Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie? - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-05-25, 09:24   #1111
pszczoua
Zakorzenienie

Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

HejJa piłam truskawkowe i brzoskwiniowe. Według mnie brzoskwinia jest odrobinę lepsza, chociaż można się przyzwyczaić do smaku obu z nich. Na początku bardzo mi nie smakowała truskawka, ale teraz się przyzwyczaiłam i popijam sobie do śniadanka i kolacji bez grymasów
Stary 2009-05-25, 09:48   #1112
adriaa
Przyczajenie

Zawsze słyszałam, że to co w płynie jest łagodniejsze dla żołądka, ale niekoniecznie lepiej się wchłania, wszystko zależyNa wszelki wypadek (bo to jednak kupa kasy) w kilku aptekach i na różnych forach się upewniałam co lepsze i podobno nie ma najmniejszego znaczenia czy to kapsułki czy saszetki, działanie jest identyczne
adriaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 11:37   #1113
Ilena
Zakorzenienie

a ktos z was probował saszetek vichy?
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...6#post12438486
Ilena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 12:07   #1114
pszczoua
Zakorzenienie

Nie wiem, czy skuteczność jest taka sama. Na mnie bardzo dobrze działa napój i nie zamierzam się przerzucać na tabletki. Z tygodnia na tydzień moja skóra jest coraz bardziej wygładzona. Nawet, gdy ją ścisnę nie widać już tylu grudek, także widać, że działanie nie jest jedynie powierzchowne co mnie bardzo cieszy Tym bardziej, że piję inneov dopiero od miesiąca. Skóra na pupie już się wygładziła, uda też coraz ładniejsze
Jak ktoś już wcześniej zauważył, kiedy nie było inneovu w kapsułkach ludzie tak na niego nie narzekali a widzę że jak teraz narzekają to tylko na ten w tabletkach... Może efekty działania inneovu wzmocniłam dietą i masażami, ale wcześniej bez inneovu nie było tak spektakularnych efektów
Stary 2009-05-26, 09:14   #1115
dorinka30
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
a ktos z was probował saszetek vichy?

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...6#post12438486

Nie próbowałam, zastanawiałam sie nad nimi, ale że to zwykłe smarowidło to jakoś mnie nie przekonuje Nie mogę uwierzyć, że coś do smarowania może zlikwidowac cellulit, dla mnie przemawiają jedynie suplementy które dostarczamy organizmowi od środka
dorinka30 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 19:53   #1116
pszczoua
Zakorzenienie

Cześć dziewczyny Coś się długo nikt nie odzywał... Jak tam wasze zmagania z cellulitem? Ja schudłam i się zmniejszył, do tego smarowanie, masowanie, ruch i inneov i naprawdę efekty coraz lepsze Podzielcie się wrażeniami jak tam u Was... Pozdrawiam
Stary 2009-06-02, 16:39   #1117
kociczka
Zakorzenienie

boze musze byc szczera i napsiac ze umnie walka idzie FATALNIE.
diety brak ruchu brak:/
jakas depresja mnie dopadla siedze jem i placze no i spie.
gdy moj facet wychodzi odrazu biegne do lodowki,przy nim jest wszystko ok.
skonczylam juz 3 opakowanie Inneovu ale z braku kasy nie kupilam czwartego

na szczescie teraz mam juz pieniadze.
szukalam dzis w kilku aptekach nigdzie nie ma,wiec zamowilam w osiedlowej aptece.
tym razem skusilam sie na saszetki brzoskwiniowe
i ludze sie ze to pomoze
i ze ja zmobiluzje sie ejszcze na te 3 opakowania i zrobie porzadna diete wraz z cwiczeniami !

kopnijce mnie w tyłek
kociczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 16:07   #1118
Ilena
Zakorzenienie

stworzyłam wątek : urządzenia i inne gadżety na cellulit
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...1#post12594952
popatrzcie może czegoś używaliście lub znacie coś czego tam jeszcze nie ma .. prosimy o opinie
Ilena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 17:35   #1119
krokus_krokus
Raczkowanie

Ja biore około tygodnia. Myśle ze na efekty to satnowczo za wczesnie. Ale oczywiście chciałabym aby mnie bardziej to zmobilizowało. Jak na razie postanowiłam skonczyć mies. kuracje i zakupic na kolejny miesiąc. Swoją droge od jakiegos czasu jeżdze na rowerze stacjonarnym + wcieram balsamy anty..
krokus_krokus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 11:39   #1120
pszczoua
Zakorzenienie

krokus_krokus mam nadzieję że będziesz zadowolona z efektów... Ja jestem bardzo Zaczęłam już 4te opakowanie i nie żałuję wydanych pieniędzy. Cellulit widoczny tylko po ściśnięciu skóry i jeszcze troszkę widać pod pośladkami (ale bardzo niewiele). Różnica między tym co było a tym co jest jest ogromna Może ma znaczenie też to, że schudłam 4kg, ale z tego co pamiętam to wcześniej miałam bardziej widoczny cellulit przy tej wadze co teraz...
Stary 2009-06-16, 12:20   #1121
kociczka
Zakorzenienie

i jak tam dziewczyny?
ja kupilam Inneov w saszetkach, wyjatkowo tak, zaniedlugo skoncze to opakowanie i mzoe macie racje ze saszetki lepiej dzialaja?chcoiaz nie wiem.
wscieklam sie bo zamowilam brzoskwiniowe a przyszly mi truskawkowe a nie chcialam czekac to wzielam truskawkowe i rzeczywisce do smaku mozna sie przyzwyczaic:P
jednak nastepne juz musze kupic brzoskwiniowe !!

w pt skoncze ogolnie juz 4 opakowanie Inneov i jestem zadowolona w miare.
z dieta coraz lepiej,zaczelam cwiczyc w tamtym tygodniu 3 godziny
w tym narazie jedna(wczoraj) ale dzis i jutro takze planuje isc

mam nadziejie ze teraz jak bede cwiczyc to przez ten miesiac efekty beda najlepsze
kociczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 15:50   #1122
Bianca86
Przyczajenie

Hej, ja przyznam szczerze, że nie używałam inneov - nie stać mnie na taki drogi środek niestety :O( ale wiele osób to stosuje więc chciałam się pochwalić, że moja koleżanka kupiła jedno opakowanie za 50 zł w aptece na nowym świecie w Warszawie. To podobno bardzo tanio? Jest tam kilka aptek, a chodzi o tę największą, którą niedawno remontowali i była zamknięta. Można poszukać. Nie wiem czy takie info można zamieszczać na forum ale jeśli można to fajnie, że pomogę komuś zaoszczędzić. A na celullit ja używam smarowideł z Eveline (zdecydowanie inna półka cenowa) a ostatnio również serum na noc z Tołpy (bo było w promocji z 59 zł na 19.99 :O) ) już nie ma dlatego cieszę się, że kupiłam 3 opakowania, bo dobrze (szybko) się wchłania i nie lepi się a z efektów jesten nawet zadowolona. Chociaż ostatnio mój brat ( o zgrozo! ) stwierdził, że mam celullit... Dupek jeden ;oP
Bianca86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 09:18   #1123
koziolek2009
Przyczajenie

Witam no niestety musze stwierdzic ze na mnie Inneov nie działa wogóle :/ wypiłam 4 opakowania saszetek i w zasadzie efektów nie zauwazyłam żadnych...przynajmniej nie tego sie spodziewałam... Szkoda mi piezniąków na kolejne opakowania :/ Dodam że ćwicze 2 razy w tygodniu, ograniczyłam słodycze, smaruje sie kremami codziennie, szoruje Syrenka (swietna jest) i masuje od czasu do czasu bańkami chińskimi...i nic a mam cellulit bardzo uparty, chyba po tabletkach anty :/ Postanowiłam sie przerzucic na tabletki CLA z zielona herbata i L-karnityna z firmy Olimp, moze one na mnie zadziałają nadwagi nie mam, ale podobno ładnie kształtuja ciało i ujedrniają (i nie sa tak drogie-30 zl za 60 tabletek) Oby to coś dało, bo juz powoli tracę nadzieje na ładne uda i bez tego świnstwa C.
Życze powodzenia pozostałym Wojowniczkom pozdrawiam
koziolek2009 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 21:42   #1124
diablola
Przyczajenie

Witam ponownie po 2-óch miesiącach (wcześniejsze moje wpisy 21 maja). Skończyłam 1,5 tygodnia temu ostatnie, 6-ste opakowanie Inneov i tak jak obiecałam piszę o rezultatach całej kuracji. Otóż Kochane moje 380 zł wywaliłam w błoto Zero efektów i niech mi nikt nie pisze, że trzeba poczekać na efekty. 3 m-ce kuracji i nic. Jestem wściekła, że dałam się nabrać na sponsorowane zachwyty na forach. Absolutnie, stanowczo nie polecam tego pseudo specyfiku!!!:ni e:
diablola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 10:47   #1125
BRAVIA
Raczkowanie

hej dziewczyny,
ja zaczęłam kurację inneov ponad dwa tygodnie temu. biorę tabletki, tylko przeraziła mnie wizja lykania ich 2 razy dziennie po 2, więc narazie stosuję 2 dzienniie zamiast 4.
moj cellulit nie jest az tak widoczny gołym okiem, chyba ze stanę w jakiejś tam określonej pozycji, to widać przy zetknięciu ud z posladkami.

moja walka wyglada tak:
- rano 2 tabletki
- rano masaż specjalną rolką z wypustkami po 100 ruchow na każdą nogę
- rano wsmarowanie kremu antycellulitowego lipo control

- w ciagu dnia około 2 litrów zielonej herbaty i około 1.5 litra wody niegazowanej

- wieczorem masaż znowu po 100 ruchów na każdą nogę i wsmarowanie balsamu

Rezultaty po 2 tygodniach: skóra wyraźnie gładsza i lepiej napięta, schudłam 1kg , cellulit powoli się zmniejsza, przy ucisku widać coraz mniejsze grudki, a na pupie bez zmian.

moje "dane"
wzrost 172
waga 61
94/71/92
walczę o 94/65/90
BRAVIA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 13:58   #1126
BRAVIA
Raczkowanie

minął kolejny tydzien. już trzeci. nie ma większych zmian od tygodnia. waga stoi na poziomie 61kg i nie chce nawet drgnąć. coż, staram się dalej. cellulit pozostał bez zmian, jedynie skóra jakby coraz gładsza. czekam na dalsze efekty, w koncu do dopiero 3 tydzien
BRAVIA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 13:06   #1127
Agussiek
Raczkowanie

Witam,
Dorzucę i ja swoje 5 groszy na temat INNEOV. A więc jestem juz po 2 miesięcznej kuracji i niestery ostro zawiedziona. Najpierw łykałam tabletki potem zakupiłam w proszku do picia. Na początku widziałam jako takie efekty (albo to może moja wyobraźnia zadziałała jak naczytałam sie rewelacji na temat tego specyfiku) Zastanawiam sie czy jest sens kupować jeszcze te dwa opakowania na miesiac kuracji bo na pewno raptownie mi ten cellulit nie znikine po zakonćzeniu 3 miesiecy. Szkoda kasy....
Stary 2010-01-10, 06:54   #1128
Klara76
Przyczajenie

Czy inneov daje trwałe efekty, czy też cellulit powraca po zakończeniu kuracji?
Klara76 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 14:51   #1129
simonee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Klara76 Pokaż wiadomość
Czy inneov daje trwałe efekty, czy też cellulit powraca po zakończeniu kuracji?
Niestety nie daje trwalego efektu, chyba, ze zmieni sie nawyki zywnosciowe i bedzie sie tez cwiczyc to napewno bedzie trwalszy efekt niz nie robienie nic. Ja inneov bede brac juz 3 rok (zawsze na wiosne zaczynam brac przez min 4m-ce + vichy lipometric) i sa swietne efekty, ja jestem bardzo zadowolona, skora jest swietnie napieta i spokojnie moge chodzic w spodenkach i kostiumie bo nie widac cellulitu pozniej przez zime (jak nie biore) skora nie jest tak napieta, ale cellulit nie powraca do takiej formy jaka mialam przed 3lat gdy nie bralam inneovu. Ja jestem naprawde zadowolona, ale efekty moga byc tez zalezne od zaawansowania cellulitu i od wagi osoby. Rok temu wazylam 61kg/165cm i moze nie bylam chuda ale nogi byly smukłe, w tym roku bedzie jeszcze lepiej bo waze 57kg wiec jestem przekonana ze na lato bede miec swietne nogi
simonee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 14:05   #1130
anna3333
Przyczajenie

Hejka wszystkim,
pije Inneov od 1 miesiaca - koncze 2 opakowanie. Jestem bardzo szczuplą osoba, nogi mam chude a cellulit niestety widoczny golym okiem. Zauwazylam,ze po Inneov stan sie pogorszyl, cellulit jest uwypuklony i bardziej widoczny tzn zbity (moze to tak ma byc??).Nogi mam jedrnejsze (chodze na fitness) ale to paskudztwo dalej jest. Nie wiem, moze to taki efekt przjsciowy i mam zamiar wytrwac do konca. Stosuje diete od 3 m-cy. Jak mi to nie zejdzie, nie wiem co zrobie. przeciez do kosci schudnac nie moge??Gzdie jestem naprawde chuda
anna3333 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 12:16   #1131
mysia26
Przyczajenie

o inneov odchudzaniu bulimii o życiu WAŻNE

witam ja używałam Inneov już prawie 2 lata temu przez 3 miesiące, schudłam 7 kg, jestem wysoka ważyłam wtedy 67 kg a mam 1,74cm wzrostu teraz cały czas ważę 60 kg, nic nie tyje nic nie chudne, jestem dość szczupła na mój wzrost, i nie jestem już nastolatką bo skończę niebawem 29 lat, waga się stale utrzymuje z czego jestem zadowolona odnośnie cellulitu też go mam i to pełno, troche nawet na brzuszku ale mało widoczny tam mam więcej skóry pomimo tego że ćwiczyłam sporo w życiu nie pozbyłam się całkowicie skóry może dlatego bo jak miałam 13 lat to ważyłam ponad 90 kg i schudłam dość szybko bo już w wieku 15 lat ważyłam 58 kg, potem była huśtawka, znów w wieku 18 lat ważyłam 77 kg a po 20tce znów schudłam do 60kg, potem znów przytyłam do 67 kg i zaczełam pić Inneov, diety na mnie nie działały wręcz przeciwnie organizm mój już był wyniszczony więc zaczełam jeść wszystko, 2-3 posiłki dziennie ale to co chciałam oprócz słodyczy ale piłam coca cole
zauważyłam że jak zaczełam jeść obiady w domu szybko zaczeła mi spadać waga, może dlatego że w knajpach dodają różnych świństw sody itp, cellulit nie bierze się tylko z wahań wagi ale to jest naturalne dla kobiet, każda z nas ma lub będzie miała cellulit chyba że ma sporo kasy albo zapału i codziennie latami będzie smarowała non stop swoje ciała, lub chodziła na specjalistyczne drogie zabiegi taka jest kolej rzeczy, cellulit bierze się też z braku witamin i często kobiety odchudzające się mają brak witamin, cellulit bierze się z palenia papierosów o dziwo ale tak jest, ja sama niestety pale już 13 lat, ale jak idę do kiosku po fajki to pomimo mojego wieku pytają się o dowód ale cellulit mam, i mi to wcale nie przeszkadza, dlatego bo kiedyś miałam obsesje na punkcie odchudzania wręcz wpadłam w bulimie co było najgorsze, miałam bulimie 6 lat i przez to też się robi cellulit, ale i niszczy cały organizm, żołądek jelita (miałam nowotwór jelita grubego przez odchudzanie i bulimie), bo chciałam jako nastolatka wyglądać jak te zrobione laski na magazynach czy w filmach nie wiedziałam że to jest tylko photoshop i tricki kamery, myślałam że one tak naprawdę wyglądają do pewnego momentu gdy miałam okazję poznać demi moore---8 lat temu, na żywo w życiu człowiek by nie poznał że to ona, zwyczajna niezbyt ładna kobieta, i tak to jest moje kochane kobitki dbajcie o siebie, o zdrowie to jest najważniejsze a nie to czy będziecie chude czy grubsze to nie najważniejsze facet i tak jak nie doceni twojego piękna to jest pusty i bezużyteczny, zresztą w Polsce jak się patrzy chodzą brzydcy zaniedbani mężczyźni z brzuchami, a jak zdradzają to czasami nawet piękne żony z brzydkimi dziewczynami więc kochajmy siebie taką jaką jesteśmy!!!! ja już przestałam się odchudzać 2 lata temu jako niespełna 27 latka bo w końcu z tego wyrosłam zaakceptowałam siebie i zauważyłam że zaczęło kręcić się sporo facetów wokół mojej osoby najważniejsze to pokochać siebie taką jaką się jest!!! pozdrawiam Was serdecznie

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Anna 3333 Inneov nie spowoduje zniknięcia cellulitu!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
może schudniesz pare kilo ale nie zniknie cellulit!!!! tak jak pisałam w moim długim poście powyżej cellulit bierze się z braku witamin, z braku ruchu, z palenia fajek, stres itp. i nawet jak nie palisz nie masz braku witamin to i tak pewnego dnia dostaniesz cellulit większy czy mniejszy bo nasze kobiece ciała są tak skonstruowane, mężczyźni tak nie mają chyba że bardzo grubi a kobiety wcale nie muszą być grube a mają cellulit, ja jestem szczupła a mam masę cellulitu do którego już przywykłam i go pokochałam nawet jak ćwiczę to wszystkiego nie byłam się w stanie pozbyć ale ćwiczenia troszkę pomagają na pewno, cellulit jednak zawsze może powrócić, nawet jak zmniejszysz jego ilość to powraca. Mi to już przestało przeszkadzać, mam też rozstępy ale i tak kocham własne ciało!
mysia26 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 13:27   #1132
simonee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anna3333 Pokaż wiadomość
Hejka wszystkim,
pije Inneov od 1 miesiaca - koncze 2 opakowanie. Jestem bardzo szczuplą osoba, nogi mam chude a cellulit niestety widoczny golym okiem. Zauwazylam,ze po Inneov stan sie pogorszyl, cellulit jest uwypuklony i bardziej widoczny tzn zbity (moze to tak ma byc??).Nogi mam jedrnejsze (chodze na fitness) ale to paskudztwo dalej jest. Nie wiem, moze to taki efekt przjsciowy i mam zamiar wytrwac do konca. Stosuje diete od 3 m-cy. Jak mi to nie zejdzie, nie wiem co zrobie. przeciez do kosci schudnac nie moge??Gzdie jestem naprawde chuda
A to dziwna sprawa powiem ci... ze pijesz inneov i Ci sie pogorszyl stan, ja sadze, ze po miesiacu nie bedzie jeszcze jakis super efektow, no moze bardziej napieta skora, ale to wszystko a czy masujesz sobie ciało? masaz ma baaaardzo dobry wplyw na cellulit!! Ja stosuje inneov w tabletkach + vichy lipometric-codziennie wieczorem przy nakladaniu preparatu dodatkowo je masuje, sadze, ze moze byc stosowany kazdy krem, zel anty-cellulitowy itp byle tylko masowac i jeszcze raz masowac cialo! Wez poprawke na to, ze zaden preparat w super szybkim czasie nie zdziala cudow calkowitego zlikwidowania cellulitu, Inneov tylko pomaga, ale duzo zalezy od nas samych, zreszta to sprawa bardzo indywidualna.

Przyczyny cellulitu
» Zaburzenia krążenia wywołane niedotlenieniem z braku aktywności ruchowej na świeżym powietrzu i niedostatecznej aktywności mięśni.
» Niewłaściwy sposób odżywiania (dieta bogata w sól, tłuszcze i węglowodany, wysoko przetworzona, zawierająca konserwanty, sztuczne barwniki i dodatki smakowe) i wiążąca się z tym nadwaga, otyłość oraz przewlekłe zaparcia.
» Zaburzenia ze strony układu nerwowego, depresja, stres.
» Zaburzenia hormonalne (np. podczas dojrzewania, ciąży, menopauzy).
» Uwarunkowania genetyczne polegające na słabości podskórnej tkanki łącznej oraz słabego ukrwienia (jeśli tkanka łączna jest zbyt miękka i przepuszczalna dla toksyn, które zamiast wędrować do węzłów chłonnych wnikają w tkanki, np. gromadzą się w komórkach tłuszczowych).
» Inne (złe nawyki i niehigieniczny styl życia) - zbyt gorące kąpiele, przepracowanie, życie w pośpiechu, noszenie obcisłych ubrań, chodzenie na wysokich obcasach, długotrwałe pozostawanie w jednej pozycji zwłaszcza siedzącej, palenie tytoniu, spożywanie alkoholu, przyjmowanie niektórych leków np. antykoncepcyjnych, nasercowych, przeciwhistaminowych, estrogenów.
Stary 2010-03-15, 15:23   #1133
kas_katrina
Przyczajenie

Hej,
Dziewczyny ja dziś kupuję ten Inneov i akcje wiosna lato rozpoczynam, bo jest dramat. Plan jest taki - Inneov, siłownia 3xtyg, nie piję kawy, nie jem słodyczy i fast foodów, Eveline i peeling raz na tydzień. Dodatkowo dużo warzyw , owoców, witaminy i tran w kapsułkach. Co rano garść orzechów włoskich, oliwa z oliwek do sałatek.
Taki jest plan a jak będzie z moją siłą woli wkrótce się okażę. Uzewnętrzniając się tutaj i inwestując kasę może będę miała motywację. Nie jestem ani chuda, ani gruba, nawet całkiem zgrabna, jednak PERFEKCJONISTKA. Zamieszczę wieczorem fotki na start, strefy najbardziej zaatakowanej - góra ud i do walki
kas_katrina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 18:38   #1134
malha
Przyczajenie

Kochane !
czytam ten watek i skończyć nie mogę,
początek - bardzo optymistyczny, zachęcający do kupna i staram,
koniec - mniej optymizmu, nieskuteczny ? a przynajmniej nie warty zachodu ?
jedno jest pewne, coś trzeba zrobić, to może warto spróbować ?
Czytałam sporo o preparatach, i mimo wszystko ten wydaje mi się najbardziej odpowiedni w ZAMACHU na pupę

Ja dołączam się do akcji i biegnę do sklepu/apteki sprawdzić cenny z allegro )
Dieta, ćwiczenia, inneov, kremik - musi działać, bo jak nie to co ?!

Ktoś jeszcze się przyłącza ? Buziaki
malha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 18:47   #1135
Pauleena
Rozeznanie

Ja kupiłam na allegro inneov cellulit, dzisiaj do dostałam, ale trochę się zniechęciłam, bo przeczytałam, że aby było widać efekty trzeba stosować ten preparat przez 3 miesiące... ja kupiłam kapsułki.
Pauleena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 21:40   #1136
simonee
Zakorzenienie

Wow, ale sie wiadomosci napisalo
Czesc dziewczyny
Kas katrina- plan masz dobry obys dala rade i sie nie poddawala!! a efekt napewno bedzie na lato dobrze ze zrobisz fotki bo ja totalnie nie pomyslalam o tym i nie mialam zbyt duzego porownania, ale efekt byl.

Malha- wiesz co mi sie wydaje? ze duzo dziewczyn mysli, ze bedzie lykac tabletki i to juz wystarczy a to nie jest prawda... Tak czy inaczej zycze znalezienia dobrego sposobu na walke z cellulitem i cierpliwosci

Pauleena- 3mies to minimum! nie licz na to ze jedno opakowanie Ci pomoze bo to tylko strata kasy, nie znam zadnych preparatow, ktore mega szybko usuna cellulit, ktory odkladal sie latami...

Tak czy inaczej musimy walczyc z tym szkaractwem w naszej skorze
Stary 2010-03-16, 09:52   #1137
dziambelek007
Przyczajenie

Red face Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Dziewczyny,

więc tak ja walcze następująco: juz od ponad miesiąca zrezygnowałam z kawy na rzecz zielonej herbaty za ktora nie przepadam, unikam fast food wiecej warzyw i cytrusow, czasem łykne dodatkowo wit. C.,pije min.2l wody dziennie, raz w tyg pilling kawowy, rano i wieczor krotki masaz z balsamem obecnie serii AA. Od dzis zaczynam brać Inneov w tab. aha jeszcze chodze 2 razy w tyg. na aerobik. to co wczesniej wymienilam zaczyna cos po trochu działać mam nadzieje ze tab.cos wspomogą walkę. Nie ma nie wiadomo jakis cudow ale jest poprawa.wiadomo co przez długi czas powstawało od razu nie zniknie.
dziambelek007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 14:08   #1138
simonee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dziambelek007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

więc tak ja walcze następująco: juz od ponad miesiąca zrezygnowałam z kawy na rzecz zielonej herbaty za ktora nie przepadam, unikam fast food wiecej warzyw i cytrusow, czasem łykne dodatkowo wit. C.,pije min.2l wody dziennie, raz w tyg pilling kawowy, rano i wieczor krotki masaz z balsamem obecnie serii AA. Od dzis zaczynam brać Inneov w tab. aha jeszcze chodze 2 razy w tyg. na aerobik. to co wczesniej wymienilam zaczyna cos po trochu działać mam nadzieje ze tab.cos wspomogą walkę. Nie ma nie wiadomo jakis cudow ale jest poprawa.wiadomo co przez długi czas powstawało od razu nie zniknie.
Tak trzymaj a bedzie dobrze a ile razy bierzesz tabl 1x2 czy 2x2 ??
Stary 2010-03-16, 15:41   #1139
duhovka
Raczkowanie

Ja stosowałam Inneov przez długi czas (napój, nie tabletki), ale nic a nic mi to nie dało, żałuje, że wyrzuciłam w błoto tyle pieniędzy... :/

P.S. Dbając o zdrowy tryb życia oczywiście.
duhovka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 17:54   #1140
simonee
Zakorzenienie

Hej Duhovka
a jakie mialas oczekiwania wzgledem inneovu? i jaki mialas rodzaj cellulitu? czy cwiczylas? robilas masaze? jak to u Ciebie wygladalo?
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości