Prysznic samoopalający - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-06-02, 22:38   #1
brewka
Przyczajenie

Prysznic samoopalający

Witajcie!
Od jakiegoś czasu bezskutecznie poszukuję u nas (najchętniej w Łodzi) tzw. "prysznicu samoopalającego" Moja przyjaciółka w Stanach korzystała z tego typu urządzonka i wygląda cudownie!! Oczywiście nie bez znaczenia jest fakt, iż jest to taka forma opalania, która nie niszczy skóry!! Byłabym bardzo wdzięczna za wszelkie informacje na ten temat.
Pozdrawiam serdecznie!!
brewka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-02, 22:50   #2
kb
Raczkowanie

Re: Prysznic samoopalający

To jest namiar na firmę Polfran, która zgodnie z wypowiedzią Beaty Krajnik jest polskim dystrybutorem kabin samoopalających
http://www.polfran.pl/adres.htm
POLFRAN Janusz Waszkiewicz Spółka Jawna

15-756 Białystok, ul. Swobodna 25 A

tel. / fax 0-85 66 222 42, tel. 0-85 66 22 326, fax 0-85 664 90 38

polfran@polfran.pl - korespondencja

info@polfran.pl - informacje dla klientów

sklep@polfran.pl - zamówienia
kb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-03, 05:15   #3
ania.j
Raczkowanie

To ja poprosze o to, abys sie dowiedziala od tej kolezanki w Stanach - gdzie, jak i za ile wykonuje sie takie zabiegi. No i jak to sie to po angielskiemu nazywa.
Basiu, czy takie opalanie rzeczywiście jest bezpieczne?
Pozdrawiam slonecznie....[img]icons/icon7.gif[/img]
ania.j jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-03, 16:56   #4
moren
Wtajemniczenie

GG do moren

Cześć dziewczątka!Czytałam o tym.Jest to dostępne,jak do tąd,tylko w Stanach.Kosztuje ok.25$.Dokładnie pokrywa całe ciało.Działa jak samoopalacz i opaleniznz utrzymuje się ok.4/5 dni.
moren jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-03, 17:04   #5
kb
Raczkowanie

Jedną z nazw jakie spotkasz to spray tan, w linku poniżej poczytasz informacje, kontakt oraz lokalizacje
http://www.mystictan.com/
Można spotkać się z wykorzystaniem techniki ręcznej lub specjalne kabiny jakie oferuje własnie Mystictan.
Polega to na spryskiwaniu ciała mieszaniną samoopalacza, głównym związkiem samoopalającym tak jak w przypadku większości samoopalaczy jest DHA. Plusem jest fakt, że cały proces trwa bardzo krótko, 1-2 minuty oraz, że mieszanina samoopalacza jest rozpryskiwana w postaci drobnych kropelek co zapewnia jednolity, bez zacieków kolor.
Jest to bezpieczny i bardzo wygodny sposób uzyskania opalenizny, mam nadzieję, że metoda ta stanie się bardziej popularna w Polsce, a każdy szanujący się gabinet kosmetyczny przestanie oferować solarium a zastąpi je kabiną samoopalającą. Choć zapewne realia nie będą tak dobre, gdyż gabinety które już zainwestowały duże pieniądze w solarium poniosłyby straty. A ponieważ kabiny samoopalające nie dają trwałych rezultatów, więc zwolenniczek solarium niestety nadal nie będzie brakować.
kb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-03, 18:21   #6
ania.j
Raczkowanie

Dziekuje za odpowidz. Znalazlam blisko salon, dzie wykonuja to "malowanie" i moze zdecyduje sie sprobowac [img]icons/icon7.gif[/img]
- ale jak narazie mam sporo watpliwosci...
ania.j jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-04, 20:08   #7
brewka
Przyczajenie

Basiu dzięki za namiary na firmę "Polfran"!!
Słuchajcie dziewczyny faktycznie już u nas są tego typu urządzonka (tak bynajmniej odpowiedziano mi w owej firmie)
Niestety ja bezskutecznie poszukuję gabinetów w Łodzi wyposażonych w Sundush ( tak według Polfranu nazywa się to urządzenie)
Byłabym bardzo wdzięczna za informacje na ten temat.
W każdym bądź razie na stronie Mistictan można się dokładnie dowiedzieć na temat tego typu "opalanka"! Zachęcam do lektury te z Was, które wciąż mają wątpliwości. (stronka po angielsku)
Pozdrawiam gorąco
brewka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-26, 02:58   #8
e_v_e
Przyczajenie

Czy ktos probowal "spray tan" - opalajacy prysznic???

Mam ochote wyprobowac tzw. "spray tan". Czy ktos probowal i jaka ma o tym opinie? Czy bede miala zolte zacieki albo przezolcone dlonie i stopy? Czy po tym sie smierdzi? Jak dlugo ta opalenizna sie utrzymuje? Czy jest jakis balsam, ktory podtrzyma ta sztuczna opalenizne? Jak stac w kabinie? Czy zatkac sobie czyms nos, zeby nie wdychac oparow? Czy to jest szkodliwe?
Prosze, dajcie mi znac, bo planuje wyprobowac w ta niedziele i kompletnie nie wiem, czy warto.
Bede niezmiernie wdzieczna za rady!!!
e_v_e jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-26, 16:44   #9
Seagirl
Zadomowienie

Re: Czy ktos probowal "spray tan" - opalajacy prysznic???

Hej, ja byłam na takim zabiegu ale nie w kabinie, tylko kosmetyczka mnie "opalała" takim pistoletem.To jest o tyle lepsze że nie musisz się martwić o nierówności, kosmetyczka dokładnie wszystko widzi, i zrobi tak zeby całe ciało było równo opalone. Według mnie to się nadaje przed jakąś ważną imprezą, jeśli chcesz być ładnie opalona,najlepiej to zrobić dzień lub wa dni przed. Pierwszy raz opalenizna uutrzymuję się przez ok 7 dni, stymże przez pierwsze dni wygląda ładnie a potem schodzi, najpierw dłonie a potem twarz, więc później nie zaciekawie to wygląda, dlatego nie polecam na ciągłe opalanie,ale przed jakimś ważnym dniem, jak najbardziej bo do trzech dni wygląda świetnie. Ja zamierzam się znów wybrać przed weselem koleżanki.Pozdr.
Seagirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-26, 22:15   #10
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

moja koleżanka zrobiła sobie przed moim ślubem-mało ciekawie to wygląda juz po dwóch dniach.Nie polecam.

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-26, 22:52   #11
Seagirl
Zadomowienie

Wiesz, to zależy też również od miejsca w którym robią takie opalanie. Moja znajoma była w innym salonie niż ja i zrobili jej gorzej, ja z tego w którym byłam jestem zadowolona. Zależy też równiez od umiejętnosci kosmetyczki i od samego preparatu, moja kosmetyczka powiedziała że wczesniej mieli inny preparat i był gorszy, a z tego co mają obecnie-wszyscy są zadowoleni. No nie wiem, nie zaszkodzi raz spróbować, jedno jest pewne-napewno nie wyjdziesz od kosmetyczki wyglądajac jak kosmita bo ona widzi jeśli coś jest nierówno i kończy dpiero wtedy, kiedy i ty i ona uznaje że "zabieg" się udał.
Stary 2005-02-27, 00:23   #12
Seagirl
Zadomowienie

Aha,i jeszcze coś: to jak ładnie bedzie utrzymywał się efekt opalenizny,zależy również od nas samych.Przede wszystkim nie można długo siedzieć w wannie,nie trzeć skóry mocno ręcznikiem i non stop nawilżać skórę, nawet kilka razy dziennie.
Pozdr.
Stary 2005-02-27, 20:10   #13
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

moja znajoma była w bardzo dobrym salonie i efekty były średnie Moja inna koleżanka też chodzi na opalanie metodą air brush,czasem całego ciała,czasem twarzy ,szyi i dekoltu-nie podoba mi się zupełnie.

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-01, 20:21   #14
magdazp
Raczkowanie

Znam ta metode!To tak jak bys posmarowala sie samoopalaczem tylko ze "dokladniej".Wydaje mi sie ze lepiej zakupic dobry samoopalacz,zrobic peeling wybranej partii ciała,wetrzec samoopalacz a za chwile balsam do ciala-co spowoduje jeszcze dokladniejsze rozprowadzenie samoopalacza.Acha i jeszcze wazna rzecz-trzeba pamietac,ze te miejsca ktore sie nie opalaja na skorze np:reka'pod spodem'tam nalezy nalozyc mniej preparatu!Nie smarowac piet!(niektórzy to robia).NO CHYBA ZE CHCESZ "OPALIC" CALE CIAŁO-TO JUZ NIE JEST TAKIE ŁATWE!
magdazp jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 18:46   #15
freya82
Raczkowanie

Prysznic opalajacy

czy ktoras z Was byla u kosmetyczki na "prysznicu opalajacym" podobno naklada sie jakis preparat - samoopalacz, jakie sa efekty? ile razy trzeba isc gdy ma sie jasna karnacje? jak szybko schodzi ze skory? jak ktoras z Was byla to prosze piszcie
pozdr
freya82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 19:53   #16
destiny666
Wtajemniczenie

GG do destiny666
Dot.: Prysznic opalajacy

Moja znajoma byla na takim czyms.Efekt utrzymuje sie okolo tygodnia ale to jeszcze zalezy od karnacji.Wchodzi sie pod taki prysznicek i pani psiuka delikatnie cialko taka substancja brazujaca, calosc trwa ponoc niedlugo i jest przyjemny.Potem musish poczekac chwile zeby nie zabrudzic sobie ubranek a po 2-3 godzinach przyjsc na utrwalenie ( tu nie zrozumialam kolezanki ale chyba chodzilo o nalozenie jakiegos kosmetyku utrwalajacego bo drugi raz prysznic? ) i to juz na tyle Mowila mi ze zabieg jest fajny ale drogi bo jedna wizyta kosztuje ok 100-150 zl w zaleznosci od salonu.
destiny666 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości