Bezpłatne kursy w woj. zach.pomorskim: kosmetyka, fryzjer, makjaż, paznokcie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, na którym kompleksowo traktujemy tematykę pielęgnacji i zdobienia paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-02-24, 19:09   #31
kasiapietruszenko
Przyczajenie

Dot.: Bezpłatne kursy w woj.zachodniopomorskim(ko smetyka,fryzjer,makjaż,pa znokcie i

technik usług kosmetycznych - system kształcenia: zaoczny – 2 lata. Jest to zawód o charakterze higieniczno-estetycznym, którego specyfiką jest kosmetyka pielęgnacyjna, lecznicza i upiększająca, pomoc w tworzeniu ładnego zdrowego wyglądu i dobrego samopoczucia człowieka. W czasie nauki słuchacze zapoznają się z wiadomościami z wielu dziedzin medycznych, a szczególnie z zakresu kosmetyki oraz opanowują praktyczne umiejętności wykonywania zabiegów kosmetycznych. Uczą się zastosowania preparatów, materiałów i urządzeń niezbędnych w kosmetyce, a także przygotowują się do komunikacji interpersonalnej.
Absolwent szkoły może być zatrudniony w: gabinetach kosmetycznych, gabinetach odnowy biologicznej oraz może prowadzić działalność prywatną.
polecam technik usług kosmetycznych http://opusmagnum.pl/medyczna-szkola...-kosmetycznych
kasiapietruszenko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 14:30   #32
Monia_t
Raczkowanie

Dot.: Bezpłatne kursy w woj. zach.pomorskim: kosmetyka, fryzjer, makjaż, paznokcie

Witam! Jestem z Kościerzyny.Czy jest jeszcze jakaś szansa żeby gdzieś w okolicy np. Gdańsku załapać się jeszcze na jakiś refundowany z Urzędu Pracy kurs? I jeszcze jedno moje takie spostrzeżenie: dlaczego nikt w UP nie informuje bezrobotnych o takich możliwościach? to jest chore, ludziom zależy na pracy i na dokształcaniu się ale nie mają kasy, a nie mają kasy bo nie pracują, a nie pracują bo nie mają kwalifikacji.Błędne koło!
Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek informacje.
Monia_t jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 13:47   #33
mady03
Przyczajenie

Dot.: Bezpłatne kursy w woj. zach.pomorskim: kosmetyka, fryzjer, makjaż, paznokcie

Fajnie,ze sa takie kursy-tylko jak ja chciałam iść na taki kurs 3 lata temu to nie było....A szkoda....teraz mieszkam w irlandii i wychowuje dzieciaczki więc nie dam rady wyrwac sie na taki kurs....pozdrawiam
mady03 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 00:13   #34
MARTINI 2
Przyczajenie

Post Dot.: Bezpłatne kursy w woj. zach.pomorskim: kosmetyka, fryzjer, makjaż, paznokcie

WITAM! Prowadzę prywatne kursy fryzjerskie na poziomie podstawowym. Zapraszam każdego, niezależnie od wieku i wykształcenia. Indywidualne podejście. Tryb dzienny, wieczorowy, weekendowy. Zapewnione materiały, profesjonalne kosmetyki, lunch. Certyfikat ukończenia kursu. Cena 10-15zł za godz. Tel.502 429 066 KOŚCIERZYNA woj. POMORSKIE

Edytowane przez MARTINI 2
Czas edycji: 2009-12-02 o 00:15
MARTINI 2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 19:06   #35
Qloui
Rozeznanie

Witam Wszystkich
Chciałabym przejść taki kurs tj Stylizacji paznokci ale niestety mnie na niego nie stać .
Byłam na jednym szkoleniu które kosztowało grosze u jednej dziewczyny która mnie uczyła przedłużać paznokcie na szablonie ale niewiem czy certyfikat który mi wystawiła jest uprawniony do wykonywania tego zawodu.
Czy w na śląsku będą takie kursy bezpłatne?
Qloui jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 11:16   #36
superlaskanebeska
Przyczajenie

niestety co do śląska to się nie orientuje
ale wiem że w Warszawie takie kursy dofinansowane przez urząd pracy
prowadzi m.in. art house

http://www.new-nails.com/?page=bezplatne_kursy
superlaskanebeska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 09:28   #37
dorota200
Przyczajenie

Smile Dot.: Bezpłatne kursy w woj. zach.pomorskim: kosmetyka, fryzjer, makjaż, paznokcie

Zrobienie takiego kursu to świetny pomysł na zmianę zawodu, powrót na rynek pracy dla mam po urlopie wychowawczym. Można też nowe umiejętności wykorzystać jako praca dodatkowa.Dodatkowe pieniądze zawsze mile widziane.
dorota200 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 18:16   #38
kanzaki26
Raczkowanie

Czy te kursy sa jeszcze aktualne ? I czy odbywaja sie w Kołobrzegu?
kanzaki26 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 13:24   #39
niuska1410
Przyczajenie

Można wejść na stronę www.wup.pl w zakładkę "szkolenie z EFS" lub "kapitał ludzki". Można tam znaleźć szkolenia (województwo zachodnipomorskie) dla osób bezrobotnych i nie tylko. Ja w czerwcu skończyłam takie 9-tygodniowe szkolenie z pielęgnacji dłoni i paznokci + makijaż. Plusem jest to, że z tych szkoleń nie trzeba się "rozliczać" z Urzędem Pracy, tzn. nie trzeba skłądać deklaracji o założeniu własnej firmy itp.
niuska1410 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 14:23   #40
EwaElena
Przyczajenie

Jeszcze w tym roku UP w calej Polsce przyznawały kursy refundowane.
Można również uzyskać takie skierowania z MOPS.
Do nas kierowano np. z rejonu Bochnia i okolice.

Z Nowym Rokiem zapewne nadal będą realizowane takie zlecenia w zalezności od przyznanych Funduszy na ten cel .

Dobrze jest zasięgać informacji w tym zakresie - skoro istnieje taka szansa.

P.S
Między innymi w Szczecinie szkolenia prowadzi nasza dawna absolwentka Monika, która posiada duże doświadczenie zawodowe. Polecam!

Edytowane przez EwaElena
Czas edycji: 2010-12-07 o 15:22
EwaElena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 10:58   #41
Krusiak
BAN stały

Fajny pomysł-może ktoś podać namiary na kursy w Szczecinie?
Krusiak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 23:39   #42
Magik Madzia
Raczkowanie

GG do Magik Madzia Send a message via Skype™ to Magik Madzia

hey dziewczyny
jestem tu nowa wiec witam serdecznie (zaraz znajde watek w ktorym moge sie przywitac)

ale jak moge to od siebie dorzuce, ze wiem, ze do 2011 roku 0 70% maja zmniejszyc srodki dla PUP na otwarcie dziwalności dla bezrobotnych i szkolenia - wiec trzeba miec duzo szczescia, zeby sie zalapać

najlepiej wspolpracowac z salonem, ktory jest wlasnie dopisany jako placowka niepublicznq szkoleniowa w PUP - instruktorzy stylisci paznpkci - powinni WAM pomoc jak napisac wniosek, co czesto pup odrzuca,

pozdrawiam serdecznie
Magik Madzia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 12:54   #43
impuls_
SPAMER
Nieopłacona reklama

Witam

W tamtym roku prowadziliśmy szkolenia które byly dofinansowane z urzędu pracy i w tym roku też tak jest, chętnych zapraszam do kontaktu. Jeśli chodzi o dotacje na założenie własnej działalności to również w tym pomagamy

Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie

www.spam.pl

Pozdrawiam

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2011-07-08 o 21:51 Powód: spam
impuls_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 00:42   #44
agatkaa44
Zadomowienie

Wish !

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=29200695

WYMIANKA

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post30870031

Odpisz u mnie proszę

SZUKAM KSIĄŻEK DO BIOLOGII I CHEMII ORAZ CZASOPISM !

agatkaa44 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 15:16   #45
natalia179
Przyczajenie

Witam czy nadal są organizowane kursy w szczecinie poprzez urząd , kurs fryzjerski lub kosmatyczny. I czy ktoś sie orientuje czy urząd pracy z Polic też daje takie dofinansowanie?
natalia179 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 11:02   #46
Magik Madzia
Raczkowanie

GG do Magik Madzia Send a message via Skype™ to Magik Madzia

Natala
musisz zglosic sie do swojego urzedu pracy, z tego co sie orientuje bardzo okroili im srodki
jedna moja kursantka starala sie o dotacje i na 120 osob dostalo chyba 20
wiec jest duzy problem i trzeba to sporządzić z głową i zrobić porządny Business Plan ;-)

ale kto nie spróbuje, sie nie przekona wiec warto sprawdzić

najlepiej udaj sie do swojego urzedu pracy, sprawdz do kiedy i czy jeszcze przyjmuja wnioski na kolejne dotacje,
powodzenia

p.s. nie musisz robic szkolenia w swoim miescie, ja np szkolilam tez osoby z innych wojewodztw - wowczas jesli chcesz w konkretnej placowce szkoleniowej we wniosku piszesz salon, w ktorym chcesz sie przeszkolic i PUP do nich wysyla pismo z prosba o ofete otwartą z propozycja ceny na szkolenie, moga tez wyslac do innych salonow pobliskich, ze tak powiem, i one moge dac korzystniejszą cene a wiadomo, ze urzad pracy tez liczy srodki - wiec moge cie wowczas skierowac blizej i taniej jesli tak by sie okazalo
powodzenia
Magik Madzia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 21:06   #47
Batler
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Beata Pokaż wiadomość
Uwaga dziewczyny z woj. zachodniopomorskiego oraz miejscowości przylegających do woj.zachodniopomorskiego !

Jeśli jesteś osobą bezrobotną , zarejestrowaną w Urzędzie Pracy zgłoś się do swojego urzędu z prośbą o skierowanie na kurs do Studia Urody Beaty Krajnik. Na kursy przyjmowane są zarówno kobiety jak i mężczyźni.

W Studio Urody od ponad dwóch lat odbywają się różnego rodzaju kursy związane z kosmetyką, makijażem, fryzjerstwem itp.
Obecnie jest możliwość otrzymania skierowania na kurs z Urzędu Pracy. Z takiej szansy skorzystało już wiele osób i wiele z nich realizuje już swoje marzenia.
Kursy aktywizujące dla osób bezrobotnych już trwają!
Kursy, które organizujemy w Studio Urody prowadzone są w komfortowych warunkach, w bardzo małych grupach 2-4 osób. Kurs można rozpocząć w każdej chwili.
Osoby spoza Szczecina mają możliwość starania się o sfinansowanie noclegów.

Dostępne kursy:
  • Kosmetyka Stosowana Poziom I
  • Kosmetyka Stosowana Poziom II (tylko dla osób, które ukończą poziom I )
  • Odnowa Biologiczna i Pielęgnacja Ciała
  • Stylizacja Paznokci – manicure, pedicure, żel UV, akryl, fiberglass
  • Manicure - Pedicure
  • Pedicure leczniczy
  • Pedicure kosmetyczny
  • Fryzjerstwo nowoczesne
  • Makijaż profesjonalny
  • Masaż klasyczny poziom I
  • Masaż Shiatsu
  • Refleksologia stóp
  • Terapie Naturalne - Świece HOPI ,Konchy, Moksa
  • Masaż Gorącymi Kamieniami
  • Makijaż permanentny (wkrótce)
Zainteresowane osoby ze Szczecina i woj. zachodniopomorskiego , oraz z części woj. lubuskiego i pomorskiego zapraszam po więcej informacji na adres
beata.krajnik@ocean-urody.pl
zazdroszcze ze tam nie mieszkam super sprawa te kursy

Edytowane przez Batler
Czas edycji: 2013-06-24 o 20:50
Batler jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 22:59   #48
RudAsia13
Przyczajenie

Smile Dot.: Bezpłatne kursy w woj. zach.pomorskim: kosmetyka, fryzjer, makjaż, paznokcie

Witam, szukam w Poznaniu lub Gnieźnie szkolenia z manicure i stylizacji paznokci żelem. Może być też płatne. Nie mam zupełnie pojęcia co wybrać Może macie jakieś sprawdzone źródło. Zależy mi na fachowości instruktorów i porządnym przygotowaniu do pracy. Pozdrawiam
RudAsia13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-15, 09:33   #49
telesfor728428
Przyczajenie

będą jeszcze jakies kursy?

_________________________ _________________________ _____

przyprawy naturalne

przyprawy naturalne

Edytowane przez telesfor728428
Czas edycji: 2013-12-01 o 12:55
telesfor728428 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości