Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-01-09, 20:44   #211
anick88
Wtajemniczenie

Dot.: Jak poprawić brzydko zrobione tipsy żelowe?

oo... jest odzew na maja absolutnie niesugestywna wypowiedz

hmm... moge marznacwarto...... ;P

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline  
Stary 2009-01-09, 20:49   #212
Hotornotka
Raczkowanie

GG do Hotornotka

anick88 - a Ty skąd jesteś ?? Kurcze taka propozycja się nam trafiła, że aż żal nie skorzystać Tylko, że teraz moja paznokcie wyglądają jak po tsunami
Hotornotka jest offline  
Stary 2009-01-09, 20:52   #213
anick88
Wtajemniczenie

hehehe... powiem ci ,ze do krakowa mam dokładnie 498 kmale co tam... moge sie poswiecic... przy okazji zrobie u pauli kurs:P

anick88 jest offline  
Stary 2009-01-09, 20:55   #214
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Tym bardziej zapraszam
paulakrk jest offline  
Stary 2009-01-09, 20:58   #215
Tesss32
Przyczajenie

Paula
ja ma chyba najblizej 25 min autostradą
a swoja drogą to cuda robisz na pazurkach
Tesss32 jest offline  
Stary 2009-01-09, 21:02   #216
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Ale musisz przedstawić jakąś łzawą historyję, która wzruszy me zatwardziałe serce

Dzięki
paulakrk jest offline  
Stary 2009-01-09, 21:14   #217
Hotornotka
Raczkowanie

GG do Hotornotka

paulakrk - hi hi czyli urzekła Cię moja historia? no to warto było ciekawe czy czytałaś nasze wszystkie wypociny i jak dwie (albo ile ich tam było) "Panie" chciały ze mnie zrobić wariatkę :P No przecież co ja się czepiam... Pani Marzena robi tak cudne tipsy, że najpierw byłam w roli konkurencji, która chce ją wyeliminować a później w roli takiej zawistnej osóbki... nie wiem czy jeszcze coś mi przypięły Panie tipsik1983 i Memomarker0. Ale zaraz po tym jak wyszła na jaw sprawa z tym, że wszystkie "trzy" łącznie z Panią stein333 nadają na tej samej "fali"- zamilkły... Eh... no i to wszystko dlatego, że Pani Marzeny nie nauczono przyznawać się do błędu... :/ a może po prostu kursów jej brak?? i nawet ona sobie nie zdaje sprawy z tego, że ona coś źle zrobiła? Może myśli... co się laska czepia, skoro jak wyszła miała dłuższe pazury i białe na końcach (w sensie, że od połowy) :P

Edytowane przez Hotornotka
Czas edycji: 2009-01-09 o 21:15
Hotornotka jest offline  
Stary 2009-01-09, 21:22   #218
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Cytat:
Napisane przez Hotornotka Pokaż wiadomość
Może myśli... co się laska czepia, skoro jak wyszła miała dłuższe pazury i białe na końcach (w sensie, że od połowy) :P

To niestety jest norma

paulakrk jest offline  
Stary 2009-01-09, 21:27   #219
Hotornotka
Raczkowanie

GG do Hotornotka

ale mi by było wstyd robić coś takiego dla kasy, utrzymywać się z tego i wypuszczać Klientki z takimi paskudnymi tipsami... Może nie ma pojęcia o estetyce? o dobrym guście... w głowie mi się to nie mieści... i jeszcze jej mówiłam, że ja chciałabym nawiązać stałą współpracę! i czego ona się spodziewała Swoją drogą jakie ona ma te "stałe" klientki po dwóch latach Kurcze można by się spytać czego ja się spodziewałam za te 40 zł? No ale pytałam się jej jasno i wyraźnie czy się na tym zna (że nie ma żadnych certyfikatów to sie dowiedziałam u niej w domu jak mi robiła już te kopyta) aż zadrżałam.. ale już nie było odwrotu. No i to, że ma "stałe klientki" mnie przekonało... może przychodzą do niej na kawę? No miła wtedy była... pierwszy i otatni raz :/
Hotornotka jest offline  
Stary 2009-01-09, 21:30   #220
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Zawsze i wszędzie znajdą się stada gimnazjalistek, które ze wyskrobane od rodziców kieszonkowe dadzą sobie zrobić byle syf na paznokciach.
Bo będą wtedy w szkole "dżezii i trendi".
paulakrk jest offline  
Stary 2009-01-09, 21:38   #221
anick88
Wtajemniczenie

ojj... paula zdziwilabys sie.. jest masa dojrzalych oszczednych pan korzystajacych z takich uslug.. bo taniej i w sumie, to no ... moze byc. to jest patologia, ale tak samo jak wg nich nie ma roznicy miedzy kosmetykami diora z sephory, a z ryneczku nie ma roznicy, bo napis jest, tak samo sztuczne to sztuczne. i co najciekawsze one sa zadowolone z takich paznokci i mysla, ze tak ma byc:/

anick88 jest offline  
Stary 2009-01-09, 21:46   #222
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Oczywiście ,że tak.
Trywializuję sobie tylko.

Padam na pysk ze zmęczenia i plotę bez ładu i składu.
paulakrk jest offline  
Stary 2009-01-09, 22:03   #223
byliczka
Zakorzenienie

Cytat:
u mnie ze zbliżeniem wyglądało to tak, podaję jeszcze raz zdjęcie przed i tuż po.

tipsik1983 - u mnie Pani M. najpierw wypiłowała moja paznokcie, aż przetarła mi skórki na prawej dłoni potem na kleju założyła białe długie tipsy i skróciła je wg mojej sugestii...
ahhh z takiej ślicznej płytki zrobić taki shit
Stary 2009-01-09, 22:07   #224
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Cholera..szukam tytułu artykułu.. coś o wiośnie i paznokciach..macie jakiś koncept?;]
paulakrk jest offline  
Stary 2009-01-09, 22:25   #225
byliczka
Zakorzenienie

Pauluś ja bym mogła do jakiejś kamasutry tytuły pisac..
W takich rzeczach się nie specjalizuje
Stary 2009-01-09, 22:32   #226
haneczkakrk
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Pauluś ja bym mogła do jakiejś kamasutry tytuły pisac..
W takich rzeczach się nie specjalizuje
Hmmm a to teraz jestem cho...nie ciekawa
w czym się Byliczko specjalizujesz. ..
i różniste rzeczy mi do głowy przychodzą
haneczkakrk jest offline  
Stary 2009-01-09, 22:51   #227
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

W mordowaniu owadów i bezczeszczeniu ich zwłok
paulakrk jest offline  
Stary 2009-01-09, 22:55   #228
byliczka
Zakorzenienie

I nękaniu bezbronnych ludzi w ich domach w sobotnie popołudnia, w ganianiu po 125 piętrach bo się boje do windy wsiadać i takie tam jeszcze inne specjalizacje mam. Oczywiście się polecam jak najbardziej

Stary 2009-01-09, 23:07   #229
haneczkakrk
Zakorzenienie

ooo to z tego co tu napisałyście to taki kierunek bardziej z thillerów się wywodzący...
ehh a już jakieś miałam takie "brudne" myśli jakby to mohery powiedziały,
coś bardziej... a już nic nie będę pisać, chyba jakieś braki mam w pewnej sferze życia czy coś
haneczkakrk jest offline  
Stary 2009-01-09, 23:08   #230
tipsik1983
Raczkowanie

Cytat:
paulakrk - hi hi czyli urzekła Cię moja historia? no to warto było ciekawe czy czytałaś nasze wszystkie wypociny i jak dwie (albo ile ich tam było) "Panie" chciały ze mnie zrobić wariatkę :P No przecież co ja się czepiam... Pani Marzena robi tak cudne tipsy, że najpierw byłam w roli konkurencji, która chce ją wyeliminować a później w roli takiej zawistnej osóbki... nie wiem czy jeszcze coś mi przypięły Panie tipsik1983 i Memomarker0. Ale zaraz po tym jak wyszła na jaw sprawa z tym, że wszystkie "trzy" łącznie z Panią stein333 nadają na tej samej "fali"- zamilkły... Eh... no i to wszystko dlatego, że Pani Marzeny nie nauczono przyznawać się do błędu... :/ a może po prostu kursów jej brak?? i nawet ona sobie nie zdaje sprawy z tego, że ona coś źle zrobiła? Może myśli... co się laska czepia, skoro jak wyszła miała dłuższe pazury i białe na końcach (w sensie, że od połowy) :P
Zamilkły tak?- to ciekawe, bo z tego co jest czarno an białym ja cały czas dyskusję prowadziłam:P

Powiem krótko i po raz ostatni, gdyż w przeciwieństwie do Hotornatki mnie nie fascynuje ta bezsensowna dyskusja kto jest kim...Ja=Monomarker?, ja= stein333?, ja= matrix?, a może ja to po prostu ty? A nie już wiem: ja jestem wszystkimi na raz tak samo jak z jednego komputera potrafię zalogowac się i wypowiadać za 2 osoby jednocześnie.........

Myslę, że każda osoba myśląca bez trudu zauważy tu bezsens. Ale po kolei:

1.Nigdy nie napisałam, że tipsy ze zdjeć załączonych przez HOTO mi się podobają, co ona usilnie cały czas mi wmawia.............
2. Nie napisałam nic co ewidentnie by broniło stein333- starałam się być bezstronna i obiektywna
3. Nie każdy ma czas siedzieć 24 godz. na dobę na forum i od razu odpisywać. Wystarczyło że nie było mnie 15 min. a Hotoratka od razu zarzuciła mi ucieczkę
4. Zrobienie zdjęć przed ewidentnie udowadnia, że coś w tej sprawie jest nie halo!! Nikt normalny czegoś takiego nie robi!!!
5. Zdjęcia na których tipsy są połamane ewidentnie pokazują, że zostały uszkodzone umyślnie!!!!
6. Hotoratka atakuje każdego kto ma czelność miec swoje spostrzeżenia. Nie mają tu prawa byc osoby z Gliwic, a juz z centrum to w szczególności, bo skoro mają internet od tego samego operatora tzn. że są jednością Dobrze że o nr kom tu nie rozmawiamy bo byłabym każdą osobą która ma numer z Pleya hehe
7. Jestem mega podejrzana bo zobaczyłam jak wygląda konto stein333 na allegro...

A w ogóle to dajmy sobie wszyscy po razie, bo do tego ta dyskusja.
zmierza. Prześledźmy życiorys każdego, ustalmy dlaczego mieszka akurat tam gdzie mieszka, a najlepiej z kim sypia i o której chodzi do toalety!!!

ŻENADA I TYLE

tipsik1983 jest offline  
Stary 2009-01-09, 23:15   #231
tipsik1983
Raczkowanie

A żeby zamknąć moją wypowiedź w tym temacie dodam, że ja nie krytykowałam tak ostro stein333 bo na żywo nie miałam okazji jej pracy zobaczyć, a jako osoba nosząca tipsy, ale nigdy nie próbująca ich robić nie znam się an tym na tyle żeby ocenić ich jakość po fotach na blogu. Dla mnie, jako dla przeciętnego obserwatora te z bloga są ok, co nie znaczy że zamierzam negować wypowiedzi specjalistek typu "paulakrk" które widzą w nich błędy.
tipsik1983 jest offline  
Stary 2009-01-09, 23:16   #232
byliczka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez haneczkakrk Pokaż wiadomość
ooo to z tego co tu napisałyście to taki kierunek bardziej z thillerów się wywodzący...
ehh a już jakieś miałam takie "brudne" myśli jakby to mohery powiedziały,
coś bardziej... a już nic nie będę pisać, chyba jakieś braki mam w pewnej sferze życia czy coś
No wiesz...
W tych "brudnych" rzeczach też nie jestem zła
Stary 2009-01-10, 00:13   #233
Hotornotka
Raczkowanie

GG do Hotornotka

tipsik1983 ... oj tipsik

reasumując: jesteś osobą z Gliwic, ale od początku nic o tym nie wspomniałaś (no jasne nie było związku). A propo tipsów dałaś znać, że robisz je w Jaworznie (pierwsze Nasze skojarzenie mogło się wiązać z tym, że pomyślałyśmy iż to właśnie Jaworzno Twoim miastem zamieszkania). O tym, że salon który niewłaściwie zrobił Ci tipsy mieści się także w Gliwicach też (zanim nie zapytałam wprost) niewspomniałaś. W tym samym czasie na naszym wątku aktywna zaczyna być: Memomarker01 – oczywiście dziwnym trafem też z Gliwic a na dodatek Pani stein333 (o dziwo) w czasie kiedy my sobie dyskutujemy pojawia się na innym forum i żeby nie było odblokowuje swojego bloga (pisząc dedykację dla mnie) i wywala tym samym kilkanaście (może kilkadziesiąt) zdjęć nie swoich prac, które wcześniej były jej... . Wszystkie Panie piszecie z tego samego numeru IP, które jest mocno zawężone do centrum Gliwic... Ale oczywiście JA SIĘ CZEPIAM - o ja zła, zła... Be Hotornotka!! BE!!
To takie szybkie fakty z całego Naszego się poznania.

Zauważ, że to Ty oraz Pani Memomarker01 zaczęłyście obrzucać mnie wyzwiskami typu: „jesteś chora psychicznie” itp. nie raz, nie dwa – jeśli byłabyś osobą postronną nie rozumiem skąd taka zaciekłość w walce i skąd takie obelgi

To, że zrobiłam zdjęcia pazurków przed ich planowanym upiększeniem faktycznie stawia mnie w fatalnym świetle i jest oznaką nienormalności… (ha ha). AFE Hotornotka!! AFE!! Młot ze mnie :-(

Piszesz w punkcie 5. Zdjęcia na których tipsy są połamane ewidentnie pokazują, że zostały uszkodzone umyślnie!!!! Nawet nie wiesz z jaką satysfakcją to czytam, że Ty jesteś w stanie po zdjęciach stwierdzić w nich moją umyślność i premedytację (ha ha) . Nie mniej jednak dalej napiewa mnie to optymizmem, bo wiem, że nie moją zasługą było to, iż te tipsy się połamały (zaczęły pękać w pół samoistnie). Ale oczywiście to także jest moja bujda, bo co ja tam o tipsach wiem… (właśnie! nic nie wiem).

Nie atakuję tych, którzy mają inne niż ja spostrzeżenia – jeśli tak to odczułaś, to najmocniej przepraszam, chylę czoła i biję się w pierś – nie to było moim zamiarem.

Proszę nie pisz o mnie „Hotoratka” bo zniekształcasz mój login, który brzmi „Hotornotka
Hotornotka jest offline  
Stary 2009-01-10, 00:16   #234
Hotornotka
Raczkowanie

GG do Hotornotka

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
ahhh z takiej ślicznej płytki zrobić taki shit
byliczka - dziękuje za miłe słowa o mojej płytce Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wrócą moje pazurki do formy i znajdą swoją stylistkę tu ukłon w stronę Krakowa może tam będzie mój pierwszy krok ?? Tzn. drugi... ale pierwszy był nieudany? )
Hotornotka jest offline  
Stary 2009-01-10, 01:42   #235
proana005
Raczkowanie

GG do proana005 Send a message via Skype™ to proana005

wiecie coś przeczytałam ten watem cały.. i czułam się momentami jakbym oglądała oczami wyobrazi telenowele brazylijska

a tak wogolnie nic c zostalo zasugerowane przez kilka osob w stosunku do Hotornotki
nie zmienia faktu ze jej paznokcie zostaly spartolone.

a swoja droga to jedna z dziewczyn popelnila niezla gafe o ktorej wspomniala anick88

proana005 jest offline  
Stary 2009-01-10, 02:08   #236
Hotornotka
Raczkowanie

GG do Hotornotka

proana005 - faktycznie miałaś co czytać, serio z tego naszego wątku szło by nakręcić brazyljanę :P No i wydaje mi się że faktycznie robota (jak to nazwałaś) została spartolona i kontynuując ten wątek głównie chodziło mi o uzyskanie opinii od osób które się na tipsach znają - czy da się coś z tym zrobić a już na pewno moim zamiarem nie była walka z wiatrakami :P Ja przedstawiłam swoją stronę? Nikt nie musiał mi wierzyć. Chciałam tylko uzyskac pomocy w sprawie koszmarnego plastiku na paznokciach...

I'm sorry, że praca Pani stein333 ujrzała światło dzienne. Racja - tylko ja i Pani Marzena wiemy, że nie było w tym nic z mojej złośliwości - bo niby co? ) To, że pokazałam jej zdolności? ... No mi też by nie było do śmiechu gdyby mnie ktoś tak zdemaskował.
Teraz Pani M. usuneła ze swojego bloga większość zdjęć (tych nieswoich prac) i faktycznie (paulakrk) teraz to ten blog stracił na atrakcyjności - widać, że jej prace są fatalne. Jak bym to widziała od początku to bym sie nie zdecydowała :/
Hotornotka jest offline  
Stary 2009-01-10, 09:27   #237
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Jaka gafa dziewczynki?
Oświećcie mnie plissss bo nie mam kiedy przeczytać całości
paulakrk jest offline  
Stary 2009-01-10, 09:38   #238
anick88
Wtajemniczenie

oj tam.. napisalam, ze tipsy hotoronotki sa zrobione na formie, bo zel byl tak napackany, ze na zdjeciu na ktore patrzylam tak to wygladalo, pozaciekal na skorki, a okazolo sie, ze byl to tips french po ktorym byl rozprowadzony zel white

i jedna z pan zaczela tak zaciekle bronic, ze to nie jest paznokciec na formie tylko tips, byla niebotycznie oburzonai na dodatek, byla bardzo zdziwona, ze nie pokrywam tipsa french zelem white bo przeciez tak sie robi.. no powiem ci, ze jak na osobe nie zajmujaca sie wykonywaniem paznokci zelowych zaskakujaco duzo wiedziala o przypadku hotoronotki

anick88 jest offline  
Stary 2009-01-10, 09:55   #239
PinkSlip
Różowy Jednorożec

GG do PinkSlip

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Jaka gafa dziewczynki?
Oświećcie mnie plissss bo nie mam kiedy przeczytać całości
Ja też nie mogę załapać już. Przeczytałam całość ale nie rozumiem NIC.
Cośtam było że osoba X wstawiła zdjęcie obrzydliwie wykonanych paznokci przez Y, do dyskusji wtrąciła się Z oraz W, okazało się że Z to Y ( i może nawet W!), ale Z twierdzi że nie jest Y ani W.
Tyle. Ja to tak załapałam.
Stary 2009-01-10, 09:57   #240
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Już kumam
Mnie bardziej niż perturbacje osobowościowe interesuje jednak fakt, że owa steincoś tam, jest pospolitym ZŁODZIEJEM, który kradnie cudzą własność.
paulakrk jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości