że nie dotrzymałam postanowień, które miały pomóc inneov (masaże, więcej ruchu, lepsza dieta), mam jeszcze miesiąc może się zmobilizuję Wytrwalsze w swoich postanowieniach Kobietki z inneov mogą pokonać to paskudztwo, czego życzę
Stary 2009-05-14, 13:20   #1074
dorinka30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
przeczytałam 20 str.
wiecie zastanawia mnie czy połowa z was wie na czym polega oczyszczanie się komórek z wody i toksyn? przy normalnej diecie powinniśmy pić 1,5 l WODY to jest minimum.. przy diecie oczyszczającej powinno się pić 2,5 l WODY i unikać soli.. większość z dziewczyn mało piła i dziwiły się że nie działa ... jak ma działać jak nasz układ limfatyczny do pracy potrzebuje wody bez niej oczyszczanie nie ma sensu bo nic nie działa jak powinno

Mi cellulit się zmniejszył od cla a teraz chce wypróbować ten specyfik.

Pijcie dużo wody efekty będą lepsze.

To prawda z tym piciem zawsze miałam kłopot, teraz wmuszam i jakoś idzie, wrzucam plasterek cytryny i zmienia smak na lepszy W kazdym razie piję tyle co trzeba i efekty po inneov są, dodatkowo dołączyłam dietę i jestem zadowolona, zaczęłam wchodzić w ciuchy które wcześniej były mega obcisłe Kupiłam kolejną dawkę na kolejny miesiąc, bardzo smakuje mi ta truskawka
Stary 2009-05-14, 15:40   #1075
asik123456789
Zakorzenienie

Czy ktos moglby mi napisac zawartosc procentowa zielonej herbaty w inneov cellulit? Ja mam na wypadanie wlosow i na opakowaniu gdzies z boku powinno byc napisane (ogolnie procentowa zawartosc skladnikow). Ja nie mam zamiaru placic takich pienedzy za inneov. Bede pila duzo zielonej herbaty-juz kiedys mi pomoglo. Tylko chce sobie przeliczyc czy inneov nie ma czasem jakies wielkiej dawki tej herbaty. Moze sama herbata nie da rady. Ja kiedys pilam codziennie 3 szklanki zielonej i zauwazylam, ze po pol roku nie mialam cellulitu-no moze troszke ale byla duza roznica. 2 lata temu mialam spory cellulit meczylam sie zelami balsamami itd i tylko troche pomoglo. Dalam sobie spokoj. Pozniej zimą pilam ta zielona herbate nawet nie wiedzac o jej wplywie, dopiero po kilku miesiacach zauwazylam ze prawie nie mam cellulitu. I tak myslalam..od czego? W koncu przyszla mi do glowy ta herbata, a jak sie okazuje w inneov to glowny skladnik
asik123456789 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 21:01   #1076
kociczka
Zakorzenienie

adriaa,ja wlasnie mam tak samo niestety nie umiem sie zmobilizowac chcoiaz tak jak Ty nie przytylam wrecz ludzie mowia mi ze schudlam a jednak jem meidzy 2-2,5 tys zazwyczaj.no czasami mzoe mniej czasem wiecej ale ogolnie nie jest dobrze.chcoiaz jak na zaburzenia odzywiania na ktore cierpie od 6 lat to nie jest zle (tak sie pocieszam)
powzielam postanownie zeby zaczac diete norweska i cwiczyc ale co z tego bedzie to nie wiem...
pozdrawiam walczace)

Edytowane przez kociczka
Czas edycji: 2009-05-14 o 21:10 Powód: zapomnialam cos dodac:P
Stary 2009-05-15, 10:35   #1077
koziolek2009
Przyczajenie

A ja jestem juz po pierwszym opakowaniu Inneovu i musze powiedziec ze skóra stala sie jędrniejsza i gładsza, ale z tym cellulitem to narazie nie widze wiekszych efektów...:/ Zaczynam drugie opakowanie i mam nadzieje ze bedzie coraz lepiej zawziełam sie tez na leg Magic i staram sie ćwiczyć codziennie po 15 min diety nie mam strasznej, ale staram sie pic duzo wody, jem ciemne pieczywo, ograniczyłam słodycze i przede wszystkim jem 4-5 malych posiłków (częściej a mniej) a jak u innych dziewczyn stosujących inneov, jakieś wrażenia?
Stary 2009-05-16, 19:28   #1078
adriaa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kociczka Pokaż wiadomość
adriaa,ja wlasnie mam tak samo niestety nie umiem sie zmobilizowac chcoiaz tak jak Ty nie przytylam wrecz ludzie mowia mi ze schudlam a jednak jem meidzy 2-2,5 tys zazwyczaj.no czasami mzoe mniej czasem wiecej ale ogolnie nie jest dobrze.chcoiaz jak na zaburzenia odzywiania na ktore cierpie od 6 lat to nie jest zle (tak sie pocieszam)
powzielam postanownie zeby zaczac diete norweska i cwiczyc ale co z tego bedzie to nie wiem...
pozdrawiam walczace)
W diety nie wierzę, a właściwie wierzę tylko w jedną, która na mnie zawsze działała (nie wiem jak teraz, starość nie radość)a mianowicie NŻT !I taka jest prawda, że mnie gubi nadmiar jedzenia zwłaszcza wieczorem, zwłaszcza wysokalorycznego Słodycze mogą nie istnieć, za to pizza, orzeszki w panierce....Co do postanowień: ja już w swoje raczej nie wierzę, ale Tobie życzę wytrwałości !i tak z ciekawości, napisz na czym polega dieta norweska ?

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Cytat:
Napisane przez koziolek2009 Pokaż wiadomość
A ja jestem juz po pierwszym opakowaniu Inneovu i musze powiedziec ze skóra stala sie jędrniejsza i gładsza, ale z tym cellulitem to narazie nie widze wiekszych efektów...:/ Zaczynam drugie opakowanie i mam nadzieje ze bedzie coraz lepiej zawziełam sie tez na leg Magic i staram sie ćwiczyć codziennie po 15 min diety nie mam strasznej, ale staram sie pic duzo wody, jem ciemne pieczywo, ograniczyłam słodycze i przede wszystkim jem 4-5 malych posiłków (częściej a mniej) a jak u innych dziewczyn stosujących inneov, jakieś wrażenia?
co to jest leg Magic ?
Stary 2009-05-17, 08:09   #1079
JulaHula
Przyczajenie

Witam wizazanki

Otoz po przeczytaniu dosc wychwalajacych opini na temat inneov celluit postanowilam go nabyc( na allegro 2 opakowania za ok. 130 zl i odebralam w moim miescie osobiscie z apteki to rozprowadzajacej). Kupilam kapsulki, bo wole polykac niz pic i rozpuszczac To z czystego lenistwa:P

Moj cellulit nie jest jakos bardzo nagromadzony, ale rozlegly- obejmuje cale uda. Najgorzej jest pod posladkami, w miejscu tzw bryczesow i z przodu.

Inneov zazywam juz 7 dni i nie widze popawy. Spodziewalam sie czegos wiecej. Moze po prostu za krotko stosuje, ale niektore wizazanki widzialy efekty juz po 5 dniach... Boje sie ze tyle kasy wydane na marne..

Mam nadzieje ze to sie poprawi za kolejne 7 dni.

Bede was informowac jak przebiega moja kuracja

Pozdrawiam
JulaHula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 12:20   #1080
pszczoua
Zakorzenienie

Wg mnie u dziewczyn, które uważały że jest poprawa już po 5 dniach był to efekt placebo. Ja stosuję inneov już 24 dni. Cellulit nadal jest duży ale skóra bardziej jędrna, może odrobinę się mój cellulit zmniejszył. W każdym razie wykupiłam całą, 3-miesięczną kurację. Na pewno potrzeba czasu, żeby się tego cholerstwa pozbyć. Od wczoraj jestem również na diecie. Ważę 61kg przy wzroście 170cm. Mój cel to 55kg. Wierzę, że jeśli schudnę, cellulit też się odrobinę zmniejszy.

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości