Nieudana regulacja brwi i ich porost. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-05-25, 22:10   #31
konfitura
Wtajemniczenie

Dot.: BRWI !! Pomocy !!

Dobrze, dobrze. Dam znać.

konfitura jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-26, 09:48   #32
maja_s
Rozeznanie

GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Cool Dot.: BRWI !! Pomocy !!

czesc Basiu! Mam tak na drugie imie bardzo mi sie podoba Basia. Ale do rzeczy! Mialam okres w swoim zyciu ze rowniez intensywnie wyrywalam brwi i pozniej przesadzilam. Brwi odrastaly mi strasznie dlugo, i nierownie. W jednym miejscu byly puste place a w drugim kepki, ale przetrwalam i teraz mam piekne geste brwi, nie takie jak kiedys ale tez niczego sobie. Mi nie odrastaly brwi kazda w swoja strone jak mowi dorota.torun. Powinnas zapuscic brwi szczegolnie jezeli masz duza okragla buzie. Pozdrawiam papa

P.S. Slyszalam ze odzywka bodajze z pierre rene jest dobra
maja_s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-26, 11:37   #33
Basia21
Rozeznanie

dziekuje za tyle odpowiedzi wieze ze brwi napewno odrosna bo mam juz dosc ciaglego domalowywani i poprawiania kredka bo z cieniami sobie nie radze
Basia21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-26, 11:45   #34
Wisnia
Wtajemniczenie

GG do Wisnia

odrosna ale musisz byc cierpliwa. ja bym zastosowala jakas odzywke albo lejek rycynowy. Odzywke mam pierre rene, ona jest do brwi i rzes i calkiem fajnie dziala.

Mialam w swoim zyciu dwa przypadki kiedy myslalam ze moje brwi juz nie odrosna.

jakies 15 lat temu zemdlalam na ulic i rozcielam sobie łuk brwiowy. Na pogotowi zeby zszyc musieli go ogolic. Przez chyba 5 lat mialam lewa brew krotsza o jakie 3 cm bo nie chciala odrosnac. Smarowalam olejkiem rycynowym i sama nie wiem czy to pomoglo czy tak z czasem odroslo

Druga przygoda to jakies 3 miesiace temu przypalilam sobie od wewnetrz prawa brewm, tak gdzies z centymetr mi sie spalilo, oczywiscie sie poparzylam i tragedia...Ja ja sie ludziom pokaze???
Zaczelam uzywac tej odzywki pierre rene zamiast tylko do rzes to na brwi. PO dwoch miesiacach widac bylo ze odrasta choc wszyscy mowili ze na poparzonej skorze to minie sporo czasu. teraz ju praktycznie nie widac ze mialam tam tak spalone a i sladu nie mam po oparzeniu bo wlosi zaczynaja go zaslaniac...
badz dobrej mysli.
Stosuj wszytskie odrzywki jakie Ci wpadna w rece - a moze tą bys sporbowala: http://www.esentia.pl/servlet/SNFPro...c26c4faa2fe565

tylko ze nie wiem gdzie ja kupic poza esentia
Wisnia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 10:43   #35
Basia21
Rozeznanie

kobitki kochane dziekuje za rady
Basia21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 22:15   #36
natalciak
Przyczajenie

GG do natalciak
Nieudana regulacja brwi i ich porost.

Witam!
Mam problem mam nadzieje ze pomozecie mi go jakos rozwiazac: po dzisiejszej wizycie u kosmetyczki (poszłam wyregulowac brwi) nie moge na siebie patrzec tak bardzo je wyskubała ze wygladam jak potwór pomozcie mi co zrobic aby one jak najszybciej odrosły ona robiła to jakims woskiem pomozcie jestem załamana;(((
natalciak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 11:26   #37
imagine22
Przyczajenie

Dot.: pomocy;((

woskieeeeeeeeeeeeeem? Wiesz, udaj sie do apteki o popros o jakis srodek. Mi kosmetyczka poradzila kiedys,ze "w razie zastoju odrastania wloskow mam to kupic",ale w tej chwili naprawde nie pamietam(bo w efekcie nie bylo mi to potrzebne) Kremik czy witaminki.. mam nadzieje,ze beda wiedziec!

pozdrawiam,
lena
imagine22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 18:17   #38
Mariti
Wtajemniczenie

taaa niektóre kosmetyczki posługują się woskiem jeśli chodzi o brwi....
narazie zaopatrz się może też w kredke do brwi , naturalny odcień jakiś i zbliżony do koloru Twoich brwi własnie, przynajmniej troche skorygujesz ich kształt i wyskubania nie będa tak widoczne .

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 18:39   #39
Bzykuś
Raczkowanie

Wydaje mi sie że mógłby Ci pomóc olejek rycynowy mozna go kupic w aptece kosztuje 2-3zł. Jest bardzo tłusty więc najlepiej stosować go na noc... (jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej to wpisz w wyszukiwarkę)
Bzykuś jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 19:01   #40
Rena
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 6

Cytat:
Napisane przez natalciak
Witam!
Mam problem mam nadzieje ze pomozecie mi go jakos rozwiazac: po dzisiejszej wizycie u kosmetyczki (poszłam wyregulowac brwi) nie moge na siebie patrzec tak bardzo je wyskubała ze wygladam jak potwór pomozcie mi co zrobic aby one jak najszybciej odrosły ona robiła to jakims woskiem pomozcie jestem załamana;(((
Doraznie mozesz probowac "domalowywac" brwi brazowa kredka (najlepiej w kolorze takim jak brwi), a za kilka tygodni same odrosna.
Rena jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-28, 22:15   #41
effulla
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez imagine22
woskieeeeeeeeeeeeeem? Wiesz, udaj sie do apteki o popros o jakis srodek. Mi kosmetyczka poradzila kiedys,ze "w razie zastoju odrastania wloskow mam to kupic",ale w tej chwili naprawde nie pamietam(bo w efekcie nie bylo mi to potrzebne) Kremik czy witaminki.. mam nadzieje,ze beda wiedziec!

pozdrawiam,
lena
Wiesh... jak chodze do kosmetyczki to zawsze mi woskiem robi zadowolona jestem... A co do wątku to polecam Ci kupno dobrze dobranej kolorystycznie kredki... NIE MARTFF SIĘ będzie dobrze
Stary 2005-10-29, 15:13   #42
natalciak
Przyczajenie

GG do natalciak
Unhappy Dot.: pomocy;((

no mam nadzieje ze bedzie dobrze bo nie moge na siebie patrzec a mialam takie ladniutkie brewki chcialam je tylko odrobinke wyszkuplic ale tylko odrobinke juz nigdy nie pojde do tej kosmetyczki poszkuam kogos innego mam nadzieje ze bedzie bardziej odpowiedzialny i zorientowany w sytuacji myslalam ze regulowanie brwi to podstawowa sprawa ale chyba sie pomyliłam bo przekonałam sie ze i to mozna spieprzyc
Stary 2005-10-30, 00:08   #43
kiciulka1985
Zakorzenienie

i wlasnie dlatego nie chodze regulowac brwi do kosmetyczki, wole to robic sama, a nie zeby jakas nawiedzona paniusia ktora zostala kosmetyczka bo na wiecej jej rozumek nie pozwalal, a nie dlatego ze czuje do tego powolanie zrobi po swojemu i wyskubie na niteczki Lepiej najpierw skonsultowac ze znajomymi czy nie maja jakiejs zaufanej kosmetyczki
A poki co zycze powodzenia, niestety nie znam zadnych sposobow aby brwi szybciej odrosly Mam odwrotny problem, co zrobic zeby nie odrosly... ja musze swoje poproawiac codziennie bo juz sie pojawiaja pojedyncze niechciane klaczki
kiciulka1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 08:51   #44
Anett_
Wtajemniczenie

Smile Dot.: pomocy;((

Natura łaskawie obdarzyła mnie gęstymi, czarnymi brwiami,ich regulacja nie nalezy do łatwych. Od lat korzystam z usług kosmetyczki, ktora raz na 2-3 miesiace nadaje im kształt, pomiedzy wizytami koryguje je sama.
Ostatnim razem, zabrałam ze soba fotografie, chciałam by uzyskała dokladnie taki efekt, a poniewaz moje brwi to "dobry materiał", mozna eksperymentowac z ich kształtem. Pech chciał, ze kosmetyczka przyjeła asystentkę... pomyslalam, jednak, ze skoro przedstawiam jej gotowy wzor- fotografie, a efekt ma polegac na minimalnej regulacji, nie bedacej duza ingerencja, moge jej powierzyc to zadanie.
Ouu...
Dziewczyna wyskubała mi dosłownie 3/4 brwi, zamiast wyrazistych lukow, sprezentowala mi luczki- dla mnie , przyzwyczajonej do grubego kształtu, kontrast był arcyduży, czułam sie jakby pozbawiula mnie ich wogole.
Przez 2 tygodnie ich wyglad naprawde mnie draznil, na szczescie rosna szybko, jest juz lepiej, ale z pewnoscia, nie skorzystam juz z uslug owej asystentki.

Zle wyregulowane brwi, mozna korygowac- rozczesujac grzebyczkiem do nich przeznaczonym (najpierw zaczesujac je calkowicie ku gorze, potem ukladajac kształ w poziomie), uzupełniajac brak za pomoca kredki ( wykonujac malenkie punkciki), a nastepnie modelujac kształt przy uzyciu cieni.
Anett_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 10:57   #45
natalciak
Przyczajenie

GG do natalciak

dzieki za porady mam nadzieje ze jakos sobie poradze i nie bedzie tak zle naprawde dziekuje buziaczki
Stary 2005-10-30, 11:06   #46
fitneskaa
Raczkowanie

bosze w takich chwilach dziekuje za moja najukochansza kosmetyczke, ktora z moimi brwiami robi takie cuda ze wygadaja bosko tylko, ze ja mam ich pelno i moich nie trzeba oszczedzac )))

a jelsi chodzi o to odrastanie to mysle, ze po wosku szybciej odrosna niz jakby penceta wyrywala, takze skoryguj tak jak dziewczyny mowily i troszke poczekaj a na pewno odrosna i zmien kosmetyczke
fitneskaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 22:43   #47
herezja
Raczkowanie

brwi

witam ! cos mnie dziś podkusiło i chciałam sobie wyrwac brwi, zrobić ciensze bo ostatnio nosiłam gęste, a kolezanka stwierdzila, ze mam delikatna urode i w cienszych byloby mi lepiej, to zaczełam je dzis wyrywac i jeju przeraziłam się są teraz takie cienke , niepasuja kompletnie do mnie, mam pytanie czy odrosną takie jak byly? bo przeciez wiadomo, ze po wyrywaniu z cebulkami rosna słabsze, a ja juz je doprowadziłam do takiego ładnego wyglądu dzięki odzywce pierre rene, myślicie ze ona sama sobie poradzi ??/ tylko co ja mam teraz ten "goły" pasek pod brwiami(tzn. miejsce tuz pod brwiami, gdzie kiedys rosły mi wloski a dzis niestety nie ma juz ich boje wyrwałam) smarowac odzyka ? przeciez to troche bez sensu, bo to jest odzywka do brwi a nie na skóre czy darady cos zrobic zeby szybciej urosły, prosze doradżcie, bo teraz nie rozstaje sie zkredka która imituje moja dwniejsza linie brwi ;(;(;(
herezja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 08:20   #48
justyna:)
Raczkowanie

Dot.: brwi

Smaruj olejkiem rycynowym a jak już włoski się pojawią to odżywką do rzęs. Polecam pierre rene z pantenolem i keratyną. Spokojnie będzie dobrze! Ja nie raz regulowałam sobie brwi a włoski pomimo wyrwania z cebulkami odrastały. Zostaje tylko cierpliwie czekać i używać kredki. Pozdrawiam
justyna:) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 08:37   #49
destiny666
Wtajemniczenie

GG do destiny666

Skoro tylko raz tak się zagalopowałaś z wyrywaniem brwi to odrosną smaruj je olejkiem rycynowym i czekaj
destiny666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 13:28   #50
herezja
Raczkowanie

dzięki za odpowiedz, na noc olejek na dzien odzywka, mamandzieje ze max za 2 tyg. odrosną
Stary 2006-02-01, 13:48   #51
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka

GG do kasienka.b
Cool Dot.: brwi

Nie martw sie odrosna
Stary 2006-02-01, 20:51   #52
herezja
Raczkowanie

dzikeuje za slowa otuchy
Stary 2006-03-17, 20:39   #53
misiamisia
Przyczajenie

Unhappy Brwi

niedawno kolezanka wyrywala mi brwi ale efekt byl ohydny popatrzylam sie i widzac moje cienkie i prste brwi zabrakło mi słow byly po prost okromne...
co zrobic zeby one szybko odrosly pomocy!!☺☻
misiamisia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 20:52   #54
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1
Dot.: Brwi

Skorzystaj z wyszukiwarki forumowej, tam znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 21:41   #55
la loba
Raczkowanie

olejek recytynowy do kupienia w aptece- szybciej odrosna
la loba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 14:32   #56
rumiana
Raczkowanie

MAm ten sam problem, tylko wyrwałam sobie sama i... teraz nie mogę znieść widoku w lustrze :[ Boję się, że jak będę smarowac olejem rycynowym to wyrosną mi krzaki :P Echh... poczekam aż odrosną same... Chociaż te miejsca gdzie były wyrwane i wyrastają nowe- wyglądają okropnie!!!
rumiana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 22:59   #57
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
Jak długo odrastają brwi ??

Witam
Właśnie... tak, jak w temacie... Jak długo odrastają brwi ???
Moje brwi naturalnie są grube, ale równe i wystarczyło wyrwać dosłownie kilka włosków.... jednak coś mnie podkusiło i sama wydepilowałam je sobie na takie cieńsze... człowiek to ma czasem pomysły .... teraz od miesiąca odrastają, jednak bardzo słabo i wolno... i nie we wszystkich miejscach, wygląda to nieciekawie .... cooo ja mam zrobić ??? Boję się, że nie odrosną one całkowicie i już nie będę miała takich ładnych brwi jak kiedyś.... używam na noc olejku rycynowego, a na dzień odżywki.... ale jak na razie efekty są marne
Pomocy !!!!

Pozdrawiam
Kobieta_słonecznik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 22:01   #58
naila71
Przyczajenie

korekta brwi

Witam! mam bardzo duzy problem. Poszlam do niedoswiadczonej kosmetyczki na regulacje brwi i niestety nie jestem zadowolona z efektu. Z gestych brwi zostal mi tylko ceiniutki paseczek ktory wygladal po prostu bardzo zle. postanowilam poczekac az odrosna ale niestety po dosc dlugim czasie brwi nie odrosly w pelni, tak jak przed wizyta u kosmetyczki. Co mam zrobic aby nabraly naturalnego wygadu?
naila71 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 22:11   #59
ryba82
Zakorzenienie

Dot.: korekta brwi

Ha, dobre pytanie, jestem szczególnie zainteresowana odpowiedzią... sama mam podobny problem.
ryba82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 22:34   #60
AimiA
SPAMER
Nieopłacona reklama

GG do AimiA Send a message via Skype™ to AimiA
Dot.: korekta brwi

Mozę idx do jakiejś (lepszej) kosmetyczki i poproś żeby Ci zrobiła hennę ale tak żeby efekt był naturalny(mam na myśli to, że głownym zadaniem tej henny nie ma byc zmienienie koloru twoich brwi, tylko dopasowanie koloru skóry pozbawionej włosków do naturalnego odcienia brwii). Kiedyś koleżanka zrobła sobie dziurę w brwi w czasie samodzielnego regulowani i henna pomogła. Oczywiscie jak sie patrzyło na nia 5 cm od twarzy to było widać ubytek włosków ale w takich normalnych kontaktach...w każdym razie wygladała lepiej niż z dziurawą
AimiA jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
brwi

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości