Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie? - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-03-16, 19:14   #1141
malha
Przyczajenie

Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Simonee to fakt, same tabletki/kremik nigdy nie dadzą rady.. nie ma siły !
Tak kompletujac te wiadomości, to zdrowy tryb zycia, czyli :
1) db dietka
2) ćwiczenia,
3) później masaż, który to wszystko wspomaga, sam nic nie zadziała nie ma cudów bez 1 i 2; (a tego już sie nasłuchałam od moje TZ, który aktualnie masuje te nasze nieszczesne celli-pupy) przy tym masażu najlepiej użyć tego antycellulitowego samemu wymasowac pupke ku sercu !
4) i wreszcie cudowne tabletki, które muszą działać gdy znów towarzyszą min 1 i 2

z mojej strony WALKA ROZPOCZĘTA
nie jest łatwo.. od dluzszego czasu ograniczylam pewne smakolyki mojej bylej niestety nie za zdrowej diety - ciagle zmieniam te nawyki żywieniowe, ale teraz jest naprawde dużo lepiej,
z czego jestem niezadowolna.. ciagle pije malo wody, dlaczego ? zapomnienia, brak przyzwyczajenia, nie potrzebuje tyle ? a moze mi sie tylko tak glupio wydaje.. tak czy inaczej walcze
przez tydzien pilam zielona herbate ale sie nie wylamalam, nie smakuje mi i nie potrafie sobie z nia poradzic
od czwartku jestem juz zapisana na aero 3x, wczesniej chodzilam ale nie tak intensywnie, wiec teraz musze, niestety przy siedzacym trybie..
dumna - z zaparcia, nigdy nie mialam takiego grzmota w łebek jak ostatnio.. chce zmieniac wszystko na lepsze..
poprostu Akcja JA - kobietka wrażliwa piękna i delikatna
trzymajcie kciuki błagam
malha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 20:18   #1142
simonee
Zakorzenienie

Malha twoje podejscie jest super!!!
Ja przeszlo 3 lata temu osiagnelam "apogeum" wagi + cellulit, a szykowaly mi sie swietne wakacje i nie chcialam wygladac tragicznie w szortach jak i kostiumie, zaczelam myszkowac po sieci i natknelam sie na inneov. Zaczelam stosowac ,nikomu nic nie mowiac przez 3m-ce inneov do picia 2xdziennie +vichy, na urlopie moje pierwsze wyjscie w szortach -zaprezentowanie "nowych" nog i komentarz -schudlas? masz takie smukle nogi. No myslalam ze padne ze szczescia i tak to sie zaczelo, walka z cellulitem.
simonee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 01:51   #1143
malha
Przyczajenie

ha ! czyli jednak działa Simonee to niesamowicie pozytywny post z Twojej strony ale tez cwiczylas ? chyba bez tego ani rusz.. chcialabym tez pasc ze szczescia buziaki
malha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 08:10   #1144
Pauleena
Rozeznanie

No dobra, jak już coś zaczynać to pociągnąć to do końca ... wczoraj wzięłam pierwsze kapsułki inneov cellulit i mam zamiar przeprowadzić tą minimalną 3 miesięczną kurację! Jeśli nie wydawać kasy na swoje zdrowie, piękny wygląd to na co?
Wracam do ćwiczeń, bo od dwóch dni tak się rozleniwiłam ... a jeśli chodzi o masaże, to ja stosuje masaż bańkami chińskimi, który serdecznie polecam! a przed masażem peeling anty-cellulitowy, natomiast po masażyku wklepuję w udka i pupę serum wyszczuplająco-modelujące ... Zaczęłam też brać inneov gęstość włosów, ale to już inna bajka

Edytowane przez Pauleena
Czas edycji: 2010-03-17 o 08:12
Pauleena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 08:36   #1145
dziambelek007
Przyczajenie

Wink Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

do simonee słońce biorę 2 razy dziennie tylko na pamiec tez by sie cos przydalo:P było tu wspomnienie o bańkach chińskich zastanawiam sie nad tym ale nie wiem czy warto?ale ciesze się ze mamy tu taka jakby grupe wsparcia.oby wszystko poszło okej bo lato moze wkoncu kiedys przyjdzie, chociaz patrzac za okno watpie w to;/
dziambelek007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 19:15   #1146
simonee
Zakorzenienie

Kochane ciezka i wytrwala praca zawsze zaprocentuje piszcie jakie macie spostrzezenia itd...
...a tak swoja droga to zastanawiam sie jakie byly prawdziwe przyczyny tego, ze niektorym z nas inneov w ogole nie pomogl
Szczerze piszac ja w ogole bylam typem osoby ktora nigdy nie wierzyla w magiczne kremy, tabletki, serum, zele itp no ale jak zobaczylam swoja skore na zdjeciach, ze jak siedze to widac cellulit to postanowilam cos z tym zrobic-tak jw napisalam silna motywacja to byl super urlop- zaczelam dzialac, eksperymentowac, wiecej czytac o cellulicie i walce no i znalazlam swoj zloty srodek, obecnie przy 165cm waze 56-57kg i jestem strasznie zadowolona z moich nog, juz nie moge sie doczekac lata zeby chodzic w krotkich szortach i spodniczkach.... gladka i napieta skora na nogach... ahhh

Edytowane przez simonee
Czas edycji: 2010-03-17 o 19:22
Stary 2010-03-17, 20:04   #1147
dziambelek007
Przyczajenie

Talking Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

ja już dosyć długo wiedziałam o swoim cellulicie ale jakoś tylko sporadycznie z nim walczyłam,az pewnego razu cos we mnie pękło i się zaparłam w sobie a dodatkowa motywacja jest przesunieta podroz poslubna. dzis drugi dzien brania tabletek szkoda ze juz nie działają gdzie ta ciepliwosc??:P:hahah a:
Stary 2010-03-18, 09:26   #1148
simonee
Zakorzenienie

No szkoda, bo ja tez nie naleze do osob cierpliwych Ja wlasnie jem sniadanie, łykne inneov i smigam do pracy...
Stary 2010-03-23, 10:31   #1149
dziambelek007
Przyczajenie

dziewczyny nie wiem czy wzrok mi się pogorszył, ale po tygodniu brania tabletek widać już małą różnice???!!!Jest szansa na pozbycie się tego świństwa
Stary 2010-03-25, 09:45   #1150
simonee
Zakorzenienie

Cos jednak zaczyna sie dziac
Stary 2010-05-05, 23:52   #1151
cudmalinka
Przyczajenie

Witajcie!
Czytam i czytam...i aż się martwię czy to zadziała...zaczynam kurację od przyszłego tygodnia, ale po tylu negatywnych wypowiedziach można stracić wiarę w to cudo i w szansę pozbycia się tej paskudy....
Stary 2010-05-06, 08:38   #1152
dziambelek007
Przyczajenie

ja już zaczełam brać drugie opakowanie i są efekty dosyć widoczne. robiłam dokumentację:P i moim zdaniem jest duża poprawa
Stary 2010-05-06, 13:07   #1153
cudmalinka
Przyczajenie

Dziewczyny dajecie nadzieję będę się meldować z postępami u mnie...
Stary 2010-05-07, 15:09   #1154
Julka-ztx
Raczkowanie

zgadzam sie z simonee- wiele dziewczyn mysli że od samych tabletek cellulit zniknie jak ręką odjął. Ja biore od miesiąca jako element zmasowanego ataku na moje ciało - ruch, masaż, lepsze jedzenie i juz po 2 tyg widzialam pewną poprawe. Teraz jakby przystopowało ale wierze jak bede kontynuować walke to za pare m-cy zupełnie nie będe go zauważać;-)
Julka-ztx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 00:18   #1155
simonee
Zakorzenienie

..bo nad cialem trzeba tez pracowac a nie myslec, ze lyknie sie tabletke a cialo samo sobie poradzi z toksynami odkladajacymi sie latami... sumiennosc, systematycznosc w dzialaniach przynosi rezultaty
Stary 2010-05-26, 12:47   #1156
kociczka
Zakorzenienie

hej!
czy ktos tutaj jeszcze oprocz mnie walczy bądź też ma zamiar walczyć z cellulitem z inneov?
ja zakupilam 2 opak tabletek w promocji.
do tego elancyl offensive cellulit

od pon zaczęłam chodzić na aeorobik do gymnasionu.

przez miesiąc na pewno bedzie widac różnicę
z inneovem zaczynam w pt bo nie chce przed samymi badaniami krwi zaczynac

za miesiac rowniez wyjezdzam do chlopaka dlatego musze sie moocno postarac

codziennie przez miesiąc od dziś:
1.inneov
2.elancyl zaczne za 2 tyg jako ze mam tylko jedno opakowanie a kasy brak ,narazie ujderniam sie tołpa
3. 1-2 h aerobiku
4.krem do biustu z eveline
5.masaź gąbka SYRENA (polecam!!)
6.wiadomo z 2 razy w tyg peeling.

ktos jeszcze powalczy ze mna?
dodam ze jestem w miare szczupla tylko chcialabym ujdernic ciało i pozbyc sie cellulitu ktorego sama nie wiem ile mam.
raz wydaje sie straszny a raz mysle ze mam jedrny tylek
ach te kobiety...
co do jedzenia raczej jem zdrowo a nawet jelsi nie to umiarkowanie kalorycznie
pewnie bede musiala jesc jeszcze zdrowiej jak wyniki badan beda kiepskie.
wiec z jedzeniem nie ma problemu

Edytowane przez kociczka
Czas edycji: 2010-05-26 o 12:50
kociczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 22:57   #1157
simonee
Zakorzenienie

Kociczka z takim planem dzialania to beda efekty tak trzymaj!
Stary 2010-05-27, 21:45   #1158
kociczka
Zakorzenienie

dziekuje
dzis znowu stwredzilam ze ojjj jest co zwalczac i ujedrniac :P
w spodniach mi tyleczek pasuje niestety bez juz nie...
Stary 2010-05-28, 08:45   #1159
dziambelek007
Przyczajenie

muszę Ci powiedzieć, że ja walkę zaczęłam w lutym i jest efekt. Cellulit nie zniknął całkowicie, ale spokojnie mogę wyjść w spodenkach czy pokazać się w stroju.a mój cel dla którego zaczęłam walkę zacznie się już w przyszłym tygodniu, czyli jest to upragniony wyjazd. Naprawdę jeśli systematycznie zacznie się walkę jest wszystko możliwe, byle tylko nie odpuszczać.Powodzenia!!!
Stary 2010-06-06, 02:03   #1160
_Sue_
Przyczajenie

Hej dziewczyny!
Wlasnie przeczytalam WSZYSTKIE stronki tego watku... troche mi zeszlo, nie powiem
Tak jak niestety wiele z was tutaj zmakam sie z tym okropienstwem jakim jest paskuda celulit... jak na razie srednio skutecznie, ale w tym roku postanowilam ze wezme sie za niego na powaznie i nie poddam sie dopoki nie wygram!
Mam 27 lat, 70 kg wagi, 172cm wzrost i celulit paskudny (nie wiem jak sie te stopnie ocenia) ale na calych udach i tylko i nawet sie dziadyga rozprzestrzenil na ramiona;( buuuuu
U mnie to chyba wina genow i tabletek anty za wczesnie zaczete.
W kazdym badz razie jest widoczny a jak napne to na tylku dziury ze az tylko ryczec... bikini itp. to w ogole zapomnij... nie mam jakiejs nadwagi, wiadomo ze tak z 10 kg przydaloby sie zgubic, ale az tak straszliwie mi na schudnieciu nie zalezy jak na pozbyciu sie wroga!!!!
No i musze powiedziec na podstawie swoich doswiadczen ze niestety dieta i cwiczenia same nie dadza rady z takim zaawansowanym celulitem jak u mnie od 2 lat chodze juz na silownie i poprawil mi sie kontur ciala ale celulitu nie ubylo nic. Stosowalam przerozne kremy i zero efektow tak szczerze powiem...
Wiec od tego roku postanowilam ze wezme sie ostro do walki ze wzmozona sila i wsparciemu tylu srodkow ile sie da!
No i od miesiaca przepisalam sie na nowa silownie, gdzie maja o wiele fajniejsze fitnessy, bardziej intensywne (program Les Miles jesli ktos zna, rewelacja!) i chodze conajmniej 3 razy w tyg ( nawet wiecej jak mam czas i sile) po conajmniej 2h, w tym 1h kardio (Body Combat, Body Attack lub spin) i godzina silowe (Body Pump - full body workout z ciezarami). Efekty widze rewelacyjne, zaczely mi sie rzezbic miesnie i cialo naboera fajniejszych ksztaltow ale niestety celulit sie POWIEKSZYL... (on no!) podobno to dlatego ze przybylo mi miescni i thanka gdzie sie zagniezdzil celulit jest bardziej dopchnieta do skory i niestety przez to bardziej widoczne sa te paskudne zgrubienia i dolki;( naprawde wylewam z siebie ostatnie poty a efekty coraz gorsze...
Dodam ze pije conajmniej 1,5l wody w pracy (i niestety tez czesto nawet 3 kawy ale staram sie zmniejszyc do jednej z rana tylko, musze bo mam bardzo niskie cisnienie
W kazdym badz razie zachecily mnie bardzo wasze komentarze i mam zamiar kupic Inneov... problem tylko ze mnieszkam w Dublinie i musze poczekac az pojade do PL bo nie iwem czy gdzies tutaj dostane...
Oprocz tego jestem na L-karnitynie (biore jedynie przed silownia, super mam w tedy powera), i ostatnio kupilam tez tabletki Bodytone Definity i Sculptress, ktore maja wspomagac odchudzanie i poprawe ksztaltu (sa z kofeina, CLA i zielona herbata) narazie stosuje tydzien i powiem ze zrzucilam 1 kg (jejeje ) nie wiem jak na dluzsza mete.
No ale celulit nic, nawet jest gorzej wiec zalamka, no i postanowilam ze sprubuje... jak to nie pomoze to wyprubuje endromologie (ale to ponad 1000 euro za 20 zabiegow... wiec najpierw tabletki...) jak tylko kupie to bede raportowac rezultaty!
aha i zapomnialam dodac ze stosuje Eveline serum (to chlodzace i termoaktywne) cos tam dziala, ramiona sie troszke poprawily ale ten duzy celulit nic, kremy chyba dzialaja jedynie na ten poczatkowy, malowidoczny niestety
Mam nadzieje ze cos wywalcze, bo jak na razie to deprecha... w tym roku na zadne wakacje sloneczne nie pojade, bo wstyd w bikini wskoczyc, nawet na silowni na basen sie wstydze chodzic;(
Aha tabletki anty odstawilam 3 lata temu i mam wrazenie ze jeszcze bardziej pogorszylo to sytuacje ( chyba ze tu w Irlandii jakies swinstwa dodaja do jedzenie, racze sie zdrowo odzywiam, unikam fastfoodow i gotowych dan, ale mam slabosc do czekolady i chrupek... czekolade zastapilam batonikami Maxitone Sculptress, malo kalorii duzo protein i sa z CLA, wcina po silowni bo mam zawsze gastroface, fajnie zaspokajaja glod, no i czasem w aucie jak w pracy nie mam czasu przekasic nic konkretnego, to tak zeby nie siegac po nic niezdrowego).
Oj rozpisalam sie
Jakby ktoras wiedziala czy mozna dostac Inneov w Dublinie to bede wdzieczna za info, bo nie wiem kiedy bede w PL w najblizszym czasie zeby zrobic zapas...
Powodzenia dziewczyny, super wsparcie takie fora, przynajmnie wiemy ze nie jestesmy same!
Buziaki
_Sue_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 11:40   #1161
simonee
Zakorzenienie

Witaj Sue
Tu w Irl raczej nie kupisz Innoevu (przynajmniej u mnie w miescie) moze w dub sa wieksze szanse na kupno, ale bys musiala pochodzic i popytac, lub sprawdz czy nie ma gdzies na sieci kupna online. Jesli nie znajdziesz to popros kogos z rodziny zeby Ci zakupil w aptece(bo juz prawie w kazdej sa te tabl) i wyslal. Z tego co czytam wnioskuje, ze jest cellulit jest duzy wiec u Ciebie beda to 2x2 tabl dziennie(kuracja na 3 m-ce), cwiczysz wiec to jest ok, ale pamietaj o masazu!! nie musi to byc u masazysty, sama tez to mozesz robic -ja szybki masaz robilam zawsze wieczorem, uzywalam kremu vichy lipometric, ale ostatnio kupilam vichy cellu destock + inneov i juz nie moge sie doczekac efektow
Moze gdzies w dub sa jakies salony gdzie jest ROLLEN do masazu, pomoc efekty sa niesamowite!
ps. co do tabletek anty tez bralam, przez prawie 10 lat, ale ja tego ze saba nie wiaze, bo w jedzeniu i napojach jest bardzo duzo chemii na dodatek mieszkasz na wyspie, za duzo upraw to oni nie maja i jedzenie jest sprowadzane, wiec wyobraz sobie ile chemii jest w srodku, skoro wszystko musi przetrwac transport a pozniej jeszcze na sklepowych polkach...
Stary 2010-06-06, 20:06   #1162
kociczka
Zakorzenienie

czesc Sue

polecam Ci wątek http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=258056&page=132
tam wiecej osob walczy,ten zdaje sie juz byc troszke zapomniany

co do inneovu ja stosowalam rok temu i efekty byly,ujedrnienie skory,mniejszy cell,schudniecie

od tamtego czasu schudlam jeszcze troche,cellulit sama nie wiem jak okreslic mam niby jedrna skore ale wiadomo zle swiatlo i juz go widze
poza tym wierze w inneov ze miesieczna kuracja mi wystarczy by odorbine poprawic swoj wyglad.

polecam Ci tak samo 2 razy w tyg peelingi i masaże.
szortska gąbka do tego mydełko wyszczuplajace (ja uzywam mydla korres z guarana,w sephorze za 35 zł)
skora jest o wiele jedrniejsza i gładsza
ale ze zwyklym zelem tez moze byc,wazne zeby masowac i poprawiac ukrwienie

dobrze ze cwiczysz
zawsze mozna sie pocieszyc ze lepiej wyglada sie w ubraniach (przynajmniej ja tak sie pocieszam hehe)

3mam kciuki za Ciebie i przylacz sie do nas w tamtym wątku

edit:
a i jeszcze co do ROLLENA ja chodzilam na 10 zabiegow,skora rzeczywiscie lepsza,facet byl zachwycony podniesionym tyleczkiem
wczesniej mialam 15 wejsc na vacu fit
a potem wlasnie 10 na rollenaa+ vacu+ kapsula na podczerwien (to tez polecam! wypacamy toksyny i skora jest fajna)

teraz nie mam czasu tam chodzic ani sily ani pieniedzy hehe wiec stawiam na cwiczenia w gymansionie zeby tez kondycje poprawic )

ale jak ktos ma czas,ochote i pieniadze to polecam!!

Edytowane przez kociczka
Czas edycji: 2010-06-06 o 20:09
Stary 2010-06-06, 20:26   #1163
_Sue_
Przyczajenie

hi hi Dziewczyny,
Dzieki za wsparcie
Dzisiaj sie poogladalam w lustrze i powiem ze jakby cos sie ruszylo na tym dupsku nie wiem czy to Eveline czy te siodme poty na silowni albo mi sie juz zdaje...
w kazdym razie shudlam 2 kg przez ostatni miesiac (cwiczenia tylko, zadna dietka, jem to co zawsze, staram sie tylko zdrowo) wiec jestem dzisiaj bardzo happy!!!!

Co do Inneov to niestey wyglada na to ze Irl ani UK nie maja (ciekawe czemu, bo przeciez L'Oreal jest tu bardzo popularny, Nestle tez jest na rynku... troszke podejzane, moze nie pozwolili na wejscie na rynek?...) , jedynie na eBay znalazlam, ale z wysylka drogo wychodzi, taniej z PL sprowadzic wiec musze wywiad wsrod znajomych zrobic kto nirdlugo sie wybiera i zlozyc zamowienie. Tyle ze sie bede musiala wybulic na cala serie z gory, czy 6 opakowan...

Pillingi robie, i tre sie szczota tez, szegolnie po silowni, niestety na moj cellulit to srednio pomaga, moze dlatego ze zamieszkuje juz pare lat Przyznam ze do tej pory jakos tak srednio z nim walczylam ale w zeszlym roku mi sie zaczal pogarszac wiec sie w koncu kopnelam w dupe i dzialam aktywniej

Tak wiec postaram sie Inneov zdobyc jak najszybciej no i jak u mnie zadzala to znaczy ze warto. Wrogu miej sie na bacznosci
_Sue_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 10:38   #1164
kociczka
Zakorzenienie

i jak Ci idzie Sue??
nie wiem czy weszlas na tamten wątek,chyba nie bo nie widziałam Cie
zapraszamy dalej!
Stary 2010-06-18, 17:28   #1165
simonee
Zakorzenienie

Hej dziewczyny! ja juz zaczelam 4 opakowanie
Stary 2010-06-18, 19:02   #1166
kociczka
Zakorzenienie

simonee i jak tam efekty?

ja w trakcie 3 tygodnia jestem, jeszcze 9 dni mi zostało i kończę kurację bo wyjezdzami tez z braku funduszy

jednak efekty sa zadowalające,inneov tez mnie motywował do działania
Stary 2010-06-18, 19:14   #1167
simonee
Zakorzenienie

Ja inneov biore juz 3 sezon ;] zawsze przed latem i moje nogi i tylek sa suuuper
Stary 2010-06-18, 19:23   #1168
kociczka
Zakorzenienie

ja tez rok temu robilam pełna kuracje bylam wtedy grubsza i wtedy schudłam też dzieki inneov

teraz nic nie schudlam bo organizm sie chyba broni albo przez cwiczenia intensywne nie chudne :P

mam tabletki bo kupione w promocji i chwale sobie w sumie chociaz moze wolalabym to do picia? podobno efekty lepsze...ale nie wiem bo u mnie tez sa fajne bardziej dla motywacji na miesiac go kupilam
Stary 2010-06-19, 10:30   #1169
simonee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kociczka Pokaż wiadomość
ja tez rok temu robilam pełna kuracje bylam wtedy grubsza i wtedy schudłam też dzieki inneov

teraz nic nie schudlam bo organizm sie chyba broni albo przez cwiczenia intensywne nie chudne :P

mam tabletki bo kupione w promocji i chwale sobie w sumie chociaz moze wolalabym to do picia? podobno efekty lepsze...ale nie wiem bo u mnie tez sa fajne bardziej dla motywacji na miesiac go kupilam
Mialam te do picia-truskawkowe, w ogole mi nie smakwaly aczykolwiek po czasie sie pzyzwyczailam, jednak wole brac w tabletkach + smarowanie krem vichy i jest super
Stary 2010-06-20, 08:41   #1170
kociczka
Zakorzenienie

rok temu mialam i brzoskwiniowe i truskawkowe...i tez mi nie smakowaly :P
teraz kupilam tabletki bo 2 opak w promocji byly i w sumie efekt tez jest ale mowia ze po tych saszetkach lepszy...w sumie juz nie pamietam jak to rok temu bylo bo ciezko mi oceniac nawet teraz co jest zasluga czego :P ale lubie inneov bo motywuje i rzeczywiscie lepiej skora wyglada

a zamierzasz co rok kuracje przeprowadzac? tak z ciekawosci pytam
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości