Sianowate w這sy.... - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-03-06, 19:24   #1
好ie磬a
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 564
Cool

Sianowate w這sy....

Jestem za豉mana bo zawsze mia豉m 陰dne w這sy a teraz po myciui 2 dni potem na ko鎍ach mam takie napuszone siano ;/ to jest okropne!Nigdy czego takiego nie mia豉m,nie u篡wam suszarki ani prostownicy,nie farbuje mam tylko pozosta這軼i po pasemkach.Uzywam szamponu Pantene do przetuszczaj帷ych si w這s闚 i od篡wki Gliss Kur w s這iczku dla blondynek na dodawanie blasku i wzmocnienie.Co mi poradzicie?Dzi瘯i za rady licze na was
好ie磬a jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-08, 19:30   #2
skrawka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 335
Dot.: Sianowate w這sy....

proponuj podci望 ko鎍闚ki
skrawka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-08, 20:02   #3
Angel@
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 789

Te uwa瘸m 瞠 te ko鎍闚ki nale瘸這by podci望. Polecam te stosowanie jakiego serum w postaci olejku na te ko鎍闚eczki
Angel@ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-08, 20:55   #4
_Magdusia_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 288

yyyy no tak dziewczyny maj racje , to wszystko spowodowane jest Niezdrowymi ko鎍闚kami.. jak wszytskie wiemy raz na ile je tzreba podci望. ja te takie cos mia豉m , tylko , 瞠 ja na dodatek mia豉m problemy z rozczesywaniem to by這 naprawde okropne, ale posz豉m , skr鏂i豉m troszeczke i do tej pory jest super pomimo , 瞠 uzywam suszarki i prostownicy , mo瞠 i to dlatego , 瞠 u篡wam ca貫go kompletu z Sunsilk,, czyli , szampon , odzywka i maseczka , , 鈍ietnie wyg豉dza w這sy i dodaje im blasku POLECAM !!!
_Magdusia_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-09, 15:51   #5
scarlettmonroe
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 695

Mo瞠sz wypr鏏owa od篡wk z jedwabiem Gliss Kura lub jedwab Farouka.Po nich nie ma sianka i w這ski 豉dnie si uk豉daj
scarlettmonroe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-09, 16:25   #6
Enaffi
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 852

Cytat:
Napisane przez scarlettmonroe Poka wiadomo嗆
Mo瞠sz wypr鏏owa od篡wk z jedwabiem Gliss Kura lub jedwab Farouka.Po nich nie ma sianka i w這ski 豉dnie si uk豉daj

Jedwab Frouka tez polecam
Enaffi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-09, 19:38   #7
mrowka_92_
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 627

tez mam ten proble z sianem na glowie
mrowka_92_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-10, 16:43   #8
magrest
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 607
GG do magrest

Cytat:
Jedwab Farouka tzn. biosilk?
magrest jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-10, 17:38   #9
scarlettmonroe
Rozeznanie

Tak - Biosilk
Stary 2007-03-10, 22:45   #10
magrest
Zakorzenienie

GG do magrest

Cytat:
Tak - Biosilk
Czy po Biosilku wyg豉dz mi si takie ma貫 odstaj帷e w這ski (chyba skutek suchych i polamanych wlos闚) ??
Stary 2007-03-10, 23:54   #11
Benek23
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 870

Cytat:
Napisane przez magrest Poka wiadomo嗆
Czy po Biosilku wyg豉dz mi si takie ma貫 odstaj帷e w這ski (chyba skutek suchych i polamanych wlos闚) ??
To zale篡 jak bardzo masz zniszczone.
Mi jedwab biosilk nie by w stanie wyg豉dzic w這s闚 w ca這軼i,bo mam za bardzo zniszczone i przesuszone. Po jedwabiu moje w這sy przy g這wie wyglada造 super,ale na ko鎍闚kach niestety nadal fatalnie...
Benek23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-11, 00:07   #12
Smile_Smile
BAN sta造

Wiadomo軼i: 876
Wpisy w blogu: 3

a ja mam super sposobik na to przesuszenie i sianowate rozdwojone koncowki: wosk Loreala "architekt co tam" normlanie w rossmanie mozna go kupic,jest w malutkim niebieskim okraglym pudeleczku, sianko znika a w zamian za to wloski pieknie lsni
Smile_Smile jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-11, 09:57   #13
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Poka wiadomo嗆
a ja mam super sposobik na to przesuszenie i sianowate rozdwojone koncowki: wosk Loreala "architekt co tam" normlanie w rossmanie mozna go kupic,jest w malutkim niebieskim okraglym pudeleczku, sianko znika a w zamian za to wloski pieknie lsni
Hm....
Naprawd jest tak dobry jak piszesz?
Ja mam wosk WELLI Shock Waves -superskr皻.
No i lipa- 瘸den superskr皻. Pozatym obci捫a bardzo w這sy-nawet jak nak豉dam 郵adowe ilo軼i.
A jak jest z tym Twoim? Ile go nak豉dasz? Na suche czy na wilgotne w這sy?
Stary 2007-03-11, 10:47   #14
Smile_Smile
BAN sta造

Wiadomo軼i: 876
Wpisy w blogu: 3

Chyba kazdy wosk w nadmiarze obci您a,ale w przypadku puszacych sie wlos闚 to chyba dobrze o ile sie go na same koncowki nalozy i pwoiedzmy og鏊nie cz窷 doln. Ja bior go troszke z 1 cm na palec i rozcieram w d這niach a nastepnie przeci庵am d這闓i po wlosach 軼iskaj帷 je lekko nadaje swietny blysk i wogole nie widac puszystosci a wlosy zaczynaja blyszczec, ogolnie wygladaja zdrowiej. Super nadaje sie po prostownicy bo nablyszcza wlosy i prostuje/wygladza. polecam. welli nigdy nie mialam. zreszta tak jak piszesz welli to "superskr皻" a ten loreala nie ma nic takiego w swych "opcjach" jak dla mnie niezbednik przy puszacych sie wlosach (a wierz mi ze moje pusza sie maxymanie) i rozdwojonych konc闚kach. Tzw. "efekt prostownicy" bez wosku jest niemozliwy przy takich wlosach jak ja mam Nakladam na suche wlosy i bardzo malutko bo inaczej robi sie takie lepiace jak przetluszczone. zaden kosmetyk takich efektow nie da jak: WOSK (nie pomylic z "past")
Smile_Smile jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-11, 10:50   #15
rozmarynek
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 360

Cytat:
Napisane przez Benek23 Poka wiadomo嗆
Hm....
Naprawd jest tak dobry jak piszesz?
Ja mam wosk WELLI Shock Waves -superskr皻.
No i lipa- 瘸den superskr皻. Pozatym obci捫a bardzo w這sy-nawet jak nak豉dam 郵adowe ilo軼i.
A jak jest z tym Twoim? Ile go nak豉dasz? Na suche czy na wilgotne w這sy?
tez uwa瘸m, 瞠 na puszenie dobry jest wosk. Mam ten z shock waves'a i jestem zadowolona, choc rezenzje na kwc nie sa najlepsze. Mi jednak pasi Pi瘯nie pachnie, nak豉da treba bardzo bardzo ma這, ale przez to jest super wydajny. Obci捫a, fakt, ale przy wielkim sianku to chyba w豉snie dobrze, no nie? A, i nak豉dam na suche w這sy, tak wgniatam, co podkresla loki. Pozdrawiam
rozmarynek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-11, 10:58   #16
Soft
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 535

Zgadzam sie ze napewno podciecie ko鎍闚ek tak ze 3-4cm duzo pomoze Polecam tak瞠 serum L'orela-a Liss Extreme..swietnie nab造szcza i wygladza w這ski, jak narazie najlepsze serum jakie mialam..lepsze zdecydowanie od Farouka bo jest duzo mniej geste i fajnie odbija swiatlo dzieki czemu wloski uzyskuja super po造sk.Nie jest moze tanie ok 34z na allegro ( plus koszty wysylki ), ale jest go az 125ml i mi starczylo na ok p馧 roku.Z w豉snego doswiadczenia wiem,ze wloski nawilozne sie nie pusza wiec zadbaj o dobre nawilzenie tymbardziej jesli suszysz wloski suszarka lub prostujesz itd.

Wymiana
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-11, 12:15   #17
magrest
Zakorzenienie

GG do magrest

Cytat:
To zale篡 jak bardzo masz zniszczone.
Mi jedwab biosilk nie by w stanie wyg豉dzic w這s闚 w ca這軼i,bo mam za bardzo zniszczone i przesuszone. Po jedwabiu moje w這sy przy g這wie wyglada造 super,ale na ko鎍闚kach niestety nadal fatalnie...
Moje ko鎍闚ki s ok, bo utrzymuj w這sy maks. do brody, wi璚 co jaki ci庵le czas je podcinam. Chodzi mi tylko o takie ma貫 odstaj帷e w這ski na ca造ch w這sach. Najbardziej s widoczne zaraz po umyciu i wysuszeniu.
Stary 2007-03-11, 16:08   #18
scarlettmonroe
Rozeznanie

Mnie po Biosilku w這ski nie stercz ka盥y w inn stron i jak daj go na wyprostowane w這sy, to mog sobie u這篡 fryzur bez obaw, 瞠 b璠 si wywija ka盥y gdzie indziej, a przede wszystkim nie mam wkurzaj帷ych "miote貫k" na ko鎍ach.Je郵i chodzi o produkty Loreala, to nie jestem nimi zachwycona w takim stopniu jak Biosilkiem.
Stary 2007-03-11, 17:41   #19
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Poka wiadomo嗆
Chyba kazdy wosk w nadmiarze obci您a,ale w przypadku puszacych sie wlos闚 to chyba dobrze o ile sie go na same koncowki nalozy i pwoiedzmy og鏊nie cz窷 doln. Ja bior go troszke z 1 cm na palec i rozcieram w d這niach a nastepnie przeci庵am d這闓i po wlosach 軼iskaj帷 je lekko nadaje swietny blysk i wogole nie widac puszystosci a wlosy zaczynaja blyszczec, ogolnie wygladaja zdrowiej. Super nadaje sie po prostownicy bo nablyszcza wlosy i prostuje/wygladza. polecam. welli nigdy nie mialam. zreszta tak jak piszesz welli to "superskr皻" a ten loreala nie ma nic takiego w swych "opcjach" jak dla mnie niezbednik przy puszacych sie wlosach (a wierz mi ze moje pusza sie maxymanie) i rozdwojonych konc闚kach. Tzw. "efekt prostownicy" bez wosku jest niemozliwy przy takich wlosach jak ja mam Nakladam na suche wlosy i bardzo malutko bo inaczej robi sie takie lepiace jak przetluszczone. zaden kosmetyk takich efektow nie da jak: WOSK (nie pomylic z "past")
A ja mam kr璚one w這ski...To nie wiem czy ten Tw鎩 wosk by豚y dobry
Mo瞠 si skusz?
Stary 2007-03-11, 17:45   #20
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rozmarynek Poka wiadomo嗆
tez uwa瘸m, 瞠 na puszenie dobry jest wosk. Mam ten z shock waves'a i jestem zadowolona, choc rezenzje na kwc nie sa najlepsze. Mi jednak pasi Pi瘯nie pachnie, nak豉da treba bardzo bardzo ma這, ale przez to jest super wydajny. Obci捫a, fakt, ale przy wielkim sianku to chyba w豉snie dobrze, no nie? A, i nak豉dam na suche w這sy, tak wgniatam, co podkresla loki. Pozdrawiam

A nie lepi Ci si po nim w這sy? Bo mi si jako tak lepi i s niemi貫 w dotyku.
Ju sama nie wiem.. Mo瞠 odkurz ten m鎩 wosk i jeszcze raz wypr鏏uj.
Albo kupi ten z Loreala.
Stary 2007-03-11, 18:44   #21
She_is_Gentle
BAN sta造

Wiadomo軼i: 221

a na mnie chyba zaden wosk nie dziala
She_is_Gentle jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-12, 08:31   #22
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
Moje ko鎍闚ki s ok, bo utrzymuj w這sy maks. do brody, wi璚 co jaki ci庵le czas je podcinam. Chodzi mi tylko o takie ma貫 odstaj帷e w這ski na ca造ch w這sach. Najbardziej s widoczne zaraz po umyciu i wysuszeniu.
To powinno Ci wyg豉dzi.
Stary 2007-03-12, 10:18   #23
magrest
Zakorzenienie

GG do magrest

Cytat:
Mnie po Biosilku w這ski nie stercz ka盥y w inn stron i jak daj go na wyprostowane w這sy, to mog sobie u這篡 fryzur bez obaw, 瞠 b璠 si wywija ka盥y gdzie indziej, a przede wszystkim nie mam wkurzaj帷ych "miote貫k" na ko鎍ach.Je郵i chodzi o produkty Loreala, to nie jestem nimi zachwycona w takim stopniu jak Biosilkiem.
Cytat:
To powinno Ci wyg豉dzi.
No to mnie przekona造軼ie I napewno kupi Biosilk tylko najpierw zu篡j mleczko z Loreala
Stary 2007-03-12, 19:51   #24
anusiaa89
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 295

hej najlepszy sposob na sianowate konc闚ki to oczywiscie ich podciecie to nic ze wloski beda krotsze, i tak odrosna a nawet dlugie wlosy nie beda piekne jesli nie beda zdrowo wyglada造 dobrym sposobem na sianowate wlosy jest henna traetment wax-osobiscie polecam z czystym sumieniem. Moje wlosy byly w oplakanym stanie-zniszczone prostownica i lokowka, po tej maseczke od篡ly. polecam rowniez Biosilk na sianowate koncowki, super wygladza Jednak wiadomo ze najlepszym "lekiem" na zniszczone koncowki sa fryzjerskie nozyczki ostatnio wyprobowalam taki duet : henne treatment wax zmiesza豉m z odzywka Dove (ta z jedwabiem) efekt: super gladkie, lsniace, przeslicznie pachnace wloski polecam
anusiaa89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-12, 21:51   #25
kokuryu
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 828

Cytat:
No to mnie przekona造軼ie I napewno kupi Biosilk tylko najpierw zu篡j mleczko z Loreala
Mam identyczny problem, jednak w moim przypadku Biosilk nie zadzia豉, a w豉軼iwie zaszkodzi. W這sy sta造 si szorstkie i nieprzyjemne w dotyku. Dodatkowo 瘸dna ilo嗆 preparatu, nie potrafi wyg豉dzi tych odstaj帷ych ko鎍闚ek (kt鏎e niekoniecznie s wynikiem zniszczenia. Na g這wie mamy w這sy ro積ej d逝go軼i, bo jedne wypadaj, inne odrastaj, a wi璚 ko鎍闚ki w這s闚 odrastaj帷ych s na niekt鏎ych rodzajach w這s闚 widoczne.)
kokuryu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:32.