pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-03-08, 10:03   #1
sufi
Przyczajenie

pomocy

zrobilam wczoraj wlosy rozjasniaczem. nawet ladnie mi wyszlo ale mam zielonkawy odcien i niektore pasma tez zielone. jak mam sie ich pozbyc ale naturalnymi sposobami bo farby nie chce nakladac bo mam juz zniszczone wlosy. pomozcie.prosze.
sufi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-08, 12:35   #2
Bea2
Raczkowanie

Dot.: pomocy

Spróbuj myć włosy szamponem do włosów blond z dodatkiem rumianku (rozjaśnia), a do płukania dodaj trochę soku z cytryny (tylko nie przesadź z ilością). Musisz popróbować, to na pewno Ci nie zaszkodzi a może te zielonkawe pasma się rozjaśnią.

Pozdrawiam,
Bea2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-08, 13:41   #3
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

hmmmm
szczerze mówiąc to ja bym nie była taka pewna,że ta zieleń się jakoś sama rozjaśni...
Kalex jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-08, 14:09   #4
ank@
Rozeznanie

Zieleń się niestety SAMA NIE ROZJAŚNI, najwyżej zblednie... Idź do dobrego fryzjera, to uratuje wlosy - zarówno kolor jak i kondycję, bo obawiam się, że kolejnej koloryzacji nie unikniesz. Ale na pewno fryzjer Ci najlepiej doradzi i w tym stanie nie kombinuj już z nimi nic sama...
ank@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-08, 14:11   #5
mmm_marlena
Raczkowanie

Hymmm, no jeśli chcesz się pozbyć tych zielonych pasemek no to radzę Ci żebyś jednak zarzuciła tą farbę, bo chyba lepiej mieć zniszczone włosy i je zregenerować niż chyba mieć i tak zniszczone włosy (bo tak sama pisałaś) z zielonkawymi pasemkami pozdrawiam

yes, I am

mmm_marlena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-08, 17:47   #6
Mariti
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Bea2 Pokaż wiadomość
Spróbuj myć włosy szamponem do włosów blond z dodatkiem rumianku (rozjaśnia), a do płukania dodaj trochę soku z cytryny (tylko nie przesadź z ilością). Musisz popróbować, to na pewno Ci nie zaszkodzi a może te zielonkawe pasma się rozjaśnią.

Pozdrawiam,
Na Twoim miejscu nie liczyłabym na szampony z rumiankiem- rumianek nie rozjaśnia!! podkresla jedynie kolor włosów blond a i tak najlepsze efekty daje na naturalnych włosach. Pododbnie nie rozjaśnia cytryna. Na Twoim miejscu też tak jak piszą dziewczyny udałabym się do fryzjera tym bardziej, że masz zniszczone włosy jak sama piszesz.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości