czy d逝gie w這sy to rzeczywiscie taki problem dla fryzjera? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-03-06, 11:45   #1
kwasek09
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

czy d逝gie w這sy to rzeczywiscie taki problem dla fryzjera?

mam 172cm wzrostu i w這sy d逝gie do bioder od czasu do czasu jak kazda chyba kobieta chce p鎩sc do fryzjera zeby mi zrobi 豉dn ciekaw fryzure ...lecz za kazdym razem jak prosze o upiecie loki lub jak kolwiek inn fryzure to fryzjerki stweirdzaj ze nic wiecej nie zrobi z moich w這s闚 jak je wyprostuj (nie m闚i.a o tym 瞠 i besz tego mam bardzo proste)lub pokarbuj ....wydaje mi sie ze d逝gie w這sy to powinien by raj dla wyobrazni i inwencji tw鏎czej fryzjera...czy naprawde ni c z takich w這s闚 sie nie da zrobi?
kwasek09 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-08, 20:45   #2
samaraelf
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 025
Dot.: czy d逝gie w這sy to rzeczywiscie taki problem dla fryzjera?

to jest duzo roboty z takimi wlosami a fryzjerom sie poprostu nie chce nic robic z takimi wlosami..wogole to zazdroszcze dlugich wlosow bo ja wlasnie zapuszczam ...

Szko豉
samaraelf jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-09, 16:03   #3
scarlettmonroe
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 695

Widocznie ci fryzjerzy nie maj powo豉nia. Moja psiapsi馧ka mia豉 kiedy wlosy do pasa.Nie chodzi豉 do fryzjera specjalnie, 瞠by mie inn fryzur. Sama potrafi豉 je u這篡 na tysi帷e sposob闚, upi望 tak, 瞠 wygl康a豉 jak hollywodzka aktorka. Teraz ma kr鏒sze i r闚nie wiele pomys堯w. Wszystko zale篡 czy ma si do tego 篡趾 czy te odb瑿nia si robot.Najlepiej by by這 gdyby posz豉 do fryzjera ze zdj璚iem wymarzonej fryzurki Jest sporo stron z takimi fotkami. Mo積a te wpisa long hair do wyszukiwarki, na angielskich lub ameryka雟kich stronach na pewno powinna znale潭 co fajnego.
scarlettmonroe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-25, 12:36   #4
tofaniutka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 098

Jestem fryzjerk i sama mam d逝gie w這sy ale nie do pasa Z takich w這s闚 owszem da si zrobi du穎 r騜nych, fajnych i ciekawych fryzur Szczeg鏊nie je郵i chodzi o upi璚ia wieczorowe. Ale np loki na takich w這sach trudno wykona. Lok闚ka- trzeba kr璚i na kilka razy i na prawd trzeba mie oko 瞠by zrobi loki a nie po豉ma鎍e Prostownica - oj nie wysz豉by szybko z salonu i na pewno nie z takim efektem jakby sobie 篡czy豉. Wa趾i - trudno by這by je pomie軼i na g這wie, i by造 by zakr璚ona tylko od nasady bo ciep貫 powietrze nie dosz這by do ko鎍a Tak na marginesie to by豚y kr鏒ko trwa造 efekt, bo w這sy d逝gie to niejaki ci篹ar ale je郵i chodzi o upi璚ia to dla mnie kosmos Uwielbiam je robi i 瘸dna d逝go嗆 nie robi problemu a niekt鏎ym fryzjerom to faktycznie si nie chce i zawsze problemy jak nie za kr鏒kie to za d逝gie
tofaniutka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:24.