Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-01-06, 18:56   #91
Adziullenna
Raczkowanie

Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

Zawsze wychodze z takiego zalozenia, ze jesli oddajesz swoje łapki w ręce stylistki i chcesz, aby wygladaly perfekcyjnie, a podczas jej pracy coś Ci nie pasuje, to od razu nalezy o tym mowic, i meczyc ja do skutku, zeby to 'coś' poprawiła. Inaczej stylistka mysli ze 'wszystko jest ok' xD
Trochę zamotałam, ale mam nadzieję że jest okej
Adziullenna jest offline  
Stary 2009-01-06, 19:49   #92
Isis23
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agoosia Pokaż wiadomość
to vs. to
a ja nie moge wejsc na tego bloga i na te fotki... hasło trzeba podac... chyba ze gdzies tu podawalyscie a ja przegapiłam..

i moje wypocinki fotograficzne

mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010

Isis23 jest offline  
Stary 2009-01-06, 20:23   #93
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie

Z drugiej strony nie można się spodziewać, że ktoś zrobi mistrzowskie paznokcie za 40zł ogłaszając się na allegro. Bo ktoś kto zna swoje możliwości i potrafi robic paznokcie nie robi ich za pół darmo- tak na marginesie
Stary 2009-01-06, 21:03   #94
PinkSlip
Różowy Jednorożec

GG do PinkSlip

Cytat:
Napisane przez Isis23 Pokaż wiadomość
a ja nie moge wejsc na tego bloga i na te fotki... hasło trzeba podac... chyba ze gdzies tu podawalyscie a ja przegapiłam..
Nie, nic nie przegapiłaś. Ta pani zablokowała dostęp do bloga osobom takim jak my
Stary 2009-01-06, 21:34   #95
proana005
Raczkowanie

GG do proana005 Send a message via Skype™ to proana005
Wink Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

ja zdarzylam dzis zobaczyc

proana005 jest offline  
Stary 2009-01-06, 21:41   #96
Weronika1010
Raczkowanie

GG do Weronika1010

a ja widziałam jej bloga wczoraj
tylko nie wiem czy mam się z tego powodu cieszyć

totalna masakra zdjęcie z allegro- przecudne z reszta Oli M. było zwyczajnie skradzione, a prace tej pozal sie Boże kobiecini z alle to po prostu łopatologiczne pomieszanie się pólkul mózgowych, czego wynikiem jest totalny brak zmysłów wzroku i smaku

niech sobie laska dalej "robi te tipsy" a naiwne dziewczyny niech w końcu się przekonają, że stylizacja paznokci ma się nijak do ofert typu- "Twoje piękne paznokcie już za 40zł..."

bleeeee...... słabo mi....
Weronika1010 jest offline  
Stary 2009-01-06, 23:14   #97
anick88
Wtajemniczenie

pierścionek przypadkiem nie jest z APART'u?....

tylko widzisz... wiele osob wychodzi z zalozenia "zaoszczedze, a co mi tam". malo kto zdaje sobie sprawe z tego, ze moze sobie mocno zaszkodzic. a pozniej wchodze na inny watek i tam jakas pannica odradza kategorycznie zakladanie zelu na paznokcie, bo kilka lat temu tak sie przejechala, ze nie moze sie po tej traumie pozbierac do dzis;/...

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline  
Stary 2009-01-07, 13:02   #98
tipsik1983
Raczkowanie

JA noszę tipsy praktycznie non stop od ponad 4 lat i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że Pani o której tu mowa wykazała się jednak uczciwością oddając pieniądze. JA przez te 4 lata miałam 3 podobne sytuacje w salonach, gdzie tipsy zakładały Pani z kilkoma certyfikatami a cena wynosiła około 100zł!!! Dwa razy tipsy odpadły mi po 1 dniu, raz natomiast nie dość że odpadły to jeszcze płytka została tak spiłowana że pazurki bolały mnie koszmarnie przez prawie 2 tygodnie!!!!!!!!! W każdym z tych przypadków, gdy poszłam z reklamacją usłyszałam w salonach, że stylistki nie mają zamiaru mi tego poprawić.....o zwrocie choć części kwoty nie było mowy!!!!!!!! Jedna z Pań zaproponowała poprawę, ale odpłatnie wg cennika!!!!!!!!!!!

Raz się tak zdenerwowałam, że poszłam do radcy prawnego, który przyjmuje darmowo przy fundacji. Radca powiedział, że ze strony prawnej walka z taką stylistką nie ma sensu bo więcej na tym stracę niż zyskam.........Praktyczni e więc idąc z reklamacją jesteśmy skazane na dobrą wolę stylistki........Gdybym ja dostała zwrot to byłabym zadowolona!!!!!!!

Co do zdejmowania tipsów to akurat ta kobieta miała rację. Ja noszę przez 4 lata i zawsze sama ściągam i nigdy nie zdarzyło się, żebym za dużo spiłowała!!! Prawda jest taka, że jeśli się myśli co robi, to trudno nie zauważyć kiedy kończy się żel. Logiczne jest że stylistki bredzą o niebezpieczeństwach, bo w końcu na ściąganiu też zarabiają.

Co do ceny to obecnie robię u laski za 50zł bez certyfikatu i jestem 100 % bardziej zadowolona niż w nie jednym salonie (a przez 4 lata obeszłam ich sporo:P).

Dodam jeszcze, że jedna z moich koleżanek była kiedyś u stylistki w domu w Jaworznie prywatnie. Na pierwszy rzut oka tipsy wyglądały super, ale po przyjściu do domu po kilku godzinach z 5 palców odpadł cały żel z brokatem. Gdy zadzwoniła do owej Pani usłyszała : "u mnie nie ma żadnych reklamacji i zwrotów. Chciałaś reklamowac to trzeba było iść do salonu!!!".

Prawda jest więc taka "Hotornotko", że mogłaś nic nie dostać i też byś nic nie zrobiła z tym!!

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2009-01-10 o 09:06
tipsik1983 jest offline  
Stary 2009-01-07, 13:47   #99
Hotornotka
Raczkowanie

GG do Hotornotka

racja Pani Marzena pieniądze zwróciła, ale nie tak szybko W dodatku wszystko odbyło się w niesmacznej atmosferze ( najpierw Pani stein333 nie odpisywała na moje wiadomości, później nie odbierała moich telefonów... ale w końcu pieniądze zwróciła - nie wyobrażam sobie żeby było inaczej... po prostu w końcu trafiła na Klientkę, która nie dała za wygraną i nie machnęła ręką na jej spapraną robotę ( eh no trudno, ludzką rzeczą jest błądzić :P ale na tym się nie skończy będę szukać dalej jakiejś stylistki, która się na tym zna
Hotornotka jest offline  
Stary 2009-01-07, 13:48   #100
Penelopa47
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
To studiuje polonistykę..? Czarno widzę przyszłość naszego kraju...

Paznokcie powinna usunąć wykwalifikowana specjalistka, gdyż samodzielne próby likwidacji masy mogą skutkować naruszeniem głębszych warstw korneocytów, a tym samym zaburzyć prawidłową strukturę paznokcia.
Do ściągania masy używamy pilników o gradacjach 80, 100, 180 oraz polerek a także aplikujemy preparat utwardzający i oliwkę natłuszczającą. Istotna jest kolejność, siła nacisku i wprawna ręka gdyż jest to zabieg inwazyjny, mogący skutkować trwałym uszkodzeniem zarówno martwego wytworu naskórka, jak i jedynej żywej części paznokcia- macierzy.
Każda wykwalifikowana stylistka zdaje sobie sprawę z tych truizmów, toteż twierdzenie, iż "paznokcie można sobie samemu zdjąć" dowodzi jedynie, że mam do czynienia z partactwem i fuszerką.

Skopiuj sobie jeśli chcesz
Paula..Fantastycznie dobijająca odpowiedz!Hotornotko wysyłaj niezwłocznie tę odpowiedz...swoją drogą..JA PIERNICZĘ!!!!!!!Moje całkiem pierwsze pazurki zrobione samodzielnie (nie na kursie)trzymały się..do dziś się trzymają!!O wyglądzie estetycznym nic nie powiem bo trza by było kląć..W mordę jeża!!!

Edytowane przez Penelopa47
Czas edycji: 2009-01-07 o 13:51
Penelopa47 jest offline  
Stary 2009-01-07, 13:48   #101
elvira44
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Hotornotka Pokaż wiadomość
ja też jestem załamana. Wiem dziewczyny, że to spartolona robota - mimo tego, że to były moje pierwsze tipsy - ale nie muszę się na czymś znać żeby wiedzieć że mam na paznokciach szpetne tipsy... Chciałam iść do salonu, ale laska zapewniała mnie, że zna się na tym więc nie chodziło o oszczędność, ale o to żeby nie przepłacać w salonie za pracowników, prąd i rachunki wszelkiego rodzaju jakie ma właściciel... teraz żałuję (
Rzeczywiscie straszne. Wydaje mi sie ze musisz udac sie do jakiejs stylistki na poprawe. Ja tez kiedys dawno temu (zanim sama zrobilam kurs) poszlam do jakiejs dziewczyny na tipsy i po 2 dniach zel mi poprostu pekal na koncach. Jakby sie odkruszal. Taki mialam do tego uraz ze potem przez jakies prawie 2 lata sobie odpuscilam.

http://www.suwaczek.pl/cache/556b2ed503.png
elvira44 jest offline  
Stary 2009-01-07, 13:54   #102
tipsik1983
Raczkowanie

Cytat:
racja Pani Marzena pieniądze zwróciła, ale nie tak szybko W dodatku wszystko odbyło się w niesmacznej atmosferze ( najpierw Pani stein333 nie odpisywała na moje wiadomości, później nie odbierała moich telefonów... ale w końcu pieniądze zwróciła - nie wyobrażam sobie żeby było inaczej... po prostu w końcu trafiła na Klientkę, która nie dała za wygraną i nie machnęła ręką na jej spapraną robotę ( eh no trudno, ludzką rzeczą jest błądzić :P ale na tym się nie skończy będę szukać dalej jakiejś stylistki, która się na tym zna
Możesz mi wierzyć, że mogło być inaczej:P JA tez myślałam, że jestem cwaniara i odzyskam pieniądze a mimo to nie odzyskałam.........A skoro prawnik powiedział mi, że prawnie to bezsens to chyba zna się na ntym lepeij niż ty:P
tipsik1983 jest offline  
Stary 2009-01-07, 13:56   #103
Hotornotka
Raczkowanie

GG do Hotornotka

aha - mam dobre wieści, przy niewielkim podważeniu tipsy odpadły!! były na tyle słabo przyklejone (jedyny plus tego braku profesjonalizmu), że nie potrzebowałam wielkiej siły i w sumie same poodpadały i o dziwo nie uszkodziły mi płytki paznokcia. Obawiałam się że paznokcie będą w o wiele gorszym stanie... Jasne, że paznokcie są nierówne, ale poczekam aż to odrośnie i następnym razem co z nimi zrobię to zażeluje je

anick88 - pierscionek był z lini Schubert, dostałam w prezencie z 3 lata temu ))
Hotornotka jest offline  
Stary 2009-01-07, 13:58   #104
Penelopa47
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez tipsik1983 Pokaż wiadomość
Dodam jeszcze, że jedna z moich koleżanek była kiedyś u stylistki w domu w Jaworznie prywatnie. Na pierwszy rzut oka tipsy wyglądały super, ale po przyjściu do domu po kilku godzinach z 5 palców odpadł cały żel z brokatem. Gdy zadzwoniła do owej Pani usłyszała : "u mnie nie ma żadnych reklamacji i zwrotów. Chciałaś reklamowac to trzeba było iść do salonu!!!".

Prawda jest więc taka "Hotornotko", że mogłaś nic nie dostać i też byś nic nie zrobiła z tym!!
Tipsiku..Ja też zakładam pazury w domu..ale nie wyobrażam sobie żebym nie przyjęła reklamacji!!To by uwłaczało mojej ambicji..przecież wiadomo co się robi i jak się robi..
poznamy co jest naszym błędem czy niedopatrzeniem(niedbalst wo wykluczam!!!), a co powstało(ta reklamowana sprawa) na skutek "boskiej ingerencji"..
No nie czarujmy się..
Penelopa47 jest offline  
Stary 2009-01-07, 14:01   #105
Hotornotka
Raczkowanie

GG do Hotornotka

Cytat:
Możesz mi wierzyć, że mogło być inaczej:P JA tez myślałam, że jestem cwaniara i odzyskam pieniądze a mimo to nie odzyskałam.........A skoro prawnik powiedział mi, że prawnie to bezsens to chyba zna się na ntym lepeij niż ty:P
pewnie że prawnik zna się na tym lepiej nie przeczę chodziło mi raczej o to że ta Pani długo by o mnie nie zapomniała i tak np. widzisz... już zablokowała swojego bloga - ale jak wpiszesz w google: stein333 to zobacz ile tego wyskoczy :P
Ale wracając do tego jej zwrotu - to pewnie bym sobie dala spokój gdyby ta Pani mnie przeprosiła, nawet zwykła skrucha by mi wystarczyła - ale niestety na to Pani Marzena nie wpadła a szkoda... bo by nie straciła kasy ani godności.
Hotornotka jest offline  
Stary 2009-01-07, 14:03   #106
tipsik1983
Raczkowanie

Penelopo- ja się z tobą zgadzam absolutnie. Ale fakt faktem, że naprawa lub zwrot pieniędzy zależą tylko do uczciwości i dobrej woli stylistki.... Pewnie, że tez miałam przypadki, gdy mi tipsy poprawiono, ale to nie zmienia faktu, że w 3 salonach!!!!! reklamację wyśmiano

Cytat:
pewnie że prawnik zna się na tym lepiej nie przeczę chodziło mi raczej o to że ta Pani długo by o mnie nie zapomniała i tak np. widzisz... już zablokowała swojego bloga - ale jak wpiszesz w google: stein333 to zobacz ile tego wyskoczy :P
Ale wracając do tego jej zwrotu - to pewnie bym sobie dala spokój gdyby ta Pani mnie przeprosiła, nawet zwykła skrucha by mi wystarczyła - ale niestety na to Pani Marzena nie wpadła a szkoda... bo by nie straciła kasy ani godności.
Szczerze mówiąc wpisałam to w google i wyskoczyło sporo ogłoszeń, ale oprócz twojej wypowiedzi innych negatywów nie widziałam. Może po prostu akurat w twoim przypadku nie chciało jej się.......Na tyle ogłoszeń pewnie ma sporo chętnych dziewczyn więc podejrzewam, że negatywnych opinii byłoby więcej....... Wpisując nazwę salonu, w którym mi tak zepsuli pazurki na różnych forach można doszukać się nie 1 niezadowolonej klintki

Edytowane przez Agoosia
tipsik1983 jest offline  
Stary 2009-01-07, 14:17   #107
Isis23
Zakorzenienie

Cytat:
rzeczywiscie sporo tego... Pani sie ogłasza gdzie popadnie... konto na wizazu też ma i ogłaszac też sie próbowała, ale moderator skasował.. heh

a pazury rzeczywiście robie straszne...ale cóż... jak cena -taka jakośc

Isis23 jest offline  
Stary 2009-01-07, 14:21   #108
tipsik1983
Raczkowanie

Mi te z ogłoszeń się podobają:P A co do ceny to jak juz mówiłam ja robię u panny za 50zł i sa milion razy lepsze niż te, które robiłam za 80-100zł
tipsik1983 jest offline  
Stary 2009-01-07, 14:33   #109
Hotornotka
Raczkowanie

GG do Hotornotka

No to Ty akurat dobrze trafiłaś ) może następnym razem ja tez dobrze trafię
Hotornotka jest offline  
Stary 2009-01-07, 23:52   #110
tipsik1983
Raczkowanie

Z nudów dziś poczytałam różne inne tematy o tipsach na tym forum i szczerze mówiąc jestem zniesmaczona. Jest tu wiele wypowiedzi wg których kursy, kursy, certyfikaty i jeszcze raz kusy świadczą o umiejętnościach. A w rzeczywistości ja sama po swoich przygodach z salonami i wieloma wieloma stylistkami wiem, że to bzdura. Niejedna Pani chwaląca się certyfikatami robi paznokcie, które do niczego się nie nadają. Ja i moje koleżanki chodzimy obecnie do dziewczyny, która nie ma kursu, jest samoukiem i robi takie paznokcie, że gdzie nie pójdziemy to wszyscy się zachwycają...Do tego poprostu tzreba mieć talent i odpowiednią praktykę!!!!!!!!!
tipsik1983 jest offline  
Stary 2009-01-08, 23:58   #111
Memomarker01
Przyczajenie

Jestem bardzo zaskoczona czytając wypowiedzi "Hotornotka". Ja bloga stein333 znalazłam przez allegro. Zachęcona ceną i zdjęciami umówiłam się z panią Marzeną. Tipsy noszę już 2 tydzień i nie mam z nimi problemów.

W załączniku podsyłam foto moich paznokci, które zresztą jest tez na blogu stein333
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (19,0 KB, 243 załadowań)
Memomarker01 jest offline  
Stary 2009-01-09, 00:04   #112
tipsik1983
Raczkowanie

Hmmmm w sumie mi to wszystko wygląda mocno podejrzanie. Ja też na forum pisałam "skargę" na salon, ale nie podkreslałam tak ostentacyjnie jego nazwy i danych. Po głębszym zastanowieniu to wygląda jak złośliwość, próbę wyeliminowania konkurencji lub cos takiego............Tak na prawdę wszyscy się tu wypowiadamy na temat owej stylistki, a nikt z nas nie wie czy opisana sytuacja miała miejsce, czy te zdjęcia faktycznie przedstawiają jej prace. Oglądając ogłoszenia i tam załączone foto trudno uwierzyć, że to dzieła tej samej osoby
tipsik1983 jest offline  
Stary 2009-01-09, 00:10   #113
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie

Najlepszym wyjściem byłoby zaprosić do rozmowy Stein333, żeby mieć relację z obu stron
Stary 2009-01-09, 00:19   #114
tipsik1983
Raczkowanie

Też tak myślę. W internecie mżzna napisać wszystko. Ja tez mogłabym wkleić foto tipsów z owego salonu o którym wspominałam wcześniej i na każdym forum przypisywać je obojętnie jakiej stylistce:P

Z ciekawości zajrzałam też na profil "stein333" na allegro i ta Pani ma 560 pozytywnych komentarzy- 97,5 %, co też chyba o czymś świadczy.........

Edytowane przez Agoosia
tipsik1983 jest offline  
Stary 2009-01-09, 09:27   #115
Isis23
Zakorzenienie

no to trzeba by napisać do pani stein333, podac link do tematu i poprosic o relację "z drugiej strony"......

Isis23 jest offline  
Stary 2009-01-09, 10:57   #116
Hotornotka
Raczkowanie

GG do Hotornotka

ależ oczywiście można "zaprosić" Panią stein333 do Naszej rozmowy, tylko, że już to zrobiłam napisałam jej wiadomości od Was i podałam linka do tej dyskusji. Tylko, że Pani Marzena nie skorzystała, w zamian zablokowała bloga. Teraz pytanie - dlaczego???

tipsik1983 - skąd nagle taka zmiana frontu? Piszesz o tym, że ja "zmyślam", aby wykluczyć konkurencję. Bzdura! Gdybym to miała na celu to chyba warto by było zareklamować siebie - jeśli miałaś na myśli fakt iż ja wykonuję tipsy. Bzdura.
Wszystkie zdjęcia jakie pokazałam są autentyczne. Nie musisz wierzyć Twój świadomy wybór Podałam nazwę domowego "salonu" Pani Marzeny, dopiero po kilku wątkach - jak nie chciała mi oddać pieniążków. Najpierw dałam jej wybór i czas do namysłu - nie skorzystała i bez żadnych wyjaśnień, czy przeprosin przelała na moje konto 20 zł. Po dalszych niemiłych odzywkach (ze str. P. Marzeny) udało mi się wyegzekwować resztę. Teraz kolejne pytanie - dlaczego je zwróciła?? Zwróciłabyś pieniądze Klientce, której by się to nie należało?? Nie wierzę, że osoba tak niemiła jak P. Marzena zrobiła to "dla świętego spokoju". (podczas gdy byłam u P. Marzeny w domu i kiedy robiła mi tipsy Pani Marzena była bardzo miła i fajnie mi się z nią rozmawiało - dla niewtajemniczonych, bo o tym pisałam już wcześniej).
Hotornotka jest offline  
Stary 2009-01-09, 11:02   #117
Hotornotka
Raczkowanie

GG do Hotornotka

tipsik1983 - co Ty nagle tak zaczęłaś bronić usług Pani Marzeny?? Patrzysz na allegro i piszesz o komentarzach... tyle, że nikt nie komentował jej usług, jeśli chodzi o tipsy. Pani Marzena sprzedawała na allegro bluzki, sweterki... stąd ma te "nienaganne" komentarze... Usługi robienia tipsów jako tako nie sprzedawała - tylko się na allegro reklamowała. Mówiąc "jako tako" mam na myśli fakt, iż nie miała ofert "Kup Teraz" tylko wystawiała swoją reklamę na licytację.
Hotornotka jest offline  
Stary 2009-01-09, 11:08   #118
elvira44
Wtajemniczenie

Ja tez nie wiem co o tym myslec ale zauwazcie ze pani memomarker01 ma tylko 1 wiadomosc, wiec dopiero co zalozyla konto, wiec moze to jest pani stein??? i sie broni. Jesli sie myle to przepraszam, ale taka mysl mi sie nasunela jak to zobaczylam.

http://www.suwaczek.pl/cache/556b2ed503.png
elvira44 jest offline  
Stary 2009-01-09, 11:14   #119
Hotornotka
Raczkowanie

GG do Hotornotka

Memomarker01 - ja się też nabrałam się na zdjęcia Pani Marzeny wystawione na bogu i tez pokuszona cena skorzystałam z jej usług, ale wcześniej w rozmowie z nią pytałam czy się na tym zna i czy może mi zrobić piękny french. Od początku próbowałam dociec co się takiego stało, że na blogu ma takie świetne foty a mi zrobiła coś takiego:
http://img120.imageshack.us/img120/1139/70734210hj5.jpg
http://img389.imageshack.us/img389/741/86307537sp7.jpg
Zdjęcia zrobione zaraz po tym jak wróciłam od Pani Marzeny, czyli w dniu 28 grudzień koło godziny 21:00. Całą korespondencję z tą Panią mam zachowaną. zaznaczę iż napisałam do niej na drugi dzień i napisałam swoje zarząlenia. Dodałam iż nie wiem czemu te tipsy tak wyszły, że może była zmęczona, że nie miała ochoty ich robić (bo w tym samym dniu nasze spotkanie odwołała - umówiła się ze mną o 10:00 a po 15:00 napisała, że dziś mi tipsów nie zrobi, ze rano była odwieść babcię do szpitala i nie miała jak mnie o tym powiadomić) Jestem w stanie wsyztsko zrozumieć nawet to
Ale Pani Marzena nie przyznała się do swojej winy, swojego partactwa... a miała kilka okazji, tymbardziej, że się jej pytałam jakie widzi rozwiązanie z tej sytuacji - tylko że Pani Marzena zaczęła odrzucać moje próby nawiązania z nią konkaktu przez telefon. I z początku na moje wiadomości e-mail nie odpisywała. Dopiero jak napisałam, że zainterweniuję w inny sposób poczynając od Federacji Konsumentów... na tym nie kończąc... bez słowa oddała mi połowę kasy... No przecież tak się nie robi - tymbardziej, ze chciałam z nią nawiązać kontakt.
Wierzcie mi że głupie przepraszam, by mi wystarczyło Ale Pani stylistka wolała to rozwiązac w mniej kulturalny sposób... jej jedną z wypowiedzi gdzieś tu na forum przytoczyłam masz ochote to ją poczytaj parę linijek wyżej ))
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (63,7 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (26,2 KB, 84 załadowań)
Hotornotka jest offline  
Stary 2009-01-09, 13:48   #120
Verdina
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Hmmmm w sumie mi to wszystko wygląda mocno podejrzanie.(...) Po głębszym zastanowieniu to wygląda jak złośliwość, próbę wyeliminowania konkurencji lub cos takiego............Tak na prawdę wszyscy się tu wypowiadamy na temat owej stylistki, a nikt z nas nie wie czy opisana sytuacja miała miejsce, czy te zdjęcia faktycznie przedstawiają jej prace. Oglądając ogłoszenia i tam załączone foto trudno uwierzyć, że to dzieła tej samej osoby
A mnie się wydaje podejrzane wierzyć, że ktoś może zrobić porządnie tipsy za 30 zł - bo taka ofertę "promocyjną" znalazłam w necie. I była to oferta pani stein333.

Tak na chłopski rozum - pazurki robi się ok. 2 godzin (przyjmuję przeciętny czas, pomijam rekordy) i trzeba użyć wielu specjalistycznych narzędzi i materiałów, które nie są tanie. No to jeśli ktoś robi tipsy french za 30 czy 40 zł to
- albo używa najtańszych, bylejakich materiałów (które odpadają, żółkną, pękają i pewnie nie mają żadnych atestów)
- albo pracuje za darmo (nie liczy czasu pracy).
Jedno i drugie jest dla mnie podejrzane. Nie mniej niż "markowy oryginalny" podkład Lancome za 40zł, który znalazłam ostatnio na allegro Bo według mnie taka okazja nazywa się nabijaniem w butelkę
Verdina jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości