Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-04-05, 11:41   #31
Mariola13
Zakorzenienie

Dot.: Bruno Banani-Pure Woman

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
nie rozumiem, chcesz nas przekonać, że na Allegro są tylko podróby? Bo jeśli tak, to raczej się nie przekonamy
otóż są nie tylko podróby, ale i oryginały. Wystarczy spojrzeć do wątku o wiarygodnych sprzedawcach. Mnie akurat czytanie komentarzy nie przekonuje, więc nieczęsto to robię...

Golgie - gratuluję zakupu
Nie, nie zamierzam nikogo przekonywać, że na allegro są same podróby, choć pewnie większość
Raczej jestem ciekawa na jakiej podstawie ocenia się, że perfumy z allegro to oryginały ? Chciałabym wiedzieć jak to rozpoznać ?

CHANEL - BOY, OLD MEDIUM, cavior, black, shrw

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 19:32   #32
Kasiulka22
Zakorzenienie

Dziś dostałam przesyłkę z Pure Woman i zapach ani trochę mnie nie rozczarował. Jest śliczny, faktycznie taki lekko podobny do amor amor na początku, z tym że bardziej świeży i owocowy, za to końcówka zaskoczyła mnie niesamowicie. To co wyczuwałam na nadgarstku było szalenie znajomą wonią, w końcu nastąpiło olśnienie... toż to jest baza z L'ora Jak słowo daję na mojej skórze tak pachnie. Oczywiście, że nie czuć w nim kawy ani przypraw, ale taką kaszmirową owocowość ciepłą, intrygującą, jaka wyłaniała się właśnie w L'or pod sam koniec trwania zapachu. Jestem urzeczona. Co do trwałości zdecydowanie nie narzekam. Zapach trwa na moim nadgarstku już 5 -tą godzinę i wcale nie zamierza znikać. Posiadam EDT więc jestem miło zaskoczona. Perfumy zdecydowanie na wielki plus, przez cały czas ślicznie się rozwijają. Mogą zdecydowanie konkurować z niejednym górnopółkowcem
Kasiulka22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 19:38   #33
tulipanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Nie, nie zamierzam nikogo przekonywać, że na allegro są same podróby, choć pewnie większość
Raczej jestem ciekawa na jakiej podstawie ocenia się, że perfumy z allegro to oryginały ? Chciałabym wiedzieć jak to rozpoznać ?
Cena - wiadomo, że do pewnej kwoty na oryginały nie ma co liczyć
wykonanie flakonu - nierówne dno, bąbelki -
rurka - za długa, zawinięta i pokręcona -
jest chyba wątek na ten temat, sprawdź w wyszukiwarce
generalnie są sprawdzeni sprzedawcy, którzy mają 100% oryginały, więc kupowanie u nich jest bezpieczne
tulipanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 20:31   #34
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Dziś dostałam przesyłkę z Pure Woman i zapach ani trochę mnie nie rozczarował. Jest śliczny, faktycznie taki lekko podobny do amor amor na początku, z tym że bardziej świeży i owocowy, za to końcówka zaskoczyła mnie niesamowicie. To co wyczuwałam na nadgarstku było szalenie znajomą wonią, w końcu nastąpiło olśnienie... toż to jest baza z L'ora Jak słowo daję na mojej skórze tak pachnie. Oczywiście, że nie czuć w nim kawy ani przypraw, ale taką kaszmirową owocowość ciepłą, intrygującą, jaka wyłaniała się właśnie w L'or pod sam koniec trwania zapachu. Jestem urzeczona. Co do trwałości zdecydowanie nie narzekam. Zapach trwa na moim nadgarstku już 5 -tą godzinę i wcale nie zamierza znikać. Posiadam EDT więc jestem miło zaskoczona. Perfumy zdecydowanie na wielki plus, przez cały czas ślicznie się rozwijają. Mogą zdecydowanie konkurować z niejednym górnopółkowcem

Tulipanka chyba mnie trochę uspokoiła jeśli chodzi o zakupy na allegro

Kasiulko piszesz, że dostałaś przesyłkę z Bruno Banani To znaczy, gdzie ją kupowałaś i za ile, jeśli wolno spytać No i jaka pojemność oczywiście. Piszesz, że masz EDP to chyba 40 ml tak ?

szukają nowego domu
Stary 2007-04-05, 21:00   #35
tulipanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Tulipanka chyba mnie trochę uspokoiła jeśli chodzi o zakupy na allegro

Kasiulko piszesz, że dostałaś przesyłkę z Bruno Banani To znaczy, gdzie ją kupowałaś i za ile, jeśli wolno spytać No i jaka pojemność oczywiście. Piszesz, że masz EDP to chyba 40 ml tak ?

ja jakoś nie kupowałam nigdy zapachów tej firmy, więc nie orientuję się w ich temacie na Allegro, ale ten sprzedawca:
http://www.allegro.pl/item182636559_...oman_40ml.html
był polecany
z tym, że to edt, więc nie wiem czy może być...

a tak w temacie, to chyba przetestuję ten zapach, w końcu żeby nie było, że się udzielam w wątku o zapachu, którego nie znam chociaż z opisów wynika, że to nie moja bajka
tulipanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 07:33   #36
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość

ja jakoś nie kupowałam nigdy zapachów tej firmy, więc nie orientuję się w ich temacie na Allegro, ale ten sprzedawca:
http://www.allegro.pl/item182636559_...oman_40ml.html
był polecany
z tym, że to edt, więc nie wiem czy może być...

a tak w temacie, to chyba przetestuję ten zapach, w końcu żeby nie było, że się udzielam w wątku o zapachu, którego nie znam chociaż z opisów wynika, że to nie moja bajka
Dzieki
Zapaszek świeżo-owocowy

szukają nowego domu
Stary 2007-04-06, 14:34   #37
Kasiulka22
Zakorzenienie

Kupiłam oczywiście na Allegro 60 ml EDT czyli woda toaletowa, jak napisałam wyżej za 49,90 + przesyłka za testerek i uważam że produkt jest całkowicie oryginalny. Pachnie cudnie, nie płasko, nie mdło, wspaniale się rozwija. Buteleczka bez zarzutu, doskonale wykonana, gładziutka bez bąbelków. Rurka prawidłowa. Jak zrobię zdjęcie moich zbiorków to będzie można go tam zobaczyć. Osobiście uważam, że na Allegro można sporo zaoszczędzić, nie tracąc przy tym na jakości perfum. Znam wiele zapachów, wciąż poznaję nowe, testuję. Uważam, że moja kolekcja jest oryginalna, choć sporo kupowałam i kupuję na Allegro od sprawdzonych sprzedawców. Myślę, że znam się też na tym dostatecznie dobrze, zawsze poza tym można liczyć na bystre Wizażanki. I co najważniejsze nie wierzę w doskonale wykonane podróby, owszem mogą być bardzo dobre... ale podróba to podróba. Nigdy nie będzie idealna i choć trochę wyćwiczony nos da sobie radę z odróżnieniem jej od oryginału. Zawsze można się wspomóc testem w Sephorze Dziękuję za uwagę
Stary 2007-04-06, 16:24   #38
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Kupiłam oczywiście na Allegro 60 ml EDT czyli woda toaletowa, jak napisałam wyżej za 49,90 + przesyłka za testerek i uważam że produkt jest całkowicie oryginalny. Pachnie cudnie, nie płasko, nie mdło, wspaniale się rozwija. Buteleczka bez zarzutu, doskonale wykonana, gładziutka bez bąbelków. Rurka prawidłowa. Jak zrobię zdjęcie moich zbiorków to będzie można go tam zobaczyć. Osobiście uważam, że na Allegro można sporo zaoszczędzić, nie tracąc przy tym na jakości perfum. Znam wiele zapachów, wciąż poznaję nowe, testuję. Uważam, że moja kolekcja jest oryginalna, choć sporo kupowałam i kupuję na Allegro od sprawdzonych sprzedawców. Myślę, że znam się też na tym dostatecznie dobrze, zawsze poza tym można liczyć na bystre Wizażanki. I co najważniejsze nie wierzę w doskonale wykonane podróby, owszem mogą być bardzo dobre... ale podróba to podróba. Nigdy nie będzie idealna i choć trochę wyćwiczony nos da sobie radę z odróżnieniem jej od oryginału. Zawsze można się wspomóc testem w
Sephorze Dziękuję za uwagę
Zgadzam sie z Kasiulką.Nigdy nie naciełam się na podróbkę i nie mam też obsesji na punkcie oryginalności moich zapachów(chodzi mi o to,że nie szukam na siłę jakichś cech które miałyby rzekomo świadczyć o tym,że to podróbka).Trosz kę się już na tym znam,przewinęło się przez moje ręce sporo flakoników i jestem pewna że rozpoznałabym imitację
Stary 2007-04-06, 16:41   #39
golgie
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 5
GG do golgie

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Zgadzam sie z Kasiulką.Nigdy nie naciełam się na podróbkę i nie mam też obsesji na punkcie oryginalności moich zapachów(chodzi mi o to,że nie szukam na siłę jakichś cech które miałyby rzekomo świadczyć o tym,że to podróbka).Trosz kę się już na tym znam,przewinęło się przez moje ręce sporo flakoników i jestem pewna że rozpoznałabym imitację

Podpisuję się

Moja fragrantica

Wymiana
golgie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 13:36   #40
Mariola13
Zakorzenienie

Gdyby którejś z właścicielek Bruno Banani znudził się ten zapach to chętnie przyjmę go w zamian oczywiście za inny ode mnie

szukają nowego domu
Stary 2007-05-01, 14:12   #41
bomi
Raczkowanie

Czy zapach Bruno Banani-Pure Woman skoro owocowo - kwiatowy jest jakoś podobny do Giorgio Armani Mania Woman? Czy jest równie słodki? Mam nadzieje że nie.
bomi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 14:52   #42
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Cytat:
Napisane przez bomi Pokaż wiadomość
Czy zapach Bruno Banani-Pure Woman skoro owocowo - kwiatowy jest jakoś podobny do Giorgio Armani Mania Woman? Czy jest równie słodki? Mam nadzieje że nie.
To zdecywdowanie co innego.Mania jest mocno kwiatowa a Pure Woman to intensywnie owocowy sok
Stary 2007-05-01, 17:17   #43
kropka75
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
To zdecywdowanie co innego.Mania jest mocno kwiatowa a Pure Woman to intensywnie owocowy sok
Potwierdzam - oba zapachy nie mają ze sobą zupełnie nic wspólnego.

A teraz i ja mogę się wpisać w tym wątku. Zapoznałam się z zapachem, zakochałam się w nim i ustrzeliłam na allegro. Śliczny, słodki, owocowy, rzeczywiście podobny do Amor Amor, aczkolwiek bardziej soczysty, mniej sztuczny. Uroczy.

"Ty masz prawo mieć swoje zdanie. Ja mam prawo mieć je w d..."

"Masz świra to go hoduj." "Twój pies - Twoje gówno"

W świecie Daniela

mikroREKLAMA
Pomoc dla Danielka !
Pięcioletni chłopczyk z Zespołem Aspergera prosi o pomoc.

Ta reklama pokazywana jest pod 27 505 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kropka75 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 17:34   #44
khy
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Potwierdzam - oba zapachy nie mają ze sobą zupełnie nic wspólnego.

A teraz i ja mogę się wpisać w tym wątku. Zapoznałam się z zapachem, zakochałam się w nim i ustrzeliłam na allegro. Śliczny, słodki, owocowy, rzeczywiście podobny do Amor Amor, aczkolwiek bardziej soczysty, mniej sztuczny. Uroczy.
I nie ma tej mdlacej nuty co Amor Amor, co baaardzo mu sie chwali (wprawdzie Pure Woman nie zachwycil mnie, ale nosi sie go calkiem przyjemnie ).
khy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 19:51   #45
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

to ja chyba też się skuszę, bo za taką cenę warto zapach w moim klimacie, ciepły, radosny, wibrujący kwiatowo-owocowy to mi się podoba

To chyba najładniejsze do tej pory perfumy BB, wcześniejsze mnie jakoś odrzucały
noseknosek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 08:57   #46
Soft
Wtajemniczenie

Ja mam testerek z allegro i wdg mnie jest oryginalny Zapach jest naprawde prześliczny tylko nie jest jakis mega trwały ( jak to bruno banani )

Wymiana
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 12:48   #47
Angel_ek
Rozeznanie

Właśnie zastanwiałam nad tym zapachem
czy możecie mi powiedzieć do kiedy jest promocja w rossmanie? pewnie przegapiłam...
Leżę na miękkich pragnieniach miłości
Dotykam krawędzi mojej wolności
Życie płynie, a ja siedzę w windzie mojego życia
I czekam na kolejne przystanki
Do szczególnych mojemu życiu nadziei
Angel_ek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 13:05   #48
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

Cytat:
Napisane przez Angel_ek Pokaż wiadomość
Właśnie zastanwiałam nad tym zapachem
czy możecie mi powiedzieć do kiedy jest promocja w rossmanie? pewnie przegapiłam...
chyba jeszcze jutro jest
noseknosek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 15:39   #49
Anheles
Rozeznanie

A ja mam pytanko
Czy jest podobny do Touch of Pink Lacoste?
Anheles jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 08:53   #50
smerfeta01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Anheles Pokaż wiadomość
A ja mam pytanko
Czy jest podobny do Touch of Pink Lacoste?
nie, jest bardziej słodki i owocowy.
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-16, 10:21   #51
Kasiulka22
Zakorzenienie

Jest trochę podobny do Amor Amor Cacharel ale tak jak napisała Smerfeta bardziej słodki i owocowy.
Stary 2007-08-04, 08:12   #52
smerfeta01
Zakorzenienie

mam próbkę tego zapachu, z poczatku mi się nie podobał, był za słodki i za owocowy, jednak teraz wyczuwam w nim lekką wanilię i jestem zauroczona
smerfeta01 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości